Příručka Nadsamce: Hygienický manuál aneb rimming, který si užijete oba

Zarejdit si jazykem po hrázi a ještě dál? Jasně! Když se na to ty a tvoje nadržená cácorka dobře připravíte, užijete si to. Je tady hygienický manuál pro rimming.

Příručka Nadsamce: Hygienický manuál aneb rimming, který si užijete oba

Drží ho pevně v ruce a olizuje mi koule, jak kdyby to byly dva kopečky italský zmrzliny. Najednou ta mrcha sklouzne jazykem do míst, kam slunce nesvítí. Užívá si to a já taky. Proč taky ne, rimming je praktika, která bez diskuze stojí za zařazení do šukacího repertoáru, a já mám zadek dokonale vypucovanej. Ano, vždy připraven.

Lízání zadku je zbytečně kontroverzní

Zabloudit jazykem tam, kde většinou kraluje pouze hajzlpapír, vyžaduje z pochopitelných důvodů o něco více povolnosti a otevřenosti k postelovým experimentům než klasický sex. Stimulování análního otvoru jazykem je ale i tak zbytečně považované za kontroverzní a bizarní praktiku. A úplně mimo je ten, kdo tvrdí, že je to záležitost akorát tak pro homouše. V páru se z rimmingu stává netypická předehra a skvělý recept na rozflákání ložnicové nudy.

Kdo by z takové polízanice dělal v dnešní době tabu?
Kdo by z takové polízanice dělal v dnešní době tabu?

Co všechno je rimming?

Rimming zahrnuje všechny hrátky s prdelkou, do kterých je aktivně zapojený jazyk, tedy:

 • Líbání a lízání konečníku
 • Zasunování špičky jazyku do konečníku
 • Sání konečníku
 • Laskání půlek
 • Lízání hráze
Jemné ožužlávání prdelky lze taky považovat za rimming.
Jemné ožužlávání prdelky lze taky považovat za rimming.

Aktivní a pasivní rimming

Většinou buď lížeš, nebo seš lízán. Případně rovnou obojí, pokud se rozhodnete pro 69. Chlapům většinou nedělá problém urazit jazykem těch pár centimetrů od mušličky k análku a hezky zakroužit kolem. Hromada nervových zakončení si přeci zaslouží rozmazlovat.

Problém s aktivním rimmingem mají především holky. Stydí se a mají obavy z hygieny. Myslí si, že i po sebelepším vydrhnutí řitě zůstávají pánům v okolí jejich zadního vjezdu miliony zákeřných bakterií, které by se neměly dostat do jejich něžné pusinky a dál. Je čas přesvědčit je o tom, že v případě oholení a důkladné hygieny nemusí mít strach.

Poloha 69 je spravedlivá. Co dáš, to dostaneš!
Poloha 69 je spravedlivá. Co dáš, to dostaneš!

Jak se důkladně vypucovat před akcí?

Vrhnout se na rimming hned po tom, co jednoho z vás prohnala dobrota z indického fast foodu, by patřilo do trošku jiné kategorie úchylek. V klasickém pojetí se rimming bez důkladné hygieny opravdu neobejde.

Hygienu bys měl provést těsně před začátkem celé akce. Při zanedbání hrozí riziko v podobě znechucení praktiky a různých infekčních nemocí, v horším případě dokonce žloutenky. To asi nechceš. Jak se tedy na rimming připravit? Tobě i tvé polovičce ze zkušenosti doporučuju tenhle postup:

 • 1. Odstranit veškerý chlupy z okolí análního otvoru. Stačí nůžky a pak holicí pěna a břity.

 • 2.  Důkladně se vyprázdnit, nejlépe s předstihem. A pokud plánujete anální sex, není od věci ani klystýr. Aspoň se pak na to můžete rovnou vrhnout.

 • 3.  Dejte si společnou sprchu, napěňte mycí houbu a udělejte si romantickou předehru v bublinkách. Pro méně romanticky založené to zjednoduším – vydrhněte si v bublinkách zadky. Ideální je teplá voda a mýdlo pro intimní hygienu.

