BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Nechte se inspirovat scénáři k erotickým hrám na dětičky. Láká vás se stát nezbednou školačkou s culíčky, ubrečeným miminem v plenkách, nebo rošťákem, co musí zůstat po škole a čeká ho trest od paní učitelky? Při ageplay si hrajeme na děti a jejich vychovatele, učitele, rodiče. Zbavte svou subinku či subíka jeho svéprávnosti a připravte si rákosku. Děti totiž zlobí!

BDSM techniky pro pokročilé 3/7 – hry na dětičky

Dětské hry neboli také ageplay se budou líbit všem, které vzrušuje vsadit scénu erotických her do dětského prostředí. Obvykle si s vaším protějškem rozdělíte role na dospělého a dítě, nebo si oba zahrajete na dětičky. Hrát si lze na děti od batolecího věku a až po puberťáky a teenagery.

  • Ageplay nijak nesouvisí s pedofílií. Všechny tyto praktiky jsou určeny pro dospělé, kteří si na děti pouze hrají. Kdekoliv v textu bude uvedeno "dítě", máme na mysli dospělého v roli dítěte (nebudeme to však vždycky takto dlouze opisovat).

Vybavte se na ageplay


Slušivá košile pro pana učitele
Slušivá košile pro pana učitele

Sexy učitelka, přísný profesor

Jako učitelka na sebe můžete vzít například latexovou košili, přísný výraz dokreslí brýle s černými obroučkami a kožené sandálky na podpatku. Černý latex přidá na přísnosti i neústupnému panu profesorovi.

Učitelům nebo vychovatelkám se bude hodit klasický doplněk, jako je rákoska.

Na zlobivé dítko mohou vychovatelky použít například koženou plácačku. Pořádně se vybavte, abyste měli dostatečný výběr šlehacích nástrojů, až ten malý zmetek bude zase otravovat.

Další tipy najdete v sekci sex s učitelem.

Nezbedná školačka, zlobivý chlapeček


Sexy sukýnka pro zlobivou holčičku
Sexy sukýnka pro zlobivou holčičku

Sexy školačka by měla mít školní uniformu, sexy soupravičku topu se sukýnkou nebo alespoň skládanou minisukýnku. Školácký rozverný dojem jistě podpoří culíčky. Nemáte-li vlastní dlouhé vlasy, pořiďte si paruku.

I zlobivý chlapeček by se mohl vyzdobit příhodnými kousky svého spodního prádla. Zkuste třeba boxerky Tribal.

Erotické doplňky pro ageplay

Vaše "dítko" může mít i skryté mučící pomůcky, které jej budou pomalu vzrušovat a tím je můžete týrat a zneužívat. Pro holčičky jsou vhodné třeba venušiny kuličky nebo bezdrátové vibrační vajíčko s dálkovým ovládáním. Pro chlapečky se budou hodit erekční kroužky nebo kožený postroj s erekčním kroužkem. Případně můžete do análku zasunout kolíček, ten se bude hodit například budete-li jej nutit poslušně sedět v lavici.

Další neerotické propriety k dětským hrám

Několik dalších doplňků může velmi silně podpořit reálnost scény. Jsou to věci, které koupíte v běžných obchodech, drogerii, hračkářství. Nebo je nenápadně zabavte vlastním dětem. Zkuste například:

  • plenky (existují i v dospělácké velikosti), dudlík, lahvičku na mléko,
  • výbavu na pískoviště, kyblík, lopatičku, autíčko s korbou,
  • panenky, autíčka, stavebnice, pastelky,
  • školní aktovku, sešity, křídy, pravítko.

Tipy na konkrétní hry

Hra na batole – Adult Baby, ABDL, Infantilismus


Nejdřív napudrovat, pak ... se uvidí
Nejdřív napudrovat, pak ... se uvidí

Jedná se zejména o psychologickou hru, kterou samozřejmě praktikují ti, kteří již dětmi nejsou. Můžeme se setkat s jejich názvem adult babies (ABDL) neboli dospělá mimina.

Tato hra bývá spojena s rolemi dominance a submisivity, kde subka si hraje na dítě a dominantní partner zaujme roli rodiče, zdravotní sestřičky nebo chůvy. Je možná také varianta bez D/s vztahu – oba partneři si například zahrají na děti, které si spolu hrají a při tom se pustí i do her se svými těly.

