Kompletní průvodce klinik fetišem

Chcete svoje erotické hry posunout novým směrem a chybí vám inspirace? Jako děti jsme si snad všichni hráli "na doktora", tak to pojďme oživit a dát tomu reálný ráz s opravdickými klinik pomůckami a postupy.

Kompletní průvodce klinik fetišem

Článek určen ženám i mužům, kteří zatím nemají moc zkušeností s fetišem a lékařskými pomůckami u sexu. Ukážeme vám, jak můžete oživit sexuální hrátky, najít nové vzrušující pomůcky a hraní rolí. Ať už máte submisivně-dominantní sklony, nebo si chcete jen inovativně pohrát, klinik inspirace by se vám mohla líbit.

Pojďte s námi nyní poodhalit to tajemství skryté pod rouškou nevědomosti a zjistěte, co všechno se za slovním spojením klinik fetiš může skrývat, a kdo ví, třeba v sobě probudíte nějaký další fetiš, libůstku, která uvnitř vás až doposud tiše podřimovala.

Fetiš dráždí nejhlubší submisivní představy

Co kdyby zdravotní sestřičky vypadaly třeba takto? To by bylo najednou klinik fetišistů!
Co kdyby zdravotní sestřičky vypadaly třeba takto? To by bylo najednou klinik fetišistů!

Fetiš. Již při pouhém vyslovení toho slova mnohým lidem pokřiví tvář vrásky opovržení, znechucení i údivu, aniž by vůbec měli tušení, co se pod tímto pojmenováním vlastně skrývá.

Pokud je i pro vás slovo fetiš jakýmsi strašákem, tabu, možná pro vás bude překvapením, že nejspíš každý člověk na planetě má nějaký ten svůj fetiš!

Máte rádi rychlé sporťáky? Nebo luxusní spodní prádlo? Ujíždíte na obuvi s vysokými podpatky? Gratulujeme, právě jste i vy objevili svůj malicherný fetiš!

Fetiš totiž není nic jiného nežli nekritický obdiv, zbožňování, obliba určitých předmětů, částí oblečení i lidského těla. A pro někoho může být slast už jen pouhé zaslechnutí typického zvuku natahujících se gumových rukavic...


Lze si pronajmout i místnosti vybavené jako ordinace gynekologie, hledejte ve fetiš azylech.
Lze si pronajmout i místnosti vybavené jako ordinace gynekologie, hledejte ve fetiš azylech.

Vítejte v ordinaci!

Rozhlížíte se po místnosti, která na první pohled vypadá jako skutečná lékařská vyšetřovací místnost. Všímáte si rozličného doktorského vybavení a přístrojů, na zdech visí plakáty s příhodnými motivy anatomie lidského těla. Váš ošetřující lékař vás přivítá sebevědomým stisknutím dlaně a sestřička se na vás mile usměje.

 • V této ordinaci je vše jenom jako. Ale bez odpovídajícího vybavení by bylo jen stěží možné vytvořit tak perfektní iluzi skutečnosti. Dle (předchozího domluveného) přání pacienta se provede vyšetření s následným ošetřením tak, aby bylo co nejvíce podobné realitě. Čím dokonalejší iluzi vytvoříte, tím více bude váš pacient šílet nadšením!

Zatímco odkládáte oblečení, lékař se informuje na vaše zdravotní problémy a zapisuje vaše odpovědi do počítače. A pak už se jen položíte na lehátko a statečně a s patřičným nadšením očekáváte, co se bude dít – pseudolékařská prohlídka a následný "zákrok" jsou plně v režii pana doktora (nebo paní doktorky) a přítomného zdravotnického personálu.

To vzrušující napětí z očekávání vás bude překrásně soužit po celou dobu vyšetření. Vaše srdce divoce tluče nedočkavostí a už je to tady – úžasně chladivý dotek stetoskopu na vašem hrudníku. "Co bude další?" ptáte se nervózně třesoucím se hlasem, ale to už váš obličej mizí pod kyslíkovou dýchací maskou...


Zkuste svého muže překvapit a nalákat vzrušujícím kostýmkem.
Zkuste svého muže překvapit a nalákat vzrušujícím kostýmkem.

