Příručka Nadsamce – Jak prstit holku, aby byla z fingeringu nadšená?

Pár rad z praxe, aby se ženská udělala. Prstění musíš mít v malíku... a palci, ukazováčku a všech dalších prstech. Rozehraj symfonii v jejím rozkroku.

Příručka Nadsamce – Jak prstit holku, aby byla z fingeringu nadšená?

Prstění (fingering) vyžaduje nejen zručnost, ale také správnou přípravu a znalost toho, co se ženám líbí a nelíbí. Právě proto jsem se pro všechny začínající fingermaniaky rozhodl sepsat tipy z mé praxe, abyste zjistili, jak prstit tak, abyste holku dostali do orgasmického nebe.

Šikovným prstům ženy neodolají.
Šikovným prstům ženy neodolají.

Návod na prstění

Pomalu masíruj vaginu, potom si pohraj s klitorisem. Jemně. Pokračuj tím, že strčíš do vaginy jeden prst. Postupně přidávej jeden prst za druhým, až v ní budeš mít celou pěst. Jemně do ní nech vklouznout celé předloktí. Přidej trochu gelu a poté zasuň celou ruku až po rameno a zopakuj to samé s druhou rukou. Pořádně se nadechni a nacpi jí do vaginy hlavu, tělo a nohy. Jakmile cítíš, že je hotová, dokonči akci tím, že se porodíš. :)

Jojo, takhle to dělají profíci. Pro běžné smrtelníky následuje pár základních rad.

Fingering se ženám líbí

Jestli nejsou paničky z tvého okolí ze soulože prsty zrovna dvakrát nadšené, tak to asi nenarazily na někoho, kdo to umí. Pravda je taková, že prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru. Dokážeš jimi stimulovat velmi citlivě a kontrolovaně všechna důležitá místečka. Rychle, pomalu, jemně, ale i tvrdě. Jemné laskání prsty totiž může v závěru přejít do tvrdšího fingerfuckingu a kočena bude paf.

Většinou se udělám, jen když mi to chlap dělá prstama, jinak ne. Potřebuju, aby si tam dole hrál s klitorisem. Ať ho klidně má ve mně, ale ať se nebojí používat šikovně prsty.

kámoška Simča

Prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru.
Prsty jsou nejobratnější sexuální pomůckou ve vesmíru.

Lekce ženské anatomie

Když se rozhodneš prstit slečnu, ať už kvůli rozehřátí před sexem, nebo jako formu lehčí erotiky, je potřeba, aby ses věnoval celému stydkému pahorku. To znamená malým i velkým stydkým pyskům, štěrbince, poševnímu vchodu a samozřejmě klitorisu.

Rozhodně bys však neměl zůstávat jen na povrchu. Prsty se postupně budeš vnořovat mezi pysky, abys odhalil poštěváček a mohl pokračovat k poševnímu vchodu a poté dovnitř pochvy. Každá žena je jinak citlivá, proto je nutné kontrolovat její reakce.

Chlapi se většinou při prstění zaměřují na stimulaci bodu G. Ten se nachází na přední straně vaginy (tedy směrem břichu) v hloubce asi 3 – 5 cm. Snaž se najít "uzlík" pevnější tkáně vystupující z poševní stěny. Ten bývá velice citlivý na dotek, proto je jeho stimulace pro většinu žen velice příjemná amůže dokonce vyvolat i mokrý orgasmus.

Když budeš postupovat prsty dále podél horní stěny, narazíš na přední fornix erotogenní, nazývaný také jako bod A či oblast AFE. Tato oblast je větší než bod G, nachází se těsně před děložním čípkem a oproti "normálním" poševním stěnám se vyznačuje hrubší strukturou. Stimulace bodu A má za následek rychlou vaginální lubrikaci a vzrušení i u žen, které ho zrovna příliš často neprožívají.

Pokud máš dostatečně dlouhé prsty, můžeš u fingeringu masírovat i samotný děložní čípek, ale u toho buď opatrný. Je totiž hodně citlivý a ne každé ženě je jeho stimulace příjemná. Pokud to má ale tvoje partnerka ráda, může prožít cervikální orgasmus. Jedná se o pocit plnosti, který může být doprovázen neobvykle příjemnými cervikálními křečemi.

TIP: Jestli jsi ve fingeringu úplný zelenáč, zjisti si předem něco o bodu G a přečti si Manuál ke klitorisu.

