Spit, plivání

Spit, plivání

Spit, nebo také spitting, je sexuální praktika používaná v celé řadě situací a jednoduše řečeno jde o plivání na partnera. Spit je používán zejména při provozování sexuálního sadismu či sexuálního masochismu. Ve většině případů je oběť plivání submisivní a dominantní partner svou dominanci kromě jiných BDSM praktik projevuje také pliváním na obličej, tělo či do úst za účelem ponížení.

Nutno dodat, že spitting může mezi partnery být rovněž provozován například i při běžném sexuálním styku, a to ve velmi něžném duchu. Nemusí přitom mít vůbec žádný výraznější podtext dominance nebo submisivity. Funguje jednoduše jako další katalyzátor sexuálního vzrušení, případně jako oživení stereotypu. Pokud při spittingu dochází mezi partnery k vzájemné výměně slin, lze tuto praktiku nazývat také jako spit swap.

Mimoto však existuje také úchylka známá jako spit fetiš, kdy je oběť plivání slinami partnera na svém těle a zejména obličeji vzrušována. Submisivní variantou spit fetiše může být i touha nechat na sebe plivat cizími lidmi. Velké oblibě se spit fetiš těší zejména v Japonsku, kde jsou známy i případy mužů, chodících po veřejnosti se sklenicí a prosící ženy, aby jim do sklenice plivly své sliny. Toto chování je však v rozporu se zákonem a hrozí za něj i zatčení.

Spit fetiš ve své submisivní podobě často také zahrnuje plivání přímo do úst s následným polykáním partnerových slin, což je praktika známá jako tzv. spit swallow nebo také spit feeding. Při plivání a polykání slin může někdy rovněž jít i o paralelu na ejakulaci a polykání semene


Související hračky


Související témata

Cumplay

Cumplay

Jedná se o synonymum k pojmu Snowballing.

Ejakulace

Ejakulace

Ejakulace je prudké vypuzení ejakulátu, ke kterému dochází při orgasmu. Celý článek...

Gokkun

Gokkun

Gokkun je žánr pornografie, ve kterém žena konzumuje velké dávky spermatu. Celý článek...

Kissing

Kissing

Jako kissing lze obecně pojmenovat jakoukoliv sexuální praktiku, při které používáme naše ústa resp. Celý článek...

Sadismus

Sadismus

Sadismus je sexuální úchylka, při které dochází k sexuálnímu uspokojení při trýznění a mučení partnera. Celý článek...

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,... Celý článek...