Příručka Nadsamce – jak zkazit sex snadno a rychle 3/3

Odfláknout koncovku si může dovolit Manchester United, ale rozhodně ne chlap, který chce ženu i sebe maximálně uspokojit. Jaké věci nesmíš podcenit a jak z orgasmu vytěžíš fakt maximum?

Příručka Nadsamce – jak zkazit sex snadno a rychle 3/3

Seriál postelových přešlapů a varování se třetím dílem uzavírá, ale jak se říká, to nejdůležitější patří vždy nakonec. Možná tě už závěrem sexu opouští ostražitost, nicméně pokud si chceš číslo dřív nebo později zopakovat, vyvrcholení nepodceňuj. Rozhoduje o tom, zda-li si to žena s tebou bude chtít rozdat znovu.


Hlavně zůstat v tempu a nesnažit se vymýšlet něco, co by mohlo zkazit náladu. Ženský orgasmus je vrtkavá věc
Hlavně zůstat v tempu a nesnažit se vymýšlet něco, co by mohlo zkazit náladu. Ženský orgasmus je vrtkavá věc.

Nenarušuj její tempo

Povedlo se ti dostat samičku blízko k jejímu orgasmu a vidíš, že si sama určuje tempo, má vše pod kontrolou a užívá si poslední krůčky k výbuchu. Začneš měnit tempo, úhel zásunu a třeba i polohu? Ty vole, jasně že ne, ale přesto si právě na tohle hromada žen stěžuje.

Nejlepší je, když si tempo řídí samička, protože jen ona sama nejlépe ví, co v závěru potřebuje.

Udělala ses?

„Nechápu, proč se mě na to ptaj. Správnej chlap to pozná,“


Musíš to prostě cítit.
Udělala se? Nečekej na potvrzení. Musíš to cítit.

... tvrdí moje kamarádka a má svatou pravdu.

Vzdychala, zaryla nehty do matrace a kroutila se jak úžovka chycená v sudu. Ty se i tak nesměle zeptáš na to, jestli se udělala… a zničíš ten magický moment, kdy vedle sebe máte jen ležet po intenzivním fyzickém výkonu.

Proč se na to ptáš? Chceš si zvýšit sebevědomí? Přesvědčit se o tom, že jsi borec? Buď si bude sama stěžovat a něco s tím příště uděláte, nebo tě bude tahat za nos. Když žena chce, dokáže zahrát takové divadélko, že stejně nic nepoznáš.

Kam to vyklopit?

„To si děláš srandu ne, vždyť si mi to stříknul do vlasů ty vole! To abych si teď znovu myla hlavu.“


Už víš, kam necháš proletět dávku lásky?
Už víš, kam necháš proletět dávku lásky?

Rozhodně doporučuji už předem zapřemýšlet na tom, kam a jak vyklopíš nálož. Začít žadonit na poslední chvíli o deep throat zkrátka nefunguje. Stejně tak ho nemůžeš vyndat ze zadních vrátek a vynucovat si hned kouření.

Ještě bych rád upozornil na jednu věc, se kterou v praxi často narazím – výstřik na obličej. I když pro chlapa neexistuje lepší pohled než na pocákanou tvářičku u kolen, většina slečen si to úplně neužívá. Oči nebo vlasy chtějí mít čisté.

Jaké je teda správné řešení se semenem po sexu?

Nebuď včerejší a sperma z těla partnerky slízej a poděl se o to při líbání. Je to zajímavé oživení dlouhodobějšího vztahu a buď si jistý, že to žena ocení. Tohle totiž dělá málokdo a většina chlapů se svým sperma moc do styku přijít nechce.

Výstřik je sice do určité míry neřízená střela, ale zcela řízeně ti taky může vyhnat ženskou z postele na hodně dlouhou dobu.


Není zač. To je asi tak jediná věc, kterou ti překvapená buchta může na tvoje blbé poděkování odpovědět.
Není zač. To je asi tak jediná věc, kterou ti překvapená buchta může na tvoje blbé poděkování odpovědět.

Poděkování za sex

U krátkodobých známostí je docela složité vymyslet téma postkoitální konverzace. Ticho je někdy trapnější než moderování Leoše Mareše, ale ani to není důvod pronést jedno zrádné slovíčko. Tím slovíčkem je prachobyčejné děkuji. Rodiče tě sice učili, že máš za vše slušně poděkovat, ale sex s nadrženou roštěnkou je výjimkou.

Přeci jen si poděkoval po sexu? Nic není ztraceno, třeba tě bude mít alespoň za romantika. Z kolonky drsných nabíječů tě ale určitě vyškrtne!

 • Pokud chceš být za ubožáka, který nejen zkazí sex a požitek z něj, ale zároveň bude k smíchu, poděkovat určitě můžeš.

Jak si tedy nezkazit sex?

Opakování je matka moudrosti, a proto si všechny body ze seriálu shrneme tak, aby i ten největší ňouma věděl, čemu se v sexu a postelových dobrodružstvích vyvarovat.

 • Chceš večer sex? Věnuj ženě pozornost již od rána.
 • Dbej na osobní hygienu, a to včetně intimních míst.
 • Zbytečně nemachruj a nedělej ze sebe nadsamce. I když jsi, musí to poznat ona sama.
 • Slipy s medvídkem si nech doma, zkazí atmosféru.
 • Lízání většinou nepatří ihned na začátek předehry.
 • Zkus krotit vášně, ať nedojde ke zranění.
 • Při sexu se neboj vyjádřit, úplné ticho není sexy.
 • Bod G, klitoris a všechny erotogenní zóny musíš mít pod palcem. Studuj a buď profík.
 • Porno není pro reálný sex úplně vhodnou inspirací.
 • Moc krátký sex a moc dlouhý sex škodí.
 • Žena si před vyvrcholením sama určuje tempo.
 • Neptej se hloupě na to, jestli se udělala.
 • Ejakulát na obličeji nevzrušuje každou ženu na světě.
 • Pamatuj, že za sex se zásadně neděkuje.

Kočička je absolutně spokojená a s novou vzpomínkou na sex, který si bude pamatovat. Tedy v dobrém slova smyslu. O to tady jde!
Kočička je absolutně spokojená a s novou vzpomínkou na sex, který si bude pamatovat. Tedy v dobrém slova smyslu. O to tady jde!

Budeš-li dodržovat všechna tato doporučení, rozhodně ti negarantuji to, že nepokazíš něco dalšího. Vyhneš se ale 99 % všech blbostí, kterých se běžní samci dopouští. Připravují je o dobrou pověst mezi ženami, připravují je o sex a hlavně také o sebevědomí. Je to velká škoda, navíc když si uvědomím, jak snadné je většinu z vyjmenovaných bodů dodržovat. Nebo snad ne?


Vybíráme z e-shopu