 • Příliš silná parfemace mýdla není při lízání zrovna dvakrát příjemná, takže postačí nějaké obyčejné. Zkrátka anilingus (orálně anální stimulace) vyžaduje trošku přípravy.

Výsledkem správně provedené očisty bude análek vyleštěný jak lakýrky do kostela, bez zápachu a nehezkýho porostu. Co naopak nelze považovat za dostatečnou a důkladnou hygienu před rimmingem?

 • Používání hygienických kapesníčků

 • Přetření deodorantem pro intimní partie
 • Pouhé utření toaleťákem
 • Hygiena provedená pouze na bidetu
Před samotnou akcí si zadek pořádně vypucujte ve sprše.
Před samotnou akcí si zadek pořádně vypucujte ve sprše.

Jak přesvědčit partnerku k lízání zadku?

Jak už jsem psal, přesvědčit partnerku k rimmingu (aktivnímu i pasivnímu) nemusí být úplně hračka. U některých partnerek mi trvalo docela dlouho, než povolily. A nebo jsem byl iniciativní a při lízání broskvičky jsem šel dál... a čekal na reakci. Překvapivě je laskání zadečku přijato zpravidla pozitivně.

Nechat se olizovat úplně všude je prostě většině žen příjemné. Mnohem složitější je buchtě vysvětlit, že i ona by mohla jazykem zabloudit někam dál. Oblast od koulí až po díru (včetně ní) přece není demilitarizované pásmo. Zde bych rád vytáhl příběh kamarádky, která byla absolutně bez zkušeností:

„Tak dlouho mě přemlouval, až jsem se jednou z hecu odvážila. Fakt jsem si myslela, že to se mnou nebude nic dělat, ale poslouchat jeho vzdychání mě dostalo. Když jsem viděla, jak to pumpuje s jeho chloubou, přestala mi ta představa vadit. Pochopitelně musí být čisťoučkej, pak není absolutně nic cítit.“

A to je podle mě ta správná cesta. Ukázat, že rimming není jen zhovadilá prasárnička z nejhlubších míst mužské sexuální fantazie, ale skutečně vzrušující předehra a efektivní stimulace vedoucí ke skálopevné erekci.

Nezkušeným holkám pomohou takové malé krůčky k lepšímu uvolnění a pak třeba budou i svolnější k análnímu sexu. Nebudete se muset zahazovat s dírkou pro pamětníky a rovnou se vrhnete na mrdání díry pro moderní muže.

Rimming je i skvělou cestou k análnímu sexu.
Rimming je i skvělou cestou k análnímu sexu.

Polohy vhodné pro rimming

To, pro jakou polohu se při rimmingu s holkou rozhodneš, má zásadní vliv na přístup k análku a schopnost pořádně ho podráždit. Jestli si chceš skutečně zašpásovat, tak ti doporučuji zkusit tyhle:

69 s tím, že je lepší, abys byl nahoře ty. Máš totiž sílu na to, abys prdelku holky rukama nadzvedl ke svému jazyku. Stejně tak bývá ženské tělo ohebnější než mužské. Případně je dobré zadeček podložit polštářem.

Nasednutí na obličej (tedy facesitting) umožňuje kontrolovat intenzitu dráždění a navíc je hodně intimní. Jen pozor na to, aby bylo pro toho, kdo líže, stále možné pohodlně dýchat.

Na zádech si rukama dokážeš přitáhnout nohy k tělu. Taková poloha do klubíčka otevře cestu k análku a dráždění, na které nebudeš chtít zapomenout. Nehodí se, pokud máš pupek nebo problém s větry.

Udělat si z obličeje židličku? Skvělej nápad!
Udělat si z obličeje židličku? Skvělej nápad!

Připravit a lízat!

Rimming nemá bez hygieny a nadšení na obou stranách smysl. Dojde-li však ke vzácné shodě a vše je připraveno, nebuď posera. Jako Nadsamec garantuju, že si to oba užijete.

Vybíráme z e-shopu