BDSM techniky pro pokročilé 2/7 – hry na lékařská témata

Hrát si na doktora či doktorku zkoušel v dětství snad každý z nás, jako jeden z prvních způsobů objevování tajů opačného pohlaví. V dospělosti můžeme lékařské hry posunout ještě o značný kus dále. Mohou se odehrávat v opravdové ordinaci, v pokoji jako ordinace vybaveném, či na jakémkoliv jiném místě, které si partneři zvolí za vyšetřovnu. Důležité jsou lékařské pomůcky, nástroje a oblečky. Pojďte si s námi poškádlit fantasii několika scénáři na erotické hrátky na lékařská témata.

BDSM techniky pro pokročilé 2/7 – hry na lékařská témata

  • Při lékařských hrách (medical play) dominantní partner hraje roli lékařského personálu – lékaře či sestřičky. Submisivní partner je pacientem, kterého čeká (ne)příjemné vyšetření nebo zákrok (náznakem nebo i reálně).

Lékařský fetišismus – Medical fetishism

Jedná se o druh fetišismu, kde jsou za vzrušivé považovány veškeré aktivity, předměty i oděvy z lékařského prostředí. Typický lékařský fetišismus zahrnuje intimní ponižování, gynekologické prohlídky, rektální měření teploty nebo jakékoliv intimní zásahy během hry na doktory.

Psychiatrická léčebna – Asylum play

Oběť je pacientem psychiatrické léčebny, je svázána do svěrací kazajky, má roubík, je zavřena do cely. Zde se dá pěkně uplatit umění bondage.


Důkladně a hluboce
Důkladně a hluboce

Lékařské vyšetření – Intimate examination

Vyšetření je součástí lékařské scény a komplexnější doktorské hry. Dominantní partner provádí některý z typů pseudolékařských prohlídek svého otroka. To může zahrnovat vyšetření vagíny a análu za pomocí lékařského zrcadla nebo různou manipulaci a kroucení penisu a varlat. Osoba provádějící vyšetření je oblečena jako lékař nebo sestřička. Vyšetření může být použito jako předehra k dalším technikám, masturbaci, klystýru apod.


Pořádně otevři pusu
Pořádně otevři pusu

Hra na zubaře – Dentist play

Subka je nyní v roli pacienta, kterému jeho Pán (či Paní) coby zubař provádí prohlídku ústní dutiny. Pacient je obvykle připoután na velké křeslo (jakoby zubařské). Dominant v roli dentisty může operovat s takovými nástroji a technikami jako jsou například podávání anestetik, roubíky, zakrývání hlavy a libovolné pohrávání si s ústy svého subíka, který je musí mít pořád otevřena dokořán. (Dobře uplatnitelné jsou zde již zmíněné masky na hlavu a roubíky.)

Co vy a to? Nebyly by snad zubní prohlídky konečně příjemnější, kdyby v pozici lékaře byl někdo, kdo by vás u vyšetření zároveň hezky přefiknul?

Hra na postižení – Disability

Pokud se přeneseme nad etickou otázku tohoto tématu, můžeme si představit například hru na nepohyblivé některé končetiny, povinnost zůstat sedět nebo nepoužívat své nohy k pohybu apod. Jako náhradu ortézy nebo sádry může posloužit šikovná technika bondage. Cílem i této hry je zvýšení erotického vzrušení za pomocí toho, že subka je ponižována omezením své pohyblivosti.


Baňkování jako týrání
Baňkování jako týrání

Baňkování – Cupping

Klasická technika baňkování zvyšuje prokrvení oblasti, která je uzavřena pod baňkou. Díky podtlaku drží baňky na těle v jakékoliv poloze. Čím větší baňka, tím větší podtlak. Oproti klasickému použití v lékařství si tady můžete vyhrát i s erotickými partiemi. Co takhle nasát bradavky nebo poštěváček?

Metody přisátí baňky při baňkování:

  • Potření kůže alkoholem a následné zapálení a urychlené přitisknutí baňky – chce to grif, aby nedošlo k popálení a baňka se dobře přisála.
  • Přidržení baňky nad plamenem, dokud se dostatečně nezahřeje a následné přisátí na chladnou kůži. Tato varianta není tolik riskantní jako ta předchozí, ovšem pro začátečníky je dost obtížné trefit tu správnou teplotu.
  • Namočení bavlněného polštářku do alkoholu, přiložení na kůži a zapálení, poté přitisknutí baňky na bavlnu. Tento způsob je ke kůži šetrný, nicméně je snadnější přitisknout baňku přímo na kůži než přes bavlněný polštářek.
  • Naplnění baňky hořícím palivem a rychlé otočení a přitisknutí rovnou na kůži. Plamen brzy zhasne, protože v přisáté baňce rychle dojde kyslík.

Po baňkování zůstává na kůži několik hodin až dní obtisknutý cucflek. Je to pro trýzněného pěkná připomínka na jeho Pána.


Rychlejší než pití čaje
Rychlejší než pití čaje

Cévkování – Catether

V BDSM pojetí zahrnuje cévkování především oblast urinální. Jinými slovy zavádění pružných hadiček do ústí močové trubice. Cévkování lze praktikovat mužům i ženám. Vhodné nástroje na tyto praktiky lze pořídit v lékárnách nebo ve specializovaných sexshopech.

Účelem cévkování je obvykle napouštění vody do močového měchýře. To má několik důvodů. Jednak je to rychlejší způsob naplnění měchýře pro ty, kteří holdují pissu. A jednak samotný proces zavedení trubičky a napouštění vodou je velice pocitově intenzivní.

Využití v mučení a ponižování se nabízí hned několik – použití cévkování jako nepříjemné procedury při genitálním vyšetření nebo zakázání čůrat po napuštění měchýře.


Pěkný anální gejzír
Pěkný anální gejzír

Klystýr – Enema

Průplach análu vodou je využitelný jak pro očistu tak i pro ponížení a potrápení. Rozhodně jej doporučujeme před análním sexem. Otrok si může průplach provést sám ještě před schůzkou, nebo to může být již součástí hry s ponížením.

Nástroje na klystýr obvykle zahrnují malou pružnou nádobku (kterou lze zmáčknout a tak z ní vytlačit vodu) a na ni nasaditelné různě tvarované a různě dlouhé nástavce. Násadky mají v horní části dírky, kterými se voda dostává do těla. Dírky jsou buď nahoře směřující kolmo nahoru (zejména u vaginálních spršek) nebo v horní části po stranách (umožňující lepší očistu análku). Konkrétní produkty hledejte v sexshopech pod názvy klinik či anální hygiena.

  • Potrápit klystýrem můžete například tak, že použijete teplejší (až horkou) nebo naopak studenější vodu. Vyzkoušejte také propláchnutí teplým olejem, celý análek se tím pěkně promaže na další hrátky.

Exotičtější varianty klystýrů a spršek


Voda z pytlíku může tam a zase zpět
Voda z pytlíku může tam a zase zpět

Místo nádobky použijte napojení na vodovodní kohoutek. Zde ovšem pozor na sílu produ vody, nesmí být příliš silný – chce to otestovat.

Kromě standardních násadek vyzkoušejte lékařskou hadičku, kterou lze zasunout mnohem hlouběji. Takto hluboko napuštěný klystýr nevyjde ihned ven, záleží na použití svěračů. Tím můžete svou subinku pěkně potrápit, nutit ji, aby vodu udržela co nejdéle a u toho jí dělat cokoliv dalšího.

Vodu vytékající ze zadečku nemusíte nechat volně odtéct, ale zkuste hadičku ponechat a tekutinu odvést do připojeného pytlíčku (chce to ale speciální vybavení, mikroténový sáček od rohlíků není to pravé ořechové). Váček poté zmůžete zmáčknutím opět vyprázdnit zpět do análku.Související hračky