Příručka Nadsamce – Jak poznám, že mě chce?

Zapomeň na klasický bullshit a rádoby moudré poučky z článků o neverbální komunikaci během seznamování. Prozradím ti, jak snadno poznáš, že tě ženská skutečně chce.

Příručka Nadsamce – Jak poznám, že mě chce?

„Když mluvíš, tak tě poslouchá. Směje se tvým vtipům. Odpovídá rychle na zprávy. A jednou ti na Facebooku popřála k narozeninám.“ Tak s takovými signály jděte někam! Jsou totiž víc projevem slušnosti než skutečné náklonnosti.

Jak poznat, že se jí líbím?

Při googlování různých signálů toho, že se ženě líbíš, narazíš na hromadu bludů a obecných pouček. Jasně, pokud některé ze zmíněných signálů při seznamování zaregistruješ, není to špatně. Ale určitě bych nedal ruku do ohně za to, že máš díky nim volnou cestu do kalhotek. Podívej se na pár tipů, jak číst v ženách, které jsem vytáhl ze své kámošky.

Když se na tebe usmívá a poslouchá tě, ještě to neznamená, že tě chce.
Když se na tebe usmívá a poslouchá tě, ještě to neznamená, že tě chce.

Nemluví o jiných chlapech

Jak poznám, že mě chce? Když jsem se bavil s kamarádkou o tom, jakým způsobem dává chlapům najevo, že o ně má zájem, zjistil jsem zajímavou věc. Žena, která je připravená na seznámení, ti nikdy nebude vyprávět o jiném chlapovi. Nebude zmiňovat bývalého, nebude chválit kolegu a nebude ti několik minut básnit o tom, jak skvělého má kamaráda.

VĚDĚL JSI? Podle ankety diskuzního fóra eNotAlone považuje 87 % mužů za absolutní game over, když se jejich "rande" začne bavit o bývalém.

Vždy si najde důvod, aby tě kontaktovala

Kamarádka je docela introvertka a lidem, kteří ji neznají, přijde docela tichá. Ve vztazích nebývá iniciativní, ale když o chlapa stojí, vždy si najde záminku ke konverzaci. Ženy jsou v tomhle vynalézavé. Klasické seznamovací rady se týkají obsahu konverzace a chování během ní. Ty se mnohem víc zaměř na to, za jakých podmínek ke konverzaci došlo a kdo z vás dvou je aktivnější. Žena, která tě chce, se ti ozve sama. Třeba ti jen pošle odkaz na písničku nebo se tě zeptá na nějakou kravinu kolem počítače.

Pokud tě holka chce, tak se ti ozve sama.
Pokud tě holka chce, tak se ti ozve sama.

"Emocucky"

Uvědom si, že i když žena začne konverzaci, ne vždy to musí znamenat opravdový zájem. Některé totiž akorát sytí potřebu, že jim někdo věnuje pozornost. Říkám jim "Emocucky", neboli emoční vysavačky. Ze všeho nejvíc totiž zbožňují, když se o ně chlap zajímá a tyto situace aktivně vyhledávají. Píšou ti, posílají fotky, ale jakmile to chceš posunout dál, mají najednou svých povinností dost (nebo jsou jen "děsně utahané"). Není výjimkou, že takto flirtují např. s deseti chlapy zároveň a rochňají si v jejich pozornosti.

Pokud ti kočena pořád něco píše, ale ani po třetím pozvání na rande to nikam nevede, tak už jí neodpovídej a dej od toho ruce pryč. S takovou se totiž nejspíš nikdy v reálném světě nesejdeš. Svou energii vlož raději do holky, která si nechce jenom vypisovat, ale souhlasí i se schůzkou "na živo".

Emocucka ti bude klidně posílat nahé fotky, jen aby si získala pozornost.
Emocucka ti bude klidně posílat nahé fotky, jen aby si získala pozornost.

Chce s tebou trávit čas

„Když jsem ho chtěla, poprosila jsem ho, aby mě naučil jezdit na lyžích,“ prozrazuje kámoška. Já sám si vzpomínám na několik situací, kdy mě ženy požádaly, abych je něco naučil. Teď už mi jasné, proč to udělaly. Proč by tě žena prosila, že chce něco naučit, když je dnes internet plný online kurzů, tutorialů na YouTube a dalších informací? Protože s tebou chce trávit čas! A to je jasný důkaz toho, že tě chce. Společné chvíle vás sblíží.

ZAJÍMAVOST: Na seznamu ženských sexuálních přání velmi často figuruje sex s učitelem nebo sex s osobním trenérem.

Taková soukromé lekce golfu se může snadno zvrhnout.
Taková soukromé lekce golfu se může snadno zvrhnout.

Pravidlo tří

Ženy se signály nešetří. Asi si dobře uvědomují, že jsme někdy jako samci dost zabednění. Třeba moje kamarádka dává svůj zájem najevo hned třemi způsoby. Když se chlap nechytne, je buď úplně tupej, teplej, nebo ji zkrátka nechce. Jak to v praxi vypadá? Sama s ním začne mluvit, udržuje s ním oční kontakt a navíc se ho zcela "omylem" dotýká. To už je pro chlapa hodně silný signál k tomu, aby se chopil příležitosti.

ZAPAMATUJ SI: Žena, která má o chlapa zájem, se ho už na prvním rande během konverzace dotkne opakovaně na jednom z těchto míst:

  • Dlani
  • Stehnu
  • Rameni
  • Tváři
Během prvního rande sleduj, jestli a kde se tě dotýká.
Během prvního rande sleduj, jestli a kde se tě dotýká.

Sdílí s tebou místa, která má ráda

„Nedokážu si představit, že nějakého otravu budu potkávat v mém oblíbeném baru,“ říká kámoška a já tomu rozumím. Je přece logické, že když je nám někdo nesympatický, nechceme ho potkávat. A už vůbec ne tam, kde to máme rádi – bez ohledu na to, zda-li je to restaurace, bar či lavička v parku. „Když se mi chlap líbí, sdílím s ním, kam chodím a místo mu doporučím. Nevadí mi totiž, když ho tam pak potkám.“

Když se jí budeš líbit, klidně tě pozve do svého oblíbeného podniku.
Když se jí budeš líbit, klidně tě pozve do svého oblíbeného podniku.

Signály po kupě

Když to všechno shrnu, tak mi z toho vychází, že žena, která tě skutečně chce:

  • Nemluví před tebou o jiných chlapech
  • Sama tě aktivně kontaktuje pod libovolnou záminkou
  • Chce s tebou trávit čas a obdivuje, co umíš
  • Dává najevo sympatie a nebojí se fyzického kontaktu
  • Sdílí s tebou svá oblíbená místa a podniky
  • Nechce se před tebou ztrapnit a chová se slušně

Takové signály dokážeš při seznamování vyhodnotit lépe než obligátní točení vlasů kolem prstu a červenání v obličeji. Tak otevři oči, vyhni se nedorozuměním a dej šanci těm, které o tebe stojí.

Vybíráme z e-shopu