Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 1/2

Jestliže člověk nemá dostatečně bujnou představivost, časem mu může zevšednět i tak příjemná činnost jako je masturbace. To ale mnozí z nás nechtějí dopustit, a tak vymýšlejí, jak si zpestřit chvíle, které tráví v milé společnosti sebe samých. Rozhodili jsme sítě a zjišťovali, jaké předměty dostupné v běžné domácnosti lidé k masturbaci používají nejčastěji. Pokud jste zvědaví, na co jsme přišli, čtěte směle dál.

Předměty denní potřeby jako erotické pomůcky 1/2

Domácí klasika

První místo v naší neoficiální soutěži o nejvěrnějšího přítele osamělých dam získala, dle očekávání, sprcha. Respektive dobře mířený proud vody tryskající z ní.

V koupelně jsou k nalezení i další erotické pomůcky, které už svým prapůvodním účelům slouží sporadicky. Zeptejte se příslušnic něžného pohlaví ve vašem okolí, kolik z nich vlastní elektrický zubní kartáček. Prozradíme vám, že tato moderní elektronická pomůcka na čištění zubů by v naší soutěži získala pomyslné druhé místo.  

Ještě jeden „spotřebič“ nesmí chybět v našem výčtu „domácích klasik“. Život lidem usnadňuje již přes padesát let a jako erotickou pomůcku ji mají v oblibě spíše páry. Možná už tušíte, že se jedná o automatickou pračku.

Masážní sprcha dokáže uspokojit i náročnější ženy
Masážní sprcha dokáže uspokojit i náročnější ženy
Elektrický kartáček na zuby - multifunkční vibrátor
Elektrický kartáček na zuby - multifunkční vibrátor

Ovocíčko, zeleninka, vitamínky

Že jsou ovoce a zelenina prospěšné pro náš organismus je všeobecně známý fakt. Najdou se však takoví, které více než obsah vitamínů zajímá jejich tvar, případně konzistence. Některé druhy zeleniny či ovoce se však pro roli intimních společníků hodí více než jiné.

Osamělé hospodyňky nejčastěji sahají po salátových okurkách. Jakby taky ne, tento plod rostliny z čeledi tykvovitých dorůstá do ideálních tvarů a současně nabízí možnost volby, co se velikosti týká.

Milovníci zeleniny, kterým nevyhovuje hladký povrch, sahají po kukuřici. Fajnšmekři ji před použitím dokonce odkládají na pár hodin do mrazáku.Potom nejenom, že si člověk dopřeje chladivý orgasmus, ale proces zamražení má i zásadní vliv na uvolňování kukuřičných zrn z klasu.

Hezky rostlá mrkev taktéž patří mezi evergreeny mezi zeleninovými dildy. Svým tvarem láká k zasunutí také banán a možná by vás to nenapadlo, ale v našem malém průzkumu padlo několik slov i o paprice.

„Tohle se mi stalo jednou na táboře, když mi bylo asi 16. Byla jsem hrozně nadržená a vybírat jsem si moc nemohla, tak jsem si do stanu propašovala papriku. Jak jsem se tak o ní dělala tak najednou praskla. Nevěřili byste, jak umí ty zrníčka uvnitř štípat!“

Anonymní přispivatelka fóra

Matka příroda tvaruje zeleninu do nejrůznějších tvarů
Matka příroda tvaruje zeleninu do nejrůznějších tvarů
Kukuřičný klas mezi zeleninovými dildy hledá konkurenci těžko
Kukuřičný klas mezi zeleninovými dildy hledá konkurenci těžko

Držátka a rukojeti

Další kategorií předmětů, které umí dobře posloužit necudnému účelu, jsou nejrůznější držátka, rukojeti, madla a násady. Ono zase není divu, co se má dobře držet, musí k tomu mít i vhodný tvar.

Zajímavé mohou být pak různé protiskluzové úpravy. Například rukojeť kartáče na vlasy se často stává masturbačním asistentem sličných dlouhovlásek. Ženy trochu drsnější nátury zase sahají do kufříků s nářadím a vybírají z nich šroubováky se sympaticky tvarovanými rukojeťmi.

Designéři rukojetí šroubováků mají bohatou fantazii
Designéři rukojetí šroubováků mají bohatou fantazii
Kartáč s takto tvarovanou rukojetí je skvělé provizorní anální dildo
Kartáč s takto tvarovanou rukojetí je skvělé provizorní anální dildo

A čím si děláte radost vy?

Sledujte náš web, v následující části našeho výčtu erotických pomůcek, které už máte doma, Vám představíme další intimní společníky.

Podělte se s námi o Vaše zkušenosti, přispějte svými tipy do diskuze pod článkem, inspirujte nás i ostatní čtenáře.

Autor:

Pomohl vám tento článek? Sdílejte jej dále.
Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Poslat odkaz e-mailem


Související hračky