Návod na předehru v restauraci

Chtěli si udělat hezký večer, pozval ji proto na luxusní večeři do oblíbené restaurace. Netušil však, že předehra začíná již zde! Když ji spatřil, na chvíli se mu zatajil dech. Měla na sobě svůdné šaty, mírně poodhalený dekolt, ve kterém se houpal dlouhý řetízek. Byla nádherná a k nakousnutí. Nejraději by večeři přeskočil a šel ihned na věc. To by ale přišel o hodně. Netušil, co jej ještě bude čekat, jaké slastné utrpení si pro něj připravila...

Návod na předehru v restauraci

Když jdete na hezkou večeři, naservírujte mu i část sebe sama. Škádlení a dráždění přímo v restauraci bude skvělou předehrou pro netradiční intimní večer.

Zaujměte jeho pozornost sexy gesty


Svůdné šaty a dlouhý náhrdelník ho zaručeně rozpálí
Svůdné šaty a dlouhý náhrdelník ho zaručeně rozpálí

Vezměte si na sebe svůdné šaty s poodhaleným dekoltem. Ozdobte svůj krk hezkým náhrdelníkem. Když bude mít náhrdelník dlouhý přívěšek až mezi prsa, tím lépe. Dejte mu již tímto najevo, že začíná nezapomenutelný večer.

Začněte svůdnými pohledy a jemně si hrajte s náhrdelníkem. Jemně pohupujte s přívěškem a pokaždé, když jej vezmete do prstů, přejeďte si prsty po prsou.

Nadzvedněte si vlasy a dejte najevo, že je vám horko. Přitom druhou rukou si pohlaďte rukou kůži od krku po dekolt.

Opřete se o stůl lokty a prsy se opřete o předloktí.

I když se budete tvářit, že si ničeho nevšímáte, nemůžete si nepovšimnout, jak zvrhle zírá na vaše prsa.

Erotické hry pod stolem

Drobný pohyb, který jej nenechá lhostejným, jsou rozhodně zlobivé nožky, které jej hladí pod stolem. Vyzujte si jednu botu a holým chodidlem pod stolem hledejte jeho nohu. Nejprve jej pohlaďte z vnějšku, poté přejeďte vnitřní stranu.

  • TIP: Hlazení jeho nohou pod stolem se vám bude dělat snadněji, když chodidlem pohladíte tu nohu, která je přímo naproti, ne do kříže. Ideálně si již při usedání ke stolu nastavte židli tak, aby vám pod stolem nic nepřekáželo.

Jakmile dosáhnete kolene, pokračujte výše po jeho stehně. Avšak opatrně, aby si toho nikdo v okolí nevšiml. Pokud muž vaše počínání schvaluje, pokračujte směrem k rozkroku. Pozlobte je hlazením jeho tvrdého penisu. Když budete pokračovat dále, může se stát, že jeho kalhoty budou trochu vlhké – a je jen na vás, zda to takto chcete nebo se tomu raději vyhnete ;-)

Hrajte si s vaším drinkem či ovocem

Objednejte si horkou čokoládu či kávu se šlehačkou nebo studený drink s kostkami ledu.

Led

Kostku ledu vytáhněte ze skleničky (brčkem nebo lžičkou). Pokud to nepůjde jinak, vezměte ji do úst. V ústech ji chytněte prsty a přejíždějte jí po rtech. Navlhčete si rty a rozpustile je olizujte. Na závěr si je jemně kousejte. Olizujte z prstů kapičky od ledu tak, jako byste si hrála s jeho penisem. Dopřejte jeho fantazii, aby si při sledování vašeho počínání mohl představit, co jej asi po večeři čeká. Veďte kostku ledu na krk až do dekoltu. Pak jej chytněte za ruku a použijte jeho prsty k otření kapek vody z vaší kůže.


Čokoláda na kůži je sexy
Čokoláda na kůži je sexy

Čokoláda

Když jste si objednala horkou čokoládu, namočte do ní špičky prstů. Udělejte si kaňku čokolády na rtech a zbytek z prstů pomalu jemně olízněte. Své prsty namočené do čokolády mu dejte na olíznutí. Můžete také zkusit nenápadně otřít čokoládu na svá prsa a jej požádat, aby vám ji setřel.

Jahody

Vyberte si jídlo, jehož součástí je čerstvé ovoce, ideální jsou například jahody. Můžete si dovolit vzít jahůdku do ruky a než ji slupnete, zadívejte se partnerovi hluboce do očí a jemně ji olizujte a lehce okusujte, jako byste si hrála s jeho penisem.

Naservírujte mu své kalhotky

Pro nejodvážnější z vás mám ještě jednu výzvu. Pokud jste si opravdu jistí, že vás nikdo nevidí, sundejte si kalhotky. Pokud máte šaty, sundáte je hravě pod stolem. Nebo můžete odběhnout na toaletu.

Jakmile jste dovečeřeli a na stole už máte jen drinky, můžete své erotické hry dovést až k hranici únosnosti. Dejte mu své kalhotky do jeho ruky. Dopřejte mu pocítit jak hřejí ještě od vašeho těla a jak voní vaším vzrušením. Poté něco shoďte ze stolu na zem a požádejte jej, aby to zvedl. Jakmile se ponoří pod stůl, bude moci uvidět váš odhalený klín. Věřte mi, že bude nedočkavě očekávat, kdy už konečně opustíte restauraci. A jako dezert si dá rovnou vás!

Vybíráme z e-shopu