Pegging, Bend Over Boyfriend, BOB

Pegging, Bend Over Boyfriend, BOB

Pegging je heterosexuální anální praktika, při níž žena zasouvá do partnerova konečníku prsty, vibrátordildo, anální kolík nebo jiné erotické hračky.

Pochází z anglického slova peg = kolík, pegging = klínování. Občas se nazývá také bend over boyfriend (doslova "předkloň se k příteli") nebo zkráceně BOB

Pegging v médiích

Pegging popisuje už William S. Burroughs ve svém románu Nahý oběd z roku 1959. V roce 1975 byla tato praktika explicitně zobrazena v pornografickém filmu The Opening of Misty Beethoven.

Nejvíce však pegging zpopularizoval až americký žurnalista Dan Savage ve svém pravidelném novinovém sloupku Savage Love (Divošská láska). Věří, že by si každý muž měl zkusit pegging aspoň jednou v životě. Dovolí mu prožít zcela nové pocity a ukáže mu, jaká je v sexu pozice "přijimatele".

Jak na BOBa

Žena dráždí muže.
Žena dráždí muže

U této praktiky je na místě používat lubrikační gel, kterým žena nejdříve zvlhčí partnerův konečník. Muž musí uvolnit anální svěrač, potažmo mu ho může uvolnit žena masáží řitního otvoru prstem. Poté již může partnerka "zasunout".

Celé hýždě jsou protkány velkým množstvím nervových zakončení a jsou tak jednou z nejcitlivějších oblastí na těle. Navíc muž může při peggingu masturbovat, nebo o to poprosit ženu.

Žena zase může být stimulována koncem dilda, potažmo můžete využít dvojité dildo.

Nejoblíbenější (i když rozhodně ne jedinou) polohou pro pegging je tzv. doggystyle, čili poloha zezadu. Při ní je prostata muže stimulována na maximum, takže orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat.


Související hračky


Související témata

A tergo

A tergo

A tergo je latinské označení pro jednu z penetrativnich pozic při pohlavním styku, konkrétně poloha zezadu. Celý článek...

Anální sex

Anální sex

Anální sex je sexuální styk do análního otvoru. Do tohoto pojmu se zahrnuje i dráždění análního otvoru jazykem, tzv. Celý článek...

Dildo

Dildo

Dildo je nevibrační erotická pomůcka ve tvaru penisu. Jedná se pravděpodobně o nejstarší a nejrozšířenější pomůcku. Celý článek...

Lubrikační gel

Lubrikační gel

Lubrikační gel je polotuhý materiál vytvářející na pokožce tenkou vrstvu, která pomáhá snižovat tření. Celý článek...

Strap-on penis

Strap-on penis

Strap-on penis je dildo nebo vibrátor s popruhy uzpůsobenými k připnutí a nošení. Celý článek...