Víš, kam sáhnout?
Víš, kam sáhnout?

Tříkroková kontrola před startem

Než začneš vybrnkávat v rozkroku tvé milenky jeden milostný song za druhým, nepodceň přípravu na stimulaci. Kontrola před akcí se skládá ze tří kroků.

 • 1.  Koukni si na ruce. Máš je čistý a jsou nehty upravený? Nechystáš se rejpat někde v záhonku, takže musíš mít nehty dokonale ostříhané a zabroušené. Ruce si předem vymydli antibakteriálním mýdlem. Nikde nesmí zůstat žádná špínka. Ruce musí být jemné, jinak hrozí zranění. A to nechceš.

 • 2.  Co atmoška? Nežiješ v pornu, abys mohl holce začít prstit broskvičku někde ve fastfoodu za friťákem. Potřebuješ, aby se uvolnila a byla v pohodě. Tomu pomůžeš tlumeným světlem, dostatkem soukromí a třeba i příjemnou hudbou. Prstění ostatně nemá daleko k erotické a tantrické masáži, tak si zahraj na ohleduplného maséra.

 • 3.  Je vzrušená? Nemůžeš hned začít útočit prsty v rozkroku. Začni mazlením a klasickou předehrou. Prsty přidej teprve až později. Je ideální, aby byla samička krásně vlhká už předem. Pokud se to nepodařilo, může od tebe dostat několik polibků do kalhotek, případně mějte připravený lubrikační gel.

Klitoris, tam se děje to nejdůležitější.
Klitoris, tam se děje to nejdůležitější.

Jak prstit?

Nebudeme z toho dělat raketovou vědu, nicméně určitě je vhodné dodržovat několik pravidel. Jestli chceš prstění povýšit na umění, vyzkoušej následující tipy na to, jak správně prstit. Mám s nimi nejlepší zkušenosti a určitě je mohu každému doporučit.

 • Začni klasickou předehrou, hlazením stehen a mazlením. Žena si sama řekne, kdy můžeš postupit dál. Jak? Prostě roztáhne nohy.
 • Přejížděj po vlhké pipince celou dlaní, zastav se na Venušině pahorku. Není kam spěchat.
 • Na expedici mezi pysky se vydej nejdříve jedním prstem. Poševní vchod se uvolňuje postupně se vzrůstajícím vzrušením.
 • Jakmile je žena opravdu dost vlhká, zajeď jedním prstem do pochvy. Nejdříve velmi jemně. Prst je přeci jen tvrdší než penis a má jiný tvar.
 • Zasunutým prstem pohybuj v menším rozsahu. Nemusíš hned do hloubky. Stačí pomalu kroužit.
 • O hlubší proniknutí a více prstů si žena řekne sama. Buď pohyby pánví, nebo vzrušujícím vzdycháním.
 • Při stimulaci klitorisu sleduj reakce partnerky. Když budeš moc jemný, nic neucítí. Když budeš tlačit moc, dostaví se bolest. Některé ženy preferují stimulaci přes kapuci, protože masáž odhaleného klitorisu je pro ně až moc citlivá.
Chceš se hned zabořit do její jahůdky?
Chceš se hned zabořit do její jahůdky?

Nejsou tři prsty moc?

Ideální počet prstů, které chce mít žena v sobě, je individuální. Některá bude chtít při fingeringu jeden prst, další si nevystačí s celou pěstí. Je nutné sledovat reakce.

TIP: Pro drsnější praktiky se koukni na návod týkající se fistingu.

Některá si vystačí s jedním prstem, jiné nebude stačit ani celá pěst.
Některá si vystačí s jedním prstem, jiné nebude stačit ani celá pěst.

Techniky prstění

Prstík dovnitř, prstík ven... tak to fakt nestačí. Nesmíš pořád jen opakovat jeden pohyb. Musíš být kreativní.

Masáž bodu G, A a děložního čípku

Do vaginy vsuň jeden nebo více prstů a velmi zvolna postupuj hlouběji. Současně se snaž bříškem prstu jemně masírovat vaginální stěny a sleduj reakce partnerky. Postupuj pomalu, něžně a žádnému místu se nevěnuj příliš dlouho, protože poté se i původně příjemný podnět může stát bolestivým.

Ke stimulaci bodu G i A je ideální pohyb prsty, jako bys dělal gesto "pojď ke mně". Navíc můžeš tyto oblasti hladit nebo po nich kroužit prstem a přitom ho jemně zasouvat dovnitř a zase ven.

Při masáži děložního čípku zkus dělat konečky prstů kruhy kolem jeho špičky či jeho "základny". Ideální je pomalý, stálý a mírný tlak.

Bod A i děložní čípek jsou opravdu hluboko. Nejlépe jich dosáhneš v psí poloze, ale jde to i v misionářské pozici. Stačí, když si partnerka přitáhne kolena k hrudi, nebo když si podloží zadeček polštářem.

Simulace soulože

Má partnerka ráda rychlovku nebo jsi byl při sexu rychlejší a chceš dokončit svoji úlohu, tedy přivést ji k orgasmu? Zasuň jí do vaginy dva nebo více prstů tak, abys ji celou vyplnil, a pohybuj rukou stejně plynule, jako bys ji obhospodařoval penisem. Postupně můžeš zvyšovat tempo. Ideální je, když u toho partnerka leží na zádech na kraji postele a ty si klekneš mezi její nohy.

Šroubovák

Jestli to chceš trochu zpestřit, tak vyzkoušej krouživý pohyb rukou. Spoj prostředníček a ukazováček a začni s dlaní směrem dolů. Při zasouvání dlaní pomalu otáčej nahoru, při vysouvání směrem dolů. Pokud to zvládneš a partnerka to má ráda, můžeš v jedné z fází tohoto pohybu zároveň dráždit palcem její klitoris. Buď ale citlivý a sleduj její reakce.

Dvojitá stimulace

Rozhodl ses zapojit do fingeringu i druhou ruku a chceš partnerce namasírovat klitoris? Zkus každou rukou udržet jinou rychlost. Jednou pomalu masíruj krouživými pohyby poštěváček, prsty druhé pak projížděj vaginu v rychlejším tempu. Dvojité dráždění výrazně zvyšuje šanci, že partnerka dosáhne vyvrcholení.

Chceš do hry zapojit zadeček partnerky? Polož partnerku na záda, klekni si mezi její nohy a do vaginy zasuň ukazováček a prostředníček, zatímco malíček vsuneš do análku. Tvoje ruka přitom musí být otočená dlaní k jejímu stehnu. V poloze na pejska je snadnější vsunout do zadečku palec. Jak budeš zasunovat a vysunovat ruku, budeš dráždit nervová zakončení obou otvorů současně. Pamatuj si ale, že je dobré použít lubrikant a poté, co prsty vytáhneš z konečníku, už je nesmíš zasouvat do vaginy.

 • prstem kroužit po poševním vchodu
 • uvnitř pochvy stimuluj přední i zadní stěnu
 • opisuj na klitorisu různě velké kružnice
 • pokryj dlaní celý Venušin pahorek a sjeď dolů od vaginy až k análku zase zpět
 • dělej prsty uvnitř vaginy gesto jako bys zval „pojď ke mně”
 • stopkou je nesmyslné kvedlání ze strany na stranu

Vytrvej až do orgasmu

Cílem prstění je pochopitelně to, abys byl za samce, který dokázal prsty vykouzlit nezapomenutelný orgasmus. Když budeš sledovat reakce ženy, dokážeš to. Důležité je sledovat, jak moc žena vzdychá, jaké výrazy má ve tváři, zda-li svírá ruce nebo jestli je víc a víc vlhká. Každá je jiná, a proto neexistuje jednotný návod.

Pokud na to půjdeš správně, bude kočička vrnět blahem.
Pokud na to půjdeš správně, bude kočička vrnět blahem.

V cílové rovince radši nic neměnit

Intenzita prstění by se měla až do finále stupňovat. Napětí musí gradovat. Jakmile ale začne čičina hlasitě vzdychat, pokračuj ve stejném tempu a raději už nic neměň. Je to blbost, pokud si o to sama neřekne. Když začneš v tento moment experimentovat, s největší pravděpodobností oddálíš orgasmus zase o pěkně velkou chvíli.

Dost možná se ti úplně nepodaří u nové partnerky vysledovat všechny ukazatele, což pouze dokazuje fakt, že fingering si mnohem víc užijí páry, které se již nějaký ten pátek znají.

Když ovládneš techniku prstění, ovládneš její tělo.
Když ovládneš techniku prstění, ovládneš její tělo.

Technika je při prstění alfou a omegou tvého úspěchu. Přistupuj k němu jako k mazlení a erotické hře, teprve pak se dostaví krásné výsledky a užiješ si to nejen ty, ale i ona.

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu