Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

Doufejme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je pokračováním našeho seriálu o zeleninových vibrátorech. Tentokrát pro vás máme návody na výrobu vibračního dilda z okurky a žlutého melounu, dále si ukážeme jak  zhotovit dvojitý vibrátor z brambor a abychom potěšili i mužskou část našeho čtenářského osazenstva, prozradíme vám, jak si doma rychle a snadno vyrobit vibrační umělou vagínu z papáji. Jdeme na to.

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny 2/2

5 cenných rad k používání zeleninových vibrátorů

 • Většina ovoce a zeleniny, kterou seženete na pultech obchodů je chemicky ošetřena. Před použitím zeleninu vždy důkladně opláchněte antibakteriálním mýdlem a to i v případě, že se jedná o prudkt za vaší vlastní zahrádky.
 • Vibrátory ze zeleniny
  Pokud se zeleninový vibrátor chystáte použít vaginálně, natáhněte přes něj kondom. Nejenom, že tak zabráníte přenosu různých infekcí, ale současně tím zajistíte, že všechny přidané části zůstanou na svém místě a žádný kus zeleniny nezůstane trčet ve vašich útrobách.
 • Nikdy nepoužívejte zeleninu nebo ovoce k análnímu dráždění. Absence protizákluzové patky může způsobit vniknutí celého kusu do análního otvoru, odkud se pak velmi těžko dostává.
 • Pokud si chcete zeleninový vibrátor předehřát na příjemnější teplotu, udělejte to pomocí teplé vody. Nepoužívejte k rozehřívání ovoce a zeleniny mikrovlnnou troubu, ta dokáže rozžhavit vnitřní části rostliny na příliš vysokou teplotu.
 • Ovoce a zeleninu tvoří z velké části voda. Proto pro výrobu zeleninových vibrátorů doporučujeme používat raději voděodolné vibrátory nebo vibrátory vložené do ochranného sáčku či kondomu.

Vibrační dildo z okurky a žlutého melounu

Tahle zeleninová erotická pomůcka je jedna z mála, kterou můžete osedlat.  Základem je klasické okurkové dildo, které se zastrčí do útrob žlutého melounu. Třešničkou na dortu rozkoše je vibrační výstupek na klitoris nebo anální otvor.

Okurkové dildo s vibračním pahorkem můžete s potěšením osedlat.
Okurkové dildo s vibračním pahorkem můžete s potěšením osedlat.

Připravte si:

Větší žlutý meloun, pěkně rostlou salátovou okurku, menší nůž, vibrační kapsli (například vibrační kapsle pro vagíny Fleshlight).

Pracovní postup:

 • Odřízněte konec okurky tak, aby menší část byla dlouhá asi 5 až 7 cm. Velikost zbývající části okurky upravte podle toho, jak je vám příjemné.
 • Vyřežte do melounu dvě díry tak, aby jejich umístění odpovídalo umístění děr na obrázku. Jejich průměr přizpůsobte tloušťce salátové okurky, kterou máte k dispozici. Měla by jít do vyřezaného otvoru pohodlně zasunout, ale při tom velmi těsně.
 • Kratší část okurky přijde do vrchního otvoru, delší okurkové dildo do otvoru níže. Úhel, který delší část okurky svírá s jejím koncem na vrcholu, zvolte vhodně podle toho, k jakému typu dráždění hodláte zeleninovou erotickou pomůcku použít.
 • Vyřežte otvor do menší okurky tak, aby do ní bylo možné zasunout vibrační kapsli. Do slupky vykrojte dráždivé výstupky.
 • Pokud používáte pro výrobu vibrační kapsli s kabelem, vykrojte pro něj v okurce kanálek, kterým kabel povede.
 • Nyní vložte vibrační kapsli dovnitř vyřezaného otvoru v okurce a tu umístěte do odpovídajícího otvoru v melounu.
 • Hotovo, pokud jste díru do melounu vyřezali ve vhodném úhlu, můžete si se svým novým vibračním melounovo-okurkovým dildem užít jak dráždění anální oblasti, tak klitorisu.

Dvojitý vibrátor z brambor

Tentokrát si ukážeme, jak připravit dvouchodové bramborové menu. Jako hlavní chod se bude podávat sladká brambora, tzv. batáta, jako zákusek pak klasická brambora s malým překvapením.

Dvojité bramborové potěšení z batáty a klasické "erteple"
Dvojité bramborové potěšení z batáty a klasické "erteple"

Připravte si:

Tak akorát velkou sladkou bramboru – batátu, menší klasickou bramboru, nůž, škrabka na brambory, malý plastový vibrátor s přídavným vibrátorem na klitoris.

Pracovní postup:

 • Odřízněte konec velké sladké brambory tak, aby vám její velikost byla příjemná. Pokud je brambora na druhém konci ošklivá s nějakými nepříjemně vypadajícími výstupky, odkrojte je a konec brambory zahlaďte škrabkou na brambory.
 • Vydlabejte velkou bramboru nožem nebo škrabkou tak, aby do vzniklého otvoru bylo možné zasunout vibrátor.
 • Menší bramboru také vydlabejte a vložte do ní menší část vibrátoru. Pokud máte vibrátor bez přídavné vibrační kapsle, můžete do ní vložit například vibrační kapsli pro vagíny Fleshlight. Získáte tak masážní strojek, který můžete použít nezávisle na vibrátoru z batáty, na kteroukoliv erotogenní zónu vašeho nebo partnerova těla.

Vibrační vagína z papáji

Po sérii dámských sexuálních stimulátorů zde máme i něco pro pány. Extrémně jemná dužina plodu papáji obecné v kombinaci s kluzkými semeny tohoto ovoce garantují každému, kdo umělou vagínu z papáji okusí zevnitř, nezapomenutelný zážitek.

Umělá vagina z papáji s přídavnými vibracemi.
Umělá vagina z papáji s přídavnými vibracemi.

Připravte si:

Přiměřeně velký zralý plod papáji, vibrační kapsli, nůž.

Pracovní postup:

 • Papáju vybírejte tak, aby její délka odpovídala délce vašeho penisu a současně, aby po obvodu nebyla příliš široká na to, aby se dala pohodlně držet v jedné ruce.
 • Do zakulacenějšího konce papáji vyřežte nožem díru o něco málo užší, než je váš penis.
 • Vydlabejte zevnitř papáji dužinu a většinu semínek. Pár semínek však uvnitř nechte, aby vás mohla při aktu jemně masírovat.
 • Nyní je vaše umělá vagína vlastně hotová. Pokud chcete, můžete ze své ovocné vagíny přidáním vibrační kapsle snadno udělat vibrační ovocnou vagínu. Na zúženém konci papáji vyřežte otvor skrz ovoce tak, aby do něj šla vložit vibrační kapsle a tu tam zastrčte.
 • Hotovo, vaše nová jižanská přítelkyně je připravena k použití.

Cuketový vibrátor s mrkvovými výstupky

Skvělou alternativou pro klasická okurková dilda bývají cukety. Tyto kultivary tykve obecné jsou skvělou volbou pro ty ženy, které dávají přednost dildům, vibrátorům a penisům větších rozměrů.

Vibrátor z cukety s dráždivými výstupky z baby karotky.
Vibrátor z cukety s dráždivými výstupky z baby karotky.

Připravte si:

Jednu tak akorát velkou cuketu, plastový vibrátor (např. Lady finger), 3-4 baby karotky, menší nůž.

Pracovní postup:

 • Odkrojte jeden konec cukety tak, aby její zbývající část velikostně vyhovovala vašim požadavkům.
 • Do cukety vydlabejte z odkrojeného konce díru, do které následně bude možné pohodlně zasunout vibrátor. Čím těsnější otvor se vám podaří vytvořit, tím účinnější bude přenos vibrací.
 • Na závěr si na našem cuketovém dildu vytvoříme dráždivé výstupky z baby karotky. Jednoduše do cukety vyřežte různě dlouhé otvory pod různými úhly a karotky do nich zastrčíme.

Jak to máte se zeleninou vy?

Jak se vám líbila naše dvoudílná série článků s návody na výrobu vibrátorů ze zeleniny? Zkusili jste sami nějaký vibrátor vyrobit, nebo jste zůstali věrní svojí prověřené erotické hračce a okurky a cukety strkáte raději do salátu? Máte v oblibě nějaký jiný druh zeleniny, který používáte k sexuálním hrátkám? Podělte se s námi o vaše zážitky, názory a zkušenosti v diskuzi pod článkem.Související hračky