Sexuální hračka od LovePalz propojí milence přes internet

Virtuální sex zažívá v poslední době boom. Technologický pokrok se promítá do všech odvětví a díky internetu můžeme propojit rychle a snadno téměř vše. Ale co když Vám zrovna partner odjede na služební cestu a vám je po něm opravdu smutno? Ani tehdy si sex s ním nemusíte odepřít. Online vás propojí nová sexuální hračka od firmy LovePalz.

Sexuální hračka od LovePalz propojí milence přes internet

Každý z dvojice má u sebe své vlastní zařízení a díky propojení přes internet je jedno jaká vzdálenost milence rozděluje. Jenda část je anatomicky a funkčně přizpůsobena ženě, druhá muži. Tvůrci se při volbě názvu nechali inspirovat řeckou mytologií a zařízení určené ženám se tak nazývá Hera, zatímco přístroj pro muže je označován jako Zeus.

Pohyby a reakce jednoho z partnerů jsou snímány a zaznamenávány pomocí senzorů a přenášeny online do přístroje toho druhého. Tvůrci jsou si jisti, že jejich sexuální přístroj díky své konstrukci, funkcím a internetovému propojení, poskytne plnohodnotný sexuální zážitekoběma stranám. Lepší prý může být už jenom sex v reálu.

Konstrukce sexuální hračky LovePalz
Konstrukce sexuální hračky LovePalz

Přístroj firmy LovePalz, který dokáže zprostředkovat virtuální sex v reálném čase, do prodeje přišel v dubnu 2013. Pokud byste měli zájem o koupi této erotické pomůcky, celá sada vás vyjde na 378$, jednotlivě koupíte Dia či Heru za 189$.

Vypadá to, že o virtuální sexuální zkušenost je skutečný zájem. Ještě před tím, než se přístroje od LovePalz začaly prodávat, zvládli zákazníci učinit přes 5 000 předobjednávek. Dle informací uveřejněných na serveru Adam & Eve, lidé utratí ročně za sexuální pomůcky přes 15 miliard dolarů. To by bylo, aby se technologická novinka od LovePalz neprodávala. Totéž si nejspíš myslí i zástupci samotné společnosti, když odmítli prezentovat svůj výrobek na serveru Kickstarter, díky čemuž by mohli získat finance na další vývoj a propagaci produktu. Místo toho se v LovePalz rozhodli to zkusit na vlastní pěst a zatím se jim toto rozhodnutí vyplácí.

Možná jste zaregistrovali, že Zeus a Hera od LovePalz nejsou jedinou erotickou pomůckou, která dokáže zprostředkovat reálnou sexuální rozkoš přes internet. Luxusní šukací stroj TrillHammer sex machine jsme vám již v jednom z našich článků představovali. Vězte, že nástup cybersexu je za dveřmi a podobných technologických vychytávek bude přibývat.

Vybíráme z e-shopu