Jak jsem přišel o anální počestnost

Zadek bývá pro heterosexuály zapovězenější než nevadská Oblast 51. Přesto si zaslouží pozornost. Je tady příběh o tom, jak mi ženská poprvé v životě strčila jazyk do zadku – bez zeptání!

Jak jsem přišel o anální počestnost

Pánský anál budete milovat i jako heterák

O tom, jak je fajn ho jako chlap zastrčit do zadních vrátek partnerky, netřeba diskutovat. Pokud je pro vás anální sex ve vztahu stále ještě tabu, budeme to muset někdy v budoucnu napravit. Ještě než se tak stane, můžete si postelové dovádění opepřit ještě trošku jinak.

Aby bylo jasno! Sexuání orientaci jsem si vyjasnil už někdy ve školce a nikdy jsem sám nic spojeného s mužským zadkem nevyhledával. O to víc mě před lety zaskočilo, když mě jedna úplně mladá kotletka sbalená v obchoďáku překvapila tak, že se mi sevřely nohy v pěst.

Po několika týdnech občasných schůzek, několika strávených nocích (a řádce za mě kvalitně odžitých orgasmů) mě při jedné předehře cucala koule. Následně však jazykem zajela do míst, kde záda ztrácí své dobré jméno. Nebýt po důkladné sprše, asi bych z postele vyletěl rychlostí balistické střely, ale tohle bylo… fakt příjemný! Chvilky nervozity u mě začly střídat momenty, kdy jsem měl co dělat, abych předčasně neexplodoval. A to teprv začínala.

Citlivé končiny pro ženy i muže

Nešikovné provedení vás může dost bolet!
Nešikovné provedení vás
může dost bolet!

Okolí análního otvoru je velmi citlivá oblast. Fyziologie žen a mužů se v tomhle neliší, dráždění tak může být příjemné pro obě pohlaví.

Samotný svěrač je hodně zajímavou erotogenní zónou, nikdy však nezapomeňte na hygienu a lubrikaci. Zranění se zde špatně hojí a nezkušené pokusy dráždit análek mohou dopadnout při nejlepším trapasem, v horším případě dlouhotrvající bolestí a zdravotními komplikacemi.

Hbité ženské prstíky

Nadopovaná mým vzdycháním začala mladá kočka vyžadovat ještě větší prostor pro experimenty. Na další anální hrátky jsem se o poznání lépe připravil. Nikdy nepodceňujte sílu sprchy a trvejte na tom, že každý zúčastněný musí být čistý jako lilie. Ostatně právě sprcha se může stát místem, kde vše může začít.

Představa zasunutí cizího prstu do mého zadku by ve mně dříve vyvolávala pocit, že budu trpět jak kůň přeskakující Taxisův příkop, ale teplá voda a dostatek mydlinek člověku změní pohled na věc. Mazlení ve sprše získává úplně jiný spád.

Ze sprchy vedla cesta do postele, kde nezbedná průzkumnice pokračovala v rozdělané práci. Od jemného lízání koulí přešla k masáži hráze krouživými pohyby jazyka, aby si o chvilku později rajcovně naslinila prst a ten do mě pomalu zastrčila. Šimrání střídaly vlny rozkoše. Sledovala moje reakce a bylo vidět, že moc dobře ví, co dělá. Její ústa se přesunuly zpět ke kouření, které v kombinaci s análním prstěním vytvořilo hodně delikátní mix. Nic rychlého a hlubokého, jen pomalé dráždění v příjemném rytmu.

Nikdy bych nečekal, že zrovna taková lolitka mě bude školit o tom, co se mi bude líbit. Většinou to bývá přesně naopak a já jsem si do povinností Nadsamce zařadil naučit tohle každou ženskou, se kterou kdy budu spát!


Pánský análek od roztomilé lolitky...
Pánský anál od roztomilé lolitky...

Toužíte přesvědčit partnerku? Nebo partnera?


Překvapení, které žádný heterák nečeká.
Jak romanticky požádat...

Asi vám problesklo hlavou, že přesvědčit někoho, kdo nikdy nic podobného nedělal, bude pekelně složité. Ze zkušenosti můžu potvrdit, že většina žen se sice tváří zaskočeně, ale zvědavost nakonec vyhraje. Jakmile jednou otevřete dveře, už je nikdy nebudete chtít zavřít.

Začít můžete zlehka, i masáž oblasti hrázdy a již zmíněná sprcha je velmi zajímavá. K pronikání prstů do vašich útrob ani nemusí během prvních pokusů vůbec dojít. Navigujte partnerku k tomu, aby vás při orálním sexu hladila přes zadeček a mezi stehny. Její prsty určitě časem zavítají i do citlivějších zón. Dostatek komunikace a vaše zpětná vazba jí dodá odvahu. A tam, kde končí zručnost, pomohou hračky pro dospělé.

Dobrou zprávou pro muže je také fakt, že pokud povolí partnerce hrát si s jejich zadečkem, není už pak složité ženu přemluvit k tomu, aby i ona zakusila anální slasti. Přemlouváte-li partnerku dlouhodobě k análnímu sexu, nebuďte pokrytci a nejdříve se odevzdejte vy! Alespoň u mě to funguje na jedničku a neznám ženu, které by se pak vymlouvala.


Ze sprchy vedla cesta rovnou do postele...
Když ty, tak já! Přes váš zadek do jejího!

Jak na masáž prostaty rychle a snadno

Mužská prostata je právem označována jako mužský bod G. Úplným začátečníkům doporučuji zakoupit speciálně určený vibrátor pro masáž prostaty. Ten je vždy vytvarován přesně tak, aby bylo jeho zavedení při použití lubrikantu snadné a příjemné.

V ručce vnímavé partnerky se z vibrátoru stává kouzelná hůlka a dost možná také vaše závislost na masáži prostaty, při které je možné dosáhnout echtovního orgasmu. Případného ochabnutí erekce se nelekejte, při této praktice je to běžná věc a ejakulovat dokážete i tak.

Zacloumejte s předsudky

Dráždění pánského análu je pochopitelně výsadou homosexuálů, ale ani milovníci dámských křivek by o něj neměli být ochuzeni. Chce to trošku odvahy, zvědavou partnerku, nebo štěstí na drzou kotletku jako jsem měl já. Výlety do anální oblasti si asi nebudete dopřávat každý den, ale jako zpestření předehry a sexu je můžu jedině doporučit!

Vybíráme z e-shopu