Co je mléčný fetišismus, anr, laktofilie, erotická laktace?

Mléčný fetišismus, ANR, laktofilie, erotická laktace

Specifická forma fetišismu, při které jedince sexuálně vzrušuje mléko, a to především mléko mateřské, stříkající z nateklých ženských prsou.

S tím je spojena i záliba v tom být kojen ženou nebo mít sex se ženou, z jejíchž prsů teče mateřské mléko.

Mírnější formou laktofilie je záliba v sexu s těhotnou ženou s prsy nateklými mateřským mlékem. Většina „mléčných fetišistů“ ale dává přednost ženám po porodu, s plně probíhající laktací (proces tvorby a vylučování mléka v těle matek).

ANR

Tzv. ANR – adult nursing relationship (z anglického adult = dospělý, nursing = ošetřovatelství, relationship = vztah) je velmi specifická forma vztahu, při níž žena dává sát své mateřské mléko dospělému partnerovi. Zpravidla začíná přechodem od kojení dítěte na kojení partnera, protože laktace je stimulována sáním bradavek.

Nebývá výjimkou, že kojení ve vztahu nahrazuje sex a žena dosahuje orgasmu prostým sáním bradavek (pamatujte, že bradavky jsou erotogenní zóna a při kojení jsou ještě citlivější).

Laktační erotické hry
Jedna z mnoha laktačních her

Když má žena problémy s kojením, může poprosit manžela, aby jí stimuloval bradavky sáním. Občas v tom naleznou oba partneři zalíbení.

Tento vztah někdy přerůstá až do parafilního infantilismu či puerilismu, což je vztah, ve kterém je jeden z partnerů v pozici bezmocného dítěte, které je třeba převlékat, přebalovat a kojit. K této sexuální zábavě patří i převlékání se do dětských oblečků, obliba plenek, popřípadě trestání (např. za pomočení se).

Zálibu v mateřském mléku nemusí mít jenom muži
Zálibu v mateřském mléku nemusí mít jenom muži

Laktační hry

Laktační hry jsou v podstatě jakékoliv aktivity, které do sexu zahrnují mateřské mléko. Žena ho může stříkat partnerovi (či partnerce) na různé části těla, druhý ho může olizovat nebo přímo sát z prsu.

Jak ale sehnat partnerku k takovým kratochvílím?

Nemusíte se dívat jenom po těhotných krasavicích. Ve skutečnosti může mateřské mléko produkovat i žena, která už ukončila kojení, nebo dokonce vůbec nebyla těhotná. Její bradavky musí být několikrát denně sány, „pumpovány“ odsávacími přístroji a speciálně masírovány. Pomáhá, když žena jí potraviny, které tvorbu mléka podporují.

Laktofilie a BDSM

Laktofilie není nijak neobvyklým jevem ve spojení s BDSM. Tyto praktiky zahrnují především:

Vakuová pumpa na prsa v BDSM
Použití pumpy při BSDM hrách
  • kojení jako odměnu za projevení submisity protějšku.
  • přinucení submisivní ženy ke kojení, popř. násilné odsátí jejího mateřského mléka.
  • násilné kojení – donucení submisivního protějšku k sání mléka od kojící ženy.

Častá záliba

Jakkoli se erotické kojení může zdát zvláštní, není neobvyklá. Podle americké studie z roku 1999 na 33 z 50 kojících žen označilo kojení za eroticky vzrušující. 25% dotazovaných žen kvůli tomu mělo pocity viny.

Průzkum týdeníku The Sundey Times zase ukázal, že ve 25 až 33 % britských párů sál muž mléko z manželčiných prsou – většinou na vlastní přání.

Dcera krmí svého otce mateřským mlékem - Rubens
Dcera krmí svého uvězněného otce vlastním mateřským mlékem na Rubensově obrazu z roku 1612

V Anglii před industriální revolucí se sáním mateřského mléka léčila plicní tuberkulóza.

A německý filozof Carl Buttenstedt ve své knize Šťastné manželství doporučuje tuto praktiku k utužení vztahu mezi manželi. Nacisté ale jeho knihu zakázali.

Laktační prostituce

Některé prostitutky nabízejí kojení dospělých mužů za peníze. V roce 2003 nabízel tuto praktiku svým zákazníkům jeden novozélandský nevěstinec. A jistý Beijingský restaurant měl zase mateřské mléko ve svém menu. 

Nškdy se tomuto fetiši taříká také: Milk fetishism, Lactophilia, Erotic lactation

Související zdroje


Související hračky


Související témata

Infantilismus

Infantilismus

Infantilismus je parafilie, při které má dospělý člověk touhu nosit pleny a chce, aby s ním bylo zacházeno jako s bezmocným kojencem. Hra na kojence pak spadá pod ageplay, při které se submisivní partner vydává za malé dítě (infant = nemluvně).... ...

Puerilismus

Puerilismus

Puerilismus znamená chorobně infantilní chování (dospělý jedinec se chová jako dítě), především jako příznak duševní choroby. Sexuální úchylka, při které jedinec dosahuje vzrušení, pokud při pohlavním styku hraje roli dítěte nebo kojence, se nazývá infantilismus.... ...

Sexuální deviace

Sexuální deviace

Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování,... Sexuální deviace označuje takové chování, které vybočuje z hranic stanovené normality, případně sexuálně motivované chování, které v příslušné kultuře porušuje sociální normu. Deviace je charakterizována fantaziemi, impulzy či praktikami, které jsou neobvyklé, deviantní či bizarní.... ...

Těhotenství

Těhotenství

Těhotenství (gravidita) je proces odehrávající se v těle ženy, při kterém vznikne nový lidský tvor od první buňky až po okamžik,... Těhotenství (gravidita) je proces odehrávající se v těle ženy, při kterém vznikne nový lidský tvor od první buňky až po okamžik, kdy je v ideálním případě schopen samostatně přežít mimo dělohu. Těhotenství začíná oplodněním (splynutím vajíčka se spermií) a končí porodem či potratem.... ...

Vybíráme z e-shopu