Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Znáte to, přepadne vás strašná chuť na sex, ale zrovna jako naschvál nikde kolem není povolná krasavice. Už pomalu protahujete ruku, že onu prácičku zase oddře sama, ale říkáte si, že to není úplně ono. Chtělo by to nějakou změnu… Což takhle vyzkoušet vlastnoručně vyrobený masturbátor?

Výroba masturbátoru pro pány snadno a rychle

Tato erotická pomůcka pro muže se hodně vzdáleně podobá umělé vagíně Fleshlight, ale jedná se masturbátor ve stylu udělej si sám. Můžete jej brát jako dostupnější variantu klasické Fleshlight, ale nečekejte od něj realističnost ani tak příjemný zážitek. Svůj výtvor můžete používat jako trenažer, pokud o koupi umělé vaginy nejste skálopevně přesvědčeni. Jeden takový tip pro kutily jsme již dříve na našem webu zveřejnili. Nyní pro vás máme další námět, pro vaši domácí tvorbu.

Jak udělat umělou vaginu?

Pro výrobu vlastní provizorní „fifi“ budete potřebovat latexové rukavice, menší ručník a gumičku do vlasů. Pracovní postup je hezky názorně zachycen na videu níže. Těm, kterým by snad používání po domácku vyrobené pomůcky, přišlo pod jejich úroveň, doporučíme se poohlédnout po umělých vaginách ve specializovaném obchodě.


Jak si jednoduše vyrobit masturbační pomůcku

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem

Související hračky