10 tipů pro výběr erotického dárku

Erotickým dárkem uděláte radost krom obdarovanému také nejspíše i někomu dalšímu. Jen málokterá erotická pomůcka se nedá používat v páru, a i v případě, že se jedná vyloženě o sexuální hračku pro solitéry, vždycky se může někdo alespoň dívat. Pojďme si v následujícím článku ujasnit, jak při výběru erotického dárku nešlápnout vedle.

10 tipů pro výběr erotického dárku

Vybíráme erotický dárek pro muže

Erotické dárky jsou obecně mezi muži velmi oblíbené. Daruje-li muži erotický dárek jeho milovaná, projeví tím zájem o sexualitu svého partnera, což nechá jen málokoho chladným. Je však důležité vystihnout situaci a následovat přání a touhy mužského protějšku.

Dejte si záležet i na tom, zda se zrovna erotický dárek hodí pro příležitost, při které jej muži darujete. Stěžejní je v tomto ohledu i vhodné načasování. Slavíte například Vánoce v širším rodinném kruhu? Nechte si erotický dárek jako bonus a darujte jej partnerovi v soukromí. Při troše štěstí jej bude chtít vyzkoušet hned a vy budete moci být u toho.

Tip 1: Vibrátor pro muže Rude-boy

Rude-boy je unikátní vibrátor určený k masáži prostaty a varlat. Dokáže stimulovat nejcitlivější partie mužského těla a současně muži ponechává volné ruce. Rude-boy je použitelný jak při masturbaci, tak v páru. Skvělým poměrem cena/výkon si získal přízeň zákazníků a jedná se o jeden z nejoblíbenějších modelů vibrátorů pro muže.

Anální vibrátor pro muže Rude Boy

Uživatelé chválí

 • jednoduché zavádění
 • silné vibrace
 • příjemný materiál
 • snadná údržba
 • vodotěsnost
 • příznivá cena

Uživatelé vytýkají

 • nedokonalé tvarování - vibrátor občas vykluzuje
 • nestandardní typ baterie
Obvyklá cena: 1000 - 1900 Kč Koupit vibrátor pro muže Rude Boy

Tip 2: Pánské sexy lesklé boxerky

Mysleli jste si, že erotické prádlo je jenom pro ženy? Zpestřete si intimní chvilky s partnerem a navlečte jej do sexy lesklých boxerek. V přední části se nachází dlouhý praktický zip a na bocích nejen esteticky zajímavé, ale i funkční šněrování.

Pánské lesklé sexy boxerky se zipem

Uživatelé chválí

 • možnost nastavení velikosti postranním šněrováním
 • luxusní vzhled
 • dostatečně dlouhý zip v přední části

Uživatelé vytýkají

 • Nepohodlnost při delším nošení
Obvyklá cena: 790 - 975 Kč Koupit pánské sexy lesklé boxerky

Erotický dárek pro ženu

Vybrat dárek pro ženu bývá zpravidla o něco větší oříšek. Před tím, než se jí erotický dárek rozhodnete věnovat, ujistěte se, že o něj opravdu stojí. Pokud jste s partnerkou na téma erotických pomůcek ještě nenarazili, zmiňte jej nenápadně v rozhovoru. Podle reakce snadno poznáte, zda nejste náhodou podobně mimo, jako partner slečny, která se takto svěřila v internetové poradně:

„Tak jsem zjistila, že mi můj drahý koupil k vánocům pouta a takový rozdělovač na popruhy... no,nechtěla jsem žádný erotický dárek, ale s tímhle jsem se tak nějak smířila. Dneska jsem si brala igelitku na odpadky a našla jsem v ní paragon, myslela jsem si, že je to od mého dárku ale zjistila jsem že můj drahý mi zase koupil něco erotického - vibrátor. Jsem hrozně zklamaná, vím že to chlapům přijde normální když jsou nadržený že prostě mají dojem, že ženská nejvíce ocení nějaké to vibrovadlo, ale není to tak, a ještě jsem říkala, že nic erotického nechci.“

Yenyssaaaa, 25; zdroj: zpovědnice

Že by muži výběru dárku pro svou milou měli věnovat zvýšenou pozornost potvrdil i průzkum portálu Ask Her Friends, kterého se zúčastnilo více než 1700 žen. Polovina dotazovaných žen se přiznala, že nevhodně zvolený dárek od partnera je pro ně dostatečný důvod k rozchodu.

Jste si stoprocentně jistí, že eroticky laděný dárek je ta správná volba? Ani tehdy ještě nemusíte mít vyhráno. Ženy jsou zpravidla na výběr erotické pomůcky velmi citlivé a nadšení jim mnohdy zkazí i takové maličkosti, jako nevhodně zvolená barva či tvar.

