Co je ageplay, hra s věkem?

Ageplay, hra s věkem
Dudlík z e-bay
Dudlík z e-bay

Ageplay spadá do technik hraní rolí nebo i BDSM praktik a vyznačuje se tím, že jeden z partnerů se vydává za dítě, nemluvně, školáka nebo až adolescenta. Většinou jde o hraní rolí dominanta a submisiva (D/s).

Dominant je učitelem, rodičem, lékařem a podobně. Subka může například zaujmout pozici neposlušného dítka, které klade verbální a psychický odpor s cílem vyprovokovat trest nebo výprask. Zde je více než jindy důležité dohodnout si bezpečné slovo (safeword).

To, co je na ageplay lákavé, je (podobně jako u jiných D/s her) vzdání se zodpovědnosti a dovolení tomu druhému převzít kontrolu.

Ageplay se vždy zúčastní dva dospělí lidé, kteří s tímto souhlasí.

Možné scénáře pro hru s věkem

Hají maličký
Hají maličký

Součástí ageplay bývá výprask zlobivého dítka (spanking), hraný incest nebo jakékoliv hrané pedofilní fantazie, ne vždy je zahrnutý sex.

Ageplay vždy zahrnuje různé převleky, které ze subky udělají dítě. Klasické jsou dětské oblečky a školní uniformy, plenky, dudlíčky, culíky a další komponenty simulující daný věk.

Formou ageplay může být třeba hra na nemluvně nebo DD/LG (hra na tatínka a malou holčičku).

Mezi praktikovanými aktivitami můžeme vidět:

  • spanking (erotický výprask),
  • oblékání do plenek a následné nucení k počůrání se,
  • krmení z láhve,
  • oblékání se do dětských oblečků,
  • používání vycpaných rukavic, palčáků, což má za efekt zvýšení bezmocnosti,
  • věznění v dětské postýlce,
  • používání velkého dudlíku jako roubíku,
  • ponižující lékařské procedury jako jsou různá vyšetření análku

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Anaklitismus

Anaklitismus

Anaklitismus je sexuální vzrušení z činností, kterým byl člověk vystaven jako dítě. Anaklitiky vzrušuje cucání dudlíku, nošení dupaček a hraní si s hračkami.

Anime

Anime

Anime je druh animace pocházející z Japonska. V Japonsku termín označuje jakékoliv animované dílo, bez ohledu na jeho původ a styl.

BDSM

BDSM

BDSM označuje široké spektrum nejen erotických technik, které se spolu partneři dobrovolně rozhodli praktikovat ve vzájemném submisivně-dominantním vztahu (D/s).

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo

Bezpečné slovo, anglicky "safeword", je slovo nebo slovní spojení, které užívají převážně aktéři BDSM praktik k vyjádření...

DDLG

DDLG

DD/LG je zkratka anglického daddy dom / little girl, což v překladu znamená „tatínek dom / malá holčička“. Je to forma ageplay, roleplayingu a BDSM vztahu.

Hraní rolí

Hraní rolí

Hraní rolí je sexuální praktika spočívající v předstírání nejrůznějších postav a předvádění scén, které jsou pro účastníkem nějakým způsobem vzrušující.

Humiliation

Humiliation

Humiliation neboli ponížení je psychologická sexuální praktika, která působí hlavně na pocity. Tuto praktiku provádí partneři po domluvě.

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem.

Spanking

Spanking

Spanking je praktika, při které je prováděn výprask za účelem erotického vzrušení.

Vybíráme z e-shopu