Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky

I ty nejpříjemnější činnosti mohou časem omrzet. Došly vám nápady na to, jak si zpříjemnit masturbaci? Prozradíme vám, s čím si hrají osamělé hospodyňky i to, kam ho strkají pánové, když se zrovna nikdo nedívá. 

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky

Jestliže člověk nemá dostatečně bujnou představivost, časem mu může zevšednět i masturbace. To ale mnozí z nás nechtějí dopustit, a tak vymýšlejí, jak si zpestřit chvíle, které tráví v milé společnosti sebe samých. Rozhodili jsme sítě a zjišťovali, jaké předměty dostupné v běžné domácnosti lidé nejčastěji používají jako sexuální pomůcky. 

Domácí klasika

První místo v naší neoficiální soutěži o nejvěrnějšího přítele osamělých dam získala, dle očekávání, sprcha. Respektive dobře mířený proud vody tryskající z ní.

V koupelně jsou k nalezení i další "sexuální pomůcky". Zeptejte se příslušnic něžného pohlaví ve vašem okolí, kolik z nich vlastní elektrický zubní kartáček. Prozradíme vám, že tato moderní pomůcka na čištění zubů by v naší soutěži získala pomyslné druhé místo.  

Ještě jeden "spotřebič" nesmí chybět v našem výčtu domácích klasik. Život lidem usnadňuje již přes padesát let a jako erotickou pomůcku ji mají v oblibě spíše páry. Možná už tušíte, že se jedná o automatickou pračku.

Masturbace ve sprše
Masážní sprcha dokáže uspokojit i náročnější ženy

Sexuální pomůcky z kuchyně

Je všeobecně známý fakt, že zelenina prospívá našemu organismu. Najdou se však takoví, které více než obsah vitamínů zajímá její tvar a konzistence. Některé druhy zeleniny se však pro roli intimních společníků hodí více než jiné.

Osamělé hospodyňky nejčastěji sahají po salátových okurkách. A jak by taky ne, tento plod rostliny z čeledi tykvovitých dorůstá do ideálních tvarů a současně nabízí možnost volby, co se velikosti týká.

Milovníci zeleniny, kterým nevyhovuje hladký povrch, sahají po kukuřici. Fajnšmekři ji před použitím dokonce odkládají na pár hodin do mrazáku. Nejenže si člověk dopřeje chladivý orgasmus, ale proces zamražení má i zásadní vliv na uvolňování kukuřičných zrn z klasu.

Hezky rostlá mrkev taktéž patří mezi evergreeny mezi zeleninovými dildy. Svým tvarem láká k zasunutí také banán a možná by vás to ani nenapadlo, ale v našem malém průzkumu padlo několik slov i o paprice.

„Tohle se mi stalo jednou na táboře, když mi bylo asi 16. Byla jsem hrozně nadržená a vybírat jsem si moc nemohla, tak jsem si do stanu propašovala papriku. Jak jsem se tak o ní dělala tak najednou praskla. Nevěřili byste, jak umí ty zrníčka uvnitř štípat!“

- Anonymní uživatelka fóra

Sex s okurkou
Matka příroda tvaruje zeleninu do nejrůznějších tvarů - nejlepší z nich je okurka!

Držátka a rukojeti

Další kategorií předmětů, které umí dobře posloužit necudnému účelu, jsou nejrůznější držátka, rukojeti, madla a násady

Zajímavé mohou být pak různé protiskluzové úpravy. Například rukojeť kartáče na vlasy se často stává masturbačním asistentem sličných dlouhovlásek. Ženy trochu drsnějších nátur zase sahají do kufříků s nářadím a vybírají z nich šroubováky se sympaticky tvarovanými rukojeťmi.

Hřeben jako anální kolík
Kartáč s takto tvarovanou rukojetí může fungovat jako provizorní anální dildo

Sex s vysavačem

Kam strčit penis? Roura vysavače zrovna nepatří mezi ta nejvhodnější místa. Někteří muži si však tento způsob stimulace nemohou vynachválit. A nejsou to pouze oni, koho masturbace vysavačem láká - nejedna hospodyňka svůj klín už takto potrápila. 

Pánové, pokud by vás napadlo strkat penis do vysavače (snad s představou, že tím nahradíte vakuovou pumpu), věřte, že byste o svůj penis mohli snadno přijít

Co se něžného pohlaví týče, místo vysavače by ženy měly vyzkoušet spíš sací stimulátor klitorisu - je to příjemnější a mnohem bezpečnější

Sex s vysavačem
Pokud nevíte kam strkat penis, neberte si příklad z tohoto mladíka

Tajemství domácích kutilů

Dámy mají masturbaci o něco jednodušší - vždy se najde nějaký předmět, který si doslova žádá o šoupnutí do vaginy. Pánové musí vždy improvizovat o trochu víc. Naštěstí je internet plný návodu na to, jak si chvíle o samotě zpříjemnit. Není to nic složitého a budete potřebovat pouze latexovou rukavici a ponožky, ručník či roli toaletního papíru. Inspirujte se článkem Jak si vyrobit umělou vaginu snadno a rychle.

Sexuální pomůcky sportovců a sportovkyň

Určité druhy sportovního náčiní se hodí i k jiným než ryze sportovním aktivitám. Násady od různých holí, například florbalových nebo golfových, mohou posloužit k sebeukájení docela dobře. Podobně i rukojeti tenisových, squashových a badmintonových raket.

Cyklistika je v našich luzích a hájích jedním z nejoblíbenějších sportů. Mnohé ženy mají jízdu na kole v oblibě i z jiných důvodů, než jakými jsou kochání se krajinou či závody se stopkami. Pro dámy, které chtějí mít z jízdy především požitek, existuje i jedna vychytávka - speciální vibrační povlak na sedlo.

Sex na kole
Jízda na kole je pro většinu žen velice příjemná záležitost

Recyklujte

Než se vydáte vyhodit obal do popelnice příslušné barvy, zamyslete se, jestli by se pro něj přece jenom nenašlo nějaké uplatnění. Mnoho žen se v internetových diskuzích svěřuje, že toho nejintenzivnějšího orgasmu dosahují za pomoci prázdné PET lahve.

Zdrojem inspirace se vám může stát návštěva koupelny. Najednou se na všechny ty lahvičky a tubičky od šamponů, kondicionérů, zubních past, intimních gelů a deodorantů budete dívat úplně jinak.

Milovnící análních zážitků si zase oblíbili samostatně balené doutníky. Co dělají s obalem jste se nejspíše už dovtípili sami.

Doutník
Obal nevyhazujte, doutník vykuřte stylově "po akci".

Bez mobilu ani ránu?

Co se elektronických vychytávek týká, množství strojů se zabudovaným vibračním zařízením je nepřeberné. Mezi neoblíbenější improvizované sexuální pomůcky patří jednoznačně mobilní telefon. Nahrává tomu i množství vibračních aplikací navržených přímo pro potřeby sebeuspokojování. 

A pokud chcete svého mazlíka uchránit před šťávičkami všeho druhu, doporučujeme vložit jej do kondomu - ideální je suchý kondom bez lubrikantu, který vám mobil nijak nezamaže. 

Mobil jako vibrátor
Stačí nasadit kondom, zapnout vibrační aplikaci a pořádně si užít

Designové a jiné specialitky

Možná jste také narazili na umělecká díla řezbářů, kteří byli při opracovávání vaší židle myšlenkami evidentně někde jinde. Překvapilo nás, kolik žen a mužů doma takový kus nábytku má a jak směle popisují způsob jeho užití.Jiní si zase nemohou vynachválit ledová dilda či gumové balonky plněné vodou. Výhodou je, že v případě plněného balonku si teplotu vody určujete sami.

Pravděpodobně nejopěvovanějšími provizorními erotickými pomůckami vůbec jsou svíčky. Hezky vklouznou tam, kam mají, vyrábějí se v nejrůznějších barvách, tvarech a velikostech a v případě potřeby není problém jejich tvar poupravit.

Balónek jako sexuální pomůcka
Balonek naplněný vodou plní necudná přání dospělých

Pár dobře míněných rad závěrem

Ne všechny předměty, na které doma narazíte, jsou vhodné k erotickým hrátkám. Nechceme vás strašit, příběhů z gynekologických a urologických ambulancí koluje po internetu i mezi lidmi víc než dost.

Přece jenom ale shrňme některá základní pravidla masturbace s předměty k tomu ne zcela určenými.

  • Základní pravidla masturbace s předměty, které k tomu nejsou určeny:

  • Ať už používáte jako dildo cokoliv, používejte kondom. Ovoce a zelenina bývají chemicky ošetřeny, věci denní potřeby jsou zase plné bakterií.
  • Dávejte pozor na skleněné lahve, při zasouvání do tělních otvorů u nich vzniká podtlak, v důsledku čehož si pak můžete přivodit zranění.
  • Vyvarujte se předmětů příliš hladkých a pravidelných tvarů (kulečníkové koule). Velmi těžko se dostávají ven.
  • Nepoužívejte příliš dlouhé předměty, nikdy nevíte, jak hluboko je v zápalu vášně zasunete.
  • Pozor na dřevěné předměty, i když jsou lakované, může se z jejich povrchu uvolnit tříska.

Pokud se nechcete nijak omezovat nebo se obáváte zranění, doporučujeme zainvestovat do kvalitní a bezpečné sexuální pomůcky

Každopádně, ať už masturbaci provádíte jakkoliv, hlavně si to užívejte! A pokud jsme některý váš oblíbený předmět nestihli v článku vyjmenovat, podělte se s námi o své zkušenosti :)

Vybíráme z e-shopu