Příručka Nadsamce – Roztahovací tyč v akci! Jak ji používat, abys uspokojil sebe i partnerku?

Jsem přesvědčen o tom, že potlačovat majetnické choutky během šukání je ta největší blbost. Drtivá většina samiček se ti s nadšením odevzdá, když jim k tomu dáš vzrušující důvod. A tím důvodem je tentokrát rozkoš z používání roztahovací tyče.

Příručka Nadsamce – Roztahovací tyč v akci! Jak ji používat, abys uspokojil sebe i partnerku?

Erotická pomůcka, kterou snad nikdo nezná

„Jak to jako myslíš, roztahovací tyč? Znám jen takovou tu na sprchovej závěs. Nebo myslíš teleskopickej obušek?“ To je vůl... Kolega z kanclu moje nadšení z objednávky roztahovací tyče nechápal. Když jsem mu ale popsal, o co jde, hned chtěl objednávat taky. To je mu podobný. Stejná situace se opakovala, když jsem se pochlubil kamarádce.

V ten moment jsem si uvědomil, že roztahovací tyč není nejspíš až tak slavná, jak jsem si myslel. Možná o téhle pomůce nemáš páru ani ty, a proto jsem se rozhodl prozradit ti pár pikantnějších zkušeností.

Sada roztahovacích tyčí se postará o potřebné znehybnění buchty.
Sada roztahovacích tyčí se postará o potřebné znehybnění buchty.

Roztažené nohy a instantní bezmoc

Roztahovací tyč je většinou kovová tyč opatřená měkkými polstrovanými pouty, které ti umožní upevnit ženské nožky pěkně daleko od sebe. Snad nemusím vysvětlovat, proč je to dobrý.

Vůbec poprvé jsem roztahovací tyč vyzkoušel s čubičkou, která zná BDSM maximálně tak z vyprávění kadeřnice. Kdybych ji složitě svazoval, nepochybuji o tom, že by byla zbytečně nervózní. V tom je výhoda tyče. Pouta umístíš na kotníky a pak tyč roztáhneš do potřebné šířky. Za minutu máš před sebou naservírovanou ženskou buchtičku v plné kráse.

Díky roztahovací tyči budeš mít parádní výhled i přístup do klína.
Díky roztahovací tyči budeš mít parádní výhled i přístup do klína.

Explodovala chvilku po zásunu

Jen co jsem tyč vyzkoušel, zamiloval jsem se až po uši. Ne do milenky (to by byl průser), ale do možnosti tyč používat jako prodlouženou ruku, díky které si díry pro zásun nastavím do takové pozice, která mi vyhovuje.

Rychlým otočením tyče jsem milenku přetočil na břicho a začal si užívat pohled na kompletně roztažené půlky, vystavený análek a růžovou kundičku. Začal jsem ji zlobit pomalu jazykem a cítil, jak se snaží pod přívalem rozkoše marně stáhnout nohy k sobě. Kdepak holka, jsi moje! Bezmoc a neschopnost reagovat ji rozpalovala. Mučil jsem ji. Normálně by mi v momentech největšího vzrušení odstrčila hlavu nebo dala stehna k sobě, s tyčí měla smolíka.

Po chvilce mučení jsem jazyk vyměnil za špičku ztvrdlého ocasu. Rychle jsem přejížděl kolem zadku, poštěváku a pekáče, do kterého jsem ho zastrčil vždy jen tak na centimetr. Když už jsem ho zasunul s cílem zapíchat si, explodovala během pár sekund a na prostěradle pod sebou vytvořila mokrý flek. V ten moment jsem pochopil, že s roztahovací tyčí bude ještě hodně zábavy.

Nastav si samičku do takové pozice, která ti vyhovuje nejvíce.
Nastav si samičku do takové pozice, která ti vyhovuje nejvíce.