Tip 3: Masážní hlavice Bodywand Deluxe

Masážní hlavice zažívají v poslední době boom u nás i ve světě. S kvalitou provedení různých modelů je to jako na houpačce. Vybrali jsme pro vás model Bodywand Deluxe, který díky svým funkcím, vzhledu a dalším atributům patří k tomu nejlepšímu, co se dá na našem trhu sehnat.

Masážní hlavice jsou tolik oblíbené hlavně díky širokému spektru možností jejich použití. Krom stimulace klitorisu je možné jimi dráždit i mužské intimní partie, či je zasouvat do vaginy. V neposlední řadě si můžete s masážní hlavicí Bodywand dopřát i dráždění jiných erotogenních míst nebo se vrhnout na příjemnou uvolňující masáž šíje, krku nebo třeba zad.

bodywand masážní hlavice

Uživatelé chválí

 • Silné vibrace
 • Sofistikované ovládání
 • Možnost dobíjení
 • Možnost spustit vibrátor i během nabíjení

Uživatelé vytýkají

 • Nepříjemné "drnčení" při ohybu masážní hlavice do určitého úhlu (cca kolem 20°)
Obvyklá cena: 1600 - 2000 Kč Koupit masážní hlavici Bodywand Deluxe

Tip 4: Luxusní vibrátor Mystim Danny Divido

Vibrátor Danny Divido od firmy Mystim je vyroben z prvotřídních materiálů. Tento silikonový intimní společník je k dostání v několika pastelových barvách a jeho hlavní předností je možnost dráždění více míst najednou. Vibrátor danny Divido má totiž ve svém těle zabudovány hned dva motory. Dokáže silně vibrovat jak u kořene, čímž dráždí poševní vchod a klitoris, tak na špičce, čímž dochází k hluboké vnitřní stimulaci. Přízeň uživatelek si získal hlavně svým distinguovaným vzhledem a množstvím užitečných funkcí.

Luxusní vibráor Mystim Danny Divido

Uživatelé chválí

 • vodotěsnost vibrátoru
 • regulovatelné vibrace
 • možnost volby vibračního programu
 • silné vibrace po celém objemu vobrátoru
 • nabíjení USB kabelem

Uživatelé vytýkají

(vibrátoru není prakticky co vytknout)

 

Obvyklá cena: 2300 Kč Koupit vibrátor Mystim Danny Divido

Erotický dárek pro oba

Erotickým dárkem, který udělá radost oběma partnerům, zpravidla nešlápnete vedle. Snad jen při výběru nezapomeňte brát ohled nejenom na své vlastní sexuální preference, ale i na erotický apetit svého protějšku. Aby se tak z brilantního erotického dárku pro oba nestal dárek, který byste rádi darovali spíše sami sobě. S takovým byste si pak dost možná mnoho příjemných chvil nezažili.

Tip 5: Erotická sada Rudé růže

9 erotických pomůcek v jedné krabici můžete darovat, pokud se rozhodnete pro erotickou sadu Red roses - Rudé růže. Pokud s erotickými pomůckami začínáte a nejste si jistí, kterou pořídit jako první, erotická sada Rudé růže by se mohla stát tou správnou volbou.

V setu najdete většinu základních erotických pomůcek od plastového vibrátoru přes venušiny kuličky a vibrační kroužek na penis po anální korále a anální kolík.

Erotická sada Red Roses

Uživatelé chválí

 • širokou škálu použití
 • sada je vhodná pro začátečníky
 • příznivá cena - nižší než při nákupu jednotlivě
 • dráždivá červená barva

Uživatelé vytýkají

 • materiál vibrátoru - tvrdý a nepoddajný plast
Obvyklá cena: 650 - 1600 Kč Koupit erotickou sadu Rudé růže

Erotický dárek pro přátele

Výběr erotického dárku pro přátele by se měl řídit trochu jinými pravidly, než když vybíráte sexuální hračku pro sebe a svého partnera. Na místě je jistá dávka recese. Samozřejmě si musíte být jistí, že obdarovaný kamarád má smysl pro humor, a že přijme erotický dárek s patřičným nadhledem.

Tip 6: Plyšový polštář Prsa - Sexbomba

Plyšový polštář s pořádnými čtyřkami je dárkem jako stvořeným pro kamarády. Při výběru konkrétního modelu je vhodné myslet nejen na vzhled polštáře, ale i na jeho funkčnost.

Modelů, které jako polštář nejenom vypadají, ale i fungují, na trhu není zas tolik. Většina z nich si zakládá hlavně na vzhledu. To na tomto plyšovém polštáři s prsy sexbomby si obdarovaný klidně může nechat zdát nějaký příjemný sen.

Plyšový polštář prsa - sexbomba

Uživatelé chválí

 • Příjemný materiál
 • Vtipný dárek
 • Kvalita zpracování

Uživatelé vytýkají

(Prsatému polštáři nemají uživatelé co vytknout)

Obvyklá cena: 200 - 370 Kč Koupit plyšový polštář s prsy sexbomby

Erotický dárek pro zlobivé

Pokud máte jasno v nezvyklejších sexuálních preferencích člověka, kterému chcete erotický dárek věnovat, výběr je rázem snazší. Není nic lepšího, než mít jistotu, že se výběrem dárku obdarovávanému trefíte přímo do vkusu.

Tip 7: Jezdecký bičík s plácačkou ve tvaru srdce

Vtipným dárkem pro zlobivé se může stát například tento jezdecký bičík s plácačkou ve tvaru srdce.

Krom základní funkce něžného i drsnějšího plácání má ještě jednu zajímavou vlastnost. Nechává totiž na těle toho poslušnějšího z páru červené obtisky ve tvaru srdíček.

Jezdecký bičík se srdíčkem

Ideální způsob, jak vyznat lásku své neposlušné polovičce.

Uživatelé chválí

 • Kvalita zpracování
 • Srdíčko na plácačce - zanechává na těle obtisky
 • Vzhled

Uživatelé vytýkají

(na jezdeckém bičíku se srdíčkem uživatelé nenašli žádná negativa)

Obvyklá cena: 380 Kč Koupit jezdecký bičík s plácačkou ve tvaru srdce

Tip 8: Osmidílná sada pout a BDSM pomůcek Bad Kitty

Pokud máte pocit, že by obdarovávaný toužil proniknout do tajů BDSM praktik, osmidílná sada pout Bad Kitty mu může být skvělou vstupenkou. Základní náčiní na svazování potěší nadšené experimentátory i nesmělé začátečníky v BDSM.

Osmidílný BDSM set Bad Kitty

Uživatelé chválí

 • Ideální výběr pomůcek pro BDSM začátečníky
 • Pohodlné nošení
 • Praktické zapínání na suchý zip

Uživatelé vytýkají

 • Vzhled - pomůcky z textilu nevypadají tak luxusně jako jejich kožené alternativy
Obvyklá cena: 970 Kč Koupit sadu pout a BDSM pomůcek Bad Kitty

Erotický dárek pro vášnivou předehru

Nejenom na samotném aktu je postaven pozitivní sexuálním prožitek. Jeho intenzita zpravidla závisí i na předehře. Dárek, který páru zpestří a zpříjemní předehru je sázka na jistotu. Nejen, že takový neutrální dárek málokoho urazí, ale mnohým párům může i pomoci vdechnout jejich sexuálnímu životu novou jiskru.

Tip 9: Masážní svíčka Swede

Za studena obyčejná svíčka, po zažehnutí plamene příjemně teplý masážní olej. Přírodní esence a opojná vůně masážního oleje, který je obsažen ve svíčkách Swede, dokáží navodit tu správně erotickou atmosféru.

Masážní svíčka Swede

Masážní svíčka Swede se bude líbit jak vášnivým milencům, tak romantickým duším. Jenom si zkuste vzpomenout, kdy jste naposledy zažili romantickou sexuální předehru př svíčkách vy?

Uživatelé chválí

 • Příjemná vůně
 • Smyslná předehra
 • Kvalitní provedení

Uživatelé vytýkají

(Na masážní svíčky Swede jsme našli jen samou chválu.)

Obvyklá cena: 400 - 450 Kč Koupit masážní svíčku Swede

Erotický dárek pro kohokoliv

Jste s volbou erotického dárku stále na vážkách? Pak pro vás máme užitečnou poučku: Než vybrat nevhodný dárek, je lepší věnovat dárkový poukaz. Hodnotu dárkového poukazu si určíte sami a s erotickým dárkem si už dál nemusíte lámat hlavu.

Dárkový poukaz na nákup erotického zboží

Tip 10: Dárkový poukaz na erotické zboží

Hlavní výhody

 • Hodnotu poukazu vybíráte z několika variant
 • Skladný dárek nepotřebuje složitě balit
 • S výběrem nešlápnete vedle
 • Poukaz vytištěn na křídovém papíře - luxusní vzhled

Obvyklá cena: 500 - 5000 Kč Koupit dárkový poukaz na nákup erotického zboží
 • Tip na závěr: Dárkový poukaz je vhodnou volbou i pro případ, že máte v plánu pořídit erotický dárek, na jehož výběru by se měli podílet oba z páru. Například takové ženské erotické prádélko. Přestože se jedná o dárek, který udělá radost spíše partnerovi, nosit ho bude přece jenom žena.

Související hračky