Příručka Nadsamce - sexuální polohy pro stydlivé

Nízké sebevědomí je pro dobrý sex dost na obtíž. Jestli máš mindrák ze své postavy nebo nedostatku zkušeností, těš se na další Příručku Nadsamce. Předám ti něco ze svého moudra, jak překonat stydlivost a užít si parádní píchačku. Existují totiž polohy, při kterých se nikdo stydět nebude :)

Příručka Nadsamce - sexuální polohy pro stydlivé

Stydlivost v sexu dokáže dokonale zničit příležitost ke skvělému zápichu. A to přece nechceme. Nejdřív se mrkneme na nejčastější příčiny proč mají chlapi nízké sebehodnocení a také na způsoby, jak to obejít. Nebudu se snažit tě předělávat nebo ti doporučovat nějaké omlazující a zkrášlující kůry. Nene, ty jsou pro chcípáky, kterým vymyly mozek reklamy. Já jsem spíše pro prozaičtější a levnější řešení. Naučím tě používat takové praktiky, u kterých se nebudeš mít důvod stydět.

Jaké jsou nejčastějí mindráky?

Jen málo lidí se při pohledu do zrcadla pochválí. Většina z nás trpí nějakými nedostatky, které při každém odhození oděvu řešíme. Malé prsní svaly, hubené nohy, silueta hrocha... Zapátral jsem v análech a našel pár studií, co nás ohledem na vzhled a postavu nejvíc trápí.

Ženské mindráky

Mužské mindráky

Oblečky jako sexy kamufláž

Ať už se rozhodneš pořídit kočce sexy prádélko nebo jí půjčíš svou košili, může to být vcelku úspěšný způsob, jak zmírnit její mindrák z velkého těla (i když ho třeba nemá, jen se blbě cítí). Co perfektně funguje?

  • Na celulitidu a velkou prdel: černé punčochy a podvazky
  • Na pneumatiku na břiše: sexy košilka nebo korzet
  • Na malá prsa: luxusní podprsenka push-up
  • Na celkový kompletní mindrák z tlustého těla: volnější košilka nebo župánek, tvoje košile

Dost bacha na to, jak jí to nabídneš. Nesmí z toho cítit, že bys ji raději viděl s pytlem přes hlavu. Zkus třeba něco jako "Koukej lásko, tohle je sexy, v tom tě chci vidět :)".

Sexuální polohy pro stydlivé

Zkus si vzít jako inspiraci nějaký film, podle kterého svou dívku nadchneš pro sexy oděv při šukání
Zkus si vzít jako inspiraci nějaký film, podle kterého svou dívku nadchneš pro sexy oděv při šukání

Některé polohy jsou více odvážné než jiné, jiné zase odhalují to, co žena nechce. Vybral jsem několik poloh, které si zamilují i ti stydlivější.

POLOHA 1: misionář

Klasický misionář je takový ověřený základ, u kterého máš možnost dívat se kočeně do očí a ona ví, že neočumuješ její nedostatky. Detail polohy misionář v Sexypedii.

POLOHA 2: lžičky

Velmi romantická a fajn poloha. Ležíte vedle sebe jako dvě erotické lžičky máte možnost se pevně objímat, cítit vaše těla a nepřemýšlet nad tím, jestli náhodou jeden z vás nedělá něco špatně. Detail polohy Lžičky v Sexypedii.

POLOHA 3: lotosový květ

Intenzivní prožitek nemusí být spojen s polohou, při které si žena připadá jak na prohlídce u gynekologa. Lotosový květ umožňuje hluboký zásun, ale opět je pro pár, který zatím není připraven na nějaké velké odhalování. Detail polohy Lotosový květ v Sexypedii.

POLOHA 4: obrácená kovbojka

Chce si to fakt užít, ale nechce u toho být rozptylována tvým zkoumavým pohledem? Ať si tě osedlá jako obrácená kovbojka. Ty uvidíš její prdelku a záda, ona si zase řeší tempo a nemusí ti koukat do obličeje. Může být divoká a nestarat se o nic dalšího. Detail polohy Reversed Cowgirl v Sexypedii.


