Příručka Nadsamce – 9 rad pro chlapy s malým penisem

Nikdy jsem si nemyslel, že zrovna já budu radit borcům, kteří mají mezi nohama dětskou porci. Ale když už jsem jednou ten ostřílený odborník na vše kolem sexu, poradím i těm, kterým příroda příliš nepřála.

Příručka Nadsamce – 9 rad pro chlapy s malým penisem

Pubertální období, kdy měl dole každej z party podle jeho slov víc než 20 čísel, je dávno pryč. Dnes se mi naopak čas od času nějaký kámoš až překvapivě upřímně svěří s tím, že není spokojen s tím, co mu Bůh tam dole nadělil. Jestli jako nevím, co s tím... A to bych nebyl já, kdybych pár rad neměl...

Když ho máš malýho

V první řadě bych podotknul, že s čůrákem je to jako s platem. Nikdy nebude dost velkej a většina chlapů ho bude chtít větší a větší. Na velikost si tak nějak v hlavě stěžujou i pánové, kteří mají evropskej průměr kolem 15 cm. Moje rady ale budou pro ty, kteří bojují s 10 a méně cenťáky. Ne, že bych měl osobní zkušenosti, ale vím, jak holku uspokojit klidně i bez péra. A taky se o sex a vše kolem sexuálního zdraví nějaký ten pátek zajímám.

ZAJÍMAVOST: Podle různých statistik jen 5 % procent mužů překoná při erekci délku 16 centimetrů. Průměrná délka penisu při erekci je kolem 13 centimetrů.

1) Prodej to, co tam dole máš

První problém nastává už ve chvíli, kdy ho máš poprvé ukázat partnerce. Říkáš si, že se ti vysměje. Že si hned vzpomene na bejvalýho, kterej ho měl dvojnásobnýho. Kašli na podobný myšlenky, uklidni se a raději udělej maximum pro to, aby ten tvůj vypadal co největší. Doporučuju povinně oholit a zhubnout nějaký to kilo.

Výstřik do vagíny
I s malým pérem si můžeš užít, stačí umět prodat to, co tam dole máš.

2) Nažhavuj strategicky

Jak si ženskou nastavíš, tak ti bude fungovat. Když během předehry použiješ mega dildo, nemůžeš se divit, že po zásunu tvého vašnosty se nedostaví výbuch rozkoše. Tvoje strategie musí být založena na dráždění bez roztahování kundičky. Žena musí být natěšená a lačná po péru. Když jí ho tam pak šoupneš, bude nadšená. Ostatně vždyť už jen takový malíček dokáže nadrženou samičku rozparádit a tvoje malé nádobíčko to může dokázat taky.

3) 3D prcání

Když máš pořádnej klacek, vystačíš si s pohybama dopředu a dozadu vcelku dobře. S menší hůlkou to vyžaduje o něco víc kreativity - různé úhly zásunu, změny poloh, poločasy s drážděním pusou, samostatné dráždění klitorisu. Je to daň za to, že slečnu nedokážeš utáhnout na délku.

4) Malej, ale pekelně tvrdej

Mít ho malýho je komplikace. Mít ho k tomu ale ještě měkkýho, to už je katastrofa. Pokud jsi měl doteď šanci holku uspokojit, s měkkým pérem nic nesvedeš. Je na tobě, jestli zkusíš vakuovou pumpu, erekční kroužek nebo prášky na erekci, hlavně s tím něco udělej a postarej se o to, abys ho měl pořádně tvrdýho.

Handjob je základ pořádně tvrdého péra
I ruční práce je dobrá cesta k pořádně tvrdému péru.

5) Návlek ti ho zvětší a ona si stěžovat nebude

Na první rande to asi není, ale pokud chceš partnerce udělat radost a sobě dodat sebevědomí, vyzkoušej návlek na penis nebo dutý připínací penis. K dispozici jsou i hodně realistické kousky, které ti tam dole přikouzlí přes 5 cm. Výhodou je i menší znecitlivění, takže při sexu o něco déle vydržíš. Nepoužívej ho ale často, ať si na to partnerka nezvykne. Pak už bys ji se svým nádobíčkem nemusel uspokojit vůbec.

6) Přípravky na zvětšení penisu

Pokud koukáš třeba na PornHub, určitě jsi v hromadě reklamy zahlédl bannery na zázračné přípravky na zvětšení penisu o 10 cm za týden. Ty vole, hlavně do toho neinvestuj! Byly by to vyhozené peníze. Různé natahováky a vakuové pumpy sice fungují, ale přináší mnohem skromnější výsledky. Na druhou stranu - každý centimetr je poznat.

TIP: Pokud chceš pracovat na velikosti svého kámoše, podívej se na přehled všech metod na zvětšení penisu.

7) Vyber vhodnou polohu

Aby tě v sobě cítila, musíš mít možnost zastrčit ho až po koule, což v každé sexuální poloze nejde. Ideální je klasický misionář s podloženým zadkem. Čím víc kočka zvedne a roztáhne nohy, tím jedině lépe. Nohy ti může položit na ramena, hadí ženy si je klidně strčí až za hlavu. Perfektní je svíčka. Volný přístup k lasturce je totiž hlavním předpokladem úspěchu.

VÝUKA: Čím je holka macatější, tím méně poloh máš na výběr.

Poloha zezadu je také fajn, když umí holka zadek pořádně vyšpulit a není tam vzadu až moc macatá. Naopak bych se vyhnul všem bočním zásunům, obrácené kovbojce nebo polohám, při nichž je partnerka nahoře. Slibují sice hluboký zásun, ale ne každému. Menší cvrček má tendeci vypadávat a ty nemáš možnost si vše řídit. Žena navíc neví, v jak velkém rozsahu se může hýbat.

Sex na pejska je vhodný pro dobrý přístup k mušličce.
Pěkně vyšpulený zadeček ti zaručí dobrý přístup k mušličce.

8) Hlavně se neshazuj

Já to chápu. Menší rozměry jsou pořádný záhul pro sebevědomí a pro mnoho frajerů absolutní stopka v sexuálním životě. V úplně nejhorších případech je to důvod koupit si Hummera a hrát si na krále silnic. To ale nic nemění na tom, že by ses neměl shazovat. Vše je pouze o výběru partnerky. Stačí hledat a zkoušet a určitě najdeš takovou, která bude s tvojí výbavou spokojená.

TIP: Mít malý penis může být i výhoda - třeba když chceš po nezkušené holce anál. :)

9) Nauč se ho používat

Malé péro je malé péro, ale snaha se cení a dokáže přinést výsledky. Tak si vem moje rady k srdci a přestaň závidět těm, kteří ho mají většího. Důležitý je umět ho používat, najít vhodnou partnerku a zbytek už se nějak vymyslí.

Vybíráme z e-shopu