10 profesionálních tipů, jak vyfotit nejlepší obrázky penisu

Toužíš někomu poslat své obrázky penisu? Naučíme tě, jak nejlépe vyfotit svoji chloubu tak, aby sis neutrhl ostudu a konečně zapůsobil.

10 profesionálních tipů, jak vyfotit nejlepší obrázky penisu

To, že muži rádi sdílejí své fotky penisu, není žádné tajemství. Je jedno, jestli jsou určené pro osobní potřebu, přítelkyni nebo zda snímek přistane v nevyžádaných zprávách oblíbené celebrity. Penisy tu byly a vždycky budou. Dnes si ukážeme pár tipů, díky kterým zachytíš svůj penis v tom nejlepším světle. Konec průměrným fotkám, pojďme vytvořit masterpiece. Nepotřebuješ k tomu mnoho, stačí mobil s foťákem a trocha hravosti. Tak pozor, vyletí ptáček!

1. Soukromí nadevše

Nezáleží na tom, jestli bydlíš u mámy nebo s partnerkou, tahle chvíle patří jenom tobě a tvému penisu. Proto se dobře ujisti, že tvůj fotografický dýchánek nikdo nenaruší. Pokud tě přistihne partnerka, přijde o překvapení, pokud někdo jiný, tak bude tento okamžik trapný pro obě strany.

2. Obrázky penisu jedině bez blesku

RADA NAD ZLATO: Nepoužívej blesk. Nepřirozené a ostré světlo zvýrazní každou nedokonalost. Pokud sis myslel, že je tvůj kámoš v trenkách dokonalý, na fotce vyfocené s bleskem dokonalý nebude.

Blesk je velký nepřítel všech začínajících fotografů. Přesvícené a zploštělé fotky nejsou ani hezké, ani sexy. Jestli i tobě doposud vylétal ptáček jen za světla blesku, zkus ho příště vypnout. Z ptáčka se najednou vyklube realistický a mohutný dravec.

3. Experimentuj se světlem

Experimentuj a využij potenciál přírodního osvětlení. Do hry zapoj žaluzie nebo záclony, světlo prosvítající skrz ně vytvoří zajímavou hru stínů. Za tmy si vezmi na pomoc stolní lampičku a zvol lichotivý úhel dopadu světla. Penis osvícený malým zdrojem teplého světla bude působit tajemně a mysticky.

Hra se světlem
Hra světla a stínů dokáže s penisem divy

4. Výběr pozadí a správná kompozice

Kromě toho, že ženy už unavuje koukat na fotky tvého vercajku v obležení kachliček z koupelny, špinavý záchod v pozadí není taky žádná hitparáda. No a obrázků penisů vykukujících z rozepnutých kalhot už bylo taky dost. Buď trochu kreativní.

PAMATUJ! Můžeš rovnou zapomenout na trenky u kolen a vytahané fusakle. Pokud toužíš po kvalitní fotce, oblečení musí pryč.

Ukliď všechen nepořádek z dosahu, svlékni se do naha a lehni si na gauč nebo postel. Jestli nevlastníš pivní panděro, které by ti zrovna překáželo, cvakni penis z úhlu svého pohledu. Jednoduchá a líbivá klasika nikdy neomrzí. Pokud stojíš o foto penisu s uměleckým nádechem, sedni si naproti zrcadlu a vyfoť se v jeho odraze.

Nikdy nešlápneš vedle s jednoduchým pozadím bez rušivých elementůbílá stěna, jednobarevné prostěradlo atd. Pokud se cítíš na divočejší kreace, vyfoť se před texturovanou plochou – třeba korálkovým závěsem, záclonou či zajímavou tapetou.

5. Vyfoť klidně celou postavu

Jasně, snažíme se tady vyfotit nejlepší fotku penisu. Fotografii však nemusí vévodit pouze obrovský stožár uprostřed. Pochlub se větší plochou těla, klidně celou postavou (obličej tam být nemusí a když už, tvař se co nejpřirozeněji a nenaparuj se).

Tenhle trik bude působit i v případech, kdy objekt tvého zájmu není připraven na erotické obrázky ve zprávách. Dotyčná se vyděsí o něco méně, když na ni nevybafne tvůj fešák přes celou obrazovku.

Vychytej správnou pózu
Pokud máš pěknou postavu, nemusí fotce vévodit pouze penis

6. Holit či neholit? Toť otázka

Před každým focením penis důkladně umyj. Jestli se vyholíš nebo ne, to záleží na tobě. Striktně dohola ho holit nemusíš, penis umí vypadat skvěle i neoholený. Nemám tím však na mysli neprostupné houští připomínající prales. Bujné ochlupení je zapotřebí pečlivě upravit, pokud nechceš, aby se v něm tvá anakonda ztratila.

POZOR! Pokud máš chlupatější bříško, určitě se nehol dohladka – vystříhané kolečko okolo penisu je vážně bizár. 

7. Nalešti beranidlo a připrav ho do bojové pozice

Tahle část přípravy je ze všeho nejpříjemnější. Na měkkýše totiž není nikdo zvědavý. Nikdy, ale opravdu nikdy nefoť penis v ochablém stavu. Nevypadá to vůbec pěkně a žádnou na to nenalákáš. Chyť ho pevně do ruky, trochu si s ním pohrej a připrav své beranidlo do bojové pozice (inspiruj se článkem o netradičních způsobech mužské masturbace).

TIP: Pokud toužíš po vyloženě majestátní fotografii, pořiď si vakuovou pumpu a penis napumpuj, ať se krásně prokrví. Taky ho můžeš trochu přiškrtit, aby se pořádně zvýraznily žíly. Můžeš použít erekční kroužek nebo lano, ale stačí ho i pevně sevřít rukou u kořene.

Malý penis
Postarej se o to, aby byl dobře vidět

8. Zaujmi správnou pózu

Dalším důležitým krokem je volba pózy, kterou zaujmeš. Nestůj jako prkno a na posteli netiskni nohy k sobě, ať to nevypadá, že jsi v křeči. Povol nohy, mírně je pokrč nebo roztáhni od sebe. Pokud se fotíš vestoje, můžeš jednu nohu zapřít o židli. Než něco vyfotíš, pečlivě si natrénuj před zrcadlem, jaké pozice jsou pro tvou postavu lichotivé. A dej si pozor, zatnuté svaly jsou out.

9. CVAK, CVAK, CVAK

Kvalitní obrázek penisu nevznikne na první dobrou. Počítej s tím, že ti focení zabere trochu času. Zkoušej různé pozice, místa a úhly, ve kterých bude tvá třetí noha vypadat co nejpůsobivěji. Čím více fotek vyfotíš, tím větší je pravděpodobnost, že mezi nimi najdeš tu nejlepší.

10. Uprav své foto penisu k dokonalosti

Teď máš mobil plný fotek svého penisu. Ty můžeš prohnat speciální aplikací na úpravu fotek (těch volně dostupných je opravdu hromada). Dolaď jas, kontrast, barvy a neboj se ani černobílé, ta je sexy. Obrázky penisu můžeš ořezávat a dávat jim zajímavé barevné filtry. Stačí si trochu pohrát a uvidíš, že výsledek bude dokonalý.

Až budeš s výsledkem 100% spokojený, nevystřílej hnedka všechny náboje. Začni zlehka a opatrně, tím upoutáš pozornost. Pro začátek postačí poslat pár fotek v oblečení. Postupně se odhaluj a až bude pořádně vzrušená a bude prosit o víc, odzbroj ji svým masterpiecem.

Tak co? Ještě se budeš fotit v koupelně s trenkami u kolen? Myslím, že ne...

Vystavený penis
Na závěr ještě drobná rada. Pečlivě si rozmysli, komu své obrázky penisu pošleš. Aby se nestalo, že je ukáže celému světu.

Vybíráme z e-shopu