Gynekologické zrcadlo je perfektní pomůcka, protože přesně tohle používá opravdický gynelog. Vaše hrátky tak budou perektně autentické.
Gynekologické zrcadlo je perfektní pomůcka, protože přesně tohle používá opravdický gynekolog. Vaše hrátky tak budou rázem autentické. Možná vás překvapí, že se to dá normálně koupit v obchodě :)

Výbava a příprava na klinik roleplay

V takové pseudoordinaci byste měli najít vše potřebné, co se běžně nachází i v reálných nemocničních vyšetřovnách a ordinacích soukromých lékařů, počínaje polohovatelným lehátkem, přes přístroje jako je ten s kyslíkovými bombami, ultrazvuk a tlakoměr, i monitor srdečního tepu.

Nesmí chybět drobnosti v podobě nerezových misek a podobných nádob, pinzety, nůžky, kleště, jehly a stříkačky, katétry. Dále je třeba pořídit sterilní lubrikanty, obinadla, vatové tampony, desinfekční roztoky a jiné vyšetřovací nástroje.

Takto vybavené prostory se dají buď pronajmout nebo si můžete postupem času vybavit i svou vlastní domácnost. Jak ale začít, když se klinikem nadchnete zrovna v tento okamžik?

Jak si udělat klinik doma

Chcete to vyzkoušet a nemáte zrovna doma v šuplíku vybavení ordinace. I tak si ale můžete některé drobnosti koupit a nachystat:

 • bílé prostěradlo a postel bez peřin, bude tak více připomínat nemocniční lehátko,
 • stetoskop se dá koupit zhruba za dvě stovky přes internet nebo
  v karnevalových ptákovinách,
 • gumové nebo latexové rukavice seženete v lékárně,
 • líh pro lékařské užití seženete běžně v lékárně (a doma se vám pak
  bude výborně hodit na čištění a desinfekce),
 • přichystejte také vatové tampony (poslouží i kulaté odličovací),
 • sterilní jehly dostanete běžně v lékárně,
 • obvazy, obinadla, gázy a náplasti můžete vybrat z prošlé
  autolékárničky (stejně ji musíte čas od času obměnit je škoda to
  vyhodit, když to nebudete dávat do krvavé rány, tak se tomu
  nic nestane) a můžete je pak použít na bondage.

A pak už to bude chtít jen pár erotických pomůcek:

 • anální zrcadlo: úzké rozevírací kleště pro prozkoumání
  análního vchodu
  ,
 • vaginální zrcadlo: klasické gynekologické zrcadlo pro dámy,
 • dilatátor: pro prozkoumání pánské močové trubice
  (nemusíte se ničeho bát, vypadá to drsně, ale je to jen úzká
  tyčinka, která nezpůsobí bolest ani neublíží, ba naopak při
  šetrném použití přinese nečekaně slastné pocity),
 • sexy kostým zdravotní sestřičky: nic nedodá na
  věrohodnostisituace tolik, jako váš oděv.
 • klystýr: k vaginálnímu i análnímu výplachu,
 • wartenbergovo kolečko: pro otestování správné funkce
  všech nervových zakončení na různých částech těla
  (jezděte s ním po kůži lehce nebo s přítlakem, bude to lehce šimrat nebo píchat, záleží jen na vás),
 • sadu na bondage: pro svázání a znehybnění pacienta,
 • roubík: omezení řeči je silným psychologickým aspektem pro ponížení pacienta,
 • přísavky na bradavky: kombinace potrápení a velkého vzrušení,
 • vakuové pumpy: vyrábí se ve variantách jak pro muže (na penis) tak pro ženy (na vagínu), a díky podtlaku zaručí větší citlivost orgánů,
 • dilda a anální kolíky
 • vibrátory.

Klinik roleplay vypadá skutečně, je to však jen hra!

V řádné klinik fetiš ordinaci jde o navození situace, kdy je pacient či pacientka domněle vyšetřován lékařem či lékařkou s tím rozdílem, že tady vám můžou a budou (!) dělat takové věci, které skutečný lékař dělat nesmí (čímž je míněna zejména sexuální stimulace intimních partií), přičemž samo sebou nesmí být ohroženo zdraví pacienta ani personálu. Je to zábavný role­playing a tedy prováděné zákroky a operace jsou simulované.

Máte syndrom bílého pláště? Natrénujte si lékařskou prohlídku doma


Tato skvělá masážní pomůcka vykouzlí na obličeji vaší partnerky přesně takovýhle orgasmus.
Tato skvělá masážní pomůcka vykouzlí na obličeji vaší partnerky přesně takovýhle orgasmus.

Domácí klinik roleplay může také posloužit jako psychická úleva a příprava na nepříjemnou návštěvu lékaře.

V ordinaci fetišisty se můžete těšit na všelijaká vyšetření a ošetření, povětšinou z oborů urologie, proktologie, gynekologie, neurologie a ortodoncie, přičemž každé z vyšetření je něčím specifické a zároveň jsou všechna svým způsobem rozmanitá a bohatá na používané doplňkové vybavení.

Tomu všemu je ale vždy nadřazená předchozí domluva pacienta s vyšetřujícím lékařem a personálem, kdy možnosti jsou prakticky neomezené a jednotlivá vyšetření se různě prolínají a doplňují k plné spokojenosti všech zúčastněných, hlavně však právě domnělého pacienta, jehož přání a tužby jsou vždy na prvním místě.

Musíte jít k zubaři trhat osmičky a bojíte se?

Zahrajte si doma s partnerkou na zubní vyšetření, které se zvrhne. Stačí, když otevřete pusu, partner vám kovovou lžičkou klepne na pár zoubků a pak vás krásně pomiluje. Pak si na to stačí v opravdickém zubařském křesle jen vzpomenout a hned bude vše veselejší.

Je vám nepříjemná návštěva gynekologa?

To není nic neobvyklého. Ale i od toho vám může klinik roleplay pomoci. Dá se koupit gynekologické zrcadlo a můžete doma s partnerem pomalinku a něžně trénovat jeho používání. Spojte to s mazlením a z kovové pomůcky rázem nebude takový strašák.


>Fingované vyšetření análku může být jak ponižující, tak vzrušující. Rozhodně tím však připravíte pro partnera dráždivé napětí.
Fingované vyšetření análku může být jak ponižující, tak vzrušující.
Rozhodně tím však připravíte pro partnera dráždivé napětí.

Co vás u lékařského roleplay čeká a nemine

 • BDSM TIP:  Scénáře a inspirace pro lékařské hrátky spojené s BDSM si přečtěte v samostatném článku BDSM praktiky pro pokročilé, kde najdete přes 20 scénářů na erotické klinik vyšetření.

 • Pro ty, které spojení BDSM a kliniku neláká, zde máme níže několik nápadů, které můžete zrealizovat nehledě na to, zda vás BDSM bere nebo ne.

Sada na klystýr
Sada na klystýr

Proktologické vyšetření

Jistě jste již odtušili, že tady přichází na řadu důkladná prohlídka análku – nejdříve vyšetření prohmatáním, při kterém dovnitř necháme vklouznout jen jeden či dva prstíky, jako takovou malou ochutnávku.

Následovat bude nahlédnutí zrcadlem do konečníku, dilatace, i provedení lahodně uvolňujícího klystýru pomocí irigátoru. 

Urologické vyšetření

Při tomto vyšetření očekávejte pečlivou kontrolu penisu a varlat pohmatem, zavedení sondy nebo katétru do močové trubice (cévkování), odběr vzorků spermatu a moči, a dále třeba výplach močového měchýře.

 • TIP (pro D/s páry): sežeňte tištěný pornočasopis a dejte jej pacientovi i s malou nádobkou s tím, že potřebujete vzorek sperma, ať si laskavě zajde za plentu.

Zavedením sondy máme na mysli tzv. dilataci, roztažení, které se provádí zasunutím dilatátoru (typu urethra) – hladké nebo i různě vroubkované i mírně zahnuté tyčinky o různých průměrech – do penisu, aby hluboko ve vašem nitru svým drážděním vyvolal téměř extatický pocit vzrušení. Takové dilatátory bývají vyrobené zejména z neporézních antibakteriálních materiálů ­ z kovu, skla a plastu.

VÝUKA: Zaujaly vás dilatátory? Více podrobností o nich najdete ve článku Sounding - slastný dotek sondy.

 • TIP: Při hrách s penisem můžete zabrousit i do lehce drsnějších technik zvaných ballbusting.

Někdy nemusíte dělat nic víc, než jen jemně prohmatávat poprsí. Pokud má partnerka zubní roztahovák, bude to pro ni znepokojivě vzrušující.
Někdy nemusíte dělat nic víc,
než jen jemně prohmatávat
poprsí. Pokud má partnerka
zubní roztahovák, bude to
pro ni znepokojivě vzrušující.

Zubní prohlídka

Připoutáni k vyšetřovacímu křeslu budete čelit sofistikované prohlídce dutiny ústní za použití originálního zubařského vybavení. A možná dojde i na vrtačku. 

Gynekologické vyšetření

Speciálně pro dívky a ženy si lékařský tým přichystá všechny tyto výjimečně vzrušující úkony: nezanedbatelné vyšetření prsů a bradavek, které vás patřičně rozdráždí, zavedení močového katétru napojeného na sběrný sáček, v neposlední řadě pak dilataci pochvy i močové trubice.

Samozřejmostí bude detailní prozkoumání celé oblasti vagíny a děložního čípku gynekologickým zrcadlem i s případným odebráním stěru (poslouží špejle omotaná vatou). Ještě rutinní, ale pozorná kontrola análního otvoru, podání klystýru a výplach pochvy.

Závěrečná stimulace klitorisu bude třešničkou na pomyslném dortu z extáze. Celému vyšetření může předcházet ještě třeba oholení intimních partií.


Pro začátečníky: gynekologické vyšetření můžete provádět i jen prsty pohmatem uvnitř.
Pro začátečníky: gynekologické vyšetření můžete provádět i jen prsty pohmatem uvnitř.

Wartenbergovo kolečko
Wartenbergovo kolečko

Neurologické vyšetření

Neurolog bude "pracovat" hlavně s psychikou a napětím, pohraje si s celým vaším napruženým tělem. Svými dlaněmi vás bude jemně hníst a hladit, vydatně promačkávat a pořádně si vás proklepne kladívkem. Jde hlavně o hru různými doteky na kůži, od jemného pohlazení, až po spanking.

A třeba takové Wartenbergovo kolečko umí také pěkně poškádlit. Jak bude pomalu či rychleji utíkat po vaší kůži, buď vás jen lehce zašimrá, nebo se vám zaryje tak hluboko do pokožky, až vykřiknete bolestí a rozkoší zároveň!


Při psychologických hrách udělá velký efekt znehybnění, svázání
Při psychologických hrách udělá velký efekt znehybnění, svázání

Psychiatrická léčebna

Teprve tady se ty nejdivočejší sny a vize stávají vaším nejreálnějším prožitkem! Račte vstoupit do světa orgasmického ponížení, bolesti a trýznění.

Na dlouhé hodiny vás uvězní ve svěrací kazajce nebo těsném latexovém vaku, přivážou vás k nemocničnímu lůžku, znehybní vás pouty a provazy, které vám budou pomalu, kousíček po kousíčku, drásat kůži na rukou i na nohou, nasadí vám roztahovací roubík, budou mučit váš klitoris a týrat penis i varlata a napumpují do vás elektrošoky...

A vy z toho všeho neuvidíte vůbec nic, protože ještě předtím vám zakryjí zrak delikátní maskou, což vyburcuje ostatní smysly až na hranici snesitelnosti a vy budete svoje pány a lékaře v jednom prosit o milosrdné vysvobození z tohoto slastného deliria.


Zneužit dvěma ženami, sen každého muže...
Zneužit dvěma ženami, sen každého muže...

Hanba a slast budou grandiózní!

Toto vše a ještě více vám rád předvede lékařský personál oděný do stylových sexy kostýmů s realistickými doplňky (ústní roušky, čepice, sesterské šaty, doktorské pláště, kalhoty, obuv).

Právě díky těmto pomůckám vytvoříte dokonalou iluzi lékařského prostředí, díky které se bude váš pacient cítit autenticky vyšetřován, zahanben, ponížen a krásně vzrušen.

Jak si můžete hrát

Jak už jsme zmínili v úvodu této kapitoly, konečná podoba vyšetření a ošetření se nakonec vždy odvíjí od přání, případně přesných instrukcí a limitů pacienta. Může se jednat i o banality nebo i už reálné úkony:

 • ošetření "zlomeného" zápěstí či "podvrtnutého" kotníku,
 • změření tělesné teploty,
 • změření výšky nebo zvážení pacienta,
 • úkony spojené s odběrem tělních tekutin, včetně krve,
 • skutečné šití kůže jehlou a nití,
 • podávání různých roztoků injekční stříkačkou (intravenózně i do svalu),
 • aplikace znecitlivujících přípravků (lokálních anestetik).

Takové úkony by však již měly být prováděny minimálně s vysokou obezřetností, nejlépe odborně vyškoleným personálem.

Klinik dokonale snoubí fetišismus a role­playing v lékařském prostředí.

Co je dobré vědět a na co nezapomenout

Injekce je jedna z pomůcek, které beze strachu můžete doma použít. Stačí jen vpich, nemusíte dovniř nic tlačit. Hlavně, aby byla sterilní!
Injekce je jedna z pomůcek,
které beze strachu můžete
doma použít. Stačí jen vpich. Hlavně, aby byla sterilní!

V první řadě by měly být dodrženy profesionální standardy hlavně na poli hygieny. Sterilní technika a pomůcky a hygienické a bezpečné provádění veškerých úkonů.

Samozřejmě se neočekává, že u vás v ložnici vytvoříte dokonale sterilní prostředí, ale pamatujte alespoň na standardní čistotu nejbližšího okolí i nástrojů a na ochranné pomůcky, aby se vaše hrátky staly skutečným potěšením, a vy jste si je mohli užívat do sytosti a bez obav. Za tímto účelem můžete použít například desinfekční lubrikační gely a speciální čisticí prostředky na hračky. Hygiena je v tomto případě velmi důležitá jak pro vyšetřujícího, tak i pro vyšetřovaného.

Dalším neméně důležitým aspektem pro úspěšné praktikování klinik fetiše je důvěra mezi všemi zúčastněnými. Přijímání stejně jako dávání poskytuje potěšení a rozkoš a sehraný tým, byť třeba jen o dvou lidech, tento prožitek jedině umocní.

 • TIP: Zamilovali jste si klinik, chcete se posunout dál a netroufnete si sami na pokročilé úkony? Zkuste si zaplatit rekvalifikační kurz na sanitáře, ošetřovatele apod. Takové kurzy pořádají například nemocnice a může se jich za poplatek zůčastnit kdokoliv. (Jen jim proboha neříkejte, k čemu chcete ten kurz využít :-D )


Zkuste si s kamarádkami také připravit opravdickou kliniku a postarat se o vaše muže.
Zkuste si s kamarádkami také připravit
opravdickou kliniku a postarat se o vaše muže.

Zajímavosti o klinik fetiši

V Belgii dokonce vznikla první specializovaná "klinika", která se zaměřuje na fetiš, role-playing, body modifikace a její "pracovníci" si dávají velmi záležet, aby to byl pro "pacienty", kteří ji navštíví, zážitek co možná nejvíce podobný realitě.

Tato klinika inspirovala mnoho dalších, které jsou nově zakládány po celém světě. Na některých o vás dokonce pečuje skutečný zdravotnický personál, lidé, kteří mají pravé zdravotnické zkoušky, aby bylo zachováno vaše zdraví a bezpečí.

"Vyšetření" na takových klinikách trvá několik hodin a většinou začíná rutinní preventivní prohlídkou, následovanou předoperačním screeningem, a dále samotnou operací. Pokud má taková klinika k dispozici skutečný zdravotnický personál, neváhají provádět i opravdové operativní zásahy do těla – řezné rány, zašívání.

Z průběhu vašeho vyšetření si pak dokonce můžete odnést videozáznam a fotografie. Častým motivem k návštěvě takové kliniky bývá například simulovaný akt kastrace, ovšem s reálným narušením kůže (nejedná se o skutečnou kastraci ve smyslu vyjmutí pohlavních žláz, kůže na varlatech se pouze lehce nařízne a následně zašije) – lidé chtějí proceduru vidět, zažít na vlastní kůži, protože do nynějška o ní zatím jenom snili. Více se dozvíte na stránce kastrační fetiš.

Několik tipů na závěr

Pro nadšence a zájemce o oblast BDSM a fetišů všeobecně se pravidelně pořádají festivaly a výstavy s atraktivním programem, i prodejní akce a bazary, na kterých je možné zpeněžit nebo zakoupit pomůcky a vybavení, včetně stylových roleplay kostýmů a doplňků pro všechny vaše hrátky dotažené k precizní dokonalosti. Takové akce se konají i na území České republiky.

Další informace a materiály naleznete na internetu, na sociálních serverech, v úzce zaměřených, většinou uzavřených, skupinách, na blozích, atd. 

TIP: Všechny pomůcky na klinik sex najdete v našem sexshopu. Máme pro vás vaginální i anální zrcadla, dilatátory, roztahovače vaginy a stydkých pysků, klystýry a mnoho dalších hraček. Vybavit si vlastní ordinaci nikdy nebylo snadnější!

Vybíráme z e-shopu