BDSM techniky pro pokročilé 1/7 – inspirace do postele

Toužíte v posteli vyzkoušet nové praktiky a hledáte inspiraci na něco netradičního a klidně i tvrdšího? Pak čtěte dále. Připravili jsme pro vás rozsáhlý přehled BDSM her, postelových scénářů a fantazií určený všem, kteří si při sexu nechtějí hrát jen na tatínka a maminku. Tipy na nové techniky trestů, ponižování a dominance. Známá pohádková věta "Pojďte, Pane, budeme si hrát" zde nabývá zcela nových rozměrů.

BDSM techniky pro pokročilé 1/7 – inspirace do postele

Úvod do pravidel BDSM her

V BDSM vztazích a hrách je obvyklé, když partneři zaujímají různé role. Hraní her to přímo vyžaduje. Chcete-li si hrát podle našich tipů, dohodněte se nejprve, kdo z vás bude:

  • majitel, Pán/Paní, Dominant, trýznitel.
  • a kdo jeho subinka, otrok/yně, oběť.

Pokud se v těchto pojmech zatím nevyznáte, přečtěte si například článek Pojmy podřízenosti a nadřazenosti v BDSM.

Ve všech sexuálních hrách a obecně v D/s vztazích, se ujala určitá pravidla a charakteristická chování. Ta umožňují vychutnávat si rozmanitosti fantazií a držet mnohdy drsné hry v únosných mezích:

  • smlouva – ustanovení vztahu na jeho začátku
  • limity – sdělte si své hranice, co jste schopni akceptovat a co už ne
  • disciplína – výcvik a drezůra je základ BDSM vztahu
  • změny chování – buďte nejdřív hodní a pak zlí
  • následná péče o otroka – ošetření po náročné technice
  • osvobození otroka – ukončení vztahu

Vzor smlouvy můžete najít u nás v sexshopu
Smlouvu v četině můžete najít v sekci BDSM

Smlouva – Concract

Někteří partneři stvrzují svůj vztah písemnou smlouvou, ve které jsou ukotvena základní pravidla a limity. Rozhodně je vhodné si o tom minimálně otevřeně pohovořit. Skryté a nevyřčené domněnky jsou nebezpečné. Taková smlouvá také dodává na vážnosti vztahu a je důležitá pro psychiku obou.

Limit, hard limit, soft limit, must limit...

Před začátkem každé hry, nebo vůbec na začátku vztahu, je nezbytně nutné si stanovit své hranice, otevřeně si promluvit. Proberte své představy, obavy a meze, za které nechcete zajít. Ať už se jedná o bolest, etiku nebo meze ponižování, vše si řekněte.


Drezůra může začít
Drezůra může začít

Disciplína – Discipline

Disciplína je základním rysem při výcviku otroka a u BDSM vztahů vůbec. Je to jednak hra sama o sobě a jednak proces vzdělávání učitele i otroka. Opět vede k upevnění vztahu. Udělujte svému subíkovi výcvikové lekce, přikažte mu sedět u vašich nohou nebo štěkat jako pejsek. Za každý splněný úkol mu dejte odměnu, třeba mu na chvíli dovolte masturbovat při pohledu na vás. Pokud nesplní úkol podle vašich představ, zaslouží si trest, například výprask nebo mu přikažte zasunout do již bolavého análku pořádného robertka.

Změny chování – Behaviour modification

Variabilita není na škodu. Vyzkoušejte si někdy prohodit roli trýznitele a oběti. Nebo zkuste změnit své chování v průběhu hry tak, že jste nejdřív hodný Pán a pak se změníte na zlého. I subíci mohou zkusit být nejprve poslušní a pak pozlobit a provokovat. Kromě toho, že taková změna může být zábavná a vzrušující, je také pro subíka zajímavá ta nejistota, ve které se nachází.


I když máte rádi hrubosti, nezapomínejte na trochu něhy alespoň na konci
I když máte rádi hrubosti, nezapomínejte na trochu něhy alespoň na konci

Následná péče po hře – Aftercare

Po náročné hře je potřeba svého otroka uklidnit, dát mu najevo, že je vše v pořádku, případně mu olízat rány. Je to velmi důležité pro upevnění vztahu. Nezapomeňte, že i když subíci po drsňárnách prahnou, přece jen to je pro ně bolestivé a náročné. Nakonec netouží po ničem víc, než po Pánově pohlazení. Nepodceňujte to! Příště bude subinka o to silnější a vydrží více.

Osvobození otroka – Manumission

Ceremoniál, při kterém je otrok propuštěn z Pánovy služby. D/s vztah totiž není holubník! Subinka je svému Pánu oddána od počátečního ceremoniálního nasazení obojku až po oficiální propuštění. Vztah může trvat i několik let.

A nyní se podíváme již na konkrétní hry, které jsme rozdělili do několika kategorií:

Hry na lékařská témata


Důkladné vyšetření
Důkladné vyšetření

Vybavte se stetoskopem, bílým pláštěm, gynekologickým zrcadlem a dalšími klinik pomůckami, převlékněte se za sestřičku či za lékaře a překvapte svého partnera nevšední hrou.

Lékařské vyšetření – Intimate examination

Základní technika, která je předehrou každé komplexnější hry. Vyšetřovat, neboli prozkoumávat prsty či ústy až do největších detailů a zákoutí můžete vagínu, anál, prsa a bradavky, penis i šourek. Zahrajte si na lékaře, který při provádění vyšetření zajde příliš daleko a začne pacientku vzrušovat a zneužívat. Ta se nejprve brání, ale poté podlehne jeho autoritě.


V roli zubařky se vás bude subík bát jen co vás uvidí
V roli zubařky se vás bude subík bát jen co vás uvidí

Hra na zubaře – Dentist play

Specializace zubaře je ústní dutina, která musí být dlouze a zeširoka otevřená. Strčte do ní libovolný nástroj nebo rovnou penis. Nebo co takhle svou pacientku le křeslu připoutat a při kontrole zoubků ji rovnou přefiknout?

Hra na postižení – Disability

Eticky poněkud drsná záležitost, kdy si subka hraje na to, že je na vozíku, upoutaná na postel, má chromou některou část těla apod.

Baňkování – Cupping

Udělejte subince pěkně kulaté cucfleky na těch nejbláznivějších místech. Když se bude svlékat do plavek, jistě si na vás vzpomene.


Šikovně zvládnutý klystýr
Šikovně zvládnutý klystýr

Klystýr – Enema

Očista či ponížení průplachem vodou. Napusťte svého otroka teplou vodou a poručte mu stisknout zadek, za každý únik jej můžete trestat. Bude to pro něj dvojité ponížení – nejprve za to, že před někým neudržel svěrače a pak i fyzický trest který obdrží od Pána.

Cévkování – Catether

Libujete si v čůrání a nechce se vám čekat, až vypitý čaj projde celým trávicím ústrojím? Nebo byste radši piss čistější? Naučte se cévkování a budete moci napouštět močový měchýř opakovaně čistou vodou.

Role z běžného života


Nezbedná uklízečka
Nezbedná uklízečka

Stačí se jen s fantazií rozhlédnout kolem sebe a inspirací naleznete nekonečné množství. Můžete si zahrát na policejní výslech (dají se sehnat i pěkné sexy uniformy), učitelku a žáka nebo nadrženou školačku, rodiče či vychovatele a dítě, šéfa se sekretářkou atd. Některé tipy jsme pro vás rozvedli podrobněji.

Hra na dětskou opatrovnici – Babysitter play

Domina opatruje, vychovává a trestá zlobivé dítko (svého subíka). Subík si oblékne dětské šaty nebo je nahý. Za neposlušnost jej Paní nechá klečet v koutě a dívat se, jak před jeho očima masturbuje, on se nesmí dotknout jí ani sebe. Nebo vás napadají ještě i jiné tresty?

Role podle zaměstnání – Bitch boss

Co třeba zahrát si na povýšeného šéfa a nešikovnou sekretářku? Nebo holku pro všechno, která vzhlíží ke svému nadřízenému a udělá mu vše, co mu na očích nebo kalhotách uvidí.


Rozverné culičky z vás udělají děvčátko
Rozverné culíčky z vás udělají děvčátko

Tatínek a jeho holčička – Daddy/lil girl

Dominant drezůruje neposlušné děvčátko. Má ji sice rád, ale když jej provokuje, tak si zaslouží na holou. Holčička má na sobě dětské šatičky nebo je nahá. Je poslušná nebo zlobí a provokuje. A tatínek ji za poslušnost odměňuje třeba bonbónkem servírovaným na jeho penisu nebo tím, že jí dovolí jej kouřit.

Výcvik uklízečky – Maid training

Pán domu se povyšuje nad služebnou a zneužívá ji i k jiným činnostem, než jen k úklidu. Co kdyby mu například očistila jeho obuv svým jazykem? Nebo vytírá podlahu, je na čtyřech a Pán ji u toho vyhrne sukni a zneužije.

Nezbedná sestřička – Naughty nurse

Subinka v roli sestřičky provokuje svého Pána v roli lékaře. Měla by mu pomáhat a mít jej v úctě, ona místo toho zlobí a dělá mu naschvály. Co asi tak čeká, že se stane?

Násilnosti a drsňárny


Jen ať trpí... zaslouží si to!
Jen ať trpí... zaslouží si to!

Ačkoliv je celý tento příspěvek o drsnějších a nezvyklých technikách, vyňali jsme některé z nich do speciální kapitoly, která je ještě drsnější. Tady už jde do tuhého. Oheň, ostří, šlehání až do krve, brutální zacházení s genitáliemi. Slabší povahy nechť tento odstavec přeskočí.

Bičování, mrskání – Flagellation, flogging

Subinka zlobila a plácání rukou se vám zdá už málo? Sáhněte po drsnějších prostředcích, nakupte důtky, biče a rákosky a vaše subinka bude kvílet bolestí a svíjet se slastí.

Výprask – Spanking

Škoda každé rány, která padne vedle. Dlaněmi nebo plácačkou, důležité je, aby to bylo pěkně cítit. Přehněte ji přes koleno a nadělte jejímu zadečku pěknou výslužku.

Šlapání po těle a obličeji – Trampling

Šlápnutí do úsměvu nebude jen fráze. Položte si otroka na zem, přitiskněte mu obličej k podlaze a přidržte jej tam chodidlem. Zaryjte svůj špičatý podpatek do jeho bradavky a špičkou boty přitlačte na krk.


Zchlaďte ji za trest
Zchlaďte ji za trest

Hrátky s ohněm – Fireplay

Ožehnutí ohněm pro větší vzrušení. Chce to opatrnost a správně trefit míru. Někdy docela stačí i přiblížit plamen k tělu nebo jej nechat na dohled a subinka bude hned poslušnější. Můžete jí třeba trochu spálit konečky vlasů. Nebo ji při šukání posaďte na sporák a když bude zlobit, můžete jej zapnout na nízkou teplotu.

Hrátky s ledem – Iceplay

Vzrušující kostičky ledu po celém těle? Nebo spíše lehké omrzlinky na důkaz oddanosti? Co všechno subinka vydrží pro svého Pána? Kam ještě zajde ve svých provokacích, když ví, že na ni čeká další hrst ledu na již promrzlá prsa? Ideální, pokud je venku sníh.

Hrátky s teplotami – Temperature play

Střídání teplot jako forma týrání. Je to moc studené? Jak chceš, máme tady svíčku. Je ta voda do klystýru moc horká? Napustíme tam ledovou.

Hry s chemikáliemi – Chemical play

Používání různých látek pro dráždění i lehké ubližování, velmi nebezpečné.


Tip na použití kolíčků k trápení vaší subinky
Tip na použití kolíčků k trápení vaší subinky

Jehličkování – Needle play

Umění propichování kůže. Toto je už vyšší dívčí, ale při zvládnutí techniky se dají jehličkami vytvořit i docela hezké obrazce.

Mučení varlat a ptáka – Ballbusting

Zmáčkněte mu koule v dlani nebo je lehce přišlápněte, štípejte ho do předkožky, plácněte ho přes penis a koule.

Mučení ženských genitálií

Tahejte ji za pysky, roztahujte vagínu, strkejte do ní různé předměty (pozor na hygienu), případně zkuste jemný zubní kartáček na dráždění poštěváčku.

Hry na hraně – Edgeplay

Tento pojem uvádíme pro úplnost terminologie v této kategorii. To je souhrnný název pro hry na hraně zdraví, zákona, pro opravdové drsňáky.

Věznění a únosy

Několik her na téma únosu, zajetí, výslechu, věznění apod.


Naložit a odvézt
Naložit a odvézt

Únos – Abduction play

Nic netušící subinka je někam odvlečena, zatažena a neví, co se s ní bude dít. Naložte ji do auta, zavažte oči, svažte na zadní sedadlo nebo do kufru. Pak ji vybalíte někde na odlehlém místě a stále svázanou a slepou zneužijete.

Army play

Pořiďte si maskáče, atrapy zbraní a hra na zvrhlé vojáčky může začít.

Věznění – Confinement, prison roleplay

Uvězněte otroka do klece, přivažte jej pod stůl či k topení nebo jej zavřete do kotce pro psa a můžete si pohrávat s jeho touhou.

Žalář – Dungeon

Oběť uzavřete do jiné místnosti, zamkněte do sklepa nebo na záchodě, opusťte. Nejlépe před vrcholem jejího vzrušení.


Celodenní submise
Vězeníčko

Výslech – Interrogation

Svažte svého subíka, bijte jej, pokládejte mu nepříjemné otázky. Za špatné odpovědi mu sedněte na tvář (nebo jí potrapte hlubokým kouřením).

Hry s nožem – Knife play (edge play)

Jde hlavně o psychiku a hrozbu. Není cílem se pořezat, ale plnit úkoly s kudlou na dohled je něco jiného, než jen pod slovní pohrůžkou.

Čínské vodní mučení – Chinese water torture

Otrok je upoután na židli nebo stůl a pomalu mu na hlavu kape voda. Je to mučení, které vyžaduje více času a vypadá nenápadně, ovšem je velmi intenzivní. Pokud máte celé odpoledne ještě plno práce, ale subík už čeká, ale vy se mu nemůžete ještě věnovat, je to ta správná chvíle vyzkoušet tuto techniku.

Dětské hry

Jestli vás láká hrát si z pozice dítěte, tak vězte, že je mnohem více variant, než být jen rozpustilou školačkou.


Buďte sexy jako malé dítě
Buďte sexy jako malé dítě

Hra na batole – Infantilismus

Subinka si hraje na miminko, žužlá si prstíky, pije z lahvičky, nemluví a jen vykřikuje (neumí si říct co chce). Páneček má jen omezenou trpělivost a postupně ji začne trestat a zneužívat. Na této hře jsou pro partnery vzrušující právě miminkovské doplňky, jako jsou lahvičky, plenky, krajková peřinka, roztomilé žvatlání, lezení po čtyřech.

Plenky – Diaper

Subka je vsazena opět do role dítěte, musí nosit plenky a vykonávat do nich potřebu. Za počůranou nebo pokakanou plínečku je Pánem buď pochválena nebo pokárána (podle dohody, nálady). Následné ponížení při přebalení je značné. Je to pro partnery, kteří před sebou nemají žádné zábrany.

Vychovatelka – Governess – varianta ageplay, schoolplay

Paní obvykle disponuje rákoskou a má na sobě oděv starší dámy, otrok je v dětských šatech nebo i jen nahý a cíleně zlobí. Pokud máte rádi ponižování a mrskání rákoskou, je to pro vás ta pravá hra.

Další inspirace

Nabízíme ještě pár tipů na další různé hrátky, kterými můžete zpestřit svůj postelový život.

Odírání – Abrasion play

Pán používá předměty s drsným povrchem, aby je otíral o otrokovu kůži a způsoboval mu tak postupné oděrky. Nemusí jít rovnou o smirkovací papír, zkuste třeba leštit bradavky zubním kartáčkem nebo na vycházce u řeky sebrat pár drsnějších kamínků a otírat jimi genitálie. Kůže se stává postupně čím dál citlivější a pak už samotný jednoduchý dotek je hodně nepříjemný,


Zamčená piercingem
Zamčená piercingem

Narozeninový výprask – Birthday spanking

Pro pořádný výprask je potřeba využít každou příležitost. A co je pro otroka lepší dárek k narozeninám, než výprask od jeho Pána. Přivažte na rákosku mašličku, udělte subince tolik ran, kolik slaví let.

Piercingový pás cudnosti – Chastity piercing

Ženské genitálie jsou osázeny piercingovými kroužky v tak extrémní míře, že jimi lze zcela uzavřít poševní vchod. Pokud vaše subinka holduje intimnímu piercingu, rozviňte jej o pár dalších vpichů a můžete ji na několik hodin i dní zamknout. Bez vás si užívat nebude.

Nucené cvičení – Forced fitness

Pán poroučí otrokovi, aby cvičil, dává mu neúnosné tréninkové dávky a za nezvládnutí jej trestá. Nebo pokud je naopak zvládne, můžete jej za odměnu ošukat, jak to má rád.


Ať si pěkně mákne
Ať si pěkně mákne

Fetiš s lepící páskou – Plastercast fetish

Zalepte otrokovi ústa, obvažte mu páskou zápěstí nebo kotníky. Přelepte jí bradavky, stáhněte mu páskou koule, připevněte jej páskou kolem pasu k noze stolu.

PVC kalhotky fetiš – Plastic panties fetish

Pod PVC kalhotkami se může vaše subinka třeba i počůrat, za protékající kalhotky ji můžete ztrestat. Navíc je to materiál pevný a způsobuje značné znecitlivění, takže ji můžete hezky potrápit tím, že na svých intimních partiích téměř neucítí vaše doteky, i když ji budete přes kalhotky lízat.

Závěrem drobnosti, které zesílí efekt ponížení

Nakonec tady máme několik zdánlivých drobností, které mohou velmi zesílit efekt ponížení a zpestřit vaše hry i běžný sex. Nejedná se až tak o složité hry, jako spíše drobné detaily a doplňky ke hrám.


Uctívání 
Uctívání

Opuštění – Abandonment

Pán zanechá otroka na nějakou dobu osamoceného. Odejde z místnosti nebo se mu prostě jen nevěnuje a dělá si něco jiného a ponechá ho touze a zoufalosti.

Kousání – Biting

Lehké žužlání ouška nebo až bolestivé zkousnutí, které zanechá otisk zubů? Záleží jak zlobíš. Zkuste kousání do intimních partií.

Zamčení koulí – Ball lock

Něco na způsob pánského pásu cudnosti. Zamkněte mu šourek na zámeček a klidně odjeďte domů. Klíček si vezměte s sebou nebo mu jej schovejte doma a až po telefonu pěkně poprosí, tak mu řekněte, kde jej má. Pár následujících hodin nebo i dní vás bude mít plnou hlavu i kalhoty.


Šikovně si ho svázal, že?
Šikovně si ho svázal, že?

Podvázání koulí – Ball binding

Svažte mu penis i s koulemi provázkem, gumičkou do vlasů nebo důmyslným zámečkem  hlavní je mu ho pořádně zaškrtit.

Consensual – nonconsent

Po dohodě bude vše bez dovolení. Základním pravidlem her je velmi otevřená komunikace a dohoda pravidel. Jedním z pravidel však může být, že subinka svému Pánovi nechá zcela volnou ruku i ve věcech, o kterých nikdy nemluvili a které Pán ví, že jsou pro ni na hraně.

Uctívání těla – Body worship

Pán je pro subku doslova modlou. Obdivuje jeho tělo, klaní se mu, chová se ke každému jeho kousíčku s obrovskou úctou a láskyplně jej opečovává. Za odměnu může jeho tělo laskat, dotýkat se jej, ochutnávat.


Správý otrok miluje nožky své Madam
Správný otrok miluje nožky své Madam

Uctívání nohou – Leg worship

Pánovy nohy si zaslouží extra péči, otrok má velikou radost z toho, že o ně může pečovat. Jsou pro něj doslova modlou. A když Pán dovolí, může se o ně otírat a vzrušovat se. Ženy mohou vzít do klína Pánovo chodidlo a nárt přitlačit na poštěvaček a vozit se na něm. Pokud je subkou muž, může chodidla své Paní (nebo Pána) přitisknout k sobě, vložit mezi ně svůj penis a honit se o ně.

Zakázaný oční kontakt – Eye contant restriction

Otrok nemá právo se dívat Pánovi do očí. Není hoden. Moc dobře to ví. Pán je vůbec velmi shovívavý, že jej nechá ve své blízkosti.

Sezení na tváři – Facesitting

Aneb jak ji/jej donutit lízat. Zasedněte mu obličej, třeba ho i trochu přiduste. Ať si obou dírek (nebo koulí a análku) užije dosyta.


Poslušná čubička pokleká před svým Pánem
Poslušná čubička pokleká před svým Pánem

Klanění, pokleknutí – Kneeling, Bowing

Klasický a základní projev úcty Pánovi a vlastního ponížení a nabídka služby. U Pánových nohou je otrokovo pravé místo a měl by si toho být náležitě vědom.

Šukání v představě – Mind fuck

Žádná realita, v představě ti to musí stačit. Pěkná ukázka mentálního týrání, kdy se otrok třeba jen musí dívat jak si užívá někdo jiný. Nebo mu během dne zatelefonujte nebo napište a vyvolejte touhu a představu styku.

Žebrání – Begging

Zoufalá subka, která si poníženě žádá, aby mučení už skončilo, aby ji Pán přestal týrat, dal konečně napít, uvolnil pouta, dovolil se udělat atd. Při tom používá uctivá oslovení a poníženě žadoní.


Madam odměňuje otroka svými slinami
Madam odměňuje otroka svými slinami

Vyjednávání – Negotiations in scene

Následuje po žebrání, je-li Pán ochoten zmírnit trýznění otroka. Správná subinka musí znát Pánovy tužby a vědět, co mu nabídnout, aby jej uspokojila co nejlépe.

Oddálení orgasmu – Orgasm control

Chceš stříkat? Smůla, teď se mi to nehodí.

Plivání – Spit

Správná subinka doslova miluje sliny svého Pána. Pán to ví a subince zanechává své sliny k olíznutí na rtech, na bradě nebo je shůry spouští do jejích dychtivých úst.

Všechny tyto drobnosti pomohou vašemu D/s vztahu. Jsou velmi významné pro to, aby si Pán i otrok uvědomili své pozice a vzájemnou úctu.

Co vás čeká příště?

V dalším pokračování se můžete těšit na erotické inspirace pro lékařšké a medicínské hrátky.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem


Související hračky