Ultimátní randící rádce

Jste spolu týden, rok, nebo jste už manželé desítky let? Trávíte čas společně nebo vás dělí práce? Máte volný večer sami pro sebe, nebo doma okounějí děti? Pro každého z vás jsme připravili pár tipů na prima večer. Hurá do toho, čeká vás rande...

Ultimátní randící rádce

Rande je erotická či romantická schůzka mezi (minimálně) dvěma lidmi. Pojďte to vzít zodpovědně do svých rukou a připravit svému priotějšku romantický i erotický zážitek. Asi těžko vám něco bombastického jen tak spadne do klína, takže zapojte fantazii a zařiďte si super den a večer. Mákněte na přípravě, vyplatí se vám to!

Volný večer jen ve dvou

Bezdětní, s odrostlými dětmi, nebo s dětmi někde na hlídání. Hlavní je, že jste jen vy sami dva. Kam vyrazíte?


Rozjeďte to spolu v sauně
Rozjeďte to spolu v sauně
 • Kam do restaurace – vyberte něco speciálního, zajeďte třeba do vzdálenějšího města. Doporučujeme restauraci ve vyšším patře, ze které je pěkný romantický výhled. Již při jídle začněte erotické hry a svádění, přečtěte si jak na to.
 • Zajděte do sauny nebo na společnou partnerskou masáž, třeba i tantrickou.
 • Od věci nebude ani kino. A když vyberete místo pěkně vzadu, můžete rozjet prasárničky na tajnačku pod rouškou tmy.
 • Co takhle swingers nebo jen tak domácí erotickou party s pár dobrými kamarády? Odhoďte zábrany, rozhlídněte se po možnostech ve vašem okolí, nenápadně to zkuste nadhodit vhodným kamarádům. Pozvěte je třeba na erotický pokr. Užijte si nevšední pařbu!

Když máte doma dětičky

I nezdolní raubíři jednou odpadnou a usnou a v tu chvíli nastává váš večer. Udělejte to tak, ať je večer už vše hotovo i uklizeno. A možná pomůže vymyslet nějaký společný výlet s cílem sebe šetřit a děti utahat (zábavní park, aquapark apod.). Udělejte si čas opravdu jen na vás dva a buďte konečně v klidu spolu.


Utahejte hlavně děti, ne sebe, abyste neusnuli v nejlepším (George (Paul Rudd) a Linda (Jennifer Aniston) ve filmu
Utahejte hlavně děti, ne sebe, abyste neusnuli v nejlepším
(George (Paul Rudd) a Linda (Jennifer Aniston) ve filmu "Tohle je ráj")
 • Dobrá bašta je základ – nechte si dovézt jídlo, stavte se pro krabičku do oblíbené restaurace nebo třeba uvařte. Hlavně to neodbývejte, žádný chleba s máslem, ale nějakou opravdovou delikatesu (tip na valentýnské domácí menu) a k ní kupte bublinky. Použijte jídlo jako afrodiziakum k sexu.
 • Erotický film vás zaručeně naladí. Klidně můžete zkusit sáhnout po klasice jako je Josefína Mutzenbacher, Emmanuele, Paprika. Nebo zkusit nějakou erotickou předělávku známého příběhu, například Robinson Crusoe nebo Pirátky z Karibiku.
 • Jako předehru zařaďte po náročném dni příjemnou masáž, která uleví i vzruší. Nebojte se masírovat i intimní partie. TIP: Zkuste masážní svíčky
 • Rozjeďte to na neobvyklých místech vašeho bytu. Rozhlédněte se kolem sebe a podívejte se na svůj nábytek erotickýma sexuchtivýma očima. Na kuchyňské lince? Na pračce? Na okraji vany? Na parapetu okna? Nebo prostě jako zvířátka na podlaze? Použijte věci denní potřeby jako erotické pomůcky. Dejte stereotypu KO.

Když máte práci i v sobotu, rozjeďte to po SMS

Bohužel se svou polovičkou nemůžete být kvůli práci? Nesmutněte a zkuste si i tak zpříjemnit den, třeba si pište SMS (sexting).

Užijte si romantiku přes sms
Užijte si romantiku přes SMSky
 • Romantické či erotické SMS ještě nevyšly z módy. Jste zvyklí si psát už jen faktická sdělení? Vraťte se do období zamilování a napište miláčkovi něco hezkého, že vám chybí, že na něj máte chuť atd. Nebojte se odvázat a pustit se i do prasárniček.
 • Při návratu z práce domů doneste něco dobrého nebo pěkného. I když jste si večer nemohli užít, pěkná kytička, bonboniérka nebo lahvinka určitě mile potěší i na druhý den.
 • Jemně, ale nekompromisně vlítněte na svou polovičku. Začněte pohlazením a polibky a pak pořádně rozjeďte to, co jste si v SMS slíbili.

Žhavé zprávičky, to je sice pěkné, ale co teda napsat? Tady nabízíme pár větiček, které můžete zakomponovat do svádění. Hlavně pomalu a postupně vtahujte partnera do hry, nevybalte všechno najednou.

 • Co máš na sobě?
 • Chtěl/a bych tě mít u sebe pod peřinou...
 • pro muže – Začínám mít v kalhotách těsno, když na tebe pomyslím, když si představím tvá prsa...
 • pro ženy – Vlhnu, když si na tebe vzpomenu, hlavně na toho tvého...

Rozděleni dalekou služební cestou

Váš miláček je daleko a nevrátí se ani dnes ani zítra :( Ještě, že máme ty moderní technologie (mrkněte na pár tipů pro chytré telefony, technickou vychytávku LovePalz, která vás přes internet autenticky propojí). Nebo si prostě jen zavolejte.

Při sexu po telefonu máte tu výhodu, že si na sebe můžete vzít klidně tepláky (Fantozzi)
Při sexu po telefonu máte tu výhodu, že si na sebe můžete vzít klidně tepláky (Fantozzi)
 • Máte počítač, tablet, smartphone (chytrý telefon, prostě dotykáč), webkameru? Poohlédněte se po aplikacích, které umožňují videohovor. Večer si zavolejte, bude hezké se vidět.
 • Dámy, pořiďte sexy prádlo a při videohovoru začněte svého drahého svádět. U hovoru se pomalu svlékněte, rozjeďte hru svádění. Buďte jako rajda, zatancujte mu, hlaďte své tělo, cokoliv vás napadne.
 • Když nemůžete být spolu fyzicky, udělejte si to spolu na dálku. Přes web kameru nebo jen po telefonu. Zkoušeli jste už sex po telefonu? ;-)

Chcete být akční a zařídit miláčkovi úžasný láskyplný zážitek?

Máte možnost vyrazit spolu na celý víkend? Skvěle! Pojměte to klidně velkolepě.


Trocha kýčovité romantiky občas nezaškodí
Trocha kýčovité romantiky občas nezaškodí
 • Zařiďte překvapení a objednejte hotel. Ideálně s wellness procedurami a plnou penzí.
 • Nakupte pár červených růží a jejich okvětní lístky rozprostřete po celé posteli. Je to sice takové klišé z romantických fotografií, ale upřímně – už jste to zkoušeli v reálu? Vaši partnerku tím nadchnete! Nedoporučujeme to zkoušet doma, růže barví.
 • Vezměte s sebou techniku a na mobil, tablet nebo notebook připravte romantické songy, které krásně doplní atmosféru.

Tipy pro začínající vztah

Pomaličku, polehoučku. Potěšit, ale nevypašit. Jste ve fázi poznávání jeden druhého, takže to chce moc neexperimentovat, spíše vsadit na klasiku a zkusit se trochu posunout ve vzájemném poznání. Nepouštějte se do žádných větších akcí... ale do polibků se klidně pustit můžete ;-)


Užijte si první polibek, jemně, něžně a citlivě
Užijte si první polibek, jemně, něžně a citlivě
 • Začněte procházkou, restaurací, kinem, pozorujte hvězdy.
 • Dejte si drobné dárečky pro radost (kytičku, bonbóny).
 • Zkuste třeba čajovnu, tam bývají k dispozici tichá intimní zákoutí a mnohdy i s pohodlným posezením, ve kterém už nebude daleko k prvním dotykům a polibkům.
 • U tebe nebo u mně? Najděte si klidné intimní místo, kde budete jen sami vy dva.
 • Povídejte si, pomalu začněte s dotyky, polibky. Postupujte opravdu opatrně a dobře čtěte reakce toho druhého. Jemnost a ohleduplnost by mělo být hlavní heslo večera.
 • Chce to dobrý odhad. Nebuďte trouba, který se nezmůže ani na pusu. Ale zase nedoporučujeme překotné erotické pokusy.

V klidu, hezky, jen tak spolu

Nechce se vám nic extra podnikat, nikam jezdit ani moc blbnout v posteli. Prostě jen tak hezky být spolu, sami v klidu si ten pěkný den prožít.


Prostě si pro sebe najděte čas
Prostě si pro sebe najděte čas
 • Jděte na procházku, pomalinku si projděte hezká místa. Nebojte se držet za ruce, kolem pasu.
 • Udělejte si čas na polibky, pohlazení.
 • Povídejte si, buďte jeden pro druhého.
 • Kupte lístky do divadla, na koncert nebo výstavu.

Tipy pro všechny, i pro samotáře


Vzpomeňte si i na mámu
Vzpomeňte si i na mámu

Nezapomínejte, že máte ve svém okolí lidi, které máte rádi. Máte opravdu dobrého přítele? A co maminka? Zamyslete se, koho vlastně máte opravdu rádi? Řekněte mu to. Zavolejte mu, napište sms, pošlete kytici. Stačí jen říct "Mám Tě rád a děkuji, že jsi."

Nápady na romantické i erotické dárky

Nevíte, čím miláčka z lásky obdarovat? Každá maličkost darovaná upřímně od srdce je ten pravý dárek.

Vybíráme z e-shopu