Příručka Nadsamce – Fisting pro absolutní začátečníky

Varování! Fisting je aktivita vyžadující znalosti a zkušenosti. Zasunout celou pěst do vagíny či análku není jen tak, a proto přináším osvědčené pěstní tipy.

Příručka Nadsamce – Fisting pro absolutní začátečníky

Může působit brutálně a vyvolávat chutě na okamžitou objednávku minimálně 10 litrů lubrikačního gelu. Ve skutečnosti dokáže být dost intimní a něžný. Fisting neboli pěstění je hlavně o důvěře. A pokud se ptáš, jak do ženy zasunout ruku třeba až po loket, bez následujících rad se neobejdeš.

Strčit tam celou pěst? Nic nemožného!
Strčit tam celou pěst? Nic nemožného!

Mělký vs. hluboký fist

S fistingem se to má stejně jak s análem. Není to záležitost pro každý páreček a už vůbec na něj nejde vlítnout jen tak bez předchozí přípravy. Předpokládám, že koketuješ s myšlenkou fisting vyzkoušet. Z mojí zkušenosti na nabídku stát se maňáskem reaguje pozitivně jen zlomek samiček. Ženy mají z této praktiky strach.

Mělkým fistingem je označováno vsunutí ruky po zápěstí.

Hlubokým fistingem je označováno vsunutí ruky až po loket.

 

Hluboký fisting ti spolkne i předloktí.
Hluboký fisting ti spolkne i předloktí.

Ne každá majitelka vagíny a prdelky je na fisting stavěná. Už jen při samotném prstění a používání erotických hraček poznáš, zda-li je roztahování pro tvou parťačku zdrojem rozkoše, nebo naopak způsobuje napětí. V tom lepším případě můžete začít s přípravami na první fist.

10 tipů jak se přípravit na fisting

Když podceníš přípravy, můžeš pěstí maximálně tak bouchnout do stolu. Co dělat a nedělat?

 • 1.  Dokonale si ošetři ruce. Nehty se musí ubrousit, všechny mozoly a ztvrdlá kůže musí nekompromisně pryč.

 • 2.  Pořiď speciální lubrikační gel na fisting. Ten zajistí extrémní kluznost a zároveň obsahuje mírně znecitlivující látky.

 • 3.  Připrav erotické hračky. Při ruce je vhodné mít menší vibrátor na klitoris, který použiješ pro další dráždění.

 • 4.  Domluv se s partnerkou na tom, zda-li chce, abys měl latexovou rukavici. Fisting s ní je z pohledu hygieny bezpečnější, nicméně některým ženám přijde ruka v rukavici až moc sterilní.
 • 5.  Pár dní předem zakaž partnerce fitko a větší sportovní aktivity. Namožené svaly fisting komplikují.
 • 6.  Neplánuj fisting na denní hodiny. Pro první pokus je lepší večerní až skoro noční čas, kdy je organismus uvolněný a tělo se připravuje k odpočinku. Tma navíc hraje do karet při přípravě intimní atmosféry.
 • 7.  Když už je řeč o intimní atmosféře, nějaká relaxační hudba, pohodlná postel a svíčka také umí s psychikou ženy zázraky. Fisting doopravdy není tak drsný, jak se zdá.
 • 8.  Dejte si s partnerkou horkou a uvolňující vanu. Prohřátí její pipinky před akcí se ti hodí a nějaký ta romantika není od věci.
 • 9.  Domluvte si signál. Fisting může doprovázet bolest, jen když je vzrušující. V opačném případě je třeba zvolnit.
 • 10.  Udělej jí to. Rozdat si to před fistingem není vůbec špatný nápad. Po orgasmu její tělo zaplaví uvolnění a obavy zmizí.

 

Horká vana ženskou naladí a uvolní na těch správných místech.
Horká vana ženskou naladí a uvolní na těch správných místech.
Jako součást přípravy se bude hodit erotická masáž.
Jako součást přípravy se bude hodit erotická masáž.

Nevytahá se vagína?

Je mýtus, že by se vagína fistingem vytahala. Stejně tak se nevytahá používáním erotických pomůcek. Zvětšuje se pouze její schopnost uvolnění.

Jaká je ideální poloha pro fisting?

Poloha pro fisting musí být pohodlná jak pro tebe, tak pro tvou kočičku. Přístup k jejím otvůrkům by ti nemělo nic komplikovat. Stejně tak je blbost vybrat polohu, ve které ženě začne po pěti minutách brnět noha. Jaké polohy budou na tuhle kratochvíli nejlepší?

Základní – gynekologická

Žena na zádech, nohy rozevřené a podložené. Prostě jako na gyndě. Doma můžeš gynekologické křeslo vyrobit z postele a dvou židlí na podepření chodidel, mezi které si ty sám dřepneš.

Nohy je při fistingu lepší podepřít.
Nohy je při fistingu lepší podepřít.

Poloha na čtyřech

Hezky zvířecí poloha, pod lokty i kolena je třeba umístit něco měkkého, zadeček vyšpulit. Problém je pouze v tom, že nevidíš holce do obličeje. Důležitá je tedy komunikace.

Poloha na všech čtyřech je pro hodně žen citlivější.
Poloha na všech čtyřech je pro hodně žen citlivější.

Máš ruku jak dřevorubec z Kanady? Fisting bych vyzkoušel s umělou rukou a zjistil, jak partnerka reaguje. Sice je to taky macek, ale materiál je ohebný a snadno se lubrikuje.

Vaginální fisting krok za krokem

V páru jste se domluvili, přípravy proběhly, poloha je vybrána a teď už je to jen na tobě. Koukni na praktický postup pěstění vagíny.

 • Zahřej lubrikant na dlaních a začni lubrikovat poševní vchod. Masíruj klitoris i stydké pysky. Začni se zasunováním jednoho až dvou prstů. Okamžitý útok celou pěstí by nevyšel.

 • Nesnaž se prsty zasouvat hluboko. Lepší jsou krouživé a otáčivé pohyby. Fisting je založen na postupném uvolňování.

 • Pravidelně přidávej lubrikant a sleduj reakce partnerky.

 • Vagína musí být skutečně dobře lubrikována také uvnitř.
 • V určitý moment bude uvolnění tak velké, že ke dvou prstům dokážeš přidat třetí i čtvrtý. Palec zůstává opřený o klitoris.
 • Snaž se dlaň při postupném zasouvání prstů co nejvíce zmenšit. Prsty jsou těsně u sebe.
 • Ruku tlač spíše směrem dolů, musíš se podvlíknout pod stydkou kostí.
 • Kritické bývají klouby. Když to přes ně nejde, přidej lubrikaci.
 • Užívá si to? Je čas přidat palec. Jakmile je celá ruka uvnitř, sama si najde místo. Palec schovej do dlaně.
 • Teď již můžeš pěstí pomalounku otáčet a pulzovat. Vždy jen o malý kousek. Dle sevření lze pěst i pomalu otevřít a opět zavřít. Nikdy nepoužívej sílu. Užívej si to!
Ke čtyřem prstům se později zapojí palec.
Ke čtyřem prstům se později zapojí palec.
Bez lubrikačního gelu to nepůjde.
Bez lubrikačního gelu to nepůjde.

Nevytahuj ruku násilím! I když se dostaví bolest, je nutné zachovat klid. Nesmíš zmatkovat. Mnohem lepší je, když žena tvou dlaň sama vytlačí. Ty se pouze snaž co nejvíce zmenšit její šířku.

Jaký orgasmus zažije?

Důvodem pro fisting není zkouška toho, do jakých rozměrů se vagína dokáže roztáhnout. Na to by stačila obří cuketa. Hlavním motivem je jedinečný pocit naplnění a velmi intenzivní orgáč. Pamatuju si slova milenky - mimochodem do té doby fistingem nepolíbené:

"V čem to je jiný? Po běžném orgasmu jsem schopná se otřepat a klidně jít něco dělat. Po fistingu jsem zničená, že mám jen chuť ležet někde v teple a na nic nemyslet. Ono to ani nejde, je to jeden velký restart mozku. Každý den bych na to energii neměla, ale chci to!"

Pokročilí mohou zkusit i anální fisting, který je však výrazně obtížnější.
Pokročilí mohou zkusit i anální fisting, který je však výrazně obtížnější.

Že se nevejde? Ale vejde a rovnou dvakrát.
Že se nevejde? Ale vejde a rovnou dvakrát.

Pěst na to!

S dalšími pokusy se budeš jako fister zlepšovat. Je třeba počítat s tím, že zásun celé pěsti nemusí vyjít na první pokus. To by tebe ani holku nemělo od pěstění odradit. Tato praktika za trpělivost stojí. Nebo si najdi zkušenou roštěnku, která ti na pěst sama nasedne jak na štokrle. To je ostatně taky řešení. V každém případě je to skvělý zážitek.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky