10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo

Lidská sexuální fantazie nezná mezí. V dnešní době není problém sehnat dildo, které upevníte v podstatě kamkoliv. Podívejte se na ta nejdivnější místa, kam svého věčně ztopořeného mazlíka můžete upnout.

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo

1. Dildo na židli

Sedí se vám pohodlně? Na židli se vztyčeným penisem je sezení nejenže příjemné, ale dokonce prokazatelně zlepšuje náladu. Doporučujeme ho všem šéfům pro jejich uremcané a věčně zamračené sekretářky, a taky všem státním a úředním institucím. 

Ale teď vážně, upevněním dilda na židli nezískáte kdovíjaký šukací stroj. Hlavní předností nově vzniklého nábytku je, že jeho opravdová funkce zůstává pozorovatelům skrytá. Dildo s popruhem k upevnění na židli dává pojmu "sedavé zaměstnání" nový rozměr.

Dildo na židli
Potěšení, o kterém se nikdo nemusí dovědět

2. Dildo na bradě

Ač dildo upevněné na bradě působí na pohled přinejmenším zvláštně, jedná se o velmi praktickou erotickou pomůcku. Experti v cunnilingu vám jistě potvrdí, že možnost partnerku dráždit jazykem zvenku, dildem zevnitř a ještě u toho mít volné obě ruce, je k nezaplacení.

Chcete se taky stát "bradorožcem"? Pořiďte si latexové dildo na bradu :)

Dildo na bradě
Dildo na bradě - pracovní název: bradorožec

3. Dildo na míči

Bizarním spojením gymnastické cvičební pomůcky a dilda vznikl tento balon s umělým penisem. Patrně byl navržen pro zaneprázdněné hospodyňky, které mezi vařením a poklízením domu už prostě nestíhají všechny kratochvíle a nechtějí si vybírat, zda budou ve volné chvíli masturbovat nebo cvičit pilates. Manžílci jim proto pořizují tento gymnastický míč s dildem, aby svým ženuškám ušetřili čas na křepčení kolem dětí nebo domácích mazlíčků.

Podle nás se jedná o skutečně revoluční eroticko-cvičební pomůcku, která je sice zatím nedoceněná, ale v blízké (ještě uspěchanější) budoucnosti, očekáváme velký boom hybridů tréninkového náčiní a erotických pomůcek.

Dildo na gymnastickém míči
Nejnovější modely gymnastických míčů se od těch původních značně posunuly. Ženy se zkrátka chtějí cvičením taky bavit.

4. Dildo na noze

Na tom, že si nějaká sličná kráska připne dildo do rozkroku, už dnes není nic nezvyklého. Ať už pak s umělým penisem obšťastňuje partnera nebo partnerku, pořád dochází k poměrně těsnému vzájemnému kontaktu. Proč by si ale někdo chtěl připínat dildo zrovna na nohu, kdy genitálie nemají nejmenší šanci se o sebe otřít?

Přišli jsme na to, že dildo s postrojem na nohu je ideální pro milovníky tance na klíněLap Dance. Poskytuje totiž tanečnici extra stimulaci, což zpravidla ještě zesiluje sexuální napětí mezi oběma aktéry.

Další využití pro dildo upevněné na stehně mohou najít lesbické páry, které chtějí zažít milostný akt „z očí do očí“ a současně nechtějí mít z nejrůznějších důvodů penis připevněný v rozkroku.

Poslední skupinou, která by mohl dildo na noze shledávat užitečným, jsou sexuálně dysfunkční páry, kdy muž má potíže s erekcí a přece by si přál pomilovat se se svou milovanu tváří v tvář.

Dildo na noze
Dildo upevněné na stehně sice vypadá na první pohled zvláštně, ale má řadu praktických využití.

5. Napůl dildo, napůl meč

Meč s dildem - žertovný předmět nebo erotická pomůcka? Za nás určitě to druhé. 

Mohutný penis 23,5 centimetrů dlouhý a 4,3 centimetrů široký je vybaven pohodlnou rukojetí , která z něj dělá nezvykle velkou (celkem 38 centimetrů) a přitom velmi snadno ovladatelnou erotickou hračku.

Pořiďte si napůl dildo, napůl meč a vydejte se dobývat ložnici!

Meč s dildem
Meč s dildem je plnohodnotná erotická hračka

6. Dildo na hrudi

Dildo upevnitelné na hrudník je určeno hlavně všem voyerům - dokáže totiž zprostředkovat hodně detailní pohled na intimní partie uspokojovaného či uspokojované.

Tuto erotickou pomůcku doporučujeme používat jen s partnery podobné nebo nižší váhové kategorie. Přece jenom taková těžší váha poskakující na vaší hrudi může dost ztížit dýchání.

Dildo na hrudníku
Ona vám bude rajtovat na hrudníku a vy si vychutnáte královský výhled

7. Dildo na plynové masce

Kde jsou ty doby, kdy tzv. plynové masky sloužily k ochraně před toxickými látkami ve vzduchu. V současnosti tyto masky (samozřejmě s mírnými úpravami) slouží převážně k pervezním účelům.

Plynová maska s dildem umožňuje jejímu nositeli vdechovat vzduch přímo z partnerových útrob, případně vzduch do nich s různou razancí zase vdechovat.

Maska bývá obvykle vybavena větracími otvory, kterými nositel masky může dýchat. Po nasazení dilda na hadici se však přívod kyslíku rapidně snižuje, což může nositele přivádět do různých změněných stavů vnímání.

Některé modely plynových masek s dildem však žádné dýchací otvory navíc nemají, což z nich dělá poměrně nebezpečné sexuální hračky. Plynové masky s dildem jsou vzrušující hlavně svým vzhledem (ideální například pro sloní obdobu pony play) a nezvyklými pocity, které uspokojovanému navozují.

Plynová maska s dildem
Plynová maska zakončená dildem je ideální pro sloní obdobu Pony play.

8. Dildo na patě

Dildo se speciální 'ponožkou', díky které se dá upevnit na patu, je v první řadě erotickou pomůckou pro foot fetišisty. Dá se však použít i k běžnějším sexuálním praktikám, stačí jej vytáhnout z postroje a použít samostatně.

Kromě foot fetišistů si dildo upevnitelné na patu oblíbí všichni solitéři a solitérky, libující si v autoerotice. Umístěním dilda na patu získáte výhodu volných rukou, můžete tak při penetraci použít ruce k dráždění svých intimních partií (třeba vibrátorem na klitoris nebo masážním strojkem).

Podobně lze dildo na patě použít i s partnerem, který, zatímco vy si hrajete s dildem, vás uspokojuje orálně. I při tomto způsobu použití dilda na patu vám pořád zůstavají volné ruce, které samozřejmě mohou hladit, štípat, plácat, dráždit, mačkat… jak je komu příjemné.

Heeldo
Dildo na patě, tzv. Heeldo, je skvělou pomůckou pro masturbaci.

9. Dildo na tyči

Tato erotická pomůcka vypadá na první pohled jako nějaký vražedný nástroj z hororu. Ve skutečnosti se jedná o originální, levný a účinný šukací stroj. A že jeho vzhled není nikterak oslňující? Taky se s ním patrně nebudete promenádovat někde po hlavní třídě.

Střední část tyče je navržena tak, aby ji bylo možné opřít o zeď nebo jinou stabilní překážku. Dildo pak stačí zasunout do libovolného tělního otvoru a pomocí rukojeti v horní části tyče jej ovládat dle libosti. Přestože v teoretické rovině se jedná nejspíš o nejjednodušší a nejlevnější šukací stroj v historii, v praxi je tato erotická pomůcka až příliš drsná a vyhovuje tak jen málokomu.

Šukací tyč
Nejjednodušší šukací stroj je obyčejné dildo na tyči.

10. Dildo na polštáři

Na závěr tu máme kousek pro romantické duše. Sytě rudý, podmanivě lesklý polštářek z PVC s připevněným dildem.

Možná tenhle polštářek vypadá trochu divně, je však dokonale funkční. Perfektně padne téměř každému, jeho povrch je příjemně hladký a přímo si říká o namazání lubrikantem a osedlání. Navíc se tento polštář může stát opravdu nezvyklým bytovým doplňkem. Jenom jej pak nesmíte zapomenout na gauči, až přijede na návštěvu tchýně.

Dildo na polštáři
Zářivě rudý polštářek s penisem - hodil by se do vašeho interiéru?

Zaujal vás polštářek s dildem? A co takhle si pořídit nafukovací polštář s vibrátorem? Najdete je tady :) 

A kam nejraději upevňujete dildo vy?

Máte zkušenosti s nějakými dalšími nezvyklými místy pro upevnění dilda? Narazili jste někde v sexshopu nebo na internetu na nezvyklý postroj pro upevnění dilda? Podělte se s námi o své úlovky či nápady a zkušenosti.

Vybíráme z e-shopu