Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření penisu

Kouření je dost možná nejdůležitější věc v posteli. Je to jako umění. Všimla sis, že i když je chlap podrážděný, tak jakmile vezmeš jeho penis do pusy, rázem se zklidní? Zlepši své umění orálního sexu a odměnou ti bude spokojený partner. Prozradím ti 10 vychytávek, díky kterým jsem se stala královou felace. Můžeš jí být i ty.

Deník dokonalé milenky – 10 pokročilých technik kouření penisu

Dobrou kuřačku dělají jedině hodiny a hodiny strávené poctivým kouřením penisu. Není ale žádná věda v tom, když budeš desítky minut otupěle jezdit pusou nahoru a dolů. Tím si akorát strháš krční páteř. Opravdové kouzlo kouření spočívá ve střídání různých podnětů, hraní si s psychikou muže a s pečlivou a propracovanou prací jazyka.

Pojďme se spolu podívat na deset poměrně snadných tipů, které když se naučíš v klidu zapojovat do orálního sexu, uděláš svého muže doopravdy šťastného (ano, chlapům fakt stačí ke štěstí málo).

1. Natvaruj jazyk pro dokonalý blowjob

Jako malou holčičku mne vždy fascinovalo pohrávat si s jazykem a dělat z něj různé tvary. Hráli jsme si tak všichni a předháněli se v tom, kdo z jazyku umotal složitější uzel. V dospělosti na to zapomínáme a to je zrovna při felaci velká škoda. Při kouření ptáka jsem v průběhu času zjistila, že muži reagují na různé natvarování jazyka jinak. Trénovala jsem nejprve v ústranní sama, vždy jsem si strčila do pusy dva prsty, zkoušela čarovat s jazykem a někdy mě hodně překvapilo, jaké to je a co to dělá.

  • Rada: Když máš na jazyku žalud, zkoušej jazyk různě ohýbat, natáčet a kroutit, dotýkat se jen ostře špičkou nebo naopak co nejširší plochou.

Holky, tak takhle ne. To neumíte nic lepšího?

2. Věnuj pozornost dotekům šourku

Při kouření péra jsem se v mládí soustřeďovala jen na práci s penisem. Ale to byla velká chyba, protože koule jsou velmi citlivá oblast. Teprve až když jsem si jich začala opravdu všímat, stala se z mého kouření opravdová pecka. Vždy ale musím dávat pozor na jemné doteky. Zjistila jsem, že někdo dotek na koulích vůbec nesnese, jiný zase bude doslova vyžadovat hrubší zacházení. Tahání za šourek obvykle funguje dobře. A víš vůbec jak je na tom tvůj chlapec? Myslím, že je na čase to zjistit. Pokud jsi to již zkoušela a tyto doteky moc rád nemá, nic není ztraceno. Zapoj je do hry nenápadně a velmi jemně. Musí být hodně vzrušený. Časem si zvykne a oblíbí si je.

  • Rada: konečky prstů jemně poklepávej na kůži šourku, prsty navlhči a kresli jimi kroužky po celých koulích, vezmi kůži těsně pod penisem do prstů a jemně za ni tahej, celé koule jemně masíruj dlaněmi.
Sání koulí
Sání koulí kvituje mnoho mužů s povděkem. Asi mu je nemusíš hned ukousnout, ale aspoň malý kontakt určitě stojí za zkoušku

3. Rada pro silnější erekci a citlivější penis

Mám muže mladistvého a vše mu funguje jak má, přesto je někdy unavený z práce nebo taky po třetím čísle už to nestojí, jak by mohlo. Časem jsem pro podporu erekce vychytala zaručenou kombinaci dvou pomůcek. Erekční kroužek a sání. Sání je fajn, ale víš proč? Když při kouření ptáka saju, natáhnu do něj ještě více krve , čímž podpořím erekci a přidám péru na citlivosti. (Nesaju ale trvale a dlouho, to taky není muži příjemné. Umění sání spočívá v odhadu kolik, kdy a jak nasát.) A proč používám erekční kroužek? U kořene penis trochu zaškrtím a tím se udrží krev v penisu.

  • Rada: ke kořenu penisu navlíkni erekční kroužek, ke kouření přidávej sání a měň jeho intenzitu. Dělej v sání přestávky a střídej s jinými technikami. Neboj se mlaskat, chlapi vlhnou když slyší, jak si to kočička s jejich chloubou užívá.

4. Jeden malý prstík do zadečku

Análek je velmi citlivá oblast. Za těch pár let, co už mám v různých vztazích za sebou, jsem si to ověřila u několika partnerů. Můj stávající dlouhodobý partner v tom není žádná výjimka. Dříve o análních hrátkách moc nepřemýšlel, ale po čase vyměkl. Přesvědčila jsem ho svou neinvazivní jemností, že je to skvělé.

Přečti si také: Příručka análního začátečníka: Tvůj první prst v zadečku.

Když svou hru dobře odhadnu, kupa nervových zakončení v rektálním ústí mého partnera odmění dokonalým blahem. Pro mnoho mužů je to ošemetná oblast, do které nás jen tak nepustí. Ovšem zjistila jsem, že není lepšího načasování než při kouření penisu. Buď to kousne teď nebo nikdy. K análnímu prožitku je potřeba vzrušení a to je při felaci enormní. Takže to využívám a citlivě zkouším jeden malý prstík.

  • Rada: počkej až bude uvolněný a hodně nažhavený. Nejdřív jen jezdi okolo a obezřetně se přibližuj, líbej a lízej jeho análek, pak jemně a krátce zatlač navlhčeným prstem nebo špičkou jazyka a zase jdi pryč. Zopakuj tolikrát, až prst hladce vklouzne dovnitř. Pokud se cítí z prstů nesvůj, u análního kolíku mít zábrany nejspíš nebude.

Přečti si také: Z deníku Nadsamce: Jak jsem přišel o anální počestnost.

5. Hluboké kouření nebo klidně mouth fucking

Asi neexistuje muž, který by deepthroat neměl rád nebo o tom aspoň nesnil. Musela jsem ale hodně trénovat svůj dávivý reflex. Není to něco, co se podaří napoprvé. Ale zjistila jsem, dříve či později (v závislosti na velikosti penisu) se k tomu může propracovat každý. Jde jen o vytrvalost a trénink. Většinou se neubráním slzám z dávení, ale moc dobře vím, že je to zatraceně sexy a mého muže to dostává do nebe.

  • Rada: vyplázni jazyk co nejvíce a polož na něj penis. Nasávej ho jakoby hrdlem, horním patrem. Může pomoct, když požádáš partnera, aby ti přitlačil hlavu (citlivě, po domluvě), což ho samo o sobě hodně vzruší. Nejvyšší level je mouthfucking, což je pro opravdové královny hlubokého kouření.
Stoupneš v jeho očích, když se nebudeš bát trochu ušpinit slinami a jeho šťávami
Stoupneš v jeho očích, když se nebudeš bát trochu ušpinit slinami a jeho šťávami

Přečti si také: Pánské anální hračky jako prevence zdraví.

6. Masíruj hráz a pohlaď prostatu

Hráz je oblast mezi koulemi a análem. Hlouběji v těchto místech je uložená prostata. Když na hráz přitlačím trochu víc, mám tak šanci se prostaty vzdáleně dotknout. Zdařilá masáž hráze mého muže vždy umí při kouření penisu krásně navolnit a navodit mu neskutečný pocit pohodlí.

  • Rada: dotýkej se hráze nejdřív zlehka, hlaď ji odshora dolů a zpět. Přidávej na tlaku, ale zachovej si citlivost. Když se mu to líbí, klidně přitlač a poškádli mu prostatu.

Přečti si také: Masáží P-bodu k excelentním výstřikům.

7. Udržuj oční kontakt

Vidíme to na každém lepším péčku – holčina klečí u stojícího muže a při kouření vyvrací oči vzhůru a kouká mu do očí. Je to sexy pro pohled kamery, ale rozhodně je to neuvěřitelně vzrušující i pro muže. Chlapi rádi koukají na to, jak jejich péro někam mizí a když je to pusinka sexy roštěnky a má na to ještě takhle dokonalý výhled, pak je extáze zaručena. Když k tomu nasadím oddané oči a hluboký pohled do očí, mám vždy zaručeno chvalořečení. Není to mě sice moc pohodlné, ale chvíli se to vydržet dá.

  • Rada: upřímně a se zájmem se dívej do jeho očí, zatímco mu poctivě kouříš. Když to spojíš s hlubokým polykáním a z tvých kukadel vyjede z lehkého dávení slza, nemůžeš svému miláčkovi dopřát krásnější pohled.
Saj mu penis, hleď mu u toho hluboko do očí, a odpustí ti i včerejší nákupy
Saj mu penis, hleď mu u toho hluboko do očí, a odpustí ti cokoli

8. Vzdychej s pérem v puse

Srandovní nebo zbytečné? Ale vůbec, spíše naopak. První efekt je psychologický. Když muž slyší, jak si to sama užívám, je schopen se více uvolnit a vychutnat si to, protože to nevypadá jen jako moje povinnost. A zadruhé rozeznění tónů v mých ústech s sebou nese vibrace, které velmi příznivě ovlivňují jeho příjemné pocity na žaludu.

  • Rada: neboj se vzdychat, ale buď autentická. Musí tě to opravdu bavit a to je pro muže ta největší satisfakce.

9. Přizvi malé robertky

O zapojení análku při kouření péra jsem už psala. Někdy je pro mě ale vibrátorek lepší varianta než prst. Například ráda používám malé hladké robertky, protože dobře kloužou jsou příjemnější tím, že zajedou do zadečku snadněji. Za těch pár let, co spolu bydlíme, jsme se dostali už mnohem dále. Při pokročilejších hrátkách s mým mužem zase někdy už prsty nestačí a potřebuji mu do zadku vrazit něco pořádného a zahnutého.

  • Rada: pro začátek si vezmi malý hladký vibrátorek. Až to pořádně rozjedeš, nezapomeň dobře namazat a zkus něco většího zahnutého na masáž prostaty. Kouření je nejlepší okamžik, kdy můžeš anální pokusy provádět.

Přečti si také: Jak vybrat erotickou pomůcku pro muže na masáž prostaty.

10. Vezmi moc do svých rukou

Pouze pro partnery, kteří již mají zkušenosti s roleplay. Felace je vlastně takové předání síly ženě. Muž sice na jedné straně pohodlně přijímá orální uspokojení, na druhé straně však tím, že svěří svůj penis do mých rukou a úst, mi jednoznačně předává otěže. Rozkoš jej oslabuje a pokud si to má pořádně užít, nemůže vše stále kontrolovat. Jakmile vidím, že se uvolňuje, mám ho ve svých rukách. Je to skvělá chvíle, kdy můžu projevit trošku své síly navrch. Ne arogancí a ubližováním, ale troškou té vzrušující nadvlády. Je to spíše hra s psychikou, než nějaké velkolepé BDSM techniky.

Můj muž má například hodně rád, když u kouření penisu stojí a já mu klečím u nohou a když si posunu penis hluboko do pusy a u toho ho pevně chytnu za zadek a zaryju nehty do půlek. Nebo když kouření proložím honěním a na penis si pořádně plivnu, aby v dlani klouzal.

  • Rada: převezmi iniciativu a neboj se být alespoň malinko hrubější než obvykle. Ideální start je pěkný dirty talk, můžeš zkusit štípnout jeho koule nebo za ně zatáhnout čí poplácat. Za projev nadvlády je jednoznačně považováno i proniknutí do análu, takže se k tomu klidně odhodlej. Hlavní je pečlivě sledovat reakce, protože tyhle hry jsou už pro pokročilé.

Neocenitelná rada pro skvělé kouřené penisu

Pročítání článků z tebe excelentní kuřačku neudělá. Tak ho pěkně chytni za jeho nástroj a místo slov naplň svou pusu konečně něčím pořádným a trénuj.

Vybíráme z e-shopu