Příručka Nadsamce – jak být skvělý milenec a nenadřít se

Udržet se dlouhodobě v první šukací lize je i pro ty nejtrénovanější samce záhul. Proto musíš čas od času zapojit mozek a využít pár fíglů pro úsporu energie. Mrkni na triky, které Ti ušetří námahu, ale ženskému vzrušení neuberou.

Příručka Nadsamce – jak být skvělý milenec a nenadřít se

Nedávno mi "přítulkyně" s jiskrou v očích vyprávěla o tom, že při sexu průměrně spálí 140 kalorií. Musel jsem se v duchu smát. Vždyť to je děsně málo! Vlastně se ani nedivím. Vyšpulit prdel je o poznání méně namáhavé, než se proměnit v pneumaticko-hydraulický buchar a naložit dotyčnou do nebe. Právě to je ten důvod, proč jsem dal dohromady pár tipů z praxe, které na jednu stranu sice šetří energii, ale na vzrušení a síle ženského orgasmu rozhodně neubírají.


Šeptání funguje na zvědavé ženy až překvapivě dobře
Šeptání funguje na zvědavé ženy
až překvapivě dobře

Maličkosti, díky kterým zvlhne

Předehra je námaha především psychická, a proto je mnohem lepší, když je možnost tohle romantické divadélko přeskočit a šetřit síly na to důležité – zásun! A vůbec nejlepší je, když to je nápad samotné milenky, které je nadržená jak hárající fena. Čím probudit touhu už na rande?

  • 1.  Drž se blízko a ještě blíž. Sednout si na metr daleko je blbost jak dřevěnej motýlek. Intimní blízkost je předpokladem toho, že buchta dostane chuť na klobásku.
  • 2.  Užívá si doteky? Postup dál. Není však zapotřebí snažit se lacině flirtovat a házet falešné komplimenty. Raději při konverzaci ukaž, že tě zajímá.
  • 3.  Co je šeptem, to je čertem. Její ouško je erotogenní zóna a přiblížení rtů působí až magicky. Ty nejzajímavější informace kočce pošeptej.
  • 4.  „Mohl bych se s tebou prosím hezky vyspat?“ Takhle se sebevědomej samec rozhodně nezeptá. Neptej se vůbec, prostě navrhni lepší místo pro ještě intimnější rozhovor.
  • 5.  Možná to není úplně fér, ale pár skleniček vína může prakticky v každém z předchozích bodů zafungovat jako slušný katalyzátor. Alkohol v rozumné míře je kámoš.

Být si hezky blízko se pořádně vyplatí a energii to nestojí
Být si hezky blízko se pořádně vyplatí a energii to nestojí

TIP: Nebaví tě předehra a přesto je ti jasné, že se z toho nevykroutíš? Vezmi kočku na jídlo a zmákneš příjemné s užitečným.

Polohy pro chytré lenochy

Předehra by byla ošéfovaná a na řadě je rozjet postelovej kolotoč. Pochopitelně můžeš zvolit atletické polohy a vypustit ze sebe duši, ale to s cílem nenadřít se nemá nic moc společného. Naštěstí existuje hned několik sexuálních poloh, které tebe i tvou kost budou bavit, ale můžeš u nich šetřit síly na cílovou rovinku.

TIP: Mrkni na naši databázi erotických poloh. S obrázky :)


Erotické lžičky jsou skvělá odpočinková poloha, ale to neznamená, že to můžeš úplně flákat.
Erotické lžičky jsou skvělá odpočinková poloha, ale to neznamená, že to můžeš úplně flákat.

Záměrně vybírám sexuální polohy, u kterých není muž absolutně pasivní. Bylo by jednoduchý nechat partnerku vše odmakat, ale o tom to není. Ideální je vypadat tak, že máš vše stále pod kontrolou a rozhodně se jen tak neválíš v matraci. Výhodou zmíněných poloh je fakt, že umožňují být hezky hluboko, ale zároveň u nich nemusí muž přirážet jak o život.

POZOR: Odpočívat a šetřit síly rozhodně neznamená lehnout si na záda a funět jak Halina Pawlowská při chůzi do schodů. Naopak si milenka nesmí vůbec všimnout toho, že potřebuješ chvilku na zotavení.


Nelež jak prkno a pěkně ji chyť za zadek nebo aspoň zatni drápy do zad, prohne se jako kobra
Nelež jak prkno a pěkně ji chyť za zadek nebo aspoň zatni drápy do zad, prohne se jako kobra

Zažila jsem v posteli úplný lenochy i přeborníky, kteří si sex pletli s desetibojem. V posteli jsem VŽDYCKY aktivní a ta, co má navrch, takže mi nevadí, když velím já. Na druhou stranu i u pozic, u kterých se od chlapa nic moc neočekává, je nutné, aby byl aktivní a snažil se. Pokud někdo nechce vložit do sexu energii, tak se mnou ho rozhodně mít nebude.
Simča, 25 let

Erotické pomůcky na scénu

Pomůcka je od slova pomoc, tak nebuď mimo a připrav si arzenál hraček pro dospělé, které v posteli šetří čas i energii. Do povinné výbavy patří erekční kroužky, vibrátory a různé další potvůrky. Právě sexy hračky udrží vzrušení na maximu, umožňují bavit se i v momentě, kdy si dáváš pauzičku. Praktikuji to téměř s každou a vždy sklízím úspěch. Jak vnímají takové pomocníky milenky? Optal jsem se v okolí a zde máš rovnou několik exkurzí mezi ženské touhy.

Někdy je prostě nutné zvolnit tempo. Líbí se mi, když se klasický sex prokládá lízáním, masírováním a třeba i používáním hraček. Nejlíp mít hned vedle postele vibrátor, nemluvě o tom, že ho partner může použít při předehře i závěru, kdy pro dosažení orgasmu potřebuji obvykle ještě něco víc.
Maruška, 28 let

Hele, to jsem si všimla, že někteří pánové si myslí, jak je dlouhej a intenzivní sex skvělej. Není to vždycky pravda, tempo je zapotřebí měnit, takže nějakej ten poločas s líbáním, mazlením a klidnějšími polohami mě absolutně neštve. Jen ho chce dobře načasovat. Kdybys mi to udělal těsně před orgáčem, tak mě asi trefí. Asi je to hlavně o domluvě.
Kiki, 27 let

Skvělý sex bez námahy?

Dát slečně do těla můžeš i bez imitování pornoherců a puberťáků, kteří můžou i pětkrát za noc. Pokud nechceš „línej“ sex pokazit, nezapomeň na tyhle pravidla:

  • Nikdy, ale vážně nikdy neříkej, že jsi unavenej. Veškeré napětí a erotické dusno by zmizelo. Do sexu musíš jít s energií, i když ti zrovna chybí.
  • Vše je o načasování. Začít rozvláčně a proplácat se k orgasmu je blbost. Energii vlož raději do otvíráku a samotného závěru.
  • Nedostatek energie není důvodem k tomu, abys zanedbával partnerku. Naopak doporučuji se nejdříve zaměřit na její orgasmus. V tom ti pomůžou třeba erotické pomůcky.
  • Zárukou pohodového průběhu je výběr správné partnerky. Prkna a uzívaný mandy nebrat.

Začni energicky, aby věděla, že nejsi lenoch. Pak nastoupí ona
Začni energicky, aby věděla, že nejsi lenoch. Pak nastoupí ona

Nádech a výdech

Užít si sex jde i bez sportovních výkonů, ale rozhodně to nic nemění na tom, že mnohem lepší je držet se ve formě a vagíny ničit jak na běžícím páse. Návod výše je zde pro případy, kdy se nechceš flákat cíleně, ale jednoduše tě zklame výdrž. A když už doopravdy není sil nazbyt, je možná úplně nejlepší skočit Supermana, zalomit a rozdat si to třeba až ráno.

Jaký mám názor na pasivitu muže v posteli? Pokud si ji zaslouží, tak proč ne. Když mi chlap ukáže, jaký je samec a hezky si mě na začátku vezme jako svou čubičku, úplně zjihnu a nebudu mít problém s tím, být pak sama hodně aktivní. Ideální scénář je takový, že mě nejdřív přemůže a dá mi poznat, kdo je pánem. A já pak budu strašně ráda poslušnou holčičkou, co mu pečuje o jeho poklad.
Martina, 33 let

A jedna inspirace na závěr :)


Tak tyhle krkolomné a namáhavé polohy určitě vynechat!
Tak tyhle krkolomné a namáhavé polohy určitě vynechat!

Vybíráme z e-shopu