Irrumatio, Throatfuck, Mouth-fucking, šukání do pusy, soulož do pusy

Irrumatio, Throatfuck, Mouth-fucking, šukání do pusy, soulož do pusy

Irrumatio je termín z antického Říma. Znamenal strkání penisu do pusy, krku, mezi nohy, prsa nebo hýždě. Dneska už se používá pouze ve významu strkání penisu do pusy a krku.

Od felace se liší tím, kdo je v páru aktivní. Při blowjobu je aktivní „kouřící“. Při irrumatiu je v pasivní roli. Muž sám hýbe boky podobně jako při vaginálním sexu a určuje, jak rychle a hluboko penis strčí. Může také držet hlavu pasivního partnera a přirážet. Dominantní partner si může pomoci např. i popruhy na blowjob, pomocí kterých určuje rychlost a hloubku zásunu.

Termín pochází z latinského irrumare = cucat, orálně uspokojovat.

Orální znásilnění

Irrumatio je jednou z oblíbených technik v BDSM
Irrumatio je jednou z oblíbených technik v BDSM

Pro „kouřícího“ může být irrumatio dost nepříjemné. Pokud dominantní partner, který žádnou bolest necítí, není citlivý, penis naráží do tváří, nebo zajede až do krku a může vyvolávat pocity dávení.

O irrumatio se občas mluvilo i jako o orálním znásilnění. V dnešním kontextu se tak dá chápat, pokud nebylo přijato dobrovolně.

Irrumatio ve starém Římě

Orální sex byl ve starém Římě něčím ponižujícím. Pusa byla nástrojem řečníků a rétorika byla ve starém Řecku a Římě vysoce ceněna.

Římané často žertovali o irrumatio jako o nástroji k umlčení žvanila. Navíc, vnucení penisu do něčí pusy znamenalo mít nad ním moc.

Související zdroje


Související hračky


Související témata

69

69

69 možná není nejpopulárnější sexuální poloha na světě, ale společně s misionářem a pejskem patří k těm nejznámějším. Je založená na tom, že si oba partneři dopřávají orálního sexu najednou.... ...

Deep throat

Deep throat

Deep throat je forma orálního sexu, při níž si žena či muž zavádí penis do úst až po kořen, v některých případech společně s varlaty. Tímto způsobem se penis dostane až do hrdla, čím dochází k intenzivnímu dráždění žaludu a předkožky.... ...

Felace

Felace

Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a... Felace (z latinského fellātus, což znamená sát)  je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a jazyk ke stimulování mužských pohlavních orgánů, zejména penisu. Lidově se také nazývá kouření penisu či kuřba.... ...

Orální sex

Orální sex

Orálním sexem se rozumí stimulace a dráždění pohlavních orgánů partnera ústy. Partner u toho může být buď pasivní a jen si užívat rozkoš, nebo je možné si orální hrátky ozvláštnit a vzájemně se dráždit a uspokojovat v pozici 69.... ...

Vybíráme z e-shopu