BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

Chcete darovat své subince trest, na jaký bude ještě dlouho vzpomínat? Ať jí to rány a jizvy na jejím těle vždy připomenou. Říkala přece, že miluje, když jí plácáte přes zadek a chtěla by přitvrdit. Vše, o čem zde budeme psát, jsou praktiky ze sorty edgeplay, čili hry na hraně. Na hraně čeho? Bolesti, zdraví, morálky, zákona. Všeho.

BDSM techniky pro pokročilé 4/7 – násilnosti a drsňárny

V tomto pokračování naší série o BDSM hrátkách se budeme věnovat poněkud drsnějším praktikám, které jsou už na hranici snesitelnosti, některé možná ještě kousek za ní. Souhrnně je nazýváme edgeplay a zahrnují např. hrátky s ledem, ohněm, drsné výprasky, nebo mučení genitálií. Začneme pěkně zlehka...

Hrátky s teplotami

Při milostných hrách svému partnerovi zkuste na kůži přikládat různě teplé předměty (přečtěte si o temperature play). Od ledově mrazivých až po pekelně žhavé. Zajímavě trýznící může být použití i ne příliš extrémních teplot, zato na citlivé místo nebo po dlouhou dobu. Nebo jestli vás láká opravdu přitvrdit a vzít do ruky plamen či led, máme pro vás několik tipů.

Výbava na temperature play

Nehledejte v tom nic složitého. Spíše zapojte vlastní fantazii. Dobře vodí teplo kovy – namočené do horké vody, nažhavené v horkém popelu krbu nebo naopak schlazené v mrazáku. Docela dostačující může být také samotná voda, horká nebo studená. Případně se inspirujte v mrazících boxech supermarketů. Pro vás jako ochrana budou dobré gumové rukavice.

Tipy na hry s teplotou

TIP 1 – Pořiďte si dva silnější řetězy. Jeden dejte chladit do mrazničky nebo v zimě dejte za okno, druhý nahřejte (například na chvíli v horkém popelu v krbu). Těmito řetězy pak subinku svažte tak, aby jejich teplotu co nejvíce pocítila. Řetěz můžete dát kolem krku, táhnout přes bradavky, omotat jím penis, vést jej středem klínu.


Před použitím pořádně řetěz nažhavte
Před použitím pořádně řetěz nažhavte

TIP 2 – Připravte si dvě láhve s vodou, jedna bude studená s kousky ledu, druhá velmi horká. Na intimní partie odkapávejte střídavě pár kapek ledové a pak pár kapek horké. Místo vody můžete použít třeba olej.

TIP 3 – Nakupte uhlíky na gril nebo lávové kameny a rozžhavte je. Nasypte je na podlahu na nějakou vhodnou podložku. Postavte subinku na uhlíky, vy sami si stoupněte mimo ně, a šukejte ji zezadu.

TIP 4 – Chcete-li mít se svou subinkou navždy na svém těle nějaké znamení, které vás spojuje, můžete si jej zkusit vypálit. Už ve středověku se osvědčily pohrabáče a cejchovací šablony nažhavené v ohni. Nechte si třeba u kováře na zakázku vyrobit vlastní motiv a ten pak subince navždy vpalte do kůže na znamení oddanosti.


Pěkně jí vyšlehejte prdelku
Pěkně jí vyšlehejte prdelku

TIP 5 – Zkombinujte ice play a fire play. Některá místa na těle potírejte ledem, na jiná kapejte horký vosk ze svíčky. Vaše oběť bude mít velmi rozmanité vjemy.

TIP 6Namísto ohně zkuste kopřivy. Taky pálí. Kopřivami můžete subíka šlehat na libovolných místech – na obličeji, prsou, zadku, penisu nebo nastavené kundičce. Případně můžete i kousky kopřiv zastrkat dovnitř, do análku, do vagíny a když bude protestovat, tak taky do pusy. Vždyť je to přeci zdravé :)

TIP 7 – Připravte si ledovou a horkou vodu nebo olej a pomůcky na klystýr. Vyplachujte análek střídavě horkým a studeným.

TIP 8 – Napusťte vanu studenou vodu a přidejte i led nebo sníh. Když bude subinka zlobit, ponořte ji do ledové vody. Můžete ji také přinutit kleknout si do vany na všechny čtyři tak, aby byla co nejvíc ponořená a zadek jí trčel k okraji. Tak ji budete moci píchat s minimálním vlastním kontaktem s vodou. K tomu si připravte hrnek horké vody, který na ni budete příležitostně vylévat, když bude kňourat, že je voda moc studená.

Hrátky s ledem – Iceplay

Decentní objíždění kostičkou po nažhavené pokožce zde nečekejte. Máme pro vás několik drsnějších tipů na iceplay. Počkejte si na pěkně tuhou zimu a vyrazte s otrokem k vodě.

Co budete potřebovat na ice play

Velkou zásobu ledu v mrazáku nebo ideálně výrobník ledu (do kterého jen nalijete vodu a za pár okamžiků se vysypou další kostky). Výborné je zkoušet ice play v zimě, kdy je sníh i led. Hodit se vám budou i obyčejné vibrátory (které zamrazíte) nebo nanuky.

Jak si vyrobit ledového robertka


Domácí ledový robertek
Domácí ledový robertek

Budete potřebovat roličku od kuchyňských ubrousků, kondom a případně lepící pásku a nůžky. Lze použít i roličku od toaletního papíru, ale ta je kratší. Kondom můžete mít lubrikovaný nebo nelubrikovaný. Nelubrikované jsou lepší, při zmražení ze sebe neuvolňují olej, a další zvlhčující látky, které (obzvláště jsou-li spermicidní) nemusí být úplně vhodné.

Pokud se vám objem roličky zdá příliš malý, budete potřebovat dvě. Rozstřihněte je, roztáhněte podle libosti, zasuňte do sebe a slepte.

Dovnitř roličky prosoukejte kondom. Naplňte jej vodou a nahoře zavažte. Dejte zmrazit a máte hotovo. Před použitím z něj stáhněte kondom a opláchněte jej krátce pod studenou vodou, aby horní vrstva ledu nelepila na kůži.

Tipy na hry s ledem

TIP 1Zamrazte v mrazničce oblíbený vibrátor a poté jím projíždějte kundičku nebo análek.


Posaďte ji na ledový blok
Posaďte ji na ledový blok

TIP 2 – V horkém létě, kdy ledu není dostatek, si kupte obyčejný nanuk. Ideálně takový, který dlouho vydrží studený (ne smetanové, ale co nejvíce z ledové tříště). Jeho nebo její dírky pak můžete projíždět ledovým pomocníkem a ještě si pak při lízání pochutnáte.

TIP 3Použijte ledovou tříšť a kostky ledu jako trest za zlobení. Za každou další drzost zasypte její prsa nebo jeho penis hrstkou čerstvého ledu. Po několika opakováních už to bude pěkně nepříjemné i bolestivé.

TIP 4 – Vhodné do zimních měsíců pokud se vám nechce chodit při hrátkách ven – Napusťte velkou nádobu nebo igelitový pytel vodou a nechte venku (za oknem nebo na balkoně či zahradě) zmrazit. Výsledný ledový blok poté můžete použít tak, že na něj otroka posadíte a budete to používat buď jako podložku pro šukání nebo trestnou lavici.

TIP 5Vyrobte si v mrazáku vlastní ledové robertky. Případně můžete použít i krápníky.

Hrátky s ohněm – Fireplay

Plamínek svíčky, žár propanového hořáku, vlastnoručně vyrobená pochodeň – tohle vše je fire play.

Neví, co bude následovat. Vidí jen zapálený plamen, vedle toho provaz a roubík. Začíná se bát...

Výroba pochodně


Dejte si záležet, ať pěkně a dlouze hoří
Dejte si záležet, ať pěkně a dlouze hoří

Obstarejte si dřevěné tyčinky o délce zhruba 35cm a průměru 1cm. Konce zabruste a osmirkujte tak, aby netrčely třísky. Zhruba 4cm od jednoho konce odstrouhejte nožem malou vrstvu (tak, aby bylo dřívko tenčí). Pak použijte papírový ubrousek namočený do lněného oleje k otření tohoto tenčího konce, čímž zabráníte tomu, aby dřívko shořelo (toto ošetření byste měli opakovat před každým použitím).

Obstarejte si gázu o velikosti 10x10cm a neparfémované (nejlépe sterilní) bavlněné chomáčky. Gázu přeložte napůl, aby byla vrstva silnější. Doprostřed zabalte chomáček bavlny a oviňte je kolem ořezaného konce dřívka a konce utáhněte voskovanou nití. Nakonec odstříhejte přebytečné kousky nitě a gázy a namočte do 70% denaturovaného alkoholu. Po použití zbytek alkoholu z bavlněné hlavičky vymačkejte.

Ještě pro vás máme jednodušší tip – dřevěnou tyčinkou omotejte bavlněnou látkou, utáhněte drátkem, namočte do oleje či alkoholu a máte hotovo.

Pro delší plamen vyzkoušejte také smíchat alkohol s tekutým mýdlem.

Věděli jste, jaký je rozdíl mezi pochodní a loučí?

Louč se vyrábí z bukového, borového nebo osikového dřeva, které se nejprve naštípají a nechají dlouze (ideálně rok) sušit. Poté se zapálí a postupně celá shoří.

Pochodeň je tyč s bavlněnou hlavicí, která je namočena do smoly, oleje či alkoholu. Hoří pouze tento bavlněný vršek.

Pro fireplay je rozhodně vhodnější pochodeň, neboť z té neodpadávají kousky ohořelého dřeva, nezkracuje se a celkově se s ní lépe manipuluje.

Svíčka na polévání voskem
Svíčka na polévání voskem

Vybavte se na fire play

Svíčky ve tvaru penisu
Svíčky ve tvaru penisu

Připravte si pochodeň, nakupte svíčky (třeba přímo svíčku pro polévání voskem), nezapomeňte také na zápalky nebo zapalovač.

Rozhodně také připravte něco, čím budete moci oheň rychle uhasit nebo zastavit. Například deku, láhev s vodou, malý ruční hasící přístroj. A ne že jej necháte schovaný v tašce. Musí být po ruce!

Vše začíná tak nevinně. Na stole hoří svíčka, hmmm asi bude romantický večer. To ještě netuší, že ta svíčka tam vůbec není pro romantiku, ale pro její bolest, strach a utrpení.

Tipy na hry s ohněm

Postačí i čajová svíčka ;-)
Postačí i čajová svíčka ;-)

TIP 1 – Přejeďte mu plamenem blízko kůže, například na zádech (je to místo, kde byste se zkoušením mohli začít). Můžete do ohně trochu fouknout, tím se oheň zjintenzivní a rozjasní. Nejlepší na tenhle typ hry je prostor pod lopatkami.

TIP 2 – Pochodní lehce krátce klepněte o kůži a zase ji oddalte. Ucítí tak na moment intenzivní teplotu a budete-li šikovní, tak mu to neublíží.

TIP 3 – Tekutinou, kterou jste vybrali pro zapalování, potřete kůži a tekutinu zapalte. K potírání použijte nezapálenou pochodeň. Poté ji zapalte a přibližte k potřenému místu na těle. Nejlepší místa na těle jsou pro tuhle hru záda nebo ruce.

Pěkného efektu dosáhnete tím, že na kůži tekutinou vytvoříte nějaký konkrétní tvar. Oheň pak v tomto tvaru po těle bleskově proběhne. A následné začervenání bude pěknou a designovou vzpomínkou. Například můžete vyzkoušet tvar písmene "V", jehož dolní špička bude v dolní části zad (u konce páteře) a bude směřovat nahoru k ramenům. Zapálíte to pak v dolní části a plamínek se rozletí k oběma ramenům.

TIP 4 – Máte-li rádi zejména hry s psychikou, určitě si oblíbíte "fireball", šlehané ohnivé koule. K tomu můžete použít láhev se 70% isopropylem s rozprašovačem. Raději to nejprve vyzkoušejte opatrně venku nebo v koupelně, kde nemůže nic chytnout a kam můžete případně hořící láhev odhodit. Dávejte také pozor na to, aby vám alkohol nekapal na podlahu. Tohle už je opravdu nebezpečné! Raději to nejprve zkoušejte s někým, kdo to již zná, domácí experimenty nejsou zde na místě.

Horký vosk je dobrý pro hru s psychikou
Horký vosk je dobrý pro hru s psychikou

TIP 5 – Přidržte mu ruku nad plamenem svíčky. Nejprve v bezpečné vzdálenosti, postupně zkuste přibližovat (a pečlivě sledujte jeho reakce, kolik ještě opravdu vydrží).

Dále tady pro vás máme několik tipů z waxplay, her s voskem, které jsou nezbytnou a oblíbenou součástí fireplay.

TIP 6 – Vezměte si svíčku a nechte ukapávat horký vosk na jeho tělo. Pro tuhle hru je dobré použít neparfémovanou parafínovou svíčku, ne včelí vosk. Nejprve zvolte větší vzdálenost (výšku nad kůží), v průběhu pádu se vosk ochladí. Tím vyzkoušíte, jakou teplotu vosku partner zvládne. Výšku postupně snižujte.

Udělejte si z jejich zad malířské plátno
Udělejte si z jejich zad malířské plátno

TIP 7 – Pro hrátky s roztaveným voskem můžete zkusit i hrst různobarevných voskovek (bez papírového obalu), které podržíte kolmo dolů nad kůží. Propanovým hořákem je zahřívejte, dokud se nerozpustí tak, že ukápnou na kůži. Tím vyrobíte pestrobarevné kapky na jeho těle. Odkapáváním voskovek můžete kreslit na těle. Nebo zkuste svazek zavěsit, roztočit a odstředivou silou se budou kapky rozprskávat do většího kruhu. Je-li ve vás trocha umělce, můžete barevnými vosky kreslit obrázky.

TIP 8 – Pocit popálení můžete simulovat třeba tím, že mu zavážete oči a budete se ho dotýkat kostkou ledu. Nevěříte? Zkuste to. Nevidí a očekává velké teplo. Mráz přeci pálí.

Pořiďte si rákosku
Pořiďte si rákosku

Výprask – Spanking

O spankingu a dalších typech impact play a jejich možnostech si můžete důkladněji přečíst například v článku Spanking – polohy pro výprask a trestné lavice nebo Erotické pomůcky pro spanking. Pro opravdové spankofiliky tady máme několik tipů na hry.

Ale než začneme – máte vůbec čím subíka vypráskat?

Čím se na spanking vybavit

Vhodné jsou biče, důtky, rákosky a plácačky. Obdobně také mohou posloužit věci, které máte doma – kožený opasek, vrbové proutky, elektrický kabel nebo hrubý provaz, případně tažné lano od auta.

Tipy na hry s erotickým výpraskem

Kožený opasek pěkně sedí
Kožený opasek pěkně sedne

TIP 1 – Při pozici zezadu, když je subinka na čtyřech, vytáhněte z kalhot opasek a šlehejte jím o zadek rovnou u šukání.

TIP 2 – Svažte ji tak, že bude ležet na zádech, kolena přitažena k obličeji. Tím se krásně nastaví její genitálie. Vezměte koženou plácačku a začněte plácat na stehnech. Postupně se přibližujte ke středu a postupně ji začněte plácat i přes pysky. Bude výborné, když to zkombinujete s prstěním, lízáním nebo šukáním. Dobrý efekt je spojit vzrušení s bolestí.

TIP 3 – Svažte jí ruce za zády nebo za hlavou a posaďte na židli, takže její prsa budou hezky nastavena. Začněte lehce okolo nich a poté přidávejte na intenzitě plácání. Využijte všechny směry, nejen shora, ale i ze stran a plácejte je také zespoda.

Vyšlehejte prdelku kyticí růží
Vyšlehejte prdelku kyticí růží

TIP 4 – Kupte jí kytici růží, bude jistě ráda. A ještě raději bude, když ji ohnete přes židli nebo o stůl, stáhnete jí kalhotky, z vázy vytáhnete darované růže a začnete ji jimi nejprve jemně hladit, pak lehce švihnete a postupně přitvrzujete. Nebude na škodu, když budou mít růže trochu trny. Krom bolesti je to hezká psychologická záležitost.

TIP 5Nápad pro trojku (složení může být libovolné, my si to ukážeme na dvou ženách a jednom muži). Jedna žena sedí na stole, má roztažené nohy. Muž, který je subíkem, má svázané ruce za zády, stojí v předklonu tak, že ženu sedící na stole líže. Druhá žena stojí za ním a na vystrčený zadeček uděluje rány plácačkou. 

Špičatý podpatek je základ
Špičatý podpatek je základ

Šlapání po těle a obličeji – Trampling

Botičky a podpatky při tramplingu rozhodně nesmí chybět! Pevná podrážka vašich bot zapůsobí na subinkovu kůži mnohem intenzivněji než bosé chodidlo.

Co nakoupit na trampling

V prvé řadě pořiďte mýdlo a teplou vodu, ve které své nohy umyjete. Zážitek z tramplingu sice má být silný a ponižující i bolestivý, nikoliv však páchnoucí.

Hezky ji přitlačte k zemi
Hezky ji přitlačte k zemi

Dámám se rozhodně budou hodit jakékoliv typy lodiček, páskových bot, botek kožených nebo i umělých. Důležitý je podpatek. Muži doslova zbožňují ženy na podpatcích a když se jim takový podpatek zaryje do kůže, je to nezapomenutelný zážitek (někdy díky jizvě doslova). S teniskami nebo balerínkami jednak neuděláte takovou parádu a jednak bude jeho mučeníčko poněkud slabé.

Další věc, kterou muži zbožňují na ženských nohách, jsou punčochy. Plné nebo síťované, se vzorkem nebo hladké či latexové, to už je na vás. Ladná nožka v punčošce přitisknutá na jeho obličej nebo krk způsobí zesílení jeho erekce.

Tipy na hry

Cítit podrážku na zádech je ponižující
Cítit podrážku na zádech je ponižující

TIP 1 – Podřízeným může být žena nebo muž, nadřazeným taktéž. Dominant sedí nebo stojí, subík je u země (klečí nebo leží, každopádně má tvář u podlahy) a líže Pánečkovi boty. Druhou nohou, kterou nelíže, mu Pán přidržuje obličej u země a lehce šlape na tvář, krk nebo za krk.

TIP 2 – Subík leží na podlaze na zádech. Domina stojí nad ním a jednou nohou šlápne na jeho hruď, přičemž špičku své boty zaryje do klíční kosti nebo krku. Má-li váš subík citlivé bradavky, zkuste mu do nich lehce zarýt jehlový podpatek.

TIP 3 – Subík leží svázaný na podlaze na zádech a žadoní, abyste jej honila. Stoupněte si na jeho stehna, většinu váhy přeneste na špičky, ale i patou trochu zaryjte podpatky do jeho stehenních svalů. Až když úpí bolestí, zaslouží si trochu pohonit.

Klidně si z něj udělejte trampolínu
Klidně si z něj udělejte trampolínu

TIP 4Svažte subince ruce za zády a posaďte ji na podlahu s roztaženými pokrčenými nohami. Své chodidlo opřete o její klín a postupně přenášejte váhu tak, abyste pořádně zatlačili na její poštěváček a jiná citlivá místa. Můžete zkusit posunout chodidlo výše tak, že na klitorisu bude vaše pata a prsty zatlačíte až na její bříško.

TIP 5Udělejte si ze svého otroka rohožku. Ať si lehne ke dveřím na zem. Stoupněte na něj, několikrát prošlápněte na různých místech a otírejte si o něj boty (ty nemusí být nutně špinavé, jde o gesto). Donuťte jej za to projevit vděčnost a poděkovat!

Připrav se, bude to pálit
Připrav se, bude to pálit

Hry s dráždivými látkami

Speciální sekcí v rámci hrátek se smysly je používání různých dráždivých látek, které se aplikují na kůži a intimní místa za účelem zvýšení sexuálního vzrušení nebo zesílení trápení a ponížení. Dráždivé, štiplavé a pálivé můžete používat samostatně nebo jako pokračování jiné techniky, například spankingu, bičování nebo jakékoliv hry, kdy kůže dostala zabrat a je velmi citlivá.

Čím partnera potrápit při chemical play

Obvykle se používají látky, které jsou pálivé nebo štiplavé. Nemusí to být zrovna milionová pálivá paprička, lepšího výsledku dosáhnete s materiálem, který je pálivý méně, zato jeho účinek trvá déle.

Látky vhodné pro chemical play

  • éterické oleje – například štiplavý wintergreen olej,
  • mentol a máta,
  • koňská mast, tygří mast,
  • tabasko,
  • chilli papričky,
  • sůl, pepř.

Mučení ženských genitálií

Podvázání poštěváčku
Podvázání poštěváčku

Na závěr tohoto dílu si ještě ukážeme pár tipů, jak potrápit kundičky.

Co budete potřebovat

Bolest i vzrušení zařídí podtlak z vakuové pumpy. Pořiďte také menší pumpičku speciálně na klitoris. Na pysky se budou určitě hodit různé svorky, kolíčky, závaží. Do její dírky můžete vyzkoušet ledacos, co bude zrovna po ruce. Jen dejte pozor na hygienu a ostré hrany. Na roztažení si kupte nafukovací vibrátor. Nebo co takhle do ní trochu pustit elektrických stimulací?  Zkuste výbavu pro elektrosex. Na povrch celé genitální oblasti si nachystejte drsné nebo pichlavé předměty, například zubní kartáček, již výše zmíněnou kytici růží, smirkový papír atd.

Tipy na hry s mučením genitálií

Hezky je natáhněte
Hezky je natáhněte

TIP 1 – hrátky s vakuovými pumpami. Pumpu používejte jen krátce a opatrně, jen několik minut. Když najdete její míru podtlaku, který je jí ještě příjemný, můžete zkoušet ji pomalu postupně překonávat. Bude skučet bolestí a zároveň slastí.

TIP 2vakuová pumpička speciálně na poštěváček jej hezky vycucne a vyzvedne. Použijte ji krátce, je to nejcitlivější místo. Po odstavení pumpy je poštěváček několik vteřin hodně vytažený, pak se trochu smrskne. Využijte tento moment k jeho podvázání. Jen pozor na typ uzlu, který zvolíte, musí být pohodlně a rychle roztažitelný.

Svorky musí držet pevně
Svorky musí držet pevně

TIP 3natahujte a stiskněte její pysky. Přidržte si je svorkami nebo kolíčky. Na svorky můžete ve stoje zavěsit závaží. Tah je příjemný, sevření svorkou bolestivé. Výborná kombinace.

TIP 4 – použijte jemný zubní kartáček na masírování celých zevních genitálií. Obzvlášť se zaměřte na poštěváček. Prsty z něj stáhněte kůži, pak bude nejcitlivější. I sebe jemnější kartáček bude doslova brutální. Můžete také zajet kousek dovnitř vagíny.

Zaškrcení poštěváčku
Zaškrcení poštěváčku

TIP 5 – vyzkoumejte limity roztažení její vagíny a záměrně je pokoušejte. K tomu můžete použít vibrátory různých velikostí nebo zasuňte dva. Případně vyzkoušejte nafukovací vibrátor.

TIP 6 – do dírky vyzkoušejte horké nebo ledové předměty. Předehřátý vibrátor nebo ledové dildo (viz výše). Změnou teplot se stane velmi citlivou a potrápení nabude na novém rozměru.Související hračky