Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

Do postele jí donesl snídani a horkou kávu. Napila se a ještě než ji polkla, začal ji líbat na rty a trochu si vzal do svých úst. Oba je to rozesmálo a trocha kafíčka stekla po jejím krku až na prsa. Polibky následovaly neposedné kapičky a jakoby doufal, ať stečou co nejníže. Jeho jazyk horký od kávy způsobil na jejich prsou malé zemětřesení.

Použijte jídlo jako afrodiziakum při sexu

Sex i jídlo jsou spojeny s potěšením. Obojí nás dělá šťastnými a slastně zaměstnává naše jazýčky a chuťové buňky. Není tedy divu, že lidé neustále vymýšlejí způsob, jak tyto dva prožitky propojit.

Tento článek je určen hravým párům jakéhokoliv věku a pohlaví. Máme rady pro nesmělé, kteří se moc neznají i sehrané páry a experimentátory hledající něco nového.


Miláčku, uvařila jsem
Miláčku, uvařila jsem

Jakým jídlem zpestřit sex

Pár konkrétních tipů, jak u sexování můžete zaujmout chuťové buňky i jinými dobrotami, než jaké vám nabízí tělo partnera či partnerky.

Dobrůtky k líbání

  • Čokoláda – vezměte kostku čokolády do úst, líbejte se a vzájemně si ji předávejte, dokud se nerozpustí.
  • Sladký dortík – ukousněte sousto a ihned jej předejte partnerovi. Spíše než na dlouhé líbání s výměnami se toto hodí na romantické krmení svého miláčka.

Jen oloupat a zakousnout se
Jen oloupat a zakousnout se

Robertky k nakousnutí

V předehře nebo v mezičase pro nabrání sil skočte do kuchyně pro chutnou pomůcku. A když ji očistíte a trochu zahřejete, dejte ji nejprve olíznout partnerce, až pak ji zasuňte do dírky. Po chvíli ji zase vytáhněte a spolu si pohrajte s chutěmi, jen ji olizujte nebo i kousek ukousněte. Hrajte si dokud bude co jíst.

  • Vyzkoušejte například:  banán, salátovou okurku, mrkev, lilek, cuketu, svazek chřestu, dlouhé žluté papriky, klobásu nebo nanuk.

Čím ochutit kundičku a prsa

Když jí budete mazlit kozičky nebo olizovat lasturku, co takhle si souběžně pohrát se sladkými dobrůtkami? Budou se po jejím těle lákavě roztékat a nutit vás ji olizovat a čistit jako to dělají kočičky. Bude se hodit šlehačka ve spreji, roztopená čokoláda, karamel (pozor na teplotu), med, zmrzlinu nebo na ni vymačkejte šťávu z ovoce.

Dalších pár tipů na zkrášlení ženského těla různými jídly najdete v článku o servírování jídla na tělo.

Je libo penis na sladko?

Tipy pro ty, kdo zbožňují hry s penisem, jeho laskání, olizování. Když si ho budete takto užívat, pojďte jej zkusit zahalit do různých chutí. Doslova s ním poobědvat. Pohrajte si se svým jídlem a spojte svačinku nebo snídani s orálním sexem.

A kolik donutů navlíknete na partnerovu okrasu vy?
Kolik donutů navlíknete na partnerovu okrasu vy?
  • Přímo láká jej něčím omotat – můžete zkusit špagety a pak je pomalu cucat. Dobré jsou taky korbáčíky.
  • Nebo pomazat – celý jej namažte čokoládou (nutelou), marmeládou a olizujte.
  • Navlečte na něj duté donuty nebo preclíky a dejte si slastnou svačinku.
  • Udělejte mu umělou vagínu z ovoce – vynikající je papája.

Co si dát na zub při milování

A co zkusit něco zakousnout přímo při akci? Vyberte pohodlnou pozici, třeba na koníčka, kde máte oba volné ruce a vidíte na sebe a dejte si u rajtování nějakou dobrotu, krmte se navzájem nebo si jídlo půjčujte.

Řekněte kávou, na co máte chuť
Řekněte kávou, na co máte chuť.
  • Vodní meloun – je sladký a šťáva z něj vám hezky bude stékat po těle, což vás bude nutit ji rychle olizovat, ať nejste ulepení.
  • Káva nebo horká čokoláda – smočte jazyk nebo konečky prstů a malujte na tělo linky tam, kam chcete vést partnerův jazyk.

Jak nalézt správné afrodiziakum


Jednou takhle cestou z pekárny dostala jsem chuť na sex...
Jednou takhle cestou z pekárny jsem dostala
chuť na sex...

Vykašlete se na průzkumy a obecné rady. Nechte vaše smysly, aby rozhodly o tom, co je zrovna pro vás vzrušující a lákavé. Kdykoliv se během dne, v práci, v restauraci, venku na ulici nebo doma dostanete do styku s jídlem a vůněmi, podívejte se na to novýma očima.

Zastavte se, třeba zavřete oči. Láká vás taková vůně a chuť i k sexuálním hrám? Ponořte se i vy do sebe a svých vjemů a nenechte si jen tupě vnutit obvyklé jahody se šlehačkou (nic proti nim, ale zapojte vlastní fantazii).

Které části těla vám připomíná banán a ústřice? ;-)

Není to jen chuť jídla, která vám u sexu může přidat na potěšení. I jeho tvar, forma a vůně jsou důležité. Banán nebo ústřice jsou k tomu jako stvořené a skvěle zafungují jako přírodní afrodiziakum. Ochutnejte je a představte si, že ochutnáváte penis nebo lasturku své partnerky. Nezapomínejte také na vůni. Spolehlivým aroma-nakopávačem je kromě jiného i vanilka nebo také hořčice.

Nezřídka lidé vyprávějí zasněni do hlubokých pohnutek o své návštěvě cukrárny nebo uzenářství. Kdybychom je poslouchali v cizím jazyce, nerozuměli slovům a jen naslouchali tónu hlasu a sledovali výraz ve tváři, klidně bychom mohli říct, že mluví o sexuálním prožitku.

Několik praktických rad při výběru jídla k sexuCopak asi bude péct? :)
Copak asi bude péct? :)

Alergie

I když jídlo nehodláte jíst, jen jím potírat erotogenní zóny, alergická reakce se i tak může dostavit.

Teplota

Před sexuální hrou otestujte teplotu jídla na své ruce. Když si například budete chtít položit na bříško čerstvě opečenou slaninku, tak abyste se nespálili! Ovoce a zeleninu vytažené z lednice rozehřejte v teplé vodě nebo v mikrovlnce. Kořeněná jídla při zahřátí pálí ještě více (i v análu).

Ostré hrany

Všechny ostré výstupky odkrojte. A pokud si nejste jistí, navlečte na ovoce kondom. Přečtěte si tipy na robertky ze zeleniny.

Pozor na ochranu

Mastná jídla mohou poškodit kondom (nepoužívejte jako robertka klobásu, když pak chcete sex chráněný kondomem).

Bakterie mají rády cukry

Cukry v kombinaci s vlhkým prostředím stimulují šíření bakterií. Hodláte-li zavést dovnitř něco sladkého, třeba nanuk nebo proužek čokolády, tak myslete na důkladné propláchnutí po sexu.

Tipy na ideální jídlo k sexu jsme si prošli, co dál? Inspirujte se článkem Sex v kuchyni: dosáhněte orgasmu dřív, než se dovaří brambory :)

Vybíráme z e-shopu