Valentýnské vychytávky pro chytré telefony

Říká se, že svatý Valentýn je, krom svátku všech zamilovaných, svátkem obchodníků s květinami. Možná že patříte mezi tu část našeho národa, která směle rozhlašuje, že tento americký komerční svátek jde kolem nich. My ale víme, že stejně někde ve skrytu duše doufáte, že si na vás vaše drahá polovička vzpomene a něčím vás překvapí. Pro tyto případy jsme dali dohromady pár tipů, jak se to dá odbýt levně, ale při tom hodně stylově.

Valentýnské vychytávky pro chytré telefony

Tentokrát jsme se zaměřili výhradně na chytré telefony. Zapomeňte na návštěvu květinářství těsně před zavíračkou a vyprošování poslední zvadlé růže (případně karafiátu). Tyhle valentýnské vychytávky se nesou v duchu pokroku, hlavně toho technologického.

Vibrátor ovládaný smartphonem

Vibease: ukázka uživatelského rozhraní mobilní aplikace
Vibease: ukázka uživatelského rozhraní mobilní aplikace

Vibease je moderní masážní zařízení, jak jej nazývají sami tvůrci, které lze pomocí bluetooth připojit k chytrému telefonu. My budeme tenhle erotický gadget nazývat směle vibrátorem, přestože toho umí mnohem víc než obyčejný vibrátor.

Vibease se vyrábí kde jinde než v Číně, vyvinut byl však americkými konstruktéry a programátory v Californii. Při jeho vývoji se autoři nechali inspirovat četnými studiemi ženského orgasmu a díky tomu se jim podařilo vytvořit intimního společníka ženám šitého přímo na míru. Vibrátor Vibease staví hlavně na hluboké imaginaci a intenzivních prožitcích, které ve výsledku působí neuvěřitelně reálně.

Vibease můžete pomocí telefonu a internetu ovládat klidně přes půl zeměkoule.
Vibease můžete pomocí telefonu a internetu ovládat klidně přes půl zeměkoule.

No, a co tedy Vibease vlastně umí? Díky bluetooth připojení lze do vibrátoru posílat příkazy z mobilního telefonu a to i z přístroje, který je připojený třeba stovky kilometrů daleko. Jak je to možné? K vibrátoru Vibease si ve vašem mobilním marketu stáhnete zdarma aplikaci, díky které se přes internet propojíte se spárovaným zařízením. Tím může být například smartphone vašeho miláčka, který pak smí posílat na dálku příkazy do vibrátoru ve vašem klíně.

To je ale pořád teprve začátek. Naprostou novinkou, kterou vývojáři vibrátoru Vibease přinesli, jsou erotické příběhy, které se dají stáhnout do telefonu přímo z rozhraní mobilní aplikace. Každý příběh, ať už se jedná o audio či videonahrávku, je doprovázen unikátní vibrační linkou pro vibrátor Vibease.

Vibease drží v kalhotkách přesně tam, kde má.
Vibease drží v kalhotkách přesně tam, kde má.

Stačí si tedy nasadit sluchátka, zastrčit vibrátor do kalhotek, a zaposlouchat se do erotické story. Ruce si můžete založit klidně za hlavu, protože vibrátor je tvarovaný tak, aby držel na svém místě bez jakékoliv pomoci. Intenzita vibrací se odvíjí od příběhu, který vám plyne do uší, a vy se tak můžete naplno oddat svým sexuálním fantaziím.

Největší bomba podle nás je, že si vlastní erotický příběh, včetně vibrační linky, můžete vytvořit i sami. Autoři doufají, že díky tomu vznikne kolem Vibease komunita uživatelů, která bude sama vytvářet a sdílet erotické příběhy pro tento erotický gadget.

Vibrátory Vibease je možné objednávat na stránkách výrobce už teď, a to z celého světa. Druhá várka z výroby dorazí už v březnu 2014. Za férovou cenu 79 dolarů (cca 1740 korun), si tak můžeme vibrační lásku na dálku dopřát i v naší kotlině.


Video: Představení vibrátoru Vibease (zdroj Youtube.com)

Valentýnské aplikace pro chytré telefony

Nejlevnějšími technologickými hity letošního Valentýna jsou aplikace do chytrých telefonů. Zkoušeli jsme trochu zapátrat v marketu s aplikacemi, a vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější z nich. Jako bonus jsou všechny k dispozici úplně zadarmo.

 

Call My Love in just 1 click – jak rychle vytočit miláčka

Stačí zadat číslo vaší mon amour...

Mobilní aplikace Call My Love in Just 1 click umožňuje, jak je patrné z názvu, zavolat vaší lásce na jedno kliknutí. Po instalaci si v rozhraní prográmku nastavíte telefonní číslo vašeho miláčka a ta vám pak automaticky vytvoří shortcut na úvodní obrazovce vašeho smartphonu. Jedná se vlastně o funkci rychlého vytáčení. Kdykoliv budete chtít svého milého či milou vytočit, stačí kliknout na ikonku srdíčka.

 

Between – sociální síť pro vás dva

Between - virtuální prostor jenom pro vás dva

Aplikace Between je určena dvojicím, které touží být v neustálém kontaktu. V příjemném uživatelském rozhraní můžete se svým partnerem chatovat, sdílet fotky, videa i časový harmonogram. Jedná se vlastně o jakousi mini sociální síť pro páry.

 

 

30 Day Relationship Challenge – romantické úkoly

30denní partnerská výzva - dokážete svou polovičku rozmazlovat celý měsíc?

Tahle aplikace vám má pomoci navrátit jiskru do vašeho vztahu. Po instalaci se vás zeptá na vaše pohlaví a na pohlaví vašeho partnera, a po té odstartuje třicetidenní partnerská výzva. Na každý den je pro uživatele připraven jeden romantický úkol. Pokud se vám zrovna navržená úloha nezamlouvá, můžete si jednoduše vybrat jinou z rozsáhlé databáze. Podle nás originální Valentýnský dárek, který nestojí ani korunu.

 

Valentine scanner – bude vám to klapat?

Valentýnský skener umí zjistit, jestli se k sobě hodíte - skoro jako v kriminálce Las Vegas.

Vtipná aplikace Valentine scanner má odhalit, jestli jste si se svým partnerem souzeni. Po přiložení vašich ukazováčku na obrazovku si vás váš chytrý telefon oskenuje a během několika vteřin se dozvíte milostný verdikt.

 

 

Say Hi! – vyhledávač nezadaných lidí z okolí

Pomocí Say Hi! snadno zjistíte, kdo je single ve vašem nejbližším okolí.

Tato mobilní aplikace pro telefony s Androidem může pomoci těm, kteří ještě toho pravého nebo tu pravou hledají. Say Hi vás propojí s lidmi z vašeho okolí, kteří jsou single. Můžete s nimi chatovat, volat, nechávat jim hlasové zprávy nebo jim posílat svoje fotky a videa. S aplikací Say Hi! máte ještě nějakou šanci toho pravého nebo tu pravou do Valentýna najít.

Máte další tipy na erotické gadgety pro páry?

Gadgety a technologické vychytávky ze světa erotických pomůcek nád baví. Víte o nějakém novém výstřelku? Podělte se s námi v diskuzi. Třeba nám námět na další článek dodáte zrovna vy, a kdo ví, třeba se vás za to rozhodneme i nějak odměnit :-)


Související hračky