Příručka Nadsamce – Jak si zapíchat díky autu?

Oslňování opačného pohlaví drahým autem je stará, ale stále funkční metoda, jak se dostat ženské do kalhotek. Na co si dát pozor a jaké typy samiček auta přitahují?

Příručka Nadsamce – Jak si zapíchat díky autu?

Stačilo položit klíčky od Porsche na stoleček v kavárně a servírka přepnula do módu „ulov, opíchej, oškubej“. Auta za míč působí i v dnešní době operativních leasingů na některé slečny jak zaklínadlo.

Kundolap v praxi

Když mi bylo osmnáct, pořídil jsem si Opel Calibra. Víc než rok se mnou vozil ožralé holky z diskoték a zásoboval mě přístupem k nadrženým středoškolačkám. Jako kundolap fungoval na jedničku. Od té doby už uplynulo hodně vody a já po několika dalších autech, normálních vztazích a letech v korporátním Superbu skoro zapomněl na to, jak moc dokáže luxusní kára vzbudit zájem žen.

Připomněla mi to až projížďka v novém Porsche Panamera, které kamarád (automobilový redaktor) vyfasoval na třítýdenní test. Protože není potkan, poršátko mi na celé dva dny půjčil. Ten podzimní víkend se tedy děly věci.

Za stěračem jsem našel číslo (a nebyla to pokuta za rychlost :-)), následně se mnou v kavárně flirtovala servírka a na parkovišti ke mně přiběhla tak pětadvacetiletá kočka s kratšími vlasy a úsměvem na rtech, jestli náhodou nejedu do centra. Nedělám si iluze. Zájem nevzbudila moje čerstvě vypraná košile, ale Porsche za víc než 3 miliony. Poslední úlovek jsem svezl do centra, následně na večeři a finálně ke mně do postele, kde dostala dávku na zadeček.

Na drahé káry se chytají hlavně zlatokopky.
Na drahé káry se chytají hlavně zlatokopky.

V hledáčku automobilových zlatokopek

Pokud si zrovna začal šetřit na pořádný auto s cílem hledat si lásku na celý život, musím tě varovat. Na auto se balí zlatokopky! Slušná holka se skutečně v první řadě nezajímá o to, kolik stojí tvoje auto a kolik musíš vydělávat, když si ho můžeš dovolit. Stejně tak ti hned nenabídne parkovací místo u ní v rozkroku.

Konkrétně mám pro tebe 10 opravdu hodně dobře mířených rad, které ti pomohou vyváznout z obklopení automobilových zlatokopek - bez ztráty úcty a se sladkou pipinkou za odměnu.

Supr káry prostě přitahují luxusní roštěnky.
Supr káry prostě přitahují luxusní roštěnky.
  • 1.  Z auta se netroubí, nemává a dokonce ani nepouští nahlas pecky Davida Guetty. Pokud neřídíš auto, které dokáže strhnout pozornost samo o sobě, zařaď zpátečku.

  • 2.  Při jízdě po D1 žádnou supr roštěnku neojedeš. S autem se musíš promenádovat. Ideální jsou ulice s luxusními obchody, parkoviště u obchodních center, uličky kolem snobských kaváren a barů.

  • 3.  Auto nemusí být tvoje, stačí, aby to tak jenom vypadalo.

  • 4.  Auto musí být čisté. Pokud to vypadá, že v něm přes týden bydlíš, je ve výsledku úplně jedno, co řídíš.
  • 5.  Sociální stigma kolem nasedání cizím chlapům do auta je v ženách zakořeněno fakt hluboko. Buď si k tobě sedne sama a dobrovolně, nebo vůbec. Nesnaž se ji přemlouvat ani lákat.
  • 6.  Nejdebilnější nápad je vedle ženy na ulici zastavit a začít se ptát na cestu. V první řadě máš navigaci a v druhé tím ukážeš, že nevíš, kam jedeš.
  • 7.  Dobře funguje konverzace z auta do auta – například v koloně nebo na světlech. Jen se nezapomeň věnovat volantu.
  • 8.  Když se tě prcina ptá na auto, tvař se, že je to jen spotřební věc. Hlavně nezačni básnit o tom, kolik má koní a jakou má spotřebu.
  • 9.  Pro roštěnky je zajímavé auto, ne tvoje řidičské umění. Smyky si schovej někam na parkoviště.
  • 10.  Existují ženy (i mezi zlatokopkami), kterým je auto kompletně ukradené. Nediv se, když na takovou narazíš a ona si tvého čtyřkolového zázraku ani nevšimne.

Jinými slovy – i balení zlatokopek na auto má svá přirozená pravidla, která je dobré dodržet. To, že to s holkama ziskuchtivejma není jednoduchý, potvrzuje i hromada odstrašujících gold digger pranků na YouTube. Jasně, některé z nich jsou falešnější než poprsí legendární pornohvězdy Lolo Ferrari, ale co. Reálné chování má k tomu, co můžeš vidět ve videu, fakt blízko.

U dálnice chytneš spíš šlapku než zlatokopku.
U dálnice ulovíš spíš šlapku než zlatokopku.

Zeptej se sám sebe

Nechci mluvit jak nějaký kouč osobního rozvoje, ale přeci jen se zeptej sám sebe, jestli doopravdy stojíš o čubičku, která se ti věnuje jen kvůli káře. Z mého pohledu je odpověď jasná.

Zapíchat si díky autu určitě můžeš - jednorázovka je super, ale založit si na tom seznamovací strategii při hledání vážného vztahu je prostě kravina.

Vybíráme z e-shopu