Vakuová pumpa, podtlaková pumpa

Vakuová pumpa, podtlaková pumpa

Vakuové pumpy jsou erotické pomůcky vyráběné pro muže i ženy. Pumpa pro muže se skládá z podtlakového válce na penis a z odsávacího balónku. Pumpy pro ženy vypadají jako přísavka a přikládají se na vnější pohlavní orgány.

Vakuové pumpy pro muže

Účelem vakuové pumpy pro muže je vytvořit okolo penisu snížený atmosférický tlak, který způsobí nahrnutí krve do topořivých tělísek. Takto lze dosáhnout i velmi silné erekce. Podtlakový válec se nasadí na penis až k jeho kořeni. Je vhodné použít lubrikant. Odstranit ochlupení genitálií není nutné, pumpa pak ale lépe těsní.

Zdraví muži používají pumpy pro posílení erekce. Vhodné jsou i pro muže, kteří erekce dosáhnout nemohou (např. kvůli úrazu míchy). Spolu s erekčním kroužkem je podtlaková pumpa pomůckou výrazně zlešující jejich sexuální výkonnost.

Vakuové pumpy nejsou vhodné pro muže s potížemi krevního oběhu, cukrovkáře a pro osoby s nebezpečím trombózy.

Existuje několik typů vakuových pump pro muže. Klasické vakuové pumpy mají balonek nebo píst, který musíte mačkat, abyste vytvořili podtlak, automatické vakuové pumpy mají motorek - vytvoření podtlaku je tak mnohem jednodušší (stačí zmáčknout tlačítko). Kromě toho existují i vodní vakuové pumpy, které při vytvoření podtlaku využívají vodu, a další speciality, jako jsou vibrační pumpy nebo pumpy spojené s masturbátorem.

Vakuové pumpy pro ženy

Jsou založeny na stejném principu, avšak účelem je prokrvení stydkých pysků a poštěváčku. Zvýšený průchod krve genitálie zvýší citlivost genitálií a tím je umocněn sexuální prožitek ženy. Vaukové pumpy pro ženy mají nejčastěji mají tvar přísavky, podtlak se vytváří balónkem. Lze je použít i na jiné části těla.


Související hračky


Související témata

Erekční kroužek

Erekční kroužek

Škrtící erekční kroužky jsou erotické pomůcky, které se nasazují na kořen penisu a zabraňují odtoku krve při ztopoření. Celý článek...

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce

Erektilní dysfunkce (též impotence) je neschopnost muže dosáhnout erekce a udržet si ji pro úplný pohlavní styk a to až při... Celý článek...

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky

Erotické pomůcky jsou takové předměty, které jsou určeny ke zpestření sexuálního života nebo k autoerotice v případě chybějícího... Celý článek...