Příručka Nadsamce – nauč se laskat ňadra jako bůh

Byli jsme spolu podruhé a bylo na ní vidět, že poprvé se při sexu držela zkrátka. Dnes byla pořádně vzrušená hned na začátku a mně bylo jasné, že se musím vytasit s něčím, co z této noci udělá minimálně Sex Roku. Má pěkná prsa, pohraju si s něma, udělám jí masáž, okoušu bradavky... V záloze mám pár tajných triků, pro případ, že by neměla dost. Těžký úděl Nadsamce.

Příručka Nadsamce – nauč se laskat ňadra jako bůh

Jestli chceš být pro ženu pan Božský, nauč se správně zacházet s jejími ňadry. Každá žena má jiný typ hrudníku, takže každý dekolt má při laskání svá specifika. Některé ženy dokonce přes prsa a bradavky nejsou vzrušivé vůbec, ale těch je málo a ty, se kterými jsem měl tu čest já, byly prostě divné. Frigidní jak řepa.

Jestli máš naplánovanou noc N, zkus si zjistit, v jaké fázi menstruačního cyklu dotyčná je. Týden před menstruací má většina žen ňadra nateklá a velmi citlivá až bolestivá na dotek. Takže opatrně.

Jak laskat prsa malá, velká, kulatá, povislá...

Velká prsa

Velké kozy často potřebují přitlačit. Nervů je na těch velkých stejně jako na malých, jen jsou víc rozprostřené. Koláče nehněteme, pěkně silněji hladíme. Není taky od věci zapojit jazyk nebo konečky prstů. Vypozoroval jsem, že se jim to líbí víc na vnější straně ňader. Nejcitlivější jsou v oblasti, kde prso přechází v podpaží. Jemně je okusuju nebo si pohraju jazykem na celé vnější straně prsou, z toho šílej.

Malá prsa

Malá prsa jsou mnohem citlivější. Během sexu je celé chytnu do dlaní a jemně je mačkám. Někdy na ně v pravidelných intervalech tlačím.

Povislá prsa

Co naplat, věšáky jsou nejméně citlivé. Kůže na nich není tak pružná a nervová zakončení jsou natažená. Když si žena lehne na záda, není to vidět a i ona se tak podvědomě víc uvolní. Prsa se rozlijí po celém jejím hrudníku, a když nevisí až u kolen, mohou lépe vnímat moje doteky.

Prsa kojící matky

Kdo to kdy dělal s kojičkou ví, že její prsa jsou napjatá a pěkně plná. Dobře se na to kouká, ale sání nebo olizování je to poslední, co se při sexu mamině bude líbit. U ženských s vemenama plnýma mléka se zaměřuju na spodní část prsou. Nepřijde si pak zanedbávaná a zároveň ji to nebolí. V dlaních jí nalitá prsa potěžkám, nadzvednu a hladím. Prostě jim dopřeju oddych od celodenního kojení.

Prsa
Každý kozy jsou originál a podle mě žádný nejsou vyloženě hnusný.

Jak teda prsa zakomponovat do předehry?

Pro pořádného samce je předehra nutné zlo, to je jasné. Přesto má svůj účel a vždycky když dobře sfouknu předehru, je holčina rozpálená tak, že se na jejím zadku dají smažit palačinky. Ženský mají za studena dost pomalý rozjezd, na vzrušení je potřeba je nejdříve připravit. Ale když se vám je povede rozpálit, je to pak jízda!

Než se ji rozhodnu svléknout, nahmatám její prsa přes oblečení a podprsenku. Hladím je, jemně mačkám, potěžkám je a prostě si s něma různě hraju. Do toho samozřejmě probíhá vášnivá líbačka, takže za chvilku ze sebe chce oblečení strhat sama. A kdyby náhodou ne, převezmu iniciativu. Zajedu jí rukou pod tričko až pod podprsenku a zkoumám její vnady ještě chvilku holýma rukama.

  • Důležité! Než ji chytnu holýma rukama, přesvědčím se, že nemám pracky studené jak mrtvola! To by taky kočička mohla zamňoukat na rozloučenou. Hřejivé objetí je mnohem svůdnější. Třeba si předtím dejte svařák nebo grog. Hrnek zahřeje ruce a alkohol uvolní smysly.

Vypouštíme kozy ven

Když už je ženská pořádně rozpálená, přichází ta chvíle, kdy je nutné vypustit kozy z ohrady. Sundám jí tričko, rozepnu podprsenku (pokud to už neudělala sama) a pokochám se pohledem na tu krásu. Když to až taková krása náhodou uplně není, zásadně si odpustím jakékoli trapné komentáře k jejich vzhledu. Každá žena je jedinečná a standardizovaných porno koz je všude až moc. Vážím si toho, že mám k dispozici ryze přírodní materiál.

Pro romantiky následuje laskání bradavek

Některé ženy tuto fázi masáže klidně přeskočí a rovnou na to hupnem. Jenže to neví o co přichází. Taková masáž prsou (když ji umíte) je pro ženu ryzí blaženost.

V očekávání kvalitního sexu je má hodně citlivé, takže to chce zapojit trochu něžnosti. Krom mačkání celých prsů a jejich hlazení je dobrý trik zaměřit se na její bradavky. Jemně prstem kroužím kolem jejích dvorců, občas jakoby mimoděk něžně konečky prstů přejedu přes bradavku. Nezapomeňte, že ty holky, co se jim zrovna věnujete, jsou dvojčata, pozornost mezi prsa rozdělujte spravedlivě.

Prstama bradavky hladím, něžně štípu, vytahuju je a kroutím s nimi… Podle toho, jak žena vzdychá buď přitlačím, nebo uberu. Nesmí to bolet, pokud teda vaše milá není masochistka. To pak do hrátek klidně zapojte nějaké svorky na bradavky nebo vibrátor na bradavky. Když ženskou nedokážu rozklíčovat, tak se radši zeptám. Jednou, ne desetkrát, tak se ptají nejistí panicové.

Mačkání prsou
Mačkání prsou bude více vzrušující, když je namažete masážním olejem nebo navhlčíte lubrikantem.

Ledová kostka: Prsa jsou pro hrátky s teplotou jako stvořená

Prsa jsou ideálním místem ženského těla pro tzv. temperature play (hraní si s teplotou). Jsou dostatečně citlivá, aby změnu teploty intenzivně pocítila, ale zase ne až tak citlivá, aby to pro ni bylo nepříjemné.

Jestli ji chceš fakt překvapit, dej si mezi zuby kostku ledu a začni s ní pomalu kroužit po dvorcích v těsné blízkosti bradavek. Ke kroužení použij i ruce, a když se před tím, než ledové bradavky začneš lízat, napiješ něčeho teplého, bude kňourat blahem.

Ledová kostka na bradavkách
Tohle doporučuje deset z deseti nymfomanek.

Co když má kozičky moc citlivé?

Někteří to znají, já se s tím setkal pochopitelně nesčetněkrát. U některých žen (většinou MILFky), na laskání vůbec nedošlo. Alespoň teda ne hned ze začátku. Přímé dráždění dvorců a bradavek prostě nesnesly. Malá vsuvka:

Před pár lety jsem ulítl s jednou MILFkou. Hezoučká blondýnka, tehdy 38, na svůj věk pevná prsa, sportovní typ. Běhala dlouhé tratě. Nevím jestli to měla z běhání, ale asi jo. Měla extrémně citlivá prsa a když měla po tréningu, nedalo se jich téměř ani dotknout. Jestli jsem nechtěl mít utrum, mohl jsem si o laskání těch jejích balonů nechat jenom zdát. Na druhou stranu, díky zrušení části předehry jsme to tam mohli šoupnout o to rychleji :-)

Zpět k tématu, co na citlivá prsa?

Na citlivá prsa pomůže malý trik. Navlhčím jí bradavky slinami, gelem nebo masážním olejem a jemně na ně foukám. Intenzitu i rychlost měním – intenzivní foukání dělám z větší dálky, teplou frontu vyrábím dýcháním zblízka.

Čím víc je vzrušená, tím víc toho snese

Tu chvíli pozná každý. Když už je nažhavená tak akorát, začnu její ňadra ochutnávat. Olizuju dvorce, cucám její bradavky, jemně je saju. To se ženám líbí asi nejvíc. A pokud je ženská kousací typ, ztvrdlou bradavku jemně stisknu mezi zuby.

U perverzních partnerek nebo u těch, se kterými nejsem zrovna na prvním rande, jako tajnou zbraň vytasím svůj penis a její prsa s ním těsně před zásunem trochu poškádlím. Poklepu, naklepu, když jsou k dispozici pořádné kozy, zkusím i tit fucking. To dostane do varu oba a finální zásun už bude jenom třešnička na dortu. Hlavní zónou zájmu se nyní stává klín. Ale o tom až příště.

Kousání bradavky
Kousnutí do bradavky normální lidi bolí. Takže se jí radši zeptejte, ať neteče krev. Z Vás.

Zajímavosti o ňadrech

  • Když je žena vzrušená, ňadra se zvětší až o 25 %. Nejenom, že jsou pak prsa plnější a přitažlivější na pohled, jsou i mnohem citlivější, než když jsou v klidovém režimu.
  • Při laskání bradavek je stimulována stejná oblast v mozku, jako při dráždění poštěváčku, vaginy nebo děložního čípku. Pánové, neignorujte tyto erotogenní zóny!

Mám se věnovat prsům i při akci?

Takovou otázku může položit snad jen sameček, jehož sperma nikdy neopustilo slipy. No jasně že jo! Když je jízda v plné parádě, rozhodně se jejím ňadrám věnuju. S velkou pravděpodobností se jí v této chvíli líbí jemné i tvrdší mačkání, olizování, okousávání, nebo svírání bradavek mezi prsty. Teďka už stejně nejde moc přemýšlet, takže si to vychutáváme oba, jak to přijde.

Vybíráme z e-shopu