Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny

Doufáme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je o tom, jak si vyrobit zeleninový vibrátor nebo umělou vaginu. Je to snadné a nemusíte být ani příliš zruční. 

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny

Co použít místo vibrátoru? Napadlo vás někdy vyrobit si erotickou pomůcku z okurky, lilku, nebo z jiného druhu zeleniny či dokonce ovoce? Výroba zeleninové hračky je přitom velmi jednoduchá. Ukážeme vám, jak na to. Při výrobě i následném používání si pak užijete spoustu zábavy. 

Materiál na výrobu zeleninových vibrátorů seženete na každém farmářském trhu nebo u svého oblíbeného zelináře. Kromě pěkných zralých kousků ovoce a zeleniny se neobejdete bez nějakého toho technického zařízení. Konkrétně budete potřebovat nejrůznější vibrační patrony (kapsle), mini vibrační vajíčka nebo přímo mini vibrátory.

5 cenných rad k používání zeleninových vibrátorů

 • Většina ovoce a zeleniny, kterou seženete na pultech obchodů, je chemicky ošetřena. Před použitím zeleninu vždy důkladně opláchněte antibakteriálním mýdlem, a to i v případě, že se jedná o produkt z vaší vlastní zahrádky.
 • Pokud se zeleninový vibrátor chystáte použít vaginálně, natáhněte přes něj kondom. Nejenom, že tak zabráníte přenosu různých infekcí, ale současně tím zajistíte, že všechny přidané části zůstanou na svém místě a žádný kus zeleniny nezůstane trčet ve vašich útrobách.
 • Nikdy nepoužívejte zeleninu nebo ovoce k análnímu dráždění. Absence protizákluzové patky může způsobit vniknutí celého kusu do análního otvoru, odkud se pak velmi těžko dostává. Raději si pořiďte anální vibrátor se zarážkou.
 • Pokud si chcete zeleninový vibrátor předehřát na příjemnější teplotu, udělejte to pomocí teplé vody. Nepoužívejte k rozehřívání ovoce a zeleniny mikrovlnnou troubu, ta dokáže rozžhavit vnitřní části plodů na příliš vysokou teplotu.
 • Ovoce a zeleninu tvoří z velké části voda. Proto pro výrobu zeleninových vibrátorů doporučujeme používat raději voděodolné vibrátory nebo vibrátory vložené do ochranného sáčku či kondomu.

Vibrátor z okurky

Klasické okurkové dildo není žádnou novinkou, vtipů o zelených společnících osamělých dam koluje mezi lidmi nespočet. O vibrační okurce ale patrně slyšel jen málokdo. Jste připraveni obětovat jednu hezky rostlou salátovku čistě jen pro vaše potěšení? Jdeme vyrábět vitamíny nabitý vibrátor.

Vibrátor z okurky
Klasický okurkový vibrátor s dráždidlem na klitoris z celeru

Připravte si:

Vibrační patronu, zralou a hezky rostlou salátovou okurku, řapíkatý celer a menší nůž.

Pracovní postup:

 1. Odkrojte nožem konec okurky tak, aby výsledná velikost co nejvíce vyhovovala vašim požadavkům a tajným přáním. Do okurky vydlabejte otvor, který bude zhruba dvakrát delší, než je vaše vibrační patrona.
 2. Nyní si vytvoříme dráždivý výstupek na klitoris z natě řapíkatého celeru. Ukrojte si pěkný kus řapíku dlouhý asi 10 cm. V místě vzdáleném asi 3 cm od ukrojeného konce okurky vydlabejte seshora díru tak, aby do ní přesně zapadl váš kousek celeru.
 3. Vložte vibrační patronu do vydlabané díry v okurce a zasuňte ji až na doraz. Poté vrchním otvorem zasuňte celerovou nať a utěsněte jí vibrační patronu uvnitř okurky.
 4. Hotovo, teď už nezbývá než vibrační okurku použít a užít si vibrace.

Dildo z lilku s masážní hlavicí

Lilek má všechny předpoklady k tomu, aby se stal dokonalou erotickou pomůckou. Na povrchu je příjemně hladký, dorůstá do různých velikostí a většinou bývá i decentně zahnutý.

Lilek, jinak také baklažán, botanikové považují za ovoce, přestože obyčejný smrtelník by přísahal, že se jedná o zeleninu. Nám ale původ lilku může být ukradený, stejně ho budeme používat k úplně jinému účelu.

Vibrátor z lilku s masážní hlavicí ze salátu
Vibrátor z lilku s masážní hlavicí ze salátu

Připravte si:

Jeden dobře rostlý lilek, vibrační kapsli, malý nožík, list salátu nebo menší hlavičku brokolice a nůž.

Pracovní postup:

 1. Nedaleko místa, kde stonek přechází v lilek, vykrojte nožem díru takovou, aby do ní přesně zapadla vaše vibrační kapsle. Jako masážní hlavici na dráždění klitorisu můžete zvolit buď nějaký kudrnatější druh salátu, nebo růžičku brokolice.
 2. Nyní bude potřeba trocha chirurgického umu, menším nožíkem nebo škrabkou totiž vyříznete otvor skrz lilek tak, aby stonek zvolené rostliny do díry pasoval hodně těsně. Čím těsněji jej do lilku vpravíte, tím bude docházet k menším ztrátám při přenosu vibrací. Pokud by byl problém list salátu nebo růžičku brokolice do vyříznutého otvoru dostat, použijte obyčejný stolní olej jako mazadlo.
 3. Dildo z lilku je připraveno k použití, dá se využít i jako masážní hlavice a dráždit tak různé partie celého těla.

Vibrátor na klitoris z chřestu a papriky

Při výrobě erotických pomůcek je většinou lepší držet se od paprik dál (alespoň od těch pálivých). V tomto případě však uděláme výjimku a spojíme sladkou kapii s výhonkem chřestu a vyrobíme zeleninový vibrátor na klitoris.

Vibrátor na klitoris z kapie
Vibrátor na klitoris z kapie s přídavným chřestem pro dráždění análku

Připravte si:

Výhonek chřestu, sladkou papriku – kapii, nožík a vibrační kapsli.

Pracovní postup:

 1. Vezměte papriku a opatrně ji podélně rozkrojte ve vzdálenosti asi 5-10 cm od stonku tak, aby jeho vnitřní část zůstala nedotčena.
 2. Nyní důkladně vydlabejte všechna zrníčka, a když říkáme důkladně, myslíme opravdu důkladně. Tedy pokud si nechcete dopřát skutečně peprný sexuální zážitek.
 3. Odkrojte všechny blány uvnitř papriky, které jsou připojené s výčnělkem pod stonkem.
 4. Přichází chvíle pro přesný řez. Opatrně vykrojte z horní části papriky stonek tak, aby do vzniklého otvoru bylo možné zasadit vibrační kapsli.
 5. Pod vibrační kapslí vykrojte do papriky ještě jeden otvor a protáhněte jím výhonek chřestu. Můžete jej použít jako anální dráždidlo, pokud byste však chtěli chřestem dráždit váš anální otvor i zevnitř, nezapomeňte na zeleninu natáhnout kondom.

Dvojitý vibrátor z okurky

Tento zeleninový model poskytne slastné zážitky až dvěma uživatelům současně. Tentokrát do koše se zeleninou sáhneme opět pro okurku a vyrobíme si z ní dvojitý vibrátor.

Oboustranný vibrátor ze salátové okurky
Oboustranný vibrátor ze salátové okurky

Připravte si:

Tu nejdelší salátovou okurku, kterou seženete, dvě vibrační kapsle, dva gumové erekční kroužky, menší nůž.

Pracovní postup:

 1. Vezměte si okurku a pohledem ji rozdělte na dvě zhruba stejné poloviny. Nedaleko pomyslného středu (asi 1-2 cm) vykrojte dva otvory, do kterých zasunete vibrační kapsle. Můžete je nechat částečně čouhat ven, budou pak při aktu jemně stimulovat klitoris jedné nebo obou zúčastněných dam.
 2. Pokud by se vám povrch okurky zdál příliš hladký, můžete na ni z obou stran navléknout ještě erekční kroužek s dráždivými výstupky. Ten doporučujeme vybrat z gelového materiálu, aby byl dostatečně pružný a aby nedošlo k jeho poničení při navlékání na objemnější kusy okurek.
 3. Po domácku vyrobený dvojitý vibrátor máte hotový, teď už zbývá jenom rozeslat pozvánky kamarádkám a zábava může začít.

Vibrační dildo z okurky a žlutého melounu

Tahle zeleninová erotická pomůcka je jedna z mála, kterou můžete osedlat.  Základem je klasické okurkové dildo, které se zastrčí do útrob žlutého melounu. Třešničkou na dortu rozkoše je vibrační výstupek na klitoris nebo anální otvor.

Okurkové dildo s vibračním pahorkem můžete s potěšením osedlat.
Okurkové dildo s vibračním pahorkem můžete s potěšením osedlat.

Připravte si:

Větší žlutý meloun, pěkně rostlou salátovou okurku, menší nůž, vibrační kapsli.

Pracovní postup:

 1. Odřízněte konec okurky tak, aby menší část byla dlouhá asi 5 až 7 cm. Velikost zbývající části okurky upravte podle toho, jak je vám příjemné.
 2. Vyřežte do melounu dvě díry tak, aby jejich umístění odpovídalo umístění děr na obrázku. Jejich průměr přizpůsobte tloušťce salátové okurky, kterou máte k dispozici. Měla by jít do vyřezaného otvoru pohodlně zasunout, ale přitom velmi těsně.
 3. Kratší část okurky přijde do vrchního otvoru, delší okurkové dildo do otvoru níže. Úhel, který delší část okurky svírá s jejím koncem na vrcholu, zvolte vhodně podle toho, k jakému typu dráždění hodláte zeleninovou erotickou pomůcku použít.
 4. Vyřežte otvor do menší okurky tak, aby do ní bylo možné zasunout vibrační kapsli. Do slupky vykrojte dráždivé výstupky.
 5. Pokud používáte pro výrobu vibrační kapsli s kabelem, vykrojte pro něj v okurce kanálek, kterým kabel povede.
 6. Nyní vložte vibrační kapsli dovnitř vyřezaného otvoru v okurce a tu umístěte do odpovídajícího otvoru v melounu.
 7. Hotovo, pokud jste díru do melounu vyřezali ve vhodném úhlu, můžete si se svým novým vibračním melounovo-okurkovým dildem užít jak dráždění anální oblasti, tak klitorisu.

Vibrační vagina z papáji

Po sérii dámských sexuálních stimulátorů zde máme i něco pro pány. Extrémně jemná dužina plodu papáji obecné v kombinaci s kluzkými semeny tohoto ovoce garantují každému, kdo umělou vaginu z papáji okusí zevnitř, nezapomenutelný zážitek.

Umělá vagina z papáji s přídavnými vibracemi.
Umělá vagina z papáji s přídavnými vibracemi.

Připravte si:

Přiměřeně velký zralý plod papáji, vibrační kapsli, nůž.

Pracovní postup:

 1. Papáju vybírejte tak, aby její délka odpovídala délce vašeho penisu a současně, aby po obvodu nebyla příliš široká na to, aby se dala pohodlně držet v jedné ruce.
 2. Do zakulacenějšího konce papáji vyřežte nožem díru o něco málo užší, než je váš penis.
 3. Vydlabejte zevnitř papáji dužinu a většinu semínek. Pár semínek však uvnitř nechte, aby vás mohla při aktu jemně masírovat.
 4. Nyní je vaše umělá vagina vlastně hotová. Pokud chcete, můžete ze své ovocné vaginy přidáním vibrační kapsle snadno udělat vibrační ovocnou vaginu. Na zúženém konci papáji vyřežte otvor skrz ovoce tak, aby do něj šla vložit vibrační kapsle a tu tam zastrčte.
 5. Hotovo, vaše nová jižanská přítelkyně je připravena k použití.

Cuketový vibrátor s mrkvovými výstupky

Skvělou alternativou pro klasická okurková dilda bývají cukety. Tyto kultivary tykve obecné jsou skvělou volbou pro ty ženy, které dávají přednost dildům, vibrátorům a penisům větších rozměrů.

Vibrátor z cukety s dráždivými výstupky z baby karotky.
Vibrátor z cukety s dráždivými výstupky z baby karotky.

Připravte si:

Jednu tak akorát velkou cuketu, plastový vibrátor,  3-4 baby karotky, menší nůž.

Pracovní postup:

 1. Odkrojte jeden konec cukety tak, aby její zbývající část velikostně vyhovovala vašim požadavkům.
 2. Do cukety vydlabejte z odkrojeného konce díru, do které následně bude možné pohodlně zasunout vibrátor. Čím těsnější otvor se vám podaří vytvořit, tím účinnější bude přenos vibrací.
 3. Na závěr si na našem cuketovém dildu vytvoříme dráždivé výstupky z baby karotky. Jednoduše do cukety vyřežte různě dlouhé otvory pod různými úhly a karotky do nich zastrčte.

Co používáte místo obyčejného vibrátoru vy?

Zkusili jste sami nějaký vibrátor vyrobit, nebo jste zůstali věrní svojí prověřené erotické hračce a okurky a cukety strkáte raději do salátu? Máte v oblibě nějaký jiný druh zeleniny, který používáte k sexuálním hrátkám? 

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu