10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo 1/2

Možná jste si mysleli, že dildo, jakožto nejjednodušší erotická pomůcka vůbec, se bude i jednoduše používat. Jenže lidská fantazie mnohdy nezná mezí, zvláště, co se sexu týká. V dnešní době tak není problém sehnat dildo, které se dá upevnit v podstatě kamkoliv. V následujícím článku se mrkneme na ta nejdivnější místa, kam se dají dilda upevňovat.

10 nejdivnějších míst, kam upevnit dildo 1/2

1. Dildo na židli

Dildo upevněné na kusu klasického sedacího nábytku
Dildo upevněné na kusu klasického sedacího nábytku

Začneme zlehka a na úvod si představíme toto dildo se speciálním postrojem, díky kterému jej lze upevnit na židli.

Sedí se vám pohodlně? Na židli se vztyčeným penisem nejenom že sezení je příjemné, ale dokonce prokazatelně zlepšuje náladu. Doporučujeme všem šéfům pro jejich uremcané a věčně zašmunilé sekretářky, a taky všem státním a úředním institucím. Možná by pracovnice za přepážkou pak měly o důvod víc se na svět usmívat.

Ale teď vážně, upevněním dilda na židli sice nezískáte kdovíjaký šukací stroj, hlavní předností nově vzniklého nábytku je, že jeho opravdová funkce zůstává pozorovatelům skrytá. Dildo s popruhem k upevnění na židli dává pojmu 'sedavé zaměstnání' nový rozměr.

2. Dildo na bradě

Dildo na bradě - pracovní název: obrácený jednorožec
Dildo na bradě - pracovní název: obrácený jednorožec

Ač dildo upevněné na bradě působí na pohled přinejmenším zvláštně, jedná se o velmi praktickou erotickou pomůcku. Experti v cunnilingu vám jistě potvrdí, že moci partnerku dráždit jazykem zvenku, dildem zevnitř a ještě u toho mít volné obě ruce, je k nezaplacení.

Přes své nesporné výhody není dildo upevnitelné na bradu příliš oblíbenou erotickou hračkou. Možná za to může její prapodivný vzhled, možná je na vině náročnost jejího používání způsobující bolesti za krkem. Běžně člověk k dráždění partnerky vně i zevnitř prostě vezme do ruky obyčejné dildo nebo vibrátor a pořád mu ještě jedna volná ruka zbyde.

3. Dildo na míči

Nejnovější modely gymnastických míčů se od těch původních hodně posunuly. Ženy se zkrátka chtějí cvičením taky bavit.
Nejnovější modely gymnastických míčů se od těch původních značně posunuly. Ženy se zkrátka chtějí cvičením taky bavit.

Bizarním spojením gymnastické cvičební pomůcky a dilda vznikl tento balon s umělým penisem. Patrně byl navržen pro zaneprázdněné hospodyňky, které mezi vařením a poklízením domu už prostě nestíhají všechny kratochvíle a nechtějí si vybírat, zda budou ve volné chvíli masturbovat nebo cvičit pilates. Manžílci jim proto pořizují tento gymnastický míč s dildem, aby svým ženuškám ušetřili čas na křepčení kolem děcek nebo domácích mazlíčků.

Podle nás se jedná o skutečně revoluční eroticko-cvičební pomůcku, která je sice zatím nedoceněná, ale v blízké (ještě uspěchanější) budoucnosti, očekáváme velký boom hybridů tréninkového náčiní a erotických pomůcek.

4. Dildo na noze

Dildo upevněné na stehně sice vypadá na první pohled zvláštně, ale má řadu praktických využití.
Dildo upevněné na stehně sice vypadá na první pohled zvláštně, ale má řadu praktických využití.

Na tom, že si nějaká sličná kráska připne dildo do rozkroku, už dnes není nic nezvyklého. Ať už pak s umělým penisem obšťastňuje partnera nebo partnerku, pořád dochází k poměrně těsnému vzájemnému kontaktu. Proč by si ale někdo chtěl připínat dildo zrovna na nohu, kdy genitálie nemají nejmenší šanci se o sebe otřít?

Přišli jsme na to, že dildo s postrojem na nohu je ideální pro milovníky tance na klíněLap Dance. Poskytuje totiž tanečnici extra stimulaci, což zpravidla ještě zesiluje sexuální napětí mezi oběma aktéry.

Další využití pro dildo upevněné na stehně mohou najít lesbické páry, které chtějí zažít milostný akt „z očí do očí“ a současně nechtějí mít z nejrůznějších důvodů penis připevněný v rozkroku.

Poslední skupinou, která by mohl dildo na noze shledávat užitečným, jsou sexuálně dysfunkční páry, kdy muž má potíže s erekcí a přece by si přál pomilovat se se svou milovanu tváří v tvář.


Z úchylné srandičky nakonec vznikla plnohodnotná erotická pomůcka.
Z úchylné srandičky nakonec vznikla plnohodnotná erotická pomůcka.

5. Napůl dildo, napůl meč

Meč s dildem je spíše žertovným předmětem, než prvoplánovou erotickou pomůckou. Na tu se však postupem času vypracoval právě díky své neobvyklé konstrukci.

Mohutný penis 24 centimetrů dlouhý a místy až 7 centimetrů široký je vybaven pohodlnou rukojetí, která z něj dělá nezvykle velkou a přitom velmi snadno ovladatelnou erotickou hračku.

Tento meč s dildem místo ostří dnes seženete nejenom v obchodech s žertovnými předměty, ale i na pultech sexshopů. Jeho napodobeniny totiž začal pro velký úspěch vyrábět nejeden známý výrobce erotických pomůcek.

Kam připevníme dilda příště?

Prvních pět modelů dild, která se dají upevnit na ta nejzvláštnější místa jsme si představili. V druhém díle článku se podíváme blíž například na dilda upevnitelná na patu nebo na hruď jednoho z partnerů. Vzpomeneme ale i romantická dilda implementovatelná do polštářů nebo si představíme nejjednodušší šukací stroj všech dob. Sledujte Vibrátory.net, ať vám další díl o nezvyklých připínacích dildech neunikne.Související hračky