Příručka Nadsamce – 8 praktických rad, jak se připravit na pissing

Kontaktní piss je zpestření sexu, o kterém se sice moc nemluví, ale velké procento párů ho alespoň jednou za vztah vyzkouší. Poradím ti, jak ji od hlavy k patě pochcat tak, abyste si to oba užili.

Příručka Nadsamce – 8 praktických rad, jak se připravit na pissing

Močit na sebe vzájemně s partnerkou? Úchylka to není, zdraví nebezpečné to také není a navíc můžete kdykoliv přestat. Zlatý déšť není pro každého, takže to musíš zkusit a zjistit, jestli se ti to líbí.

Než se pustíš do pissu

I když ani jeden z páru není urofil, který by nad mísou plnou chcanek masturboval, může být pissing vzrušující. Někoho bere koukat detailně na genitálie při močení, dalšího baví pocit nadřazenosti/podřazenosti a jiní jsou z toho paf už jen kvůli tomu, že je to něco nového. Něco, co se považuje za společenské tabu.

Jedno je však jasné - ať už se pro pissing rozhodneš z jakéhokoliv důvodu, takhle libůstka prohloubí intimitu mezi partnery.

MALÝ SLOVNÍK: Pissing je někdy nazýván také jako zlatý déšť, zlatá sprcha, sprška, šampaňské či vodní sporty.

Moč není sterilní, jak se ve společnosti traduje, ale pokud dodržíš některé zásady, tak je její konzumace bez rizika. Nejdůležitejší je, aby byl člověk zdravý a vypil před hrátkami dostatek čisté vody. Pokud holka bere hormonální antikoncepci, popíjení jejího deštíku ti nedoporučuji.

UPOZORNĚNÍ: Před i po pissu (pokud moč polykáš) je dobré vypít hodně vody. Dávej si ale bacha na maximální příjem vody. Životu nebezpečné je za jednu hodinu vypít 3 až 4 litry.

Piss je libůstka, která prohloubí intimitu mezi partnery.
Piss je libůstka, která prohloubí intimitu mezi partnery.

Jak se připravit na pissing?

Pokud jsi úplnej zelenáč a tvoje milenka projevila zájem o „vodní sporty“, bude se ti hodit následující osmička praktických rad, jak provozovat pissing:

  • 1.  S pissingem se v 99 % případů začíná ve sprše. Zkuste se pokropit vzájemně. Sleduj její reakce a vnímej, jak reaguješ ty sám. Je to hygienický, snadný a jako první krok ideální.

  • 2.  Nauč se chcát na povel! Pokud si myslíš, že se jen tak buchtě vymočíš na kozy uprostřed obýváku, jsi na omylu. Hodně bych se divil, kdybys neměl psychologický blok. Celý život to poustíš jen na záchodě, takže tvoje tělo bude pravděpodobně při pokusu vymočit se jinde stávkovat. Trénuj močení mimo WC. Bude se ti hodit igelitová plachta, nepromokavé prostěradlo a mop. Dokážeš se vymočit v oblečení ve vaně?

  • 3.  Aby byla moč čirá a bez zápachu, vypij chvilku před pissem alespoň litr čisté vody. Pročistí se ti tělo a močení bude snažší. Množství vody je dost individuální, musíš to vyzkoušet. Doporučuju vynechat kafe a chřest.

  • 4.  Pissing je třeba provozovat jen tehdy, kdy se těšíš pevnému zdraví. Když budeš dávat a budeš nemocnej, moč může logicky obsahovat bakterie a choroboplodné zárodky.
  • 5. Pozor na míru vzrušení. Když ho budeš mít v pozoru, jen tak to ze sebe nedostaneš. V nejhorším stačí chvilku počkat a ono to zas půjde.
  • 6. Když dáváš, začni s močením na hrudník, břicho, ruce, nohy a klín. Namířit na obličej vyžaduje zkušenosti a 100% důvěru mezi partnery.
  • 7. I ženy se rády dívají. Nastav se tak, aby dobře viděla, odkud moč vychází. Jedna moje kamarádka mi ho při pissu vždy ještě chtěla držet a zkoušela, jak se proud moči mění, když mi mačká špičku žaludu.
  • 8.  Po konzumaci moči je nutné vypít hromadu vody, která zředí látky přijaté do těla. Neinspiruj se v pornu! Je fajn koukat na borce, kterej proudem chcanek mučí japonskou studentku, ale k realitě to má daleko.
Ideálním místem pro zlatý deštík je vana nebo sprcha, kde nemusíš řešit svinčík.
Ideálním místem pro zlatý deštík je vana nebo sprcha, kde nemusíš řešit svinčík.

Jak začínají experimenty se zlatým deštěm?

To, jak může chuť vyzkoušet pissing začít, dokládá storka mojí kamarádky:

„Byla jsem ve vaně a ten můj potřeboval děsně na malou. Záchod máme spojenej s koupelnou, tak jsem na něj koukala a najednou jsem zjistila, že mě to jeho uvolnění a silnej proud vzrušuje. Vyskočila jsem z vany a začala mu ho kouřit, aby mě chvilku na to opřenou o umyvadlo ojel.“

TIP: Trénovat je důležité a psychický blok je sviňa. Pro uvolnění lze močení trénovat před zrcadlem, v oblečení ve sprše, na veřejnosti, mimo toaletu... Zkrátka všude jinde, než je u tebe zvykem.

Jakmile jednou s buchtou vletíš pod zlatý déšť, otevřou se vám brány k dalším experimentům bez předsudků. Můžete se různě pozorovat, močit do spodního prádla, spojit orál s pissingem, močit na sebe při 69, snažit se spojit proud moči... Je toho opravdu hodně a vše záleží jen na tom, co všechno se vám bude líbit. Přeji tobě i partnerce silnej proud a plnej močák!

Vybíráme z e-shopu