Příručka Nadsamce – SEXUÁLNÍ TRENDY: Domácí swingers párty

Do společnosti sexuálních trendů vítám domácí swingers párty. Zapomeň na flašku a opilecké přespávačky. Tohle bude mít šťávu.

Příručka Nadsamce – SEXUÁLNÍ TRENDY: Domácí swingers párty

Pozveš k sobě lidi jak v Prostřenu. Zásadním rozdílem je, že místo šmejdení a kritizování navařeného jídla bude hlavním programem šukání. Prostě zábava čistě pro dospělé. Podívej se, jak být vzrušujícím a pozorným hostitelem sexuálního večírku.

Proč zrovna domácí swingers párty?

Pamatuju si, jak mi jedna bejvalka říkala: „Tak je pozvem jako na jídlo a film, vožereme je, pak si to před nima začnem dělat a oni se určitě přidaj.“ A přidali, ale ke konceptu sexuální párty, která si aktuálně získává velkou pozornost za velkou louží, to mělo daleko.

Nemá cenu hrát si na Ameriku, ale žhavé dostaveníčko několika lidí v domácím prostředí má přeci jen něco do sebe. Za mě dobře zorganizovaná domácí sexy párty zastíní bez diskuze i ty nejlepší swingers kluby u nás. Pozveš si s partnerkou koho chceš a téma i program je na tobě. Díky tomu můžeš krásně ovlivnit to, jestli se vše ve finálne zvrhne tím správným směrem, nebo jestli se jen skvěle pobavíš.

ZAJÍMAVOST: Jedním z aktuálně nejzdatnějších pořadatelů sexuálních večírků je australský zazobanec Travers Beynon aka The Candyman. Stačí se podívat na instagramový profil Candy Shop Mansion. Takový Hugh Hefner a Dan Bilzerian na druhou.

Ne vždy platí, že více lidí znamená i více zábavy a sexu.
Ne vždy platí, že více lidí znamená i více zábavy a sexu.

Desatero skvělé swingers akce

Párty, na které kalhotky létaly vzduchem, jsem už párkrát pořádal. Kdysi dávno to bylo na koleji, pak už vždy jen u mě doma... A na pár párty jsem už také byl. Dokážu ti tak dobře poradit v tom, na co si dát pozor. Tady je mých deset rad:

 • 1.  Fakt promysli, koho zveš. Zapomeň na maniodepresivní párečky, čistě pánské osazenstvo, neznámý šlapky z Tinderu a tvou pošahanou bejvalku. Pokud jsi v páru, je mnohem lepší a snazší najít nějaké další otevřené páry. Kvantita není vše. Ve čtyřech je to někdy lepší než v deseti.

 • 2.  Nastav koncept akce, klidně i dress code. Lidi se budou víc bavit a atmosféra bude uvolněnější. No a navíc sexy kostýmky rozhodně nažhaví víc než vytahaný tepláky.

 • 3.  S předchozím bodem je fajn myslet i na pravidla. Co je dovoleno, co je zakázáno (třeba používání mobilů), jestli mohou hosté přespat, kde je prostor na hrátky. Pravidla klidně účastníkům pošli mailem nebo na telefon – stejně jako pozvánky a další info. Hlavně jak dement nezakládej veřejnou akci na FB.

 • 4.  „Miláčku, překvapení! Tyhle lidi si k nám domů přišli zapíchat. Se mnou a s tebou hlavně.“ Tohle spousta holek nerozdejchá. Raději se svou drahou polovičkou všechno předem prober, ať máš ve vztahu jasno.
 • 5.  Připrav předem playlist. Hudba zaplní mezery v konverzaci a pomůže k erotické atmosféře. Tedy za předpokladu, že nevybereš Kabáty. Tady máš konkrétní hudební tipy.
 • 6.  Udělej maximum pro erotickou atmosféru. Tlumené světlo, červené žárovky, erotická projekce... Co tě napadne. Jen nepouštěj na televizi péčko. To fakt není sexy.
 • 7.  Připravit spoustu alkoholu zní jako dobrý nápad, ale věř mi, že to je přesně naopak. Chceš si přece zašukat, a né držet ženským vlasy, když budou zvracet na záchodě. Nachystej maximálně lahvinku či dvě vína. Přemíra alkoholu je vždycky na škodu.
 • 8. Na sex párty nesmí chybět vše, co přispěje k dodržování hygieny a bezpečnosti - hromada ručníků, prostěradel, lubrikantu, osvěžovačů dechu, vlhčenejch ubrousků a hlavně šprcek.
 • 9. Polštáře jsou základ! Čím víc místeček pro šmajchlování doma nachystáš, tím ochotnější budou hosté k nějaké akci. Popřesouvej postele, rozlož gauč, na zem nachystej deky a klidně vyrob i speciální úkryt ze zavěšené poloprůhledné záclony.
 • 10. Prolom ledy ve správnou chvíli. Když se lidé baví, nadrženost roste. I na blbé diskotéce se najde jeden pár, který si začne hrabat do rozkroku a vypadá to, že si to každou chvilku rozdá. Buď klidně tím párem, který ostatním ukáže, co se bude dít.
Čím více místa na sex nachystáš, tím lépe uděláš. Stačí i deky na zemi.
Čím více místa na sex nachystáš, tím lépe uděláš. Stačí i deky na zemi.

V kurzu jsou tématické swingers párty

Orgie, při kterých to někdo schytá semenem do tváře už ve dveřích, nejsou pro každýho. Nějaké to nosné téma sexuální párty proto není na škodu. Vymyslet si ve výsledku můžeš cokoliv, ale za mě šlape:

Pozvánka na afrodiziakální večeři

Láska prochází žaludkem a placebo efekt funguje. Když hostům v pozvánce přislíbíš, že jim tvoje menu vyvolá chutě na sex, vzbudíš v nich zvědavost. Zapomeň ale na těžká a aromatická jídla, chce to něco lehkého.

Benátský karneval ve škraboškách

Maska vytváří pocit anonymity, která boří ledy a dělá vše zajímavější. Pokud jsi stydlín a bojíš se, že budeš před známými nervózní, škraboška za pár korun ti může pomoct hodit se do klidu. Když ladíš swingers do BDSM, budou se ti hodit masky na hlavu.

Oslava libovolného svátku

Lidi se nudí a jakýkoliv svátek je příležitostí k tomu, abyste se sešli a užili si. Je jedno, jestli využijete Valentýn, MDŽ, Velikonoce, Halloween nebo jiný významný den, hlavně že budete mít záminku uspořádat sexuální orgie.

Co takhle vyzkoušet párty v doktorských kostýmech?
Co takhle vyzkoušet párty v doktorských kostýmech?

Erotické hry prolomí ledy

Jestli chceš na párty uvolnit atmosféru a oživit zábavu, zahraj si s hosty nějakou erotickou hru. Všichni se pomalu "oťukáte", prolomíte ledy a odbouráte případný stud a stres. Je jedno, jestli zvolíš deskovou nebo karetní hru, svlíkací poker, divoké kostky, hru na pravdu a lež nebo různě odvážné úkoly napsané třeba na papírky, které poschováváš po domě. Mně se osvědčily tyhle úkoly:

 • Sundej si podprsenku/spodní prádlo

 • Nabídni někomu masáž

 • Udělej body shot

 • Pokus se někoho vzrušit jen slovy, bez dotýkání
 • Naplácej nejzlobivější holce na párty
 • Rozdej 10 polibků – komu chceš a kam chceš
 • Vymysli úplně novou sexuální polohu
 • Uhádni barvu spodního prádla nejbližší cizí osoby. Když neuhádneš, musíš si sundat jeden kus oblečení
 • Zahraj ten nejvíce realistický orgasmus, jaký dokážeš
Pokud máš doma bazén, máš o zábavu postaráno i bez her.
Pokud máš doma bazén, máš o zábavu postaráno i bez her.

Je v pohodě, když se to posere

Hodiny utíkají a tys zatím neviděl ani jednu zvlhlou mušličku? Tlačit na pilu je blbost. Někdy se prostě lidé nepotkají s dobrou náladou. Sexuální párty má hromadu proměnných. Taky jsem jako hostitel selhal, taky to byl trapas. Po pár letech už bych řekl, že mám všechno vychytaný, ale stejně mi občas něco nevyjde přesně tak, jak bych chtěl.

V každém případě ti doporučuji domácí swingers párty vyzkoušet. Ne kvůli tomu, že je to trend, ale kvůli tomu, že ti to reálně obohatí sexuální život. Ty nejpovedenější večírky patří k tomu nejzábavnějšímu, co jsem kdy zažil. Ať už jde třeba o sex s pěti ženskejma nebo soutěž o nejlepší hluboké kouření.

Vybíráme z e-shopu