U příznicvů her ABDL se často objevuje fetišismus na plenky či obliba močení, pissu, vodních sportů. Zkuste si třeba zahrát na to, že subinka se chová jako miminko i v tom ohledu, že nekontrolovatelně čůrá a bez zábran počůrá svému opatrovateli ruce, oblečení, cokoliv je zrovna v cestě.

Plenky

Obliba nošení plenek se někdy nepojí pouze s dětskými hrami. Může se jednat o samostatný fetiš. Kromě praktičnosti například při dlouhých bondažích, kdy si subka na záchod ani dojít nemůže, jsou plenky používány spíše pro ponížení. Ponižující už je jen to, že subince plenky oblečete. Jako další stupeň zkuste dojít až k tomu, že se miminko neudrží a počůrá se do nich. Z této situace lze rozehrát různé hry:

Hra

Nakrmte své velké děťátko
Nakrmte své velké děťátko
 

Tip 1 – Například s vědomím mokré plenky ještě dále pokračovat v předchozích činnostech, nechat počůranou subinku dál kouřit atd.

Tip 2 – Nebo následně při přebalování subinku ošukat, pak zasypat pudrem a dát čistou plenku.

Tip 3 – Nemáte dudlík? Vašemu dospělému miminku by jistě do pusy slušel váš penis. Novorozenci mají docela slušný sací reflex, takže to se vám bude určitě líbit. A pokud z tohoto dudlíku občas i něco kápne, bude vaše děťátko nejšťastnější.

Tip 4 – Je-li dominantem žena, může si zkusit střihnout roli maminky včetně kojení (viz mléčný fetišismus). Váš subík se jistě k vašim prsům rád přisaje.

Tip 5 – Můžete si zkusit hrát i oba na dítka, oba se obléknout do dětského, vzít si dudlíčky. U společných her prozkoumávat svá těla s dětskou upřímnou zvídavostí a naivitou se pustit do intimností.

Hra na vychovatelku

Chlapečka čeká prohlídka od zručné sestřičky
Chlapečka čeká prohlídka od zručné sestřičky

Kdo může hlídat? Starší paní nebo teenagerka, která si přivydělává ke studiu. Může to samozřejmě být i muž či chlapec coby vychovatel. A jak staré dítě může hlídat? Klidně už od batolete až po školáka. Jaký model roleplay by se líbil zrovna vám?

Vychovatelka by měla mít ve své výbavě prostředky k udělování výprasku, třeba rákosku nebo kožený opasek. Dobře poslouží také vařečka nebo kabel od prodlužovačky.

Hra

Tip 1 – Vychovatelka si hraje s dítětem a jeho nenechavé zvídavé ručičky začnou šmejdit i po jejím těle.

Tip 2 – Při hlídání dítěte, které si poslušně hraje, jej začne vychovatelka pomalu svádět, svlékat z něj šaty. Dítko nechápavě drží a poslušně vykonává, co se po něm chce.

Tip 3 – "Pěkně mě lízej, koupím ti pak lízátko".

Tip 4 – Vychovatelka dítko krmí připraveným jídlem (třeba kašičkou) a k tomu přidá krmení i z vlastních zdrojů, nabídne na olízání své intimní partie.

Tip 5 – Vychovatelka dítko převléká na procházku ven a při té příležitosti jej zneužije.

Tip 6 – Vychovatelka na chvíli malého chlapečka opustí, jde například do vedlejší místnosti. Když se vrátí, vidí, že mezitím chlapeček objevil svůj penis, zvídavě si s ním hraje a už mu pěkně stojí. Pomůže mu tedy s výchovou a vzděláním i v této oblasti.

Pískoviště

Při výběru dovolené nezapomeňte zajistit písečnou pláž
Při výběru dovolené nezapomeňte zajistit písečnou pláž

Erotické hry na pískovišti jsou pro opravdové exhibicionisty. Jeden partner je v dětském oblečení, vybaven lopatičkou a bábovičkami, druhý partner hraje dospělého. Případně mohou být za děti oba dva. Najděte si odlehlé pískoviště nebo jej využijte večer, kdy tam už nejsou jeho obvyklí návštěvníci. Nebo co takhle si vyjet na písečnou pláž k moři?

Příprava

Rodič před odchodem z domu dítěti pod oblečení vloží stimulující a dráždící prvky jako jsou pro ženy venušiny kuličky, skřipce na bradavky a pro muže stahovací kroužky na penis apod. Dítě si vezme svou výzbroj na pískoviště, rodič se vybaví rákoskou, bičíkem nebo minimálně koženým opaskem v kalhotech.

Hra

Měli byste odvahu se svléknout?
Měli byste odvahu se svléknout?

Tip 1 – Dítě si staví bábovičky. Rodič sedí na okraji pískoviště a ukazuje mu lákavé kousky svého těla, dráždí se. Dítě si musí hrát a nedat znát, že šílí vzrušením. Je to přece jenom dítě a tomuhle ještě nerozumí. Za porušení dostane trest, ránu, je okřiknuto.

Tip 2 – Dítěti se hra na písku nelíbí, nebaví ho, nedaří se mu, vzteká se. Rodič jej do báboviček nutí. Za každou pěkně vyvedenou jej odmění tím, že mu dá pokouřit nebo líznout.

Tip 3 – Rodič své dítko při hře dráždí na intimních partiích a nutí jej neustále pokračovat v budování hradu z písku. Dítko už se samotným vzrušením skoro nemůže udržet, aby nepodlehlo svádění.

Tip 4 – Můžete také zkusit si oba dva zahrát na děti, které jdou spolu na pískoviště postavit si pár báboviček. A u toho se jako zvídavá děťátka začít dotýkat sami sebe navzájem, zkoušet přiměřovat bábovičky na prsa nebo koule. Můžete si nenápadně poodrhnovat kousky oblečení a odhalovat intimní partie. Odhalte si kousek těla a pokračujte ve hře na písku a sledujte, co to udělá s vašim partnerem. Budou se mu i nadále jeho bábovičky dařit? Co kdybyste postavili hrad přímo na jeho nahém těle? Držela by hradní věž postavená kolem ztopořeného penisu?

Školačka nebo poškolák


Ty jedničky tě budou něco stát
Ty jedničky tě budou něco stát

Školní klasika přináší mnoho variant využití. Jeden partner hraje zlobivého školáka, druhý si střihne roli přísného učitele.

Příprava

Školák nebo školačka se obléknou do dětského, do školní uniformy, ženy mohou využít obligátní minisukýnku, podkolenky nebo pěkné punčochy, podvazky a culíčky. Školák by měl mít aktovku, psací potřeby, žákovskou knížku. Učitel má ukazovátko, rákosku, dlouhé pravítko, ideálně je-li k dispozici tabule a křída nebo flipchart a fixy.

Hra na poškoláka

Učitel dává dítěti úkoly, například něco desetkrát napsat na tabuli, krasopisně opsat určitý text, recitovat báseň, zpívat. Žák to kazí (schválně nebo nemusí ani záměrně, neboť přiznejme si, málokdo umí psát vzorově krasopisně nebo pěkně zpívat). Učitel může dávat záměrně takové úkoly, o kterých ví, že je žák pokazí. Za nesplnění jej potrestá klečením v koutě, výpraskem rákoskou, plácnutím pravítkem přes prsty. Případně lze přidat erotický aspekt, například plácat na holý zadek, přes prsa, u klečení jej svléknout apod.


Základní lekce anatomie
Základní lekce anatomie

Hra na sexuální výuku

Co takhle využít školního prostředí a vybavení k výuce sexu jako takového. Paní učitelka nebo pan učitel přednáší u tabule anatomii zejména erotických partií a jejich citlivosti (podle vlastní chuti), postupy praktik, které má rád. Žák poté musí předváděnou látku opakovat, provádět názorné ukázky přímo na těle a techniky rovnou aplikovat. Záleží jen na učiteli, jak jeho snahu ohodnotí.

Hra na úplatky

Učitelka žáka zkouší a ten neví. Sám učitelce nabídne, že je ochoten pro lepší známky udělat i mnohem víc... namasírovat, lízat, cokoliv si bude přát. Za zlepšení o jeden stupeň by jí měl líbat kotníčky. Za polepšení o dva stupně musí přidat ještě citlivou masáž prsou a bradavek. A když si bude chtít polepšit ze čtverky na jedničku? Tak to si bude muset dát hodně záležet na její kundičce.

A jaké nápady máte vy? Napište nám do diskuze pod článek, taky si rádi počteme :)


Vybíráme z e-shopu