Čubky z internetu! Jak dostat do postele blogerky a roztahovačky z Tinderu?

Okukování čičin na netu už dávno není jen pro asociální lůzry, kteří si celé dny mastí tyč před monitorem. Je i pro nadsamce s chutí obšťastnit všechny ty hloupoučké blogerky a opuštěné sekretářky.

Čubky z internetu! Jak dostat do postele blogerky a roztahovačky z Tinderu?

Tohle je 100% funkční návod, jak dostat do postele holku z internetu! Vyzkoušel jsem ho několikrát a vždy zabral. Vyžaduje určité komunikační dovednosti a trpělivost, ale odměna je sladká.

Moc dobře vím, že doma u počítačů sedí samci, kteří pořádně zlenivěli. Místo lovu roštěnek se věnují brouzdání na Facebooku a sledování péčka. Pokud mezi takové také patříš, mám pro tebe několik přesně mířených rad. Dostat do postele opravdu nádhernou holku totiž lze i přes internet. Nevěříš?

Internetovým predátorem pro zpestření

Několik let jsem absolutně pohrdal online lovením od klasických seznamek po sociální sítě. Asi jsem byl ještě ze staré školy - muž, který ženu raději osloví někde venku. Za profily dlouhovlasých krásek s mírami modelek se pro mě schovávaly vypasené špekny, o které by si člověk neopřel ani kolo. Nebo ještě líp, zakomplexovaní hnusní zpocení chlapi, kteří si tak dohání svou nepřitažlivost. Doba se ale mění!


Jak zjistíš, že na druhém konci je krásná kočička a ne nějaký podvodník? Zkus někde najít chat s webkou. Druhý zaručený tip je požádat ji, aby ti poslala fotečku s nějakým konkrétním detailem, který si zrovna vymyslíš, třeba jak si cucá malíček. Tak uvidíš, že je to opravdu ona.
Jak zjistíš, že na druhém konci je krásná kočička a ne nějaký podvodník? Zkus někde najít chat s webkou. Druhý zaručený tip je požádat ji, aby ti poslala fotečku s nějakým konkrétním detailem, který si zrovna vymyslíš, třeba jak si cucá malíček. Tak uvidíš, že je to opravdu ona.

Mezi blogerkami, vlogerkami (to jsou ty, co se nestydí za ksicht) a afektovanými pipinami na sociálních sítích není problém natrefit na pořádnou raketu. Holky to umí nejen se slovy, ale také s hadry, malovátky a mobilem při focení dalšího selfíčka. Zkrátka o sebe pečují, protože je sleduje tisíce fanynek a hejtrů. Pohled na některé z nich mi nabíjí bambitku, jestli si rozumíme. A to je právě ten důvod, proč internetové vody nepřehlížet!

Jak ulovit sprostou blogerku?

Tak tedy mám tu pro tebe konkrétní návod. Má dva jednoduché kroky: nastuduj a konej v reálu. Jelikož se snadněji teoretizuje a hůř praktikuje, mám pro tebe konkrétní příklad.

1. Nastuduj si o ní vše

První fází je studium všeho, co kdy vypustila do světa – články, videa, fotky, tweety a příspěvky na zdi. Její online otisky prozradí vše. Chceš vědět, jak si představuje dokonalé první rande? Jak často si holí pipinu? Kde byla včera a kde bude zítra? Ty vole, stačí se jen koukat a zapisovat si do bločku. Holky trpí falešnou představou, že jsou z nich celebrity. To s sebou sice občas přináší nosánek kapánek nahoru, ale taky odkrývání všech pikantností ze soukromí. Holky si zkrátka nedávají pozor a vystavují se úchylákům jak figuríny ve výloze. Tak proč to nezúročit?


Na webu se chlubí novejma hadrama, který z nich můžeš následně strhat
Na webu se chlubí novejma hadrama, který z nich můžeš následně strhat

Jasně, úplně děsně moc mě zajímá, jakou máš kabelku a jak tě napadl zrovna tenhle outfit
Jasně, úplně děsně moc mě zajímá, jakou máš kabelku a jak tě napadl zrovna tenhle outfit

Hlavně jí proboha nepiš

Druhá fáze rozlišuje muže od ustrašených chlapečků. Jasně, můžeš začít lajkovat její žblepty, občas napsat vtipný komentář a po čase si z prstu vycucat e-mail, na který při troše štěstí odpoví. Po chvilce psaní tě buď vyfakuje, nebo o tobě bude chtít vědět víc. Zkrátka takový postup je dost riskantní a hlavně zbabělý.

2. Vyraž do terénu a vybal to na ni

Sázkou na jistotu je využít nově našrotovaných vědomostí a s šikovností nefalšovaného stalkera se milé slečně namíchat do života.

Znáš místa, kam chodí. Víš, co má ráda. Jaký na chlapech miluje parfém.

Pokud nejsi takový debil, abys v první větě pochválil její blog, máš vyhráno. Můžeš ze sebe snadno udělat dokonalýho kolíka! Po několika štěrbinách ulovených právě tímto způsobem začínám přemýšlet o tom, že jinak už adeptky na šťouch vybírat nebudu.


Soukromí a trošku cudnosti? Kdepak, čubky z internetu odhalí pro pozornost prakticky vše
Soukromí a trošku cudnosti? Kdepak, čubky z internetu odhalí pro pozornost prakticky vše

Praktický příklad

Z mojí zkušenosti mohu doporučit oslovení ve fitku. Hodně holek si aktuálně ulítává na fitness stylu. Píšou o tom na blogy a fotí se na Instagram před zrcadlem.

Za jednou takovou jsem přišel a začal s ní probírat cviky na zadek… a tu šťavnatou prdelku také pochválil. Pochopitelně jsem moc dobře věděl, jak dlouho cvičí, proč cvičí a že zadek je její slabé místečko. Drzá pochvala otevřela dveře k další konverzaci a tím pádem také k sexu, během kterého jsem si její pevné tělíčko řádně vychutnal.

Stačilo prakticky jen rozebírat to, co přidala v minulosti na blog a sociální sítě. Bylo to, jak kdybych jí viděl do hlavy!

3 čubky z českého internetu, které si ho tam zaslouží

Moje trojice favoritek je absolutně jasná. Některé z nich sice moc rozumu nepobraly, ale to nic nemění na tom, že si ho tam zaslouží.

1. Sexperimentátorka

Absolutně namyšlená zlatokopka, která sama sebe považuje za střed vesmíru. Občas pobaví, ale mnohem zajímavější by bylo zjistit, jestli má doopravdy silikonový čtyřky. Můj tip je takový, že to bude nějaká znuděná knihovnice, která v životě neměla péro v zadku.


Tweet větrná
Klikni pro tweet

2. Týnuš Třešničková

Mlaďoučká, hloupoučká a zatraceně sexy. Když si na videu zkoušela nové plavky, okamžitě mi houplo. Videa o nakupování, líčení a módě jsou pro mě už o poznání méně vzrušující, ale právě díky nim můžete pochytit dost hodnotných informací. Už je pak jen využít!

3. Vě(t)rná

Provokativní mrška z Brna, která na Twitter hází hodně pikantní fotky bez spodního prádla. Několik tisíc chlápků včetně tatínků od rodin čeká hladově na to, až slečna popadne znovu mobil a vyfotí si kozičky. Když už nic, aspoň je na co koukat. Pořádný vítr by ale zažila až se mnou.


Mobilní aplikace, která se nestydí za sex na jednu noc! Absolutně dokonalá věc
Mobilní aplikace, která se nestydí za sex na jednu noc. Dokonalá věc!

Lehké úlovky na Tinderu

Když už jsem nakousl to internetové seznamování, nemohu nezmínit seznamovací aplikaci Tinder do mobilu. Zapneš, založíš profil a aplikace ti servíruje jednu holku za druhou z tvého okolí.

Ty rozhoduješ o tom, jestli se ti líbí, nebo se ti z ní zvedá žaludek. Prakticky jako bys byl dělník s lopatou pořvávající na holky procházející kolem tvojí škarpy.

To stejné dělají uživatelky a když jsou sympatie oboustranné, aplikace vás o tom informuje a vy si můžete začít psát. Šanci na úspěch značně zvýší dobrá fotka. Určitě si nefoť břišní svaly, to je pro teplouše. Doporučuji cvaknout se buď s roztomilým štěňátkem pudlíka, nebo se zadumaným výrazem někde při západu slunce.

Jak na Tinder?

Aplikaci Tinder si stáhneš přes oficiální obchody. Pro operační systém Android na Google Play, pro iPhone na App Store. Aplikace je zcela zdarma!

Rozhodně však nedoporučuji sdílet v aplikaci důvěrné informace, případně prostřednictvím aplikace zahýbat partnerce. Vzhledem k tomu, že se jedná o otevřenou seznamovací sociální síť, nemuselo by to dopadnout dobře.


Reálná kočička na Tinderu
Reálná kočička na Tinderu

Dostalo mě, kolik holek aplikaci v ČR a konkrétně v Praze používá. Ještě víc mě odpálil fakt, že každá z nich moc dobře ví, na co je Tinder dobrej. Je na hledání někoho, s kým si chcete rychle a bez zbytečných keců vrznout.

Domluvíte si schůzku, prohodíte pár zdvořilostních řečiček a už je ruka v rukávu. Ze zkušenosti doporučuji vybírat pouze ty buchty, které mají na Tinderu fotografii celé postavy. Už párkrát mi dorazila na rande oplácanina. Jinak ale z šesti schůzek čtyřikrát sex. Tak co, už to instaluješ?

Na internetu nuda není

Několik let jsem zoufalým kámošům vysvětloval, že pokud chtějí zasunout do nějaké broskvičky, musí zvednout prdel od počítače a vyrazit do ulic. Dneska abych jim radil, jak se k internetu vrátit a vytřískat z něj tolik šťávy, kolik to jen jde. Všechny ty blogerky, vlogerky a módní vzory zamindrákovaných puberťaček čekají na tvůj dick. Možná to ještě neví, ale už zítra to může být jinak. Co s tím uděláš?

Vybíráme z e-shopu