Příručka Nadsamce – Sex s holkou bez nohy

Už dva roky sdílím pikantní zážitky a zkušenosti jako Nadsamec, a proto bylo jen otázkou času, než se mi se zážitky začne chlubit okolí. A sex s holkou bez nohy patří k těm, které si nemohu nechat jenom pro sebe.

Příručka Nadsamce – Sex s holkou bez nohy

"Roztáhni nohy!" Tak to je asi ten vůbec nejdebilnější pokyn, který holce s jednou dolní končetinou můžeš při sexu říct. Ale konec srandy! Takový zážitek a dokonce i dlouhodobý milenecký vztah má celou řadu pozitiv. Nebo ne?

Párkrát už mě napadlo, jaké by to bylo rozdat si to s holkou bez nohy, ale nedotáhl jsem to dál než k vojetí holky, co měla zrovna berle. O to víc mě překvapilo, když mi jeden známý začal vyprávět jeho čerstvé zkušenosti.

Aby bylo jasno. Pár lidí z mého okolí ví, že píšu jako internetový Nadsamec. Odhalil mě kolega, když mi sprostě nakoukl přes rameno při psaní v práci. Obával jsem se toho, ale ukázalo se, že mi teď ostatní ještě otevřeněji vypráví všechny prasárničky a postelové zážitky. Právě díky tomu už teď vím, co od sexu s jednonožkou očekávat.

I holka bez nohy může být pěkně sexy.
I holka bez nohy může být pěkně sexy.

Sice bez nohy, ale zato s vášní

Seznámili se na nějakém kurzu. Nepamatuji si na jakém, ale tipuju, že taneční to nebyl. Slovo dalo slovo a životní příběhy byly odvyprávěny. Podle všeho jediným nedostatkem na jejím vzhledu z pohledu běžných konvencí byla absence nohy z masa a kostí, kterou od půlky stehna nahrazovala protéza. Známý se přiznal, že ho tahle skutečnost až nepřirozeně rajcovala. A to i přes fakt, že pod oblečením a na první pohled nebylo nic poznat. Chtěl jí ho tam narvat!

VĚDĚLI JSTE? Sexuální úchylka, kdy jsou pro jedince abnormálně sexuálně přitažliví lidé po amputaci končetiny, se nazývá akrotomofilie.

Asi to na něm bylo dost poznat. Očekával bych, že se holka bude stydět. Vždyť i ženy se dvěma nohama mají někdy problém se vysvléknout a obnažit všechny nedostatky. Nebo aspoň to, co za nedostatky považují. Tahle neměla problém, jen se ho na druhém rande zeptala, jestli už má nějaké zkušenosti. Kápl božskou a ani to nebyl problém. A jaké jsou jeho postřehy přímo z akce?

Neměla problém se s ním vyspat.
Neměla problém se s ním vyspat.

Trapas na dosah v každém okamžiku

Ukázalo se, že to pro něj bude mnohem větší škola, než si dokázal představit. Při sexu s holkou bez nohy je trapas neustále na dosah. Tohle je jen pár volně přetlumočených vět, o které se známý po několika panácích podělil:

  • Když se jde normálně holka upravit, nandá si sexy spodní prádlo a rozpustí si vlasy. Tahle si sundala protézu a opřela si ji o zeď.
  • Poprvé jsem ani nevěděl, jak si lehnout vedle někoho, kdo nemá nohu. A co teprve sundavání kalhotek. Připadal jsem si jak nezkušenej nešuk.
  • Ani jsem nevěděl, kolikrát při sexu mám potřebu ženskou po nohách pohladit, přizvednout si ji, posunout, přitáhnout. Nebudu kecat. Párkrát jsem přímo při akci dlaní jen tak prohmátl vzduch.
  • Je lepší nechat iniciativu přímo na holce. Kdyby bylo na mně, děláme to jen na misionáře. To ona chtěla nahoru a dokázala si to tam opravdu užít.
  • Pokud chce nějaký chlap sex s holkou bez nohy jen kvůli tomu, že si představuje lepší přístup k mušličce, tak bude hodně zklamanej. Rozdíl v porovnání s dvojnohou je minimální.
  • Je-li na prvním, druhém, třetím a každém dalším píchání s kočkou bez nohy něco opravdu zvláštního, je to úroveň intimity. Dokázal jsem si mnohem víc vážit toho, že mi věří a rozhodla se sdílet její tělo takové, jaké ve skutečnosti je.
  • A jako malý bonus přeci jen zmíním, že ze všech holek, které jsem kdy poznal, měla tahle jednu z nejbohatších sbírek erotických pomůcek.

(Ne)buď jako Paul: Druhá manželka Paula McCartneyho přišla o levou nohu pod kolenem kvůli nehodě. V jednom rozhovoru neváhala na brouka prásknout, že když se opil, tak jí bral protézu. Minimálně pár let jim to ale v posteli klapalo, když spolu mají dceru.

Absence jedné nohy neznamená lepší přístup k mušličce.
Absence jedné nohy neznamená lepší přístup k mušličce.

Vykročit správnou nohou

Intimní vztah mého známého s jednonožkou nevydžel dlouho... Trval asi dva měsíce, než si našla někoho jiného. O zájem ze strany chlapů tedy asi neměla nouzi, což je svým způsobem dobrá zpráva. Jestli tě napadlo postavit se do řady, připomenul bych ti jednu věc, která tady zazněla.

Podle všeho to bomba není. Bude to nové, bude to intimní, ale také to může být dost stresující. Mě choutky upřímně nepřešly, ale dost možná je to tím, že jsem profesionální lovec sexuálních zážitků a tenhle mi na seznamu chybí. Zatím.

TIP: Až se budeš nudit, mrkni na film Helena v krabici, který kombinuje zvrácenost a erotiku. Úspěšný lékař amputuje všechny končetiny krásné Helence, do které se zabouchl. Víc ti prozrazovat nebudu...

Vybíráme z e-shopu