Hluboký orál

Hluboké kouření milují hlavně muži, protože má punc něčeho divočejšího a odvázanějšího. Máte strach se do toho pustit, protože nevíte, jak na to, aby se nedostavil dávivý efekt? Naučíme vás super techniky, díky kterým vám hluboký orál půjde snadno. Staňte se lepší milenkou...

10 tipů jak na orální sex

10 tipů jak na orální sex

27. 4. 2020 Bildy

Nejlepší dárek pro muže je orální sex. Nic nestojí a věřte, že když svou práci odvedete dobře, potěší ho víc, než nová vrtačka. Inspirujte se a připravte mu "ústní zážitek", na který jen tak nezapomene.

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření penisu

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření penisu

8. 12. 2016 Bohunka

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

5 tipů jak si zamilovat polykání semene

5 tipů jak si zamilovat polykání semene

13. 2. 2015 Mersey

Taky nechcete po sexu v ložnici studovat, kam všude to dostřelilo? Nesnášíte drhnutí zaschlého semene z vaší kůže? Naučte se polykat ;-) Že neexistuje nic, co by s vámi pohnulo a přimělo "tu děsnou tekutinu" vzít do úst? Vsadím se, že naše tipy na polykání semene změní váš pohled na věc.


Témata magazínu

Vybíráme z magazínu