Míša

Míša

Písmenková domina

Jsem zvídavá holka, která si ráda rozšiřuje obzory. Nově nabité vědomosti o sexu, úchylkách a nejrůznějších perverznostech pak tahám ve společnosti z rukávu, jako když bičem mrská(m). A taky o tom občas napíšu nějaký ten článek.

Osud tomu chtěl, že jsem písmena začala krotit právě v sexshopu. Jsem zvídavá holka, která si ráda rozšiřuje obzory. Nově nabité vědomosti o sexu, úchylkách a nejrůznějších perverznostech pak tahám ve společnosti z rukávu, jako když bičem mrská(m). A taky o tom občas napíšu nějaký ten článek.

Že se v praxi pedagogice budu věnovat jen okrajově a moje profesní cesta povede jinudy, to mi bylo tak nějak jasné už při studiu. Zhruba ve stejné době mi došlo, že mě psaní odjakživa bavilo a že bych se jím mohla klidně i živit. Když se naskytla možnost získat nadvládu nad texty se sexuální tématikou, neváhala jsem. Moje zvědavost, touha po informacích, záliba v přisprostlém humoru a občasné tendence vést společensky nevhodné konverzace byly skvělými předpoklady pro profesní dráhu krotitelky erotických textů.

Od psaní jsem se časem posunula více směrem k marketingu a momentálně vládnu klientům v jedné brněnské marketingové a PR agentuře. Na práci v sexshopu ale s láskou vzpomínám. On je to i docela dobrý konverzační otvírák. Třeba na pohovorech :-)

Jméno a příjmení:Michaela Kurtaničová
E-mail:misa@vibratory.net
WWW:https://www.facebook.com/dama.hranostajova
WWW:https://www.linkedin.com/in/michaelakurtanicova/

Články autora

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny

Návod na výrobu vibrátorů ze zeleniny

26. 5. 2020 Míša

Doufáme, že máte nejbližší zelný trh hned za rohem a sexshop hned za druhým, protože následující článek je o tom, jak si vyrobit zeleninový vibrátor nebo umělou vaginu. Je to snadné a nemusíte být ani příliš zruční. 

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky

30. 4. 2020 Míša

I ty nejpříjemnější činnosti mohou časem omrzet. Došly vám nápady na to, jak si zpříjemnit masturbaci? Prozradíme vám, s čím si hrají osamělé hospodyňky i to, kam ho strkají pánové, když se zrovna nikdo nedívá. 

8 největších mýtů o masturbaci

8 největších mýtů o masturbaci

28. 4. 2020 Míša

Kdo masturbuje častěji? Muži nebo ženy? Je onanie ve vztahu problém? A je pravda, že častá masturbace ztěžuje dosažení orgasmu během sexu? Pojďte s námi vyvrátit ty největší mýty o masturbaci.

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo

19. 3. 2020 Míša

Lidská sexuální fantazie nezná mezí. V dnešní době není problém sehnat dildo, které upevníte v podstatě kamkoliv. Podívejte se na ta nejdivnější místa, kam svého věčně ztopořeného mazlíka můžete upnout.

Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

Techniky ženské masturbace: Třením k orgasmu

23. 12. 2014 Míša

Odborníci tvrdí, že pravidelně masturbuje 40 – 92 % žen. Já tvrdím, kašleme na statistiky, dělejme si to, jak často chceme a tak, jak se nám to líbí. A jaká je vlastně nejlepší masturbace ženy? Drtivá většina příslušnic něžného pohlaví dosahuje orgasmu zevním drážděním intimních partií. Pojďte se s námi inspirovat známými i neznámými technikami ženské masturbace – tentokrát poškádlíme klitoris.

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

Jazykové okénko – Pohlavní styk stokrát jinak

29. 10. 2014 Míša

Milujete se, prcáte, mrdáte, děláte bejby nebo prostě jenom máte sex? Možná byste nevěřili, kolik různých výrazů pro pohlavní styk v naší rodné mluvě lidé běžně používají. Pojďte si s námi rozšířit své jazykové obzory.

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

Jazykové okénko – Přirození stokrát jinak

21. 10. 2014 Míša

Pochva nebo vagina, na druhé straně penis, pyj nebo prostě úd. Jak ale svým intimním partiím říkají obyčejní lidé? Připravili jsme pro vás téměř dvě stovky výrazů, kterými běžně svoje přirození častujete. Pojďte se s námi prozkoumat pohlavní slang.

Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

Jazykové okénko – Masturbovat stokrát jinak

15. 10. 2014 Míša

Masturbace, onanie, ipsace – to jsou odborné termíny pro jedno a totéž. Nás ale zajímalo, jak tomu říkají obyčejní lidé. Honíte si ocas, mastíte kládu nebo tepujete koberec? Slangových výrazů pro masturbaci jsme našli více než padesát. Pomůžete nám seznam vytáhnout na stovku?

Sexuální praktiky zvířat 3/3 – perverze, prasárny a úchylárny

Sexuální praktiky zvířat 3/3 – perverze, prasárny a úchylárny

6. 10. 2014 Míša

Ve zvířecí říši najdeme kromě běžných, i značně perverzní sexuální praktiky. Dokonce najdeme i takové, které jsou v naší společnosti úplně tabuizované. Víte, kteří savci si oblíbili piss, samice jakého druhu členovců jsou nymfomanky a kteří roztomilí ptáčci jsou natolik perverzní, že o nich vědci odmítali psát odborné studie? Pojďte s námi naposledy na exkurzi sexuálního života zvířat.

Sexuální praktiky zvířat 2/3 – když to dělají jako lidé

Sexuální praktiky zvířat 2/3 – když to dělají jako lidé

29. 9. 2014 Míša

Mysleli jste si, že takový orální sex, antikoncepce, sex za peníze nebo skupinový sex patří čistě do lidského repertoáru sexuálního chování? Omyl. Všechny výše zmíněné praktiky totiž provozují i zvířata. Jak typicky lidské praktiky vypadají v podání našich zvířecích příbuzných si přiblížíme v druhé části našeho seriálu o nezvyklých sexuálních praktikách zvířat.

Výpovědi lidí závislých na cybersexu

Výpovědi lidí závislých na cybersexu

25. 9. 2014 Míša

Cybersex, počítačový sex nebo sex po síti. Pojem, který vznikl relativně nedávno, až s příchodem internetu a mobilních telefonů, se stal novým fenoménem současné doby. Jaké to je, když online sexuálním zážitkům dávají lidé přednost před těmi reálnými? Pojďte s námi vyslechnout výpovědi lidí, kteří se stali závislými na cybersexu.

Sexuální praktiky zvířat 1/3 – smrt, kanibalismus a drsňárny

Sexuální praktiky zvířat 1/3 – smrt, kanibalismus a drsňárny

23. 9. 2014 Míša

Mysleli jste si, že různé sexuální perverznosti, zvrácenosti a úchylárny jsou výhradně parketou lidí? V následujících článcích vás přesvědčíme o opaku. Ani ve zvířecí říši není nouze o BDSM praktiky, skupinový sex, homosexualitu či dokonce nekrofilii. V prvním díle článku o nezvyklých sexuálních praktikách zvířat se budeme věnovat situacím, kdy jsou sex, mrzačení a smrt ruku v ruce.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu