BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Jako správná subinka upekla k narozeninám svému Pánovi dort. Když mu jej dávala, zareagoval nečekaně. Zatáhl ji za vlasy, srazil na kolena a na všechny čtyři. Z dortu vytáhl dvě svíčky a zastrčil je do jejích dvou dírek. Chvíli se na ni jen tak díval. Horký vosk jí kapal na stehna a lýtka. Musela držet. Vytáhl z kalhot kožený opasek a na nastrčený zadek jí začal udělovat rány. Bylo jich přesně tolik, kolikáté narozeniny slavil.

BDSM techniky pro pokročilé 7/7 – spanking a odírání

Na závěr našeho seriálu o inspiracích k BDSM hrám přinášíme praktiky a scénáře, které se jinam nedají snadno zařadit a přesto by byla škoda vás o ně ochudit.

Odírání – Abrasion play


Podzimní příroda nabízí krásnou pomůcku - kaštany
Podzimní příroda nabízí krásnou pomůcku – kaštany

Odírání je pomalý postupný proces zvyšování citlivosti pokožky, o kterou otíráte předmět s drsným povrchem. Cílem této techniky je soustavně přejíždět drsným předmětem po pokožce tak dlouho, dokud se nestane doslova odřenou. To nemusí znamenat přímo krvavé oděrky, měřítkem úspěchu je spíše pocit nepříjemného doteku a bolesti. Některé části těla snesou více než jiné. Odírat můžete jakoukoliv část těla jako aditivní týrání k dalším sexuálním praktikám nebo odírejte rovnou intimní partie. Rozhodně buďte se svým subíkem v intenzivním kontaktu a zjišťujte, jak moc už je to nepříjemné.

Tipy na odírací materiály

Buďte kreativní a rozhlédněte se kolem sebe, které předměty mají drsný povrch.


Zubním kartáčkem si ji můžete hezky odřít
Zubním kartáčkem si ji můžete hezky odřít

TIP 1: Ženu nebo i muže můžete potrápit na jeho citlivých genitáliích jemným zubním kartáčkem. Nejlépe pokud svou oběť svážete a zahrnete odírání mezi další mučení genitálií a zneužívání dle vaší libosti. Tuto techniku může i subinka provádět sama před vaším zrakem.

TIP 2: Pokud ve vaší domácnosti nechybí vkusné krajkové dečky, vyzkoušejte je. Zda jsou správně naškrobené, pak budou i hezky drsné. Můžete si je přehodit přes dlaň a rukou ojíždět jakoukoliv část těla, kterou si u subinky vyberete. Nebo zkuste následující. Dečku položte na podlahu, subinku zkroťte na čtyři. Přimějte ji, aby se sklonila tak, že se špičkami prsů opře o podložku, tedy o dečku. Pak zaklekněte za ni a pořádně přirážejte, až se její kozy pořádně rozhoupají a odírá si je o podložku.


Pod prsa jí dejte něco drsného
Pod prsa jí dejte něco drsného

TIP 3: Nenápadně působí i obyčejný koberec, nicméně většinou bývá drsný až pichlavý. Představte si jít s rozběhem do skluzu na kolenou, jak by asi kolena vypadala? Koberec je výborný na předchozí tip (odírání prsou na čtyřech) nebo můžete svého otroka přinutit lehnout obličejem k zemi, chytnout jej za vlasy a krátkými pohyby smirkovat jeho tváří o koberec.

TIp 4: Vyzkoušejte také omítku na zdi. Pamatujete na kdysi tak populární brzolit? Škoda, že dnes jej už je tak málo. Subinka si dřepne tak, aby měla zeď za zády a zadečkem se o ni mohla otírat. Volnou pusou pak bude u této sebemučící techniky s radostí uspokojovat vás. Vy ji musíte neustále připomínat, aby se třela o omítku.


Odřete ji o kůru stromu
Odřete ji o kůru stromu

TIP 5: V přírodě jistě naleznete spoustu inspirací. Velmi dobře dostupná je kůra stromů. Přivažte vaši subinku čelem ke stromu tak, aby její ruce byly vytaženy nad hlavu a stahující lano upevněte například na vyšší větev. Cílem je, aby se mohla pohybováním se zprava doleva o kůru stromů sama odírat, ideálně prsy a bradavkami nebo bříškem. Nebo ji na strom tvrdě přitiskněte, i takto se bude hezky odírat. Vy ji pak můžete zneuctít zezadu.

TIP 6: Klasickým pomocníkem je smirkový papír, ten ale doporučujeme spíše na jiné části těla, než jsou genitálie. Citlivá je vnitřní strana paže nebo krk. Spojte například s roleplay na šikovného opraváře, který je mučen nespokojenou klientkou. Nuťte subíka k jeho povinnostem a mezitím jej obtěžujte odíráním na jednom vibraném místě. Po několika cyklech opakování bude již samotný dotek velmi nepříjemný až bolestivý.

Narozeninový výprask – Birthday spanking

Není krásnějšího dárku k narozeninám pro vaši subinku než pořádný výprask. Vybavte se vhodnou spanking pomůckou a udělte jí toto úžasné překvapení.

Tipy na provedení výprasku při oslavě narozenin


To správné místo pro narozeninové svíčky
To správné místo pro narozeninové svíčky

TIP 1: Zabalte rákosku jako dárek. Jakmile jej subinka rozbalí, bude tušit, co ji čeká. Dejte si na čas a nechte rákosku nějakou dobu ležet na viditelném místě a pokračujte ve večírku. Její napětí, očekávání i strach bude stoupat. Udělte jí pak výprask jako vrchol celého večera.

TIP 2: Při přání k narozeninám vytáhněte rákosku a sdělte subince, že jako dárek dostane pořádný výprask. Ať si klekne a našpulí zadek. Udělte jí tolik ran, kolikáté narozeniny slaví. Ať počítá sama a nahlas.

TIP 3: Pro exhibicionisty nebo pro zdůraznění efektu ponížení se bude hodit následující tip. Na vaší oslavě s přáteli (ideálně podobně zaměřenými) vaší subince popřejte své narozeninové přání a poté ihned subinku chyťte, odhalte jí zadek, přehněte přes koleno a před všemi jí naplácejte na zadek.

Nucené cvičení – Forced fitness


Dávku kliků nechť si sama nahlas počítá
Dávku kliků nechť si sama nahlas počítá

Předmětem techniky je nutit svého otroka k provádění různých cviků, například kliků, shybů, dřepů atd. pro zesílení jeho ponížení tím, že cvičební dávku nezvládne. Důležité je, abyste dokázali odhadnout jeho možnosti a pak tuto míru překročit. Můžete ji překročit jen trochu, abyste jej unavili. Nebo to přehnat více, až už doslova nebude moci a nebude zvládat.

Přeneste své sexuální touhy do fitka nebo tuto techniku použijte doma. Určitě tím subíka můžete hezky ponížit.

Tipy na hry


Makej nebo dostaneš výprask!
Makej nebo dostaneš výprask!

TIP 1: Zajděte si se subíkem do veřejného fitka. Nenápadně, budete vypadat jako kamarádi, kteří spolu jdou cvičit. Jen vy dva víte, že je to jinak. Přikažte mu cvičit různé cviky a navyšovat cvičební dávky tak, až na něm uvidíte, že to již nezvládá. K okolí se budete muset chovat nenápadně a on se bude snažit nedat najevo, že již nemůže a cvičí z donucení. Jako odměnu si to pak můžete rozdat v šatně, na WC nebo v odlehlém zákoutí na nějakém posilovacím stroji.

TIP 2: Vy si vezměte jízdní kolo a vašeho subíka si vezměte pěšky a třeba na obojek. Ať vás táhne jako pejsek nebo jen běží vedle vás tam, kde bude více okolních lidí.

TIP 3: I doma můžete zařadit nucené cvičení jako jednu z ponižujících technik. Přinuťe jej dělat kliky, dřepy, držet ve výdrži. Mezi každou sérií opakování vás bude lízat nebo šukat. Klidně mu i vynadejte, že šuká málo nebo pomalu. Když bude příliš unavený ze cvičení, dojdou mu síly.

A jaké netradiční BDSM techniky používáte při svých hrách vy? Napište nám do komentářů a my rádi budeme v tomto seriálu pokračovat.


Vybíráme z e-shopu