Sexuální choreografie s tyčí

Při dalších experimentech mě tyč vždy překvapila tím, jak dokonale ovládá ženské tělo. I obyčejný misionář se s ní promění v úžasnou záležitost. Kočce podložíš prdel polštářem a za tyč zvedneš nohy nahoru. Přidržováním tyče si určuješ tempo, sklon i hloubku průniku. Čím víc budeš tlačit tyč směrem k jejímu krásnýmu úsměvu, tím hlouběji budeš. Odměnou za nepředvídatelné změny, které ovládáš jen ty, bude hlasité sténání. Sousedi to neocení, tvoje koule jo.

Pořídil jsem tyč, ke které lze připnout i pouta na ruce. Když chci být opravdu dominantní, zafixuji k tyči i zápěstí. Dokonalé znehybnění kočičky ji nutí k tomu, aby přijímala veškeré vzrušení bez možnosti si oddechnout. Ve stoje doporučuji pouta ze zápěstí odepnout a holku jen ohnout přes postel, stůl nebo gauč. Opět na tebe čeká VIP přístup k nádhernému zásunu.

A sledovat, jak se snaží s tyčí mezi kotníky chodit? To si vždycky vychutnám a ty si takovou podívanou určitě užiješ taky. Za normálních okolností by to působilo komicky, bez oblečení a v rámci sexu je to krásně ponižující a vzrušující.

Když chci být opravdu dominantní, zafixuji k tyči i zápěstí.
Když chci být opravdu dominantní, zafixuji k tyči i zápěstí.

Výlet do ženské hlavy, výlet do ženského klína

Nejen ze studijních účelů mě vždy zajímá, jak si konkrétní praktiky a hračky vychutnávají ženy. U roztahovací tyče se ptám dvojnásob, protože i když na první pohled působí jako dost radikální pomůcka drtící jednu vaginu za druhou, záleží hlavně na tom, jak ji použiješ. Co si o roztahovací tyči myslí moje známé?

Miška (27): Na tyč jsem nejdřív koukala dost s odporem, protože jsem zvyklá být dominantní a vůbec si ráda diktuji, co chci. Ve výsledku mi vyhovuje čistě jen možnost mít nohy po delší dobu pohodlně od sebe a tím si užívat hluboké pronikání.

Psychologická stránka mě moc nebere a ani bych nechtěla, abych si kvůli tyči musela s partnerem domlouvat nějaký safe word a další pravidla. Použít tyč je pro mě stejné jako si třeba podložit pánev polštářem nebo používat vibrátor.

Eva (30): V posteli jsem hodně citlivá. Někdy vzrušení prostě nejde vydržet. Je to takový zvláštní druh bolesti, který mé tělo za normálních okolností nutí bránit se. Tyč mu to ale nedovolí. Poprvé to bylo až na omdlení, podruhé jsem to brala jako výzvu a nyní to beru jako lekce toho, jak pracovat se vzrušením a vyvrcholením.

Roztahovací tyč může být vstupenkou do světa tvrdších BDSM praktik.
Roztahovací tyč může být vstupenkou do světa tvrdších BDSM praktik.

Když chceš roztahovací tyč vyzkoušet

Dokonce i v dlouhodobém vztahu může být představení nové sexuální pomůcky v ložnici o hubu. Jestli víš, že partnerka na experimenty moc není, tak s ní předem prober, jestli chce vůbec roztahovací tyč vyzkoušet.. Tvým úkolem je vzbudit vzrušení místo obav, takže jí popiš, jak moc ji chceš mít pro sebe a jak pečlivě se jí chceš věnovat. To by mělo fungovat!

Některé samičky by taky mohlo přesvědčit, že tyč vyzkouší na tobě. Získají tím přístup k dráždění tvého análu a prostaty. Já na to osobně nejsem, ale proti gustu...

Přeji ti, ať partnerku k vyzkoušení roztahovací tyče přesvědčíš. Nakonec si to užijete oba dva a třeba se odhodláte vyzkoušet i další BDSM pomůcky a tvrdší praktiky.

Vybíráme z e-shopu