Příručka Nadsamce – Drsný sex aneb jak milenku zničit, ale nezabít, 2. díl

Chceš, aby na sex s tebou jen tak nezapomněla? Aby řvala blahem a pak se kompletně zničená odplazila do sprchy s pocitem, že má dost? V tom případě je tady pro tebe druhej díl drsného speciálu.

Příručka Nadsamce – Drsný sex aneb jak milenku zničit, ale nezabít, 2. díl

Chvilku jsem přemýšlel, jestli ještě dýchá. Byla rudá jako rak a byla v takové zvláštní křeči. Pak se začala třást a vybouchla v orgasmus, který mě až zaskočil. Tohle stálo za to.

Jde se k „násilnostem“

V prvním díle o drsném sexu jsem jen tak klouzal po povrchu. Teď je čas přeskočit k větším násilnostem. V nabídce je ještě několik dalších praktik a experimentů, které v rámci drsnějšího píchání můžeš s partnerkou vyzkoušet. Jde o škrcení, fackování, kousání, plivání, škrábání a tahání za hřívu!

S navýšením intenzity mysli taky na bezpečnost a nepodceňuj vzájemnou domluvu. Začít můžeš zlehka, sleduj reakce a zjišťuj od partnerky, jestli chce přitvrdit, případně zdali má sama zájem rozdat pár facek a škrábanců.

Hrubší zacházení v posteli není pro každého. Důležitá je dobrovolnost. Jedině tak tělo začne produkovat endorfiny a další hormony (například dopamin a oxytocin), díky kterým se fyzická bolest mění v uspokojení. Jinými slovy bolest jde do pozadí a vnímavost vůči rozkoši roste.

Pro bezpečnost při drsnějším sexu, škrcení a podobně si s partnerkou domluv bezpečné slovo, tzv. safeword. Při škrcení se mluví blbě, nemusí se tak jednat nutně o slovo, ale klidně o nějaké gesto. Takové poklepání jak v MMA funguje skvěle.

Při škrcení se špatně mluví, zvolte si raději nějaké bezpečnostní gesto.
Při škrcení se špatně mluví, zvolte si raději nějaké bezpečnostní gesto.

Intenzivnější škrcení

Od mírného přidušení polštářem až k erotické asfixaci se vším všudy! Nejlepší je škrtit holku rukou už jen z toho důvodu, že dochází k přímému fyzickému kontaktu a ty máš možnost vše dobře regulovat. Škrcení látkou, páskem či provazem je za mě dost na hraně a osobně mi přijde zbytečné, když sevření rukou udělá stejnou službu.

INFO: Škrcení je o důvěře a velmi snadno na něm vznikne závislost.

Přiškrcením na krku stoupá v těle koncentrace kysličníku uhličitého. Výsledkem je narkotizující efekt, orgasmus a euforie. Pokud se přiškrcení včas uvolní, problém nehrozí. Znám ale jeden pár, kde holka po jedné drsnější akci začala plivat krev. Od té doby si ze zcela pochopitelných důvodů nenechala na krk sáhnout.

Když si zaslouží pár facek

Nemilosrdné fackování (face slapping) rukou a čůrákem přes tváře patří k dalším tipům pro drsnější sex. Jen pozor, pokud tě tvoje stará štve a ty to nemáš v hlavě v pořádku. Hned říkám - vybij si zlost jinde. Fackování při sexu nesmí mít nic společného s touhou po odplatě a touhou skutečně fyzicky ublížit. Facka způsobuje adrenalinové vybuzení a u toho by to mělo zůstat.

  • 1. Fackuj pouze otevřenou dlaní a přímo na tvář!

  • 2.  Lepších je několik menších štiplavých facek než jedna velká á la Bud Spencer.

  • 3.  Střídej tváře, ať jsou hezky prokrvené.

Fackuj pouze otevřenou dlaní a přímo na tvář.
Fackuj pouze otevřenou dlaní a přímo na tvář.

Ponížení a kousance

Do teď si pamatuju, jak mi sousedovic holka v šesti letech na pískovišti plivla do pusy. Byl to ten nejodpornější zážitek v mém dětství. A víš co? Dnes plivu do pusy, na kozy a na obličej holkám já... a jim se to líbí. Logika je jednoduchá. Plivání je za normálních okolností považováno za neslušné a hnusné. V ložnici jde tenhle postoj do háje. Je to další ingredience, jak projevit nadřazenost, touhu a povolení k tomu uvolnit všechny hříšné myšlenky.

Umírněnější jedince může nadchnout kousání a škrábání. Pokud jsi to nenatrénoval během puberty na lavičce v parku, máš nejvyšší čas zuby do sexu zapojit. Okusování bradavek, stydkých pysků, ušních boltců, krku, zadku, rtů... síla stisku je na tobě a na tom, co se holce ještě líbí. Ona tě na oplátku může kousnout třeba do ptáka během kouření. Nebo ji nech, ať vystrčí drápky. Škrábání je přece jenom spíše záležitost pro holky... Jemné škrabkání během předehry se pak může změnit v nehty zaryté do kůže během divokého sexu.

Neboj se do her zapojit zuby a nehty.
Neboj se do her zapojit zuby a nehty.

Takovej anální Ratatouille

Pamatuješ si animák Ratatouille, kde krysák Remy diriguje zkrachovalce Linguiniho taháním za vlasy? Úplně stejně můžeš ovládat kundičku. Teda ne, aby ti vařila, ale aby se ti nabodávala na péro. Chytni všechny její vlasy do jednoho velkého pramene blízko hlavy a začni při sexu na pejska tahat.

VÝUKA: Tahání vlasů aktivuje (více podráždí) nervová zakončení vzadu na krku, což je jedna z erotogenních zón. Tahací masáž během sexu vystupňuje vzrušení.

Některým holkám se líbí, když to trošku bolí. A některé zase mají strach, že jim vytrháš natavený prameny falešnejch vlasů z kadeřnictví nebo poničíš drahej účes. Ty tě za tahání za vlasy nejspíš nepochválí, ale naopak se můžeš připravit na tichou domácnost. Abych dodal zážitek – tahání za chlupy na frndě taky funguje dobře, když máš to „štěstí“, jsi fajnšmekr a zrovna narazíš na zarostlou.

V poloze na pejska se za vlasy tahá snadno.
V poloze na pejska se za vlasy tahá snadno.

Dokud se to líbí, je to v pořádku

Kde je hranice, kam až zajít? Někdy až překvapivě daleko, ale jasným ukazatelem je to, zdali se to oběma zúčastněným líbí. Z drsnějšího sexu nesmí zůstat trvalé zdravotní a psychické následky.

Závěrem si dovolím ještě jednu radu z praxe. Drsnější sex zkoušej pouze se spokojenou, vyrovnanou a rozumnou partnerkou ve zdravém vztahu. Vysvětlovat někde u soudu, proč měla holka modřiny na krku? To fakt nechceš!

Vybíráme z e-shopu