Sex po telefonu: Proměňte nudný hovor ve vzrušující zážitek

Umíráte touhou po společném sexu, ale jste od sebe daleko? Střihněte si dráždivý sex po telefonu se svým miláčkem či přitažlivým neznámým z netu. Ukážu vám, jak v něm můžete být zatraceně dobří a jak si ho vychutnat na maximum.

Sex po telefonu: Proměňte nudný hovor ve vzrušující zážitek

Sex po telefonu dokáže oživit vztah a vzkřísit vzrušení. Je to skvělá věc pro zadané i pro single lidi. Vychutnejte si ho s přitažlivým cizincem nebo se svou drahou polovičkou. Můžete si ho užívat, když je partner tisíce kilometrů daleko, i když odejde jen na pár hodin do práce. Při setkání pak na sebe budete natěšení jako nikdy.

Nejen to, co vidíte, ale i to, co slyšíte, vás dokáže pořádně nažhavit. Sex po telefonu se na začátku může zdát nic moc, ale ve skutečnosti je to pěkně vzrušující jízda. Ponořte se do fantazií, odhoďte zábrany a jde se na to! 

Co byste měli vědět do začátku

Než se rozvášníte a pustíte do jakýchkoliv hrátek na dálku, vždy mějte na paměti 3 věci:

1. SOUHLAS - Předtím, než svého miláčka začnete bombardovat roztouženými frázemi, pošlete mu svou nahou fotografii nebo dokonce peprné video, ujistěte se, že s tím souhlasí, že to chce a je mu to příjemné.

2. DŮVĚRU - Než se na to vrhnete, ujistěte se, že partnerovi důvěřujete. Neměly by vás trápit obavy, že peprnou komunikaci s vámi zveřejní a zneužije. Pokud nezveřejňujete své osobní údaje, fotografie obličeje ani identitu, můžete sex po telefonu bez obav provozovat i s neznámým cizincem.

3. POZITIVNÍ MYŠLENÍ - Nenechte se vykolejit, když to nepůjde podle plánu, a neztrácejte nadhled a smysl pro humor. Vzrušující masturbace na dálku je úžasná, ale i společný smích je k nezaplacení a pěkně vás zahřeje u srdíčka.

S odhalenými fotkami a videi buďte opatrní a dobře si rozmyslete, co a komu posíláte. Na osobní erotické fotky potřebujete partnerovi 100% důvěřovat, a i tak si nikdy nemůžete být jisti, že se nějakou náhodou nedostanou ven. Raději tak posílejte jen ty, u kterých jejich únik na veřejnost ustojíte.

Navíc si dávejte pozor na blackmail - peprný materiál může být zneužitý k vydírání, které vám může pěkně zkomplikovat život.

Sex po sms vám pěkně okoření vztah
Sex po sms vám pěkně okoření vztah

Sex po sms - nažhavené zprávičky

Máte chuť to zkusit a nejste si jisti, co na to partner bude říkat? Zkuste sexting a oťukejte si ho trošku žhavými zprávičkami. Sex po sms během pracovní doby partnera pěkně rozvášní a po zbytek dne vás nedostane z hlavy.

Pošlete mu sms nebo e-mail o tom, jak vám chybí a jak byste ho chtěli mít u sebe. Vyčkejte na odpověď. Pokud napíše, že mu také chybíte, rozverné hry mohou začít. Postupně si ho připravujte a posílejte čím dál peprnější smsky. Nebojte se odvázat, ale raději nepište nic, co pak nedokážete splnit naživo.

Sex po chatu

Nechce se vám utrácet za sms? Využijte appky, které frčí na internetu. Posílejte si zprávy přes Messenger, WhatsApp nebo třeba Viber, potřebovat budete jen data nebo wifi. Ušetříte, a konverzace bude navíc "živější".

10 tipů na sexy fráze, úroveň ZAČÁTEČNÍK:

1. Nemůžu se dočkat, až tě uvidím/uslyším.
2. Jsem dnes celá roztoužená/ý po tvých dotecích.
3. Chybíš mi. Rád/a bych se k tobě přivinul/a.
4. Setsakramentsky tě potřebuju pomazlit.
5. Líbám tě a jsem pořádně rozparáděná.
6. Jsi tak sladká, že musím dávat pozor, abych se do tebe omylem nezakousl.
7. Jsem vzrušený/á a to si s tebou píšu jen o jídle.
8. Chtěl/a bych tě líbat. Dlouze a dychtivě.
9. Budu se muset krotit, abych na tebe hned neskočil/a, až tě uvidím.
10. Chci se tě dotýkat, máš nádherné tělo.

10 tipů na sexy fráze, úroveň POKROČILÝ:

1. Děsně bych tě chtěla cítit v sobě.
2. Teď jsem na tebe příšerně nadrženej, chci tě celou zlíbat a nejen to.
3. Mám z touhy po tobě totálně promáčený kalhotky.
4. Dostaneš na zadek, pořádně si tě zkrotím.
5. Chci tě roztouženýho, opovaž se na sebe sáhnout beze mě.
6. Představuju si, jak tě chytnu za zadek, přimáčknu ke zdi a….
7. Chvěju se vzrušením, když pomyslím na tvý nahý tělo.
8. Chci tě slyšet křičet při orgasmu. Je to nejlepší zvuk na světě.
9. Jsi hrozně přitažlivej, potřebuju, abys mě ošukal. Tady a teď!
10. Svlékni se, klekni si a čekej na mě!

10 tipů na sexy fráze, úroveň EXPERT:

1. Jen si tě představím, už ho mám tvrdýho.
2. Chci tě kouřit teď hned, dokud mě celou nepostříkáš.
3. Vylížu tě tak, že budeš křičet rozkoší.
4. Chci, abys mě mrdal tak drsně, že mě to bude ještě pár dnů bolet.
5. Těším se, až pokropím ty tvý krásný kozy a ty si to po sobě pěkně rozetřeš.
6. Potřebuju v sobě cítit to tvoje velký péro.
7. Chci, abys mě šukala, ty nadržená děvko.
8. Koukej mě pořádně omrdat, chci se topit v tý tvý horký šťávičce.
9. Škrť mě, bičuj mě, chyť mě za koule.
10. Chci si to tvý lahodný sperma rozmazávat po celým těle.

Díky vzrušující selfie vás miláček nedostane z hlavy
Díky vzrušující selfie vás miláček nedostane z hlavy

Posílejte sexy fotky a videa

Žhavé zprávy už mezi vámi sviští dennodenně a cítíte, že je čas na další krok? Gratuluji, můžete se posunout na další úroveň. Nastal čas na dráždivé fotky a videa. Ty dostanou partnera do varu daleko rychleji a intenzivněji než sex přes sms.

Nahoďte svůdný výraz a selfie fotku zašlete partnerovi s nějakým vzrušujícím vzkazem. Nejdřív bohatě postačí vyfotit obličej. Později zašlete klidně celé tělo oblečené do sexy prádýlka nebo třeba jen detail rozepnuté košile či podvazků na vašich stehnech.

TIP: Pánové, chcete vědět, jak svoji chloubu vyfotit v tom nejlepším světle? Mrkněte se na článek Jak vyfotit nejlepší obrázky penisu.

Pošlete-dickpicDickpic posílejte jedině, když si to oba budete přát.

Sex po telefonu 

Sex po sms a posílání foteček je super na nažhavení, ale pokud se nemůžete za pár hodin či dnů vidět naživo a uvolnit všechno vzrušení, je čas na sex po telefonu. Takové randíčko po drátě kvalitně nasytí vaše potřeby a s partnerem si budete zase blízko.

Ještě než se do sexu po telefonu pustíte, nezapomeňte si domluvit následující:

 • Termín a místo, kdy budete mít oba čas a nebude vás nikdo vyrušovat.
 • Dohodu o tom, že co se stane mezi vámi, zůstane mezi vámi.
 • Jak daleko chcete při sexu po telefonu zajít a co chcete společně zkusit.
 • Vzájemně se ujistěte, že se nic nestane, pokud by to neproběhlo podle vašich představ
Domluvte si rande po telefonu

Vzájemná důvěra se vám na rande po telefonu bude hodit.

Jak na sex po telefonu

Kvalitní a uspokojivý sex po telefonu není taková hračka, jak se zdá a málokomu se bez tréninku dobře vydaří napoprvé. Když to nepodceníte a zamakáte na přípravě, vyplatí se vám to.

Chcete dostat partnera/partnerku při sexu po telefonu do sedmého nebe a učinit z toho takový zážitek, ze kterého bude rozparáděný/á ještě měsíc? 

 • Připravte si techniku 
  Mobil, sluchátka s mikrofonem/headset, zkontrolujte dostatek kreditu/funkční paušál a kvalitní internetové připojení
 • Zajistěte si příjemné a ničím nerušené prostředí
  Vypněte si zvonění. Nenechte se ničím rušit. Tohle je čas jen pro vás.
 • Rezervujte si alespoň hodinu předem, hodinu na společný hovor a hodinu po, abyste nemuseli spěchat a nebyli vystresovaní.
 • Rozšiřte svou slovní zásobu o pořádnou porci šťavnatých obratů
  Nasávejte sexy fráze, učte se všude, kde to půjde. Čtěte erotické komiksy, erotické romány, časopisy, pusťte si soft porno. Fantazii se meze nekladou. Najděte svou inspiraci (třeba ve článku Jak na pikantní dirty talk).
 • Poznejte dokonale své tělo a vychutnávejte si masturbaci
  Poznávejte své tělo a masturbujte i bez volání s partnerem. Když zjistíte, co se vám líbí a co vás rajcuje, stačí mu to při hovoru jen popisovat a dělat si to.
 • Pořiďte si nějakou rozkošnou sexuální hračku
  Zpříjemněte si hovor oblíbenou hračkou. Ať už to bude vibrátor, umělá vagina nebo třeba vibrační vajíčko. Najděte, co máte rádi a co vás zaručeně rozparádí.
 • Zahoďte obavy. Děláte to přece pro radost. :-)

TIP:  Máte rádi, když vás partner "obdělává" erotickou hračkou? I při sexu na dálku si to můžete vychutnat. Vyzkoušejte hračky ovládané přes mobilPartner bude pomůcku ovládat pomocí chytrého telefonu a vy si užijete rozkoš, jako by byl s vámi.

Masturbace po telefonuDostávejte průběžně partnera do varu odhalenými fotkami. 

Uvolněte se a dostaňte se do nálady

Jak se cítíte? Máte chuť na hrátky, nebo byste nejraději zalezli pod deku a týden nevylezli? Vaše naladění bude hrát při randíčku po telefonu zásadní roli. Udělejte si příjemnou atmosféru, rozmazlujte se a pomalu najeďte na erotickou vlnu.

Co máte rádi? Uvolní vás horká koupel, nebo se potřebujete vybít při drsném tréninku v posilce? Tak šup šup, vychutnejte si svůj čas. Dopřejte si péči. Eliminujte rušivé podněty.

Připadáte si sexy, když se vyfiknete do rajcovního prádýlka, nebo milujete, když na sobě máte pořádně zpocené triko? Záleží jen na Vás, co budete mít na sobě. Vezměte si to, v čem vám bude dobře. A nebo si neberte vůbec nic.

Otevřete si lahev oblíbeného vína. Vyberte si k sexu příjemnou hudbu. Zapalte svíčky, vonné tyčinky. Připravte si k ruce hračky.

TIP: Jste už natěšení a potřebujete ještě trošku zvýšit svou sexuální energii? Těsně před hovorem si poslechněte vzrušující ASMR nahrávku a rázem budete naladěni na příjemně erotickou vlnu. 

Jděte na to

Tak a je to tady. Všechnu přípravu máte za sebou a zbývá jen zavolat svému drahému. Nádech. Výdech. O nic nejde, hlavně si to užijte. Vytočte partnerovo číslo, oslovte ho jménem, zeptejte se, jaký měl den.

Mluvte pomalu a zhluboka dýchejte. Popisujte, co děláte a na co myslíte. Jak se cítíte. Poslouchejte, jak se měl on. Řekněte, že vám chybí, chtěla byste ho mít vedle sebe. Že zbožňujete jeho krásné tělo. Stupňujte vzrušení. Zeptejte se ho, co by s vámi teď dělal, co teď potřebuje. Říkejte mu, kde byste chtěla hladit, kde líbat. A přitom se dotýkejte svého těla a popisujte mu to.

Pokud máte nějaký společný erotický zážitek, klidně si ho připomeňte. Šeptejte mu, jak se vám to s ním líbí, jak po něm toužíte. Jeho vzrušující hlas u ucha vás dostává do extáze. Pomalu a intenzivně. Pusťte uzdu fantazii a popisujte každičký detail. Jak se cítíte, kde se dotýkáte a jak si partnera představujete. Popište mu, jaké tam máte hračky a co s nimi budete dělat. Dýchejte, užívejte si své tělo a jeho vzrušení.

Dotýkejte se svého těla a masturbujte. Vychutnávejte si tu chvíli. To propojení. Užijte si orgasmus. A pokud budete dřív než partner, buďte s ním a užívejte si společně vzrušení, dokud nevyvrcholí i on. Pokud se budete na společnou masturbaci příliš stydět, či to nepůjde dotáhnout až k orgasmu, nezoufejte. Příště to půjde zase o kousek lépe.

Nakonec to hezky uzavřete a sdílejte, jaké to pro vás bylo. Rozlučte se a klidně se domluvte na další sex po telefonu, nebo si dejte čas to vstřebat.

Masturbujte při volání s miláčkemVychutnávejte si své tělo a oddejte se slastné masturbaci.

SOS TIPY

Už si voláte, ale něco není tak, jak byste si přáli? Hovor trošku drhne a vy jste z toho nesví? Nelamte si hlavu. To dáte.

1. Pokládejte otázky, zajímejte se o sebe navzájem.
2. Mluvte o svých pocitech.
3. Buďte upřímní a otevření.
4. Zavřete oči a dýchejte.
5. Pusťte si příjemnou hudbu nebo porno na pozadí.
6. Vykašlete se tentokrát na veškeré snažení a jen partnerovi řekněte, že vám je s ním po telefonu moc hezky a zeptejte se ho na věc, která se sexem nesouvisí, třeba, kam by jel nejraději na dovolenou. A hovor zakončete v dobrém. Příště to bude určitě lepší.

Uvolněte se a užijte si sex po telefonu

Dopřejte si cokoli, co vás pěkně uvolní.

Nejvyšší level: Online sex přes webkameru

Volání vám nestačí a chcete prostě víc? Sex přes webkameru má své výhody i nevýhody. Video je mnohem více vzrušující, ale dá se snadněji zneužít. Budete se při něm zřejmě ještě více stydět a musíte si dát daleko víc záležet na svém vzhledu i úpravě prostředí, kde se nacházíte.

Doporučuji nejprve začít obyčejným hovorem bez videa, a když si budete jistí, můžete zkusit video.

TIP: Při online sexu přes webkameru se vám budou hodit některé tipy z článku Jak natočit domácí porno

Zkušenosti lidí se sexem po telefonu

Zeptala jsem se svých známých na Facebooku a Instagramu, jaké mají zkušenosti se sexem po telefonu. Přečtěte si jejich zkrácené odpovědi na otázku „Zkoušeli jste někdy sex po telefonu? Jaké to bylo?“:

"Je to top. Ještě když si k tomu vyměňuješ fotky a posíláš hlasový zprávy během dne. S přítelkyní studujeme každý v jiném městě, takže se nevídáme tolik, jak chceme, a nadrženost je veliká. O přestávce mastím rovnou na záchod zkouknout mobil. Ale kámošům to neukazuju, to by mě zabila..."
Jakub, 19 let 

„Děti jsou z domu, manžela už nemám. Proč si neužít. Chlapa bych si domů nevzala, ale vzrušující hovor a lehce odhalené fotky na mailu dokáží pochmurný večer příjemně proměnit. Mám ráda, když má muž velkou fantazii a je to gentleman.“
Ivana, 65 let

„Doporučuju se předtím, než se domluvíte na první rande po telefonu, trochu připravit. Poprvý jsem do toho šla z fleku a byl to pěknej trapas. Vzrušení žádný, pak jsem chodila týden kanálama, abych ho nepotkala. Napodruhý už to bylo daleko lepší. Jako koření vztahu určitě vyzkoušejte.“
Alice, 32 let

„Když jsem poprvé poslal přítelkyni dickpic, připadal jsem si jako nehoráznej prasák. Ale ona si se sextingem začala a děsně mě provokovala. Byla tak nadržená. To nešlo jinak. Dodnes máme skvělej sex, a když jsme chvíli od sebe, tak se rajcujeme po telefonu.“
Viktor, 44 let

„Rozhodně je lepší sex po telefonu s někým jako flirt, než podvádět na živo reálně. Pořád lepší fantazie s obrázky nebo videem, než podvod tváří v tvář. Videohovor je nejvíc, to je takový srdečný porno.“
Josef, 57 let

„Jeho dlouhý zprávy o tom, jak mě chce a co by se mnou dělal, jsou pro mě doteď jedny z nejvíce vzrušujících zážitků.

Když jsme ještě nebydleli spolu, volali jsme si po večerech. Vždy jsem se vyfikla jak na opravdový rande a posílala mu fotky. Popisovala jsem mu, co se sebou dělám, a posílala mu fotky během dne. No, byl z toho hotovej. Když pak přijel, vrhal se na mě už ve dveřích.“
Ela, 26 let

Sex po telefonu oživí vztahSex po telefonu parádně oživí vztah

Vzrušující zážitek a obohacující zkušenost

Sex po telefonu je trošku jako překážkový běh. Když máknete a natrénujete skoky, bude z toho parádní dobrodružství, na které jen tak nezapomenete. Když se na přípravu vykašlete, zřejmě si rozbijete kolínko už na první překážce a budete nadávat, co to je za kravinu.

Máte odvahu a chuť to zkusit? Fandím vám a zároveň vám přeji, abyste dokázali odhodit za hlavu všechny obavy, předsudky a strach, že se ztrapníte. Hrajte si a užívejte si každou chvilku. Když to nevyjde napoprvé, nenechte se odradit! Trénink dělá mistry. ;-)

Použité zdroje

Vybíráme z e-shopu