Irrumatio, Throatfuck, Mouth-fucking, šukání do pusy, soulož do pusy

Irrumatio, Throatfuck, Mouth-fucking, šukání do pusy, soulož do pusy

Irrumatio je termín z antického Říma. Znamenal strkání penisu do pusy, krku, mezi nohy, prsa nebo hýždě. Dneska už se používá pouze ve významu strkání penisu do pusy a krku.

Od felace se liší tím, kdo je v páru aktivní. Při blowjobu je aktivní „kouřící“. Při irrumatiu je v pasivní roli. Muž sám hýbe boky podobně jako při vaginálním sexu a určuje, jak rychle a hluboko penis strčí. Může také držet hlavu pasivního partnera a přirážet.

Termín pochází z latinského irrumare = cucat, orálně uspokojovat.

Orální znásilnění

Irrumatio je jednou z oblíbených technik v BDSM
Irrumatio je jednou z oblíbených technik v BDSM

Pro „kouřícího“ může být irrumatio dost nepříjemné. Pokud dominantní partner, který žádnou bolest necítí, není citlivý, penis naráží do tváří, nebo zajede až do krku a může vyvolávat pocity dávení.

O irrumatio se občas mluvilo i jako o orálním znásilnění. V dnešním kontextu se tak dá chápat, pokud nebylo přijato dobrovolně.

Irrumatio ve starém Římě

Orální sex byl ve starém Římě něčím ponižujícím. Pusa byla nástrojem řečníků a rétorika byla ve starém Řecku a Římě vysoce ceněna.

Římané často žertovali o irrumatio jako o nástroji k umlčení žvanila. Navíc, vnucení penisu do něčí pusy znamenalo mít nad ním moc.


Související hračky


Související témata

69

69

69 možná není nejpopulárnější sexuální poloha na světě, ale společně s misionářem a pejskem patří k těm nejznámějším. Celý článek...

Deep throat

Deep throat

Deep throat je forma orálního sexu, při níž si žena či muž zavádí penis do úst až po kořen, v některých případech společně... Celý článek...

Felace

Felace

Felace je označení takové sexuální aktivity, při které se používají ústa, rty a jazyk ke stimulování mužských pohlavních... Celý článek...

Orální sex

Orální sex

Orálním sexem se rozumí stimulace a dráždění pohlavních orgánů partnera ústy. Celý článek...