Jako kovbojka se odváže
Jako kovbojka se odváže

TIP Nadsamce:
Nezbytně nutně musíš znát anatomii klitorisu a správné zacházení s ním! Nastuduj můj Manuál ke klitorisu.

Ze stydlivky se stala divoška

Do ložnice mi zavítal jeden mladší ročník. Krásná holčina s ještě krásnějšíma kozama, akorát byla nepředstavitelně stydlivá a klopila zrak. Problém byl v tom, že měla dlouho jednoho partnera, takže i když to se mnou chtěla dělat, cítila se nejistě. S její postavičkou to bylo zbytečné, ale tak vysvětluj to v momentě, kdy myslíš jen na to jedno. Naštěstí mě napadlo, ať mi zaváže oči. Já nic neuvidím, ona se nebude stydět a navíc to bude zajímavý zážitek. Za pár minut bylo jasné, že jsem měl pravdu! Odvázala se tak, že jsem přestal věřit její historce o jednom předchozím partnerovi.


Nespěchej, hýčkej ji, ona se odváže
Nespěchej, hýčkej ji, ona se odváže

TIP Nadsamce:
Drazí kolegové, zkušenosti ukazují jednoznačně, že ženy uvázané dlouho u jednoho partnera jsou méně sebevědomé než ty, které jich vystřídají více. Tím samozřejmě nechci nikoho k ničemu navádět, jen bych rád apeloval na ostatní samce, aby pomohli těm chudinám k vyššímu sebevědomí. Svět tak bude lepším místem pro nás všechny. (U)spokojená žena je mnohem lepší než frustrovaná.

Sexuální hračky – taky řešení


Robertek pomůže odemknout uzavřné komnaty odvážných hrátek
Robertek pomůže odemknout uzavřné komnaty odvážných hrátek

Na jednorázový zášuk se stydlivou holkou z baru ti vibrátor bude naprd, protože ho s sebou mít nejspíš nebudeš. Ale proniknutí do světa pomůcek je ideální pro dvojice, z nichž alespoň jeden partner cítí, že by jejich sex mohl být lepší. Právě erotické pomůcky totiž pomáhají odbourat zábrany a uskutečnit první kroky směrem k postelovému experimentování.

Dobrým příkladem jsou vibrátory na prostatu. Nechat si hned strčit prsty do zadku, nebo se raději nechat dráždit pomůckou a zkoušet, co je hodně příjemné a co už ne...? Volba je podle mě jasná a pro mnoho chlapů je kolík oproti holým rukám akceptovatelný.

Tip Nadsamce:
Pokud zatím kouzlo masáže prostaty neznáš, mrkni na Průvodce vibrátory na prostatu nebo Masáží P-bodu k excelentním výstříkům.


Stejně tak vibrátory ženám odhalují nové erotogenní zóny a choutky. Stydlínka před tebou asi s autoerotikou sama nezačne, ale pokud víš, že má tvoje kost potenciál, je pro tebe vibrátor dobrou investicí. Kočka víc pozná svoje tělo a když pak přijde na věc, ráda zkusí i víc. Stud se rozplyne jak fata morgána.

Byl jsem nucen vsunout.... sem ještě jeden odkaz: Jak vybrat vibrátor pro ženy.

Když přijde na věc

  • Pokud je nezkušená, nenásilně a citlivě ji veď coby zkušený učitel.
  • Povzbuzuj ji v masturbaci, neboj se nabídnout jí robertka.
  • Začni při šukání polohou, ve které není její tělo vystaveno na nechtěný obdiv.
  • Pokud se pořád stydí, otevři další lahev vína a začni od začátku.

Chce to trochu citu a trpělovosti. Avšak není důvod, proč by měla stydlivost kohokoliv z vás nějak příliš bránit skělému sexu. Minimálně na tom můžeš začít dělat a pomalu posouvat hranice. Tak hodně štěstí a sexu zdar!

Vybíráme z e-shopu