Šok! Erotické pomůcky zvětšují penis!

Veliký penis – základ šťastné rodiny. Pořádný penis muži zvedne sebevědomí a ženu spolehlivě uspokojí. Možností pro zvětšení penisu je mnoho. My jsme však objevili jednu, která tě bude i bavit. Přečti si reálné zkušenosti, inspiruje se úspěchy ostatních a nastol doma harmonii.

Šok! Erotické pomůcky zvětšují penis!

Sebevědomý muž a (u)spokojená žena je rozhodně základem pro pohodu a klídek v každé domácnosti. Tato teorie je bezchybná. Všichni, kdo mají doma velký penis, ji potvrdí. Odmítají ji jen ti s malým. Je to pochopitelné. Dnes však ukážeme všem těmto nedůvěřivcům, že i oni mohou mít konečně šťastnou domácnost.

Spokojenost s velikostí penisu patří mezi základní stavební kameny každého zdravého vztahu
Spokojenost s velikostí penisu patří mezi základní stavební kameny každého zdravého vztahu

Stejně tak jako všechny ženy chtějí mít větší poprsí nebo lepší postavu, i muži prahnou po velkém přirození a pěkné postavě.

S velikostí penisu ses prostě narodil. Stejně ti to ale nedá a hledáš způsoby, jak moderní technologie 21. století využít právě ke zvětšení penisu.

Muži by za zvětšení své chlouby dali mnohdy ledascos. Peníze v tom lepším případě, zdraví v tom horším.

Království za velký penis

Větší je rozhodně lepší
Větší je rozhodně lepší

Na internetu najdeš milion a jeden způsobů, které ti pomohou zvětšit penis. Některé jsou zaručené, jiné k ničemu. Některé stojí spoustu peněz nebo hazardují se zdravím. Najdeš taky spoustu oblbovacích reklamních taháků, za nimiž však nestojí nic než lež.

Čti dále a dozvíš se, že ke zvětšení přirození můžeš dospět také při erotických hrách.

Ke klasickým způsobům pro zvětšení penisu, které vygoogluješ, patří mimo jiné různé tablety pro zvětšení penisu, chirurgické zákroky, návleky na penis, prokrvující gely a krémy, návody na různé cviky, mechanické pomůcky neboli natahovače a mnoho dalších.

Existuje i několik webových stránek, které se specializují na problematiku prodlužování penisu a nabízí různé metody a jejich srovnávání. Jsou to například zvetsit-penis.cz nebo zvetsenipenisu.co.

Náročné a nebezpečné metody zvětšování penisu jsou pasé. Vyzkoušejte vakuovou pumpu a užijete si nejen zábavu, ale také váš penis se zvětší!

Nedělám si ambice všechny metody studovat a posuzovat, i na výše uvedených stránkách si můžeš přečíst víceméně jen rádoby pokusy o objektivní hodnocení. Zda tomu uvěříš, nechám na tobě. To, co ti přináším já, je několik zkušeností našich zákazníků, kterým se povedo na cestě za větším penisem udělat několik úspěšných kroků.


Vakuové pumpy dokážou zvětšit penis i trvale!
Vakuové pumpy dokážou zvětšit penis i trvale!

Jak na trvalé zvětšení penisu formou hry

Jedním z často uváděných prostředků na zvětšení penisu jsou vakuové pumpy. A protože náš sklad několika typy disponuje, zkusili jsme se podívat na zkušenosti našich zákazníků. Zda je to opravdu takový zázrak, jak slibuje internet. A kupodivu ano :) Zde přikládám několik recenzí:

Od začátku jsem z měl pumpy radost, používám ji už tři měsíce a od té doby jsem docela nabral na velikosti. Používám ji každý den deset minut a brutální tlak snáším lépe. Připadám si jako Hulk:D Moje přítelkyně byla s výsledkem velmi spokojená a říká, že ji teď uspokojuju víc.

Nejlepčejší nástroj, po dvou až třech pumpování jsem fakt pyšnej na to co mám v gatích.

Ahoj, mohu pouze říci, že pocit, který máte po napumpování svého penisu do ohromující velikosti, no... je zkrátka dokonalý! ... vše je potom mnohem lepší!

Pořádně zvětšuje penis! Dokážete s ním potom divy. Bohužel se mi pumpa časem rozbila, ale to se dalo očekávat, jelikož jsem jí téměř půl roku používal několikrát denně. Už jsem si objednal novou.

Skvělá pumpa. Po prvním použití se mi penis zvětšil tak, že jsem ho z pumpy skoro nedostal ven. Stojí to za to.


Vakuová pumpa je jednoduché zařízení, ovšem umí divy
Vakuová pumpa je jednoduché zařízení, ovšem umí divy

Je bez pochyby, že vakuová pumpa zvětšuje penis okamžitě. Po odeznění efektu se z počátku velikost zase vrátí zpět. Nicméně někteří zákazníci nám potvrdili, že když pumpu pužívají často, je po nějaké době (což je individuální a jedná se o týdny až měsíce) výsledné zvětšení opravdu trvalejší.

Jak funguje vakuová pumpa? Válec nasadíš na penis, spodní manžetu upravíš tak, aby nepronikal vzduch dovnitř a začneš pomalu pumpovat vzduch ven. Penis je přirozeně poháněn k tomu, aby vyplnil prostor po vypumpovaném vzduchu.

Je velmi obtížné určit přímo tobě, jakou pumpu máš pužívat a jak často, abys dosáhl požadovaného výsledku. Je to opravdu hodně individuální. Ovšem v průměru by mělo být dotačující nějakých 10 minut denně po dobu půl rokuJinými slovy: Musíš si hrát denně, neodbývat sebe ani své touhy a odměnou ti bude větší penis.

Hitem internetu je vodní pumpa, ovšem bacha na ni!

Všechny běžně dostupné vakuové pumpy jsou vzduchové. To znamená, že uvnitř válce, do kterého zasuneš penis, je vzduch. Ovšem protože zvětšování penisu je bysnys lákavý a lukrativní, někdo vymyslel, že bude lepší, když bude pumpa vodní.


Všechny módní výstřelky nejsou ničím jiným, než opakováním toho, co tady již bylo
Všechny módní výstřelky nejsou ničím jiným, než opakováním toho, co tady již bylo
(podtlakový erektor z 19. století)

Protože vytvořit podtlak ve vodě je podle výrobce vodní pumpy lepší než ve vzduchu. Asi to bude souviset s fyzikálními vlastnostmi stlačitelnosti vody a vzduchu, to je jasné. Netvrdila bych však už tak jasně, že pro tvůj penis to bude jednoznačná výhoda. Větší tlak totiž může penis poškodit, mohou popraskat jemné žilky atd. Už i tak se někdy stává, že když nějaký nedočkavý náruživec vezme za vzduchovou pumpu příliš silně, může si ublížit. V podstatě z toho vyplývá, že podtlak ve vzduchové pumpě je dostačující.

Chápu, že při honbě za mega penisem mohou být někteří muži až přehnaně dychtiví. Prosím mysli však v prvé řadě na svou bezpečnost. Věřím, že časem někdo přijde s pumpou olejovou (protože ani voda nemá úplně nejlepší fyzikální vlastnosti) nebo možná ještě s něčím jiným. Je to holt lákavé téma, nicméně vzduchová pumpa je zřejmě dostačující.


Po pořádném napumpovaní se takto budeš minimálně cítit a možná i vypadat
Po pořádném napumpovaní se takto budeš minimálně cítit a možná i vypadat

Doporučení pro zvětšování penisu

Na konec malé shrnutí:

Na principu tahu fungují i jiné zvětšováky penisu, vakuová pumpa je jen jednou z forem. Tah a podtlak jistě do jisté míry funguje a důležitá je zejména pravidelnost a trpělivost. Deset minut po dobu půl roku už by mělo mít efekt.

Vodní pumpy jsou dle mého zbytečně nadhodnocený tuning. Možná počkejme pár let, až jejich cena klesne na cenu těch vzduchových. Teď je to novinka a tudíž velké terno.

Pokud k hrám s pumpou přidáš třeba i Kegelovy cviky, rozhodně podpoříš celkový efekt tím, že posíliš svaly pánevního dna, takže tvá erekce bude pevnější krásně vzpřímená.

VÝUKA: Pokud se chceš dozvědět více o jednotlivých metodách zvětšení penisu, přečti si článek Jak zvětšit penis aneb odpovědi na vše, co jste chtěli vědět.

Přeji ti hodně zdaru :)


Související hračky