Příručka Nadsamce – Jak prstit holku, aby byla z fingeringu nadšená?

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Příručka Nadsamce – Jak prstit holku, aby byla z fingeringu nadšená?

Prstění (fingering) vyžaduje nejen zručnost, ale také správnou přípravu a znalost toho, co se ženám líbí a nelíbí. Právě proto jsem se pro všechny začínající fingermaniaky rozhodl sepsat tipy z mé praxe, abyste zjistili, jak prstit tak, abyste holku dostali do orgasmického nebe.

Šikovným prstům ženy neodolají.
Šikovným prstům ženy neodolají.

Návod na prstění

Pomalu masíruj vaginu, potom si pohraj s klitorisem. Jemně. Pokračuj tím, že strčíš do vaginy jeden prst. Postupně přidávej jeden prst za druhým, až v ní budeš mít celou pěst. Jemně do ní nech vklouznout celé předloktí. Přidej trochu gelu a poté zasuň celou ruku až po rameno a zopakuj to samé s druhou rukou. Pořádně se nadechni a nacpi jí do vaginy hlavu, tělo a nohy. Jakmile cítíš, že je hotová, dokonči akci tím, že se porodíš. :)

Jojo, takhle to dělají profíci. Pro běžné smrtelníky následuje pár základních rad.

Fingering se ženám líbí

Jestli nejsou paničky z tvého okolí ze soulože prsty zrovna dvakrát nadšené, tak to asi nenarazily na někoho, kdo to umí. Pravda je taková, že prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru. Dokážeš jimi stimulovat velmi citlivě a kontrolovaně všechna důležitá místečka. Rychle, pomalu, jemně, ale i tvrdě. Jemné laskání prsty totiž může v závěru přejít do tvrdšího fingerfuckingu a kočena bude paf.

Většinou se udělám, jen když mi to chlap dělá prstama, jinak ne. Potřebuju, aby si tam dole hrál s klitorisem. Ať ho klidně má ve mně, ale ať se nebojí používat šikovně prsty.

kámoška Simča

Prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru.
Prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru.

Lekce ženské anatomie

Když se rozhodneš prstit slečnu, ať už kvůli rozehřátí před sexem, nebo jako formu lehčí erotiky, je potřeba, aby ses věnoval celému stydkému pahorku. To znamená malým i velkým stydkým pyskům, štěrbince, poševnímu vchodu a samozřejmě klitorisu.

Rozhodně bys však neměl zůstávat jen na povrchu. Prsty se postupně budeš vnořovat mezi pysky, abys odhalil poštěváček a mohl pokračovat k poševnímu vchodu a poté dovnitř pochvy. Každá žena je jinak citlivá, proto je nutné kontrolovat její reakce.

TIP: Jestli jsi ve fingeringu úplný zelenáč, zjisti si předem něco o bodu G a přečti si Manuál ke klitorisu.

Víš, kam sáhnout?
Víš, kam sáhnout?

Tříkroková kontrola před startem

Než začneš vybrnkávat v rozkroku tvé milenky jeden milostný song za druhým, nepodceň přípravu na stimulaci. Kontrola před akcí se skládá ze tří kroků.

 • 1.  Koukni si na ruce. Máš je čistý a jsou nehty upravený? Nechystáš se rejpat někde v záhonku, takže musíš mít nehty dokonale ostříhané a zabroušené. Ruce si předem vymydli antibakteriálním mýdlem. Nikde nesmí zůstat žádná špínka. Ruce musí být jemné, jinak hrozí zranění. A to nechceš.

 • 2.  Co atmoška? Nežiješ v pornu, abys mohl holce začít prstit broskvičku někde ve fastfoodu za friťákem. Potřebuješ, aby se uvolnila a byla v pohodě. Tomu pomůžeš tlumeným světlem, dostatkem soukromí a třeba i příjemnou hudbou. Prstění ostatně nemá daleko k erotické a tantrické masáži, tak si zahraj na ohleduplného maséra.

 • 3.  Je vzrušená? Nemůžeš hned začít útočit prsty v rozkroku. Začni mazlením a klasickou předehrou. Prsty přidej teprve až později. Je ideální, aby byla samička krásně vlhká už předem. Pokud se to nepodařilo, může od tebe dostat několik polibků do kalhotek, případně mějte připravený lubrikační gel.

Klitoris, tam se děje to nejdůležitější.
Klitoris, tam se děje to nejdůležitější.

Jak prstit?

Nebudeme z toho dělat raketovou vědu, nicméně určitě je vhodné dodržovat několik pravidel. Jestli chceš prstění povýšit na umění, vyzkoušej následující tipy na to, jak správně prstit. Mám s nimi nejlepší zkušenosti a určitě je mohu každému doporučit.

 • Začni klasickou předehrou, hlazením stehen a mazlením. Žena si sama řekne, kdy můžeš postupit dál. Jak? Prostě roztáhne nohy.
 • Přejížděj po vlhké pipince celou dlaní, zastav se na Venušině pahorku. Není kam spěchat.
 • Na expedici mezi pysky se vydej nejdříve jedním prstem. Poševní vchod se uvolňuje postupně se vzrůstajícím vzrušením.
 • Jakmile je žena opravdu dost vlhká, zajeď jedním prstem do pochvy. Nejdříve velmi jemně. Prst je přeci jen tvrdší než penis a má jiný tvar.
 • Zasunutým prstem pohybuj v menším rozsahu. Nemusíš hned do hloubky. Stačí pomalu kroužit.
 • O hlubší proniknutí a více prstů si žena řekne sama. Buď pohyby pánví, nebo vzrušujícím vzdycháním.
 • Při stimulaci klitorisu sleduj reakce partnerky. Když budeš moc jemný, nic neucítí. Když budeš tlačit moc, dostaví se bolest. Některé ženy preferují stimulaci přes kapuci, protože masáž odhaleného klitorisu je pro ně až moc citlivá.
Chceš se hned zabořit do její jahůdky?
Chceš se hned zabořit do její jahůdky?

Nejsou tři prsty moc?

Ideální počet prstů, které chce mít žena v sobě, je individuální. Některá bude chtít při fingeringu jeden prst, další si nevystačí s celou pěstí. Je nutné sledovat reakce.

TIP: Pro drsnější praktiky se koukni na návod týkající se fistingu.

Některá si vystačí s jedním prstem, jiné nebude stačit ani celá pěst.
Některá si vystačí s jedním prstem, jiné nebude stačit ani celá pěst.

Neopakuj tupě jeden pohyb

Prstík dovnitř, prstík ven... tak to fakt nestačí. Nesmíš pořád jen opakovat jeden pohyb. Musíš být kreativní. Zkus např.:

 • prstem kroužit po poševním vchodu
 • uvnitř pochvy stimuluj přední i zadní stěnu
 • opisuj na klitorisu různě velké kružnice
 • pokryj dlaní celý Venušin pahorek a sjeď dolů od vaginy až k análku zase zpět
 • dělej prsty uvnitř vaginy gesto jako bys zval „pojď ke mně”
 • stopkou je nesmyslné kvedlání ze strany na stranu

Vytrvej až do orgasmu

Cílem prstění je pochopitelně to, abys byl za samce, který dokázal prsty vykouzlit nezapomenutelný orgasmus. Když budeš sledovat reakce ženy, dokážeš to. Důležité je sledovat, jak moc žena vzdychá, jaké výrazy má ve tváři, zda-li svírá ruce nebo jestli je víc a víc vlhká. Každá je jiná, a proto neexistuje jednotný návod.

Pokud na to půjdeš správně, bude kočička vrnět blahem.
Pokud na to půjdeš správně, bude kočička vrnět blahem.

V cílové rovince radši nic neměnit

Jakmile začne čičina hlasitě vzdychat, pokračuj ve stejném tempu a raději nic neměň. Je to blbost, pokud si o to sama neřekne. Když začneš v tento moment experimentovat, s největší pravděpodobností oddálíš orgasmus zase o pěkně velkou chvíli.

V každém případě by se intenzita prstění měla až do finále stupňovat. Napětí musí gradovat. Dost možná se ti úplně nepodaří u nové partnerky vysledovat všechny ukazatele, což pouze dokazuje fakt, že fingering si mnohem víc užijí páry, které se již nějaký ten pátek znají.

Když ovládneš techniku prstění, ovládneš její tělo.
Když ovládneš techniku prstění, ovládneš její tělo.

Technika je při prstění alfou a omegou tvého úspěchu. Přistupuj k němu jako k mazlení a erotické hře, teprve pak se dostaví krásné výsledky a užiješ si to nejen ty, ale i ona.

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu