Příručka Nadsamce – Jak sbalit holku pomocí nefér triků

Musíš při balení kočky hrát podle pravidel? Prozradím ti, jak sbalit holku pomocí triků, které fungují. Nejsou sice úplně fér, ale koho by to zajímalo, když si štrejchneš a oba si to ve výsledku užijete.

Příručka Nadsamce – Jak sbalit holku pomocí nefér triků

Proč si lov samiček neusnadnit několika fígly, které prostě fungují? Balicí metody žen založené na přímém útoku na chlapské pudy taky nejsou fér... Zapomeň ale na pohádky o práci tajného agenta a jiné složité výmysly ve stylu Barneyho Stinsona, k oblbnutí kočeny ti postačí i velmi jednoduché triky.

„Důležité je být sám sebou a nic nepředstírat.“ Kecy! Pokud si nehledáš manželku, menší lest nikoho nezabije. Já jsem toho názoru, že seznamování a lovení je hra a pravidla si určuješ tak, aby tě to bavilo. U následujících balicích triků se nudit nebudeš, a to ani kdybys vyhlédnutou oběť nedostal. Minimálně je totiž vtipné sledovat reakce samiček na to, jak se je snažíš sbalit.

Nehraj si na tajného agenta jako Barney Stinson a zkus radši něco snadnějšího.
Nehraj si na tajného agenta jako Barney Stinson a zkus radši něco snadnějšího.

Trik č.1: Falešnej snubák

Zakázané ovoce chutná nejlépe. Dokonce i závěry vědeckých výzkumů hovoří o tom, že většinu nezadaných žen přitahují zadaní muži. Pravda je navíc taková, že některé mrchy si zcela cíleně vybírají ženáče. Kdyby byl stejný muž k dispozici, neprojeví o něj zájem. Těchto majetnických sklonů můžeš při seznamování skvěle zneužít.

CO ŘÍKAJÍ VĚDCI? Z výsledků studie doktorek Melissy Burkleyové a Jessicy Parkerové z Oklahomy vyplynulo, že celkem 9 z 10 nezadaných žen nejvíce zajímá pohledný, ale již zadaný chlap. Jakmile je svobodný, zájem žen klesá a o stejného muže má zájem už jen 5 až 6 žen z 10.

Tento trik jsem několikrát testoval a vyrazil do baru s falešným snubákem na ruce. Výsledek? Prstýnek mi výrazně pomohl ke snadnějšímu navázání konverzace s vyhlédnutou samičkou. Obdobnou zkušenost má i kamarád, kterého běžně žádná neosloví. Jakmile má prstýnek, jdou po něm jak slepice po flusu.

Jak sbalit holku pomocí snubáku? Efekt snubního prstýnku funguje tak, že prsten je pro jiné samičky důkazem toho, že je muž použitelný a dokáže fungovat v manželství. A to je pro nezadané (a často hodně zoufalé) paničky mega rajcovní.

Zahraj si na ženáče, nezadané ženské po nich jdou jak slepice po flusu.
Zahraj si na ženáče, nezadané ženské po nich jdou jak slepice po flusu.

Trik č. 2: Dvouakordový muzikant

Po muzikantech holky letí, tak to prostě je. Šikovné prstíky v kombinaci s hudebním sluchem a citem pro zpěv zamilovaných skladeb dokáží prolomit ledy. Není tak od věci naučit se na něco hrát. Nebo spíš vypadat, že umíš na něco hrát.

Kamarád Tom má doma kytaru a když si domů pozve ženskou návštěvu, zahraje dva akordy a následně se vymluví na to, že je kytara rozladěná, případně že čeká na lepší struny. Jinak by pochopitelně zabrnkal lépe než samotný Jimi Hendrix.

NEJSOU TO JEN ŘEČI: Výsledek studie Université de Bretagne-Sud hovoří jasně. Dvacetiletý sympaťák zkusil oslovit 300 žen během jednoho odpoledne. Vždy 100 a 100 a 100 s tím, že pokaždé měl v ruce něco jiného. Když držel obal s kytarou, získal telefonní číslo od 31 % žen. Když držel sportovní tašku, pozitivně reagovalo už jen 9 %. Když nedržel nic, dostal číslo od 14 % žen. Kytara je prostě sexy!

Zahraj jí pár akordů na kytaru a máš velkou šanci, že ti pak naoplátku "zahraje na píšťalu".
Zahraj jí pár akordů na kytaru a máš velkou šanci, že ti pak naoplátku "zahraje na píšťalu".

Trik č. 3: Jak sbalit holku jako Benjamin Franklin

Tahle metoda je sice časově trošku náročnější, ale výsledek stojí za to. Využij toho, že pro tebe žena může něco udělat. Nějakou milou laskavost. Třeba peče dorty pro známé, maluje obrazy, navrhuje interiéry, dělá hypotéky na bydlení... je to vlastně fuk. Lidská psychika je postavená tak, že když pro někoho něco děláme, vytváříme si k němu pouto. A když to děláme opakovaně, nechceme ho zklamat. Svým způsobem ho máme rádi a budujeme si k němu citovou vazbu.

Benjamin Franklin tento fakt využíval k tomu, aby si naklonil oponenty, ty si takhle můžeš získat zájem šťabajzny. Chtěj po ní něco. Bude mít důvod, aby se ti věnovala. Pak už je jen otázkou chvilky, než bude ruka v rukávě.

ZAJÍMAVOST: Efekt Benjamina Franklina potvrdil i experiment z roku 1971, který na University of North Carolina provedl psycholog John Schopler a John Compere.

Nech, ji, ať ti párkrát něco upeče a možná ti za chvíli ukáže víc než jen práci s vařečkou.
Nech, ji, ať ti párkrát něco upeče a možná ti za chvíli ukáže víc než jen práci s vařečkou.

Není třeba se stydět

„Já ti nevím, já prostě tyhle triky nemám moc rád. Dělat z ženskejch takový krávy,“ komentuje kolega moje ověřené balicí triky, když mu o nich vyprávím. A já ho nechápu. Proč při balení ženské nevyužít jejích slabin, psychologie a té správné situace? Právě o tom všechny zmíněné triky jsou a reálně ti mohou přihrát ženu tvých snů až do postele!

Vybíráme z e-shopu