Jak zvětšit penis aneb odpovědi na vše, co jste chtěli vědět

Máte pocit, že v kalhotách potřebujete centimetry navíc? Inspirujte se následujícím přehledem rad, tipů a triků jak zvětšit penis.

Jak zvětšit penis aneb odpovědi na vše, co jste chtěli vědět

Malý (ale skutečně malý) penis může být problémem, ale rozhodně ne překážkou v sexu. Při klasické souloži se může jednat o handicap, avšak sex není jen o zásunu. Naopak, mnoho žen preferuje spíše orální sex nebo stimulaci prsty. Díky kombinaci různých sexuálních technik a poloh, šikovnosti nebo tréninku lze snadno na velikost penisu zapomenout. A když už chcete partnerku potěšit "větší porcí", vždy existuje řešení...

Pokud jste si jisti, že v kalhotách centimetry navíc potřebujete, tak se inspirujte následujícím přehledem rad, tipů a triků na zvětšení penisu. Existuje hned několik způsobů jak dosáhnout požadovaného efektu. Někdy je výsledek pouze vizuální nebo dočasný, jindy naprosto funkční a trvalý. Pojďme se podívat blíže na jednotlivé metody.

Operace na zvětšení penisu

V zásadě existují dva druhy operací, jedna zvětší penis do délky, druhá do šířky. Pro maximální efekt se tyto dvě operace často spojují do jedné.

POZOR: Je důležité si uvědomit, že operace jsou zásahem do citlivých míst a leccos se může pokazit. Navíc mají především vizuální efekt, jsou hodně drahé (v desítkách až stech tisíc Kč) a pojišťovny je nehradí.

Jak zvětšit objem penisu

Jedinou možností jak chirurgicky zvětšit průměr penisu, je vyplnit tenké podkoží penisu nějakým výplňovým materiálem. Jedná se pouze o estetickou záležitost, nikoliv funkční. Operace nemá vliv na kvalitu erekce a jemný materiál doplněný v podkoží se do pochvy protlačí jako přesýpací hodiny, takže partnerka při sexu ucítí větší šířku jen minimálně.

Podkoží penisu je možné vyplnit třeba kyselinou hyaluronovou, ale syntetický materiál má tu nevýhodu, že bývá nestálý a brzo se vstřebá. Trvalé syntetické výplně mohou být navíc velmi rizikové a mohou vést až k odumření části kůže a trvalému znetvoření penisu. Proto se častěji používá tělesný tuk. Ten se také může vstřebat, ale pro organismus nepředstavuje takovou zátěž jako syntetický materiál.

Jako u každé operace, i v tomto případě hrozí standardní rizika spojená s chirurgickým zákrokem (infekce, šokové stavy, otoky). Ztráty citlivosti, poruchy močení, dosažení erekce nebo změny tvaru penisu jsou vzácné a bývají spojené s nešetrným postupem při zákroku. Mezi estetické komplikace patří různé nerovnosti penisu nebo úplné vstřebání aplikovaného materiálu. Chirurg tedy v zásadě nemůže předem dost dobře odhadnout, jak velký průměr penisu ve výsledku bude.

Jak zvětšit délku penisu

V tomto případě se jedná o odpojení úponů topořivých těles od stydké spony. Jednoduše řečeno to znamená, že vám chirurg několikrát řízne do oblasti nad kořenem pyje, uvolní tak část délky orgánu a povytáhne jej ven. Efekt je zde velmi individuální, záleží na délce úponů. Zpravidla dochází k okamžitému prodloužení o 1 - 3 centimetry.

DŮLEŽITÉ: Metoda se používá převážně u tzv. mikropenisů (také micropenisů), tedy velmi malých penisů, jejichž délka ve ztopořeném stavu nepřekračuje zhruba 7 centimetrů. Pro prodloužení penisů o standardní délce, tedy pouze z estetických důvodů, se tato metoda příliš nedoporučuje, protože jde o vysoce invazivní zákrok s nejistým výsledkem a možnými negativními důsledky na potenci muže.

Přerušení úponů zhoršuje erekci, penis má problém dosáhnout plného objemu a i když se to podaří, není tak pevný jako dříve. S tím souvisí zvýšená možnost poranění při sexu. Úpony už nedrží penis vzpřímeně a špatně drží směr při pronikání.

POZOR: Následující video ukazuje skutečnou operaci penisu. Pokud máte slabší žaludek, raději ho nepouštějte. :)

Upgrade bez chirurgického zásahu

Pokud nechcete podstupovat drahé operace s nejistým výsledkem, můžete vyzkoušet mechanické pomůcky pro zvětšení penisu. Jejich cena není vysoká a výsledky jsou zaručené, jen si na ně chvíli počkáte.

Natahovače penisu

Natahovače (extendery) fungují na principu natahování tkání. Jedná se o bezpečnou a vysoce účinnou metodu s trvalým efektem, ale je potřeba počítat s tím, že natahovač musíte používat pravidelně několik hodin denně.

Výsledky jsou individuální, ale výrobci většinou uvádějí, že během jednoho měsíce nošení se váš penis prodlouží až o 0,5 cm. Při pravidelném používání můžete po půl roce dosáhnout prodloužení penisu o 3 – 4 cm, zvětšení průměru až o 1 cm a výrazného vyrovnání zakřivení penisu (až 70 %).

Sada na prodloužení penisu Male Edge Enlarger: Celkově je to dobrá pomůcka, která se pohodlně nosí, na rozdíl od jiných modelů na trhu. Po dvou týdnech si všimnete, že váš penis vypadá větší i v klidovém stádiu, tím spíš s erekcí. Krom toho není potřeba používat pro zvětšení velikosti penisu agresivní techniky. Stačí používat tohle aspoň 3 hodiny každý den. Sice to není žádný zázračný přístroj, který by vám zajistil výsledky přes noc, ale tak po měsíci si začnete všímat pozitivních výsledků. (Adam)

Vakuové pumpy

Vakuové pumpy slouží primárně pro okamžité zlepšení erekce, ale při pravidelném používání mají opět trvalý efekt na zvětšení penisu (topořivá tělíska dokážou přijmout více krve). Pumpy fungují na principu podtlaku, který nažene krev do topořivých tělísek, díky čemuž je penis tvrdší.

Nečekejte, že hned po prvním pumpování bude penis větší, všechno chce svůj čas. První výsledky by se měly objevit po pár měsících pravidelného tréninku. Buď můžete používat klasickou, nebo vodní vakuovou pumpu (hydropumpu). Ta by měla mít větší účinnost, neboť podtlak působí na topořivá tělíska lépe, pokud je penis obklopen vodou (z důvodu vyrovnání tlaku).

JAK NA TO: Pumpu nepoužívejte déle než třicet minut denně, jako ideální se jeví 3 série působení podtlaku po pěti minutách.

Automatická vakuová pumpa pro muže Apollo: Tahle vakuová pumpa rozhodně umí! Užil jsem si s ní hrozně moc. A nesetkal jsem se s žádným problémem, ovládání je brnkačka. Od té doby, co ji mám, ji používám každej den. Je to úžasnej pocit a vidím u toho, jak se zvětšuju. Úžasná hračka... (Miky_99)

Cviky na zvětšení penisu

Cviky na zvětšení penisu se skládají ze série masáží, protahování a dalších technik. Tato tradiční metoda je velmi účinná, ale nevýhodou oproti použití natahovače nebo vakuové pumpy je větší časová náročnost.

Cviky jsou prováděny rukama, většinou za použití lubrikačního gelu. Cviky by měly být prováděny pravidelně a alespoň 3x týdně. Cílem je zvýšit množství krve proudící do penisu, což vede ke zlepšení kondice tkáně penisu.

JAK NA TO: Pro zvětšení délky a obvodu penisu je ideální kombinace různých cvičení:

Jelqing a další protahovací cviky na zvětšení penisu – technika spočívá v "dojení" penisu
Kegelovy cviky – technika používaná ke zvýšení průtoku krve v penisu a posílení pánevních svalů

Jelqing (dojení penisu) a protahování

Před samotným dojením a protahováním je potřeba penis důkladně prohřát ručníkem namočeným v horké vodě. Na penisu jej podržte po dobu 2 až 3 minut, pak jej znovu namočte do horké vody a celý proces 3x zopakujte, aby se penis dostatečně prohřál. Celková délka nahřívání by měla trvat zhruba 8 minut.

POZOR: Před prováděním cviků na zvětšení penisu je potřeba penis pořádně prohřát. Správné rozehřátí zabrání zraněním a poškození tkáně i pokožky penisu.

Jak probíhá samotné cvičení? Naneste trochu lubrikantu na špičku prstů, pomocí palce a ukazováku utvořte kroužek a tímto kruhem následně obepněte penis a jakoby jej "vyždímejte" směrem od kořene k žaludu. Zastavte se vždy zhruba 1 cm před žaludem (ten se nesmí natahovat, jinak hrozí poranění). Tento pohyb by měl být opakován 100 krát. Je důležité cvičit při 50% až 70% erekci.

Jakmile zvládnete základní metodu dojení, můžete ji zefektivnit pomocí dalších protahovacích cviků, jako je metoda točení a třesení. U točení spojíte palec s ukazováčkem do kruhu, uchopíte žalud a několikrát otočíte po směru a proti směru hodinových ručiček. U třesení je opět stejný úchop, ale vytahování penisu směrem od těla se provádí do všech směrů. Poté jím udeříte několikrát do pravého a následně i levého stehna.

Kegelovy cviky

Kegelovy cviky pro muže jsou efektivním cvičením pro kontrolu předčasné ejakulace, ale mají pozitivní vliv i na kvalitu erekce a tím pádem také na velikost penisu. V zásadě je důležité nejprve najít PC sval (pubococcygeus). Nejsnáze jej najdete při močení - pro zastavení proudu moči použijete právě tento sval. Jiným způsobem ho lze najít při erekci. Je to totiž ten sval, který hýbe penisem bez pomoci rukou.

Jedná se o jednoduché a přitom efektivní cvičení, které nezabere mnoho času a je možné ho cvičit kdekoliv. Stačí totiž pouze opakovaně zatínat a uvolňovat PC sval. Není žádný limit na počet zatnutí, každý si může zvolit svůj vlastní počet.

JAK NA TO: Cílem je zvyšovat dobu zatnutí z malých dávek na větší. Doba se postupně navyšuje a měla by růst až do té fáze, kdy je to ještě příjemné. Sval by se neměl přepínat, ale flákání také k ničemu nevede.

Maximum na maximum

Maximální velikosti dosáhne penis při plné erekci. Je ale vaše erekce skutečně tím maximem, kterého můžete dosáhnout? Mnoho mužů ani neví, že nedosahuje svého potenciálu. Na vině je většinou nedostatečné proudění krve do penisu. A co může být příčinou? Obvykle jsou to nadváha, kouření, zvýšený cholesterol, zvýšený krevní tlak, cukrovka nebo onemocnění srdce. V zájmu vašeho penisu tedy pro jistotu navštivte lékaře a přesedlejte na zdravý životní styl.

ZAPAMATUJTE SI: Perfektní erekce vypadá tak, že penis směřuje směrem nahoru a je téměř rovnoběžně s tělem.

Pro zlepšení erekce omezte konzumaci alkoholu i kouření, které může zhoršovat cirkulaci krve, a tím pádem i erekci. Zbavte se stresu (třeba při cvičení, józe či u dobré knížky) a udržujte se v kondici (když nejste vyloženě na sporty, tak alespoň častější chůzí). K perfektní erekci vám pomohou i výše zmíněné Kegelovy cviky.

Jaká je průměrná velikost penisu?

Podle Wikipedie je průměrná délka ztopořeného penisu přibližně 12,9 – 15 cm a průměr 3,8 cm. Velikost penisu v ochablém stavu by pak měla být cca 9,9 cm a průměr 3,2 cm.

V České republice je podle portálu Targetmap.com průměrná délka penisu v erekci 14,17 cm a průměr 3,7 cm. Muži si však penis měřili sami, takže naměřené hodnoty se mohou od skutečnosti trochu lišit.

Přípravky na zvětšení penisu

K dosažení plného potenciálu vám mohou pomoci nejrůznější přípravky na zvětšení penisu. Fungují v podstatě stejně jako přípravky na lepší erekci, ale mívají dlouhodobější efekt.

DŮLEŽITÉ: Prášky na zvětšení penisu se postarají o celkové zlepšení intimního i psychického zdraví. Lepší psychické rozpoložení, větší chuť na sex a lepší prokrvování penisu se pak podepíší na kvalitě vaší erekce a velikosti penisu.

Prášky a gely na zvětšení penisu jsou skvělým doplňkem k natahovačům penisu a vakuovým pumpám. Je to nejen proto, že se starají o kvalitnější prokrvování, ale mají také pozitivní vliv na lepší regeneraci buněk a elasticitu tkání.

Tablety BIG BOY Golden XXL: Tablety jsem si objednal už potřetí, o účincích jsem naprosto přesvědčený. Není to tak, že by vyrostl přes noc o 5 cm, ale vypadá mohutněji. Ať už je to placebo nebo ne, posiluje sebevědomí, alespoň u mě. (Svoboda)


Maximální velikosti dosáhne penis jen při plné a kvalitní erekci.

Jak zvětšit penis opticky?

Penis můžete zvětšit i vizuálně. Oko lze totiž lehce oklamat, tak proč nevyužít sílu iluze i v tomto případě? O žádná kouzla se ovšem nejedná, takže zapomeňte na vytahování králíků z klobouku, na pořádné představení budete mít dost prostoru později. Jak na to?

Zhubněte!

Bohužel, nic není zadarmo a ani zdánlivě větší penis není bez námahy. Tuk se na těle rozkládá víceméně rovnoměrně. To znamená, že pokud máte nadváhu, určité množství tuku se vám uložilo i v oblasti spodní části břicha. Tato vrstva nejspíš částečně zakrývá vaši chloubu. Zbavte se špeku a odhalte svůj penis v celé jeho kráse a velikosti!

TIP: Pokud se vám nedaří zhubnout přirozenou cestou, můžete využít nabídky plastické chirurgie a podstoupit liposukci u kořene penisu.

Zastřihněte houšť

Penis se může v pubickém ochlupení skutečně ztrácet. Pokud chlupy trochu zkrátíte nebo se v této oblasti zcela vyholíte, penis najednou zázračně "povyroste". Úprava ochlupení je samozřejmě věcí preference, pokud je však vaším cílem oslňovat velikostí penisu, je tento způsob tím nejméně invazivním, nejjednodušším a také nejrychlejším.


Díky úpravě ochlupení může váš penis zázračně povyrůst.

BONUSOVÝ TIP: Návleky na penis

Návleky na penis jsou ideálním řešením, jak zvětšit penis snadno a hned. Váš penis se tímto “nastavením” zvětší do délky i šířky, jejich používání je zcela bezpečné a navíc je můžete kdykoliv sundat a znovu nasadit, prostě podle nálady a aktuální potřeby.

Návleky bývají vyrobeny z příjemných materiálů, které jsou měkké a poddajné. Některé moderní materiály jsou dokonce tak realistické, že na dotek připomínají lidskou pokožku. Návleky z měkkého materiálu je možné použít pouze při plné erekci, návleky z pevnějšího materiálu lze použít i při částečné erekci (udrží si svůj tvar). Díky tomu můžete v sexu pokračovat i po výstřiku semene a mírném ochabnutí penisu.

Návleky mohou být vibrační nebo mohou mít vnitřní či vnější stimulační výstupky, takže se postarají o větší potěšení vás i partnerky. Některé mají poutko nebo otvor na varlata, díky kterému na penisu lépe drží, případně popruh pro uchycení kolem pasu. Pak můžete návlek používat podobně jako připínací penis. Některé návleky mají místo poutka kapsu na varlata.

TIP: Návleky s uzavřenou špičkou částečně snižují citlivost penisu, což vede k delší výdrži. Otevřené návleky poslouží podobně jako erekční kroužky - mírně zaškrtí penis a pomohou udržet déle erekci.

Realistický návlek na penis Fantasy X-Tension: nedavno jsme ho koupili a poprve pouzili. meli jsme tu mensi verzi s vibratorem a manzelce se to moc libilo. tohle je jeste o neco lepsi. samozrejme je o par cm delsi a tlustsi. ale ona je nadsena! ja ho mam o neco mensiho jak prumer, takze tohle fakt udela rozdil. doporucuju napred predehru s vibratorem, abyste ji uvolnili, protoze navlek je fakt obr. ale jakmile je uvnitr, bude uplne hotova! (Zakaznik22)


Návleky na penis jsou ideálním řešením pro okamžité zvětšení penisu.

Hlavně se nestresovat...

Mnoho mužů má tendence podléhat tlaku okolí a trápit se něčím, co nijak nevybočuje z normy. Nic není tak, jak se na první pohled zdá, a o penisu to platí dvojnásob. Myslíte si, že patříte mezi ty, kterým by pár centimetrů navíc prospělo? Zamyslete se ještě jednou a vezměte si na pomoc pravítko.

Možná jste na sebe příliš tvrdí nebo sledujete moc pornofilmů, ale pokud se pohybujete v tomto rozmezí 12 - 15 cm, tak jste v normě. A i kdyby partnerka nebyla spokojená, tak mějte na paměti, že na každý problém existuje řešení a důležité je začít přemýšlet pozitivně a zbytečně se nestresovat. Pak jde všechno snáz a i milostné hrátky si užijete mnohem více oba dva.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky