Příručka Nadsamce – 10 tipů na rychlovky

Skvělý sex nemusí trvat hodinu. Připrav moment překvapení, správné místo, šup sem, šup tam. Mrkněte se na deset krátkých tipů jak si užít rychlovku.

Příručka Nadsamce – 10 tipů na rychlovky

Až moc dlouho se do chlapů hustí, že návštěva postele se neobejde bez dlouhé předehry, mazlení a sladkých slovíček. Přidejte hromadu různých poloh, pestrou škálu praktik a dohru spojenou s nekonečnými pohledy do očí. Je to pěkné, ale do měsíce se utaháte k smrti. Někdy prostě stačí odhrnout kalhotky a šoupnout ho tam!

Sepsat praktické rady jsem se nerozhodl náhodou. Znám spoustu zaláskovaných nováčků, kteří si často nedovedou představit, že si jejich princezna dokáže užít rychlovku někde v kabince.

Rychlovka v koupelně
Když to člověka popadne, nejde to zastavit

Protože jsem systematik, nejdříve jsem se optal nějakých majitelek vaginy v mém okolí, abych zjistil, co si o rychlovkách vlastně myslí.

Ženy a rychlovky

Otázky na kamarádky, kolegyně a bývalé milenky zněly zcela jasně: „Co ty a rychlovky? Co se ti na nich líbí a nelíbí? A musíš se udělat?“

„V pohodě, když nejsou moc často. Líbí se mi to, že si v ten moment připadám opravdu atraktivní. Líbí se mi, že mě chlap chce a nemůže to vydržet někam domů do postele. Tohle kouzlo se vytrácí, když by to dělal každý den. To bych si pak asi myslela, že je jenom línej. Orgasmus při rychlovce mít nemusím.“

Martina (29)

„Není to můj šálek kávy. Od přírody dost stresuju, tak se mi moc nelíbí, že mě u toho může někdo chytnout. Navíc, když jsem při sexu docela hlasitá. S bývalým jsem to takhle jednou dělala na zastrčených schodech v divadle a kvůli nervozitě jsem si to vůbec neužila. Ale chápu, že pro někoho je právě takový risk vzrušující.“

Lůca (25)

„Podle mě jsou dvě rychlovky. Jedna zabije nudu během reklam v bedně a druhá přijde z čistého nebe, protože to člověka prostě popadne. Já mám ráda jen tu druhou. Je to zvířecí, vášnivé a děsně spontánní. Funguje to na mě skvěle, protože se i za tu chvilku skoro vždycky udělám.“

Tereza (31)

„Rychlý sex mám ráda podle nálady. Jde především o to, že někdy prostě nemám energii a jsem unavená. Rychlovka je v takovém případě fajn řešení. Navíc mě vzrušuje, když si mohu na sobě nechat oblečení a muž mi třeba jen zezadu odhrne noční košilku. Je to na tom něco chlípného. Na rychlovkách se mi nelíbí, když jsou od začátku jen intenzivním s neohrabaným bušením. Když se intenzita stupňuje, většinou se udělám. Důležité to ale u rychlovky extra není.“

Eliška (36)

Rychlovka na pláži dokáže kvůli riziku přistižení vám pořádně zrychlí tep.
Riziko přistižení při sexu na veřejném místě dokáže zrychlit tep.

Rychlovka je do 10 minut

Velmi častá otázka se týká toho, co lze považovat vlastně za rychlovku? Podle různých anket je jí každý sex do 10 minut, což mohu z vlastní zkušenosti potvrdit.

Jedna z kamarádek se kterou se občas scházím, bydlí 10 minut autem od kanclu. Během polední pauzy jedu 10 minut k ní, 10 minut si dáváme 'kafíčko' a pak jedu zase 10 minut zpět do práce. Je to skvělý rychlý sex a do konce přestávky zbyde i rezerva upravit kravatu a oklepat bimbase.

10 ideálních míst pro rychlovku

Hlavní ingrediencí kvalitního zážitku je výběr správného místa. Nejlepší je využít moment překvapení a vychutnat si vzrušení z možného odhalení. Jaká místa mimo bezpečí domova jsou pro rychlý zásun jako stvořená?

1. Parkoviště u supermarketu

Sex v autě na parkovišti
Kolem jezdí důchodci s košíkama a vy to děláte u tebe vzadu v autě.

2. Kabinka v obchodě s hadrama

Zkoušení oblečení je o mnohem větší zábava, když ho můžeš postříkat.
Zkoušení oblečení je mnohem větší zábava, když ho můžeš postříkat.

3. Šatny na koupališti

Opálený zadeček v bikinách dokáže člověka slušně nažhavit. Stačí odhrnout.
Opálený zadeček v bikinách dokáže člověka slušně nažhavit. Stačí odhrnout.

4. Sex ve výtahu

Pokud nebydlíš v mrakodrapu, na sex ve výtahu bude času minimum.
Pokud nebydlíš v mrakodrapu, času bude minimum, ale nikdo neříká, že musí být výtah v pohybu. Jen doufej, aby vás při akci nikdo nepřivolal.

5. Svatba

Tolik romantiky! Jeden pár si slibuje věrnost na celý život a druhý si užívá lásku na 5 minut někde za závěsem. Družičky jsou k nakousnutí.

6. Sauna / pára

Na radovánky ve welness doporučuji spíš páru než saunu.
Pořádně se zapotíte, ale jde to!

Na radovánky ve welness doporučuji spíš páru, protože v ní není takové horko jako v sauně a mlhavý opar zakrývá výhled. Když do páry nečekaně vstoupí někdo další, mlha vám dá pár vteřin náskok, než se nezvaný host zorientuje. Takže nepohoršujte ostatní návštěvníky :)

7. Toaleta v restauraci

Rychlovka na toaletách – pokud jsou čisté, proč ne.
Co takhle si před hlavním chodem dát jedno rychlé číslo na toaletách?

8. Na lavičce v parku

Na sex v parku je tohle extrém, ale když má holka delší sukni, není nic vidět.
Tohle je extrém, ale když má holka delší sukni, není nic vidět.

To si takhle jdete do parku krmit holuby a nakonec si pošušňá úplně jiný ptáček.

9. Vyhlídka / rozhledna

Sex na vyhlídce, stačí holku opřít o zábradlí nebo zeď...
Po výšlapu je dobré krásný výhled z nějaké vyhlídky (v přírodě z rozhledny) okořenit rychlovkou.

10. V boxu na koncertě

Všude kolem se mačkají stovky lidí. Každý si dává pozor na pódium a to, aby se mu nevylil kelímek z pivem. Tak proč si to v nějakém méně přecpaném sektoru nerozdat? Své o tom ví Klára :)

Jakou polohu vybrat?

Během chvilky vzrušení není čas na nějakou akrobacii. Chce to několik sexuálních poloh, do kterých se snadno naštelujete. Za mě mohu doporučit:

Polohu vybírej s partnerkou podle chutě a podle toho, co máte kolem sebe. Dobrými pomocníky jsou stůl či zábradlí, jindy máš možnost si holku opřít o zeď. 

Zpestření vztahu je tím pravým důvodem

Rychlovka je skvělým zpestřením intimního života a skutečný mistr časem vždy pozná, kdy je k ní ideální příležitost. Správné načasování a akce bez předchozí domluvy dělá z rychlovky skvělou jízdu. Pro ženy je občasný intenzivní prc bez něžné předehry také vzrušující, tak na co čekáš?

Vybíráme z e-shopu