I slova mohou pořádně vzrušovat! Jak na pikantní dirty talk?

Kurzy asertivity, zázračné pilulky nebo sexuální koučing od rádoby expertek s ofinkou, které ho v sobě měly naposled v době, kdy se kondomy vyráběly z prasečích střev. Pro oživení sexu nic z toho nepotřebujete, malou revolucí může být už jen peprnější vyjadřování při sexu. Jak na dirty talk bez trapné šarády?

I slova mohou pořádně vzrušovat! Jak na pikantní dirty talk?

Padesát odstínů ťuťu ňuňu

I když se jedná o podprůměrnou knihu a nepovedenou parodii na BDSM, nelze Padesáti odstínům šedi upřít jednu podstatnou věc. Tohle dílko otevírá oči! Funguje jako spolehlivý lubrikant a probouzí v zástupkyních něžného pohlaví fantazie o tom, jak chtějí být ovládány. Jak chtějí v posteli někoho, kdo se bude chovat drsně. Někoho, kdo nebude jen ťuťu ňuňu! Miliardář se zálibou v BDSM se z vás jen tak nestane, ale kus dominantního hajzla s ostřejším slovníkem v sobě můžete najít už dneska v noci. Drtivé většině žen nevadí, když vyměníte sladká slovíčka za dospělejší a řádně nadržený slovník.

 • Podle čerstvé studie publikované v The Journal of Sexual Medicine skoro 65 % žen fantazíruje o jejich sexuální submisivitě. Více než polovinu vzrušuje svazování a skoro 30 % sní o tom, že je k sexu někdo donutí. Pořád si myslíte, že dirty talk je mimo mísu?

Co mě naučila zhýralá profesorka

Při balení samiček libovolného věku od těch nejmladších naivek až po zkušené pumy podvádějící jejich vyhořelé manžílky jsem se naučil jednu věc – kultivovanost vašeho projevu a bohatá slovní zásoba zajistí půlku úspěchu. Ženský musíte umět vymluvit díru do hlavy. Vyjadřování primitiva vám pich nezajistí. I přes tohle know-how a nemalý počet zářezů na pažbě jsem kouzlo sprosťáren v pelechu objevil až díky jedné zkušené mamině před pár lety.

Během pracovních schůzek mluvila jak všeobecné obchodní podmínky nějaké bankovní instituce, ale po pár skleničkách vína to rozbalila. Přesně a absolutně bez okolků říkala, co mám dělat. Jak by mohla ždímat kalhotky při představě, že jí to udělám teď hned na hajzlíku. Proměna zralé slušňačky v perverzní milfku mě dostala do kolen a nejen to! Zamiloval jsem si to a vy to budete milovat taky. Nevíte, jak na to?


Chlípná věta pronesená v tu pravou chvíli a z běžného sexu máte rodeo.
Chlípná věta pronesená v tu pravou chvíli a z běžného sexu máte rodeo.

Hlavní triky dirty talk

Odvádět v posteli 100% výkon je o praxi. Nějaká ta sprosťárnička vypuštěná do éteru v ten správný moment není však o tréninku, ale o uvěřitelnosti. Musíte to mít v sobě, jinak budete znít sebevědomě jak děcko s dyslexií při hlasitém čtení Psohlavců. Nesázejte na herecké dovednosti a diplom z FAMU. Leonardo DiCaprio umřel v ledových vodách Atlantiku a do dnešního dne Oscara nemá, tak proč by vaše postelová souputnice měla divadélko sežrat zrovna vám? Protože nic hrát nemusíte! Podívejte se na tři neotřesilné tipy, které opepří váš verbální projev.

1. Vypusťte vnitřní zvíře

Chcete mluvit hříšně? Říkejte přesně to, co máte na jazyku! Vypusťte vnitřní zvíře, které nesvazují pravidla a slušnost. Pořádná nadrženost vám v tom pomůže a nakonec vás překvapí, jak snadné je říkat to, co vám zrovna prolétává hlavou. A budete díky tomu mít o poznání lepší sex!

2. Není sprosťárna jako sprosťárna

Nepleťte si dirty talk s řízením auta, kdy nadáváte jak dlaždič. Za volantem slovíčka jako debil a kráva projdou, ale do postele většinou nepatří. Ve skutečnosti mohou být hodně nepříjemným zabijákem vzrušení. Pokud vám druhá osoba pikantní slovíčka oplácí, jste na dobré cestě. Působí-li překvapeně, raději přelaďte na jinou notu.

3. Nebojte se žárlit

Nebojte se naštvat a trochu si zažárlit. Zašátrejte v paměti a vzpomeňte si na to, kdy vás naposled vytočila. Oživte vzpomínky na to, jak flirtovala na facebooku s metrosexuálním kolegou z její práce. Ovládne vás vlna energie a majetnických sklonů. Za doprovodu vulgárního orchestru do toho budete bušit jak do indiánskýho bubnu a ona konečně pochopí, že patří jen vám!

Ať se červená až za ušima

Nejen sprostá slovíčka mají schopnost ženskou rozpumpovat. Věřte mi, dost dobře vím, o čem mluvím. I se slušným slovníkem můžete sestavit hodně oplzlou větu, po které bude myslet už jen na to, jak vám ho vyndá z trenek. Nebojte se popustit uzdu fantazii, najděte v sobě nadsamce a vyčarujte mezi jejíma nohama orgasmus, na který ta mrcha nezapomene minimálně do důchodu.

Jestli vás nic pikantního nenapadá, tak nad sebou zamyslete a zkuste to znovu. Pro inspiraci jsem zapátral v paměti a vybral pár větiček z praxe. Ve správnou chvíli garantují skvělou jízdu!

Nenapadá tě vlastní hláška?
Zamysli se nad sebou!
Dobrá rada od doktora.
 • Vyprcám ti mozek z hlavy
 • Tak ty chceš ošukat? Pěkně popros!
 • Pořádně mě vojeď!
 • Teď budeš moje poslušná děvka
 • Nastav kozy, ať se ti na ně můžu vystříkat
 • Jo, takhle mě píchej
 • Chci ochutnat tvou šťávičku
 • Zasloužíš trest mrcho
 • Vysaj mi ho do poslední kapky
 • Strč mi tam to tvoje péro
 • Jsem tak strašně vzrušená!
 • Chci tě mít v sobě
 • Píchej mě!
 • Vraž ho tam až po koule

Nezapomeňte, že dirty talk není jen o správném poskládání slov, ale také o intonaci hlasu, razanci a řeči těla. Chytnutí za zadek, zatahání za vlasy... to vše dodá větám šťávu. Během divokého čísla přijde vše samo!

Vybíráme z e-shopu