Příručka Nadsamce – 10 pravidel pro sex se šéfovou

Sex na pracovišti a rovnou se šéfovou je jedna velká hazardní hra. Buď dostaneš padáka, nebo přidáno. Tady je 10 zásadních pravidel, na která při bušení do nadřízené nesmíš zapomenout.

Příručka Nadsamce – 10 pravidel pro sex se šéfovou

Sex se šéfovou patří mezi hodně časté sexuální fantazie chlapů a není se čemu divit. Vysoké podpatky, minisukně, halenka s rozepnutým knoflíčkem, brýle a autorita. Nemusíš být nutně submisivní, aby tě představa toho, jak si tě na pohled přísná šéfová osedlá na kancelářské židli, pořádně vzrušovala.

Šéfovou jsem měl za celou svou kariéru akorát jednou, a to pouze na pár měsíců. Příležitost dostat se jí do kalhotek jsem si však nemohl nechat ujít. Je ale dost věcí, které bych dnes udělal úplně jinak. Ostatně 10 následujících pravidel vychází právě z mé zkušenosti a budou se hodit všem, kteří nechtějí kvůli sexu s nadřízenou riskovat nejen vztahy s kolegy, ale také svou čest a zaměstnání jako takové.

O sexy šéfové sní snad každý chlap.
O sexy šéfové sní snad každý chlap.

1. Laškování za zavřenými dveřmi

Romantické povahy pozor! Snažit se pomrkávat, tokat a flirtovat se šéfkou před zástupem manažerů, podřízených a dalších lopat? Tak to je zásadní chyba. Veškeré laškování a projevy náklonnosti patří zásadně za zavřené dveře jejího kanclu, jinak by mohla reagovat úplně opačně a udělat ti ze života peklo ještě dřív, než si šáhneš na její kozičky.

2. První krok musí udělat šéfka

Šéfka je šéfka z jednoho prostého důvodu. Je to ambiciózní ženská, která ráda řídí lidi. Chce mít navrch. A potřebuje řídit i vlastní vztahy. Pochopitelně se můžeš chovat vstřícně a neskrývat určitou dávku náklonnosti, ale ve výsledku to musí být ona, kdo udělá první krok. Alespoň o tom musí být přesvědčená.

TIP: Pokud chceš ženskou přesvědčit o tom, že má navrch, i když za nitky taháš ty, tak vyzkoušej techniku NLP. Používej ji ale zodpovědně.

Šéfka chce mít vždycky navrch, takže první krok musí udělat ona.
Šéfka chce mít vždycky navrch, takže první krok musí udělat sama.

3. Pozor na teambuildingy a firemní večírky

Že se ti podařilo ohnout absolutně ožralou šéfku někde na chatě v Beskydech? S teambuildingy a firemními večírky se to má stejně jako s pobytem v Las Vegas. Co se během nich stane, to by tam mělo taky zůstat. Nesnaž se na divoké zážitky navázat v kanceláři a už vůbec paní šéfové nepřipomínej, jaká je to divoška, když má v sobě pět panáků Jägermeistera.  

4. Pro zábavu, ne pro vyšší plat

Důvodem pro sex se šéfovou by měl být chtíč a zábava. Určitě ne promyšlená strategie, jak získat vyšší plat. Připrcávat kvůli vyšší pozici nebo platu je výsadou hloupých sekretářek, ne dospělých chlapů. Dostat se k lepším prachům přes postel je pod úroveň každého samce! Když se rozhodneš spát se šéfkou, dělej to pro potěšení a nemluv při tom o práci.

ZAJÍMAVÝ FAKT: Z výzkumu americké CTI (Center for Talent Innovation) vyplývá, že celkem 15 % žen mělo sex s nadřízeným a celých 37 % z nich za to bylo povýšeno (nebo získalo jinou formu odměny).

5. Jen kvalitní výkony

Šéfky mívají vysoké nároky. Jak na pracovní tempo, tak na kvalitu sexu! Neriskují postavení a reputaci jen kvůli tomu, aby se do nich vyprázdnil nějaký prosťáček. Když budeš výkony flákat, může se ti to velmi rychle vymstít. Stejně tak ti šéfová může dát sežrat, když nebudeš myslet v první řadě na její potěšení. Instrukce jsou tedy jasné. Každý sex si s tebou musí šéfka opravdu pořádně užít.

Šéfky mívají vysoké nároky, a to platí i o sexu.
Šéfky mívají vysoké nároky, a to platí i o sexu.

6. Pracovní aférka je soukromá věc

Vycházíš z jejího kanclu s úsměvem na rtech, zapínáš si poklopec a jdeš si dát high five s kolegou od vedlejšího stolu. Ne a ne a ne! Touha pochlubit se je pochopitelně obrovská, ale provalený vztah se šéfovou dokáže nadělat na pracovišti větší bordel než návštěva z finančáku. Když tě nezačnou pomlouvat kolegové, začne tě dusit šéfová. Nemluvě o takových těch vtipálcích v tesilkách, kteří budou mít nejapné poznámky během prezentace.

ZAJÍMAVOST: Výzkum americké CTI (Center for Talent Innovation) také zjistil, že 61 % mužů a 70 % žen pracujících na vyšších pozicích ztratí před podřízenými respekt, když se odhalí jejich pracovní aférka.

7. Bez dalších výhod

To, že každý den po pracovní době lížeš šéfovou mezi nohama, neznamená, že se můžeš vyhnout deadlinům a dalším pracovním povinnostem. Z úkolů se vylízat nedá. Navíc by hned každému bylo podezřelé, proč máš najednou takové úlevy. Jako jediný benefit počítej sex. Vše další je na uvážení šéfové, ale z osobní zkušenosti bych se až podezřele výhodným nabídkám typu „pracovní cesta ve dvou na Maledivy za firemní prachy“ vyhnul.

8. Kancelářský sex bezpečně

Sex v prostředí kanceláře dokáže být jedním slovem dokonalej. Dej si ale pozor na to, aby vás při sexu někdo neslyšel a neviděl. Vynechal bych záchodky a kuchyňky. Možnost zarezervovat si zasedačku na konci chodby a zamknout je fajn. Jo a pozor na bezpečnostní kamery, sekuriťáky a uklízečky, které strkají nos tam, kam nemají.

Dávej si bacha na všudypřítomné a zvědavé uklízečky.
Dávej si bacha na všudypřítomné a zvědavé uklízečky.

9. Nenech se vydírat

Když to děláš se šéfovou, drží tě za koule. Obrazně a nezřídka i doslova. Může tě začít vydírat a vyhrožovat ti. Právě proto doporučuji sex se šéfovou jen chlapům, kteří nemají vztah a rodinu. Fakt se nechceš dostat do situace, kdy se šéfovou musíš spát jen kvůli tomu, že tě jinak vyhodí a ty nebudeš mít na hypotéku. V horším případě pošle tvé partnerce jako bonus anonym a bude se bavit tím, jak se ti sype život. Vždy je lepší mít nějakou pojistku. Jestli to bude třeba nějaká důvěrná informace, kterou s tebou šéfka sdílela, nechám na tobě.

VÝUKA: Bossing je psychická šikana v zaměstnání, které se dopouští nadřízený pracovník na svém podřízeném.

10. Konec pod kontrolou

Ukončit vztah se šéfovou ve zlém? Lidé jsou pomstychtivá stvoření, a proto musíš počítat s nejhorším. Klidně můžeš dostat padáka. Proto je důležité mít konec pod kontrolou. Chovej se rozvážně a slušně. Snaž se to hrát tak, aby se ona cítila jako vítěz. Klidně si něco vymysli. Hlavní je zachovat chladnou hlavu, šéfce nenadávat a určitě se nepokoušet zlomit její srdíčko.

Konec musíš mít pod kontrolou, jinak může následovat bossing, vyhazov nebo vydírání.
Konec musíš mít pod kontrolou, jinak může následovat bossing, vyhazov nebo vydírání.

A jde se klátit šéfová

Když se budeš těmito radami řídit a tvoje šéfová bude alespoň trošku normální, garantuji ti, že si společné chvilky vášně užijete. Tak si je všechny zapiš za uši a hurá do toho!

Vybíráme